|
Am si eu o mare problema. De curand mi-am spalat o geaca ALBA iar spre surprinderea mea cand am scos-o din masina era de o culoare roz-bombon. Chestia e ca nu e patata ci pur si simplu zici ca e vopsita in totalitate cu acea culoare. Va rog frumos daca vi s-au intamplat asemenea lucruri sau daca stiti sa imi dati un sfat ... cum as putea sa o scot iara la culoarea ei initiala adica ALB. Am incercat sa o spal la masina iara si am adaugat si Ace dar degeaba, acea culoare nu iese Va rog AJUTORR!!! e Gecuta mea preferata.
|
||
|
_dulcik_ Postat pe 8 Februarie 2009 23:00 |
||
|---|---|---|
De la: _dulcik_, la data 2009-02-08 23:00:21Am si eu o mare problema. De curand mi-am spalat o geaca ALBA iar spre surprinderea mea cand am scos-o din masina era de o culoare roz-bombon. Chestia e ca nu e patata ci pur si simplu zici ca e vopsita in totalitate cu acea culoare. Reusesti doar cu foarfeca !
|
||
|
Remy Postat pe 6 Ianuarie 2010 14:02 |
||
| pune-o intr-un lighean incapator cu apa cu domestos....cam un pahar de 200ml domestos la 5 l de apa...si lasa-o acolo juma de ora.....si repeta operatiunea de mai multe ori....dar ai grija la fermoare si capse.....ca daca nu sunt de calitate si sunt atacate de domestos, ruginesc si iti pateaza rau geaca si chiar ca rugina nu mai iese decat cu foarfeca.... | ||
|
|
||
|
tutankhamon Postat pe 6 Ianuarie 2010 14:07 |
||
cumpara alta !
|
||
|
blaa Postat pe 6 Ianuarie 2010 15:42 |
||
| ce aveti mai nu vedeti ca mai avea putin si se facea un an de cand a pus intrebarea? | ||
|
nelly05 Postat pe 6 Ianuarie 2010 15:46 |
||
du-o la o curatatorie...si vezi ce se poate face
|
||
|
LILO Postat pe 6 Ianuarie 2010 15:47 |
||
lasa mami..ca poate mai patesc si altii.... |
||
|
iasomia Postat pe 6 Ianuarie 2010 15:47 |
||
asa e nelly...atunci la multi ani topikului de un an
|
||
|
LILO Postat pe 6 Ianuarie 2010 15:48 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Mesaj pt uneltele lui,Sarsaila | 4 | De la: luptatoareacurajoasa 31 Mai 2010 15:12 |
| Dumnezeu | 6 | De la: nuti_vio 22 Iulie 2010 22:44 |
| pt.concurs | 1 | De la: cristi_ana76 11 Februarie 2009 10:31 |
|
|
||
| cautam mini-fotomodele 2-16 ani constanta | 1 | De la: garbo160501 4 Iulie 2010 08:29 |
| Victoria's Secret Show 2009 | 1 | De la: danyx 6 Decembrie 2009 22:53 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună