Concurs papucei.ro

Bun fetelelor, este un magazin online foarte util, la ndemna tuturor, cu produse de calitate i preuri bune. Este un magazin aprovizionat i cu personal profesionist.Cu prere de ru, c aceste informatii le detin de la prietenele mele, eu nca nu am fcut comand de la aceste magazin. Dar nu este timpul trecut.
muresica
Postat pe 9 Februarie 2009 12:53

Cred ca "papuceii" pe care imi doresc cel mai mult sa ii adaug shoesing-ului meu ar fi "It's my first time" din colectia Sepapala by Mihaela Glavan (http://www.papucei.ro/pantofi_mov_plastic-2980/). Sunt foarte deosebiti, pot scoate orice tinuta din anonimat si mai ales te incarca de incredere in tine, cu designul lor avantgardist si materialele neconventionale... Cred ca sunt o interpretare moderna a pantofului de cristal al Cenusaresei, si ce fata nu s-a visat macar o data in pielea ei?
sinziananro
Postat pe 9 Februarie 2009 12:57
jjjjj
adafesnic
Postat pe 9 Februarie 2009 13:13
e super site-ul il stiu de anul trecut, am aflat de el tot prin intermediul unui concurs; au produse unice, asta imi place la ei, k nu sunt banale si comune; cine le creaza stie meserie, nu se joak; sunt superbe modelele, ce e drept cam piperate pt buzunarele noastre, dar dak vrei sa ai ceva deosebit, faci k mine strangi banii mai mult timp si apoi iti cumperi ce doresti si astefel pretuiesti lucrul respectiv mult mai mult; imi plece ce am vazut azi pe site: cizmele: Lets Pretend We Like Each Other; For The First Time; Let Me Think About It (pe astea chiar cred k o sa mi le comand); I Hate Everything; Green Heart si multe altele; marimile chiar se potrivesc, mi-am luat o pereche de pantofi si sunt foarte rezistenti si comozi.
vanilaice
Postat pe 9 Februarie 2009 13:13
Stateam si invatam eu la analiza [ ca vorba aia unii mai sunt in sesiune inca :))] si ma gandeam ca vreau sa-mi cumpar pantofi ca tot se termina sesiunea in doua saptamani si trebuie sa ies prin oras...poate poate...ma scutiti de o plimbare prin oras in cautarea perechii perfecte de incaltaminte
Papucei.ro...let's see...uu...pantofi, botine, cizmulitze, balerini...am ajuns in rai e greu sa vorbesc despre o singura pereche...am vazut niste cizmulitze albe cu blanita...pantofii stil Oxford...pantofii stiletto... botine... greu...timpul trece [ au trecut deja 2 ore de cand ma tot uit pe papucei.ro si tot nu reusesc sa scriu ceva, am ramas fara cuvinte, prea multe modele...oare pot sa anexez si poze? ]
Sunt fascinata de numele "pantofilor": set me free, dream a dream, money never sleeps, i wanna be loved by you, notice me,hot n' cold, Can You Handle It, a girls world, not my problem, my party, lets do it... Daca stau bine sa ma gandesc este si atitudinea pe care eu, cel putin as aveaua daca as avea o asemenea pereche de pantofi in picioare...imi si imaginez: o pereche de cizmulitze Notice me, o fusta neagra scurta, o bluza pe corp, un palton lung...si sunt gata sa ies la o intalnire , nu are cum sa reziste unui astfel de imagine oricat de "dur" e, nu?
Uf...imi trece ziua, si examenul se apropie...ma duc sa visez la pantofi...pardon sa invat...
Smile at the sun!
Maddelline
Postat pe 9 Februarie 2009 13:14
Buna.
Am primit si eu e-mail-ul legat de concurs. Abia atunci am aflat de www.papucei.ro.Am "navigat" si e deosebit. Am gasit multe perechi de papuci pe gustul meu dar nici in urmatorii 10 ani nu mi i-as permite. Eu am o slabiciune mai mare pentru posete. Deci ...ceea ce am vazut m-a incantat. Sunt deosebite.Daca preturile ar fi si pentru bugetarii mai modesti ....ar fi foarte, foarte bine dar asa .....ne incantam privirea si atat. In rest totul e OK. Succes in continuare si cat mai multe vanzari.
Delo
Postat pe 9 Februarie 2009 13:32
Vedem adesea eleganta femeie care se strecoara cu pasi fini de la birou la piata dupa 10 ore de program. Vedem femeia care se vrea a fi puternica si de succes iar in visele ei cele mai mari, ascuse in spatele carierei se vrea a fi mama.

Ma strecuram de la birou direct in piata Vitan sa fac cumparaturi....cele de toate zilele.In mod obisnuit le fac singura si in ciuda faptului ca nu-mi place, nu am de ales. Ma gandesc acum si la femeile ca mine, cele obisnuite care pleaca in costum, aranjate si parfumate, cu gulerul apretat si o geanta care imita pielea..(deh cele bune costa cat chiria pe care o platesc)...si merg cu pasi marunti la piata,cautand la tarabele frumos aranjate optiuni mai "acceptabile " de a economisi. Despre maini fine,despre gomaje si coafura putem vorbi la infinit. Nu asta e esenta ci faptul ca putem face de toate.In ciuda fragilitatii ....

Sa vorbim despre papucei...chiar de traversam timpurile si ne gandim la papucii din paie aerisiti, cei din lemn utilizati de gheise, avand o forma foarte inalta si impodobiti cu broderii din matase apliacte manual, la ciubotele olandeze pictate in culori vii, purtate de fermieri, fiind foarte comode si durabile.
Trecand la cultura traditionala ne gandim la opincile taranesti facute dintr-o bucat dreptunghiular de piele, strns pe picior si fixat cu nojia.
Ei bine astazi, eleganta isi urmeaza linia si transpune incaltamintea in forme si culori la fel de indraznete ca in alte epoci. Important ramane faptul ca , indiferent de statut social, noi, femei si barbati, ar trebui sa ramanem incantati in fata oricarui tip de arta. Caci "sa creezi si sa porti papucei...este o arta".
alunecrocante
Postat pe 9 Februarie 2009 13:36
Ce minunati papuceii astia....felicitari creatoarei , modele pt toate gusturile si pt orice ocazie,pantofii noi pe care ti-i doresti la "papucei .ro " ii gasesti...
Va salut si va doresc sa va puteti cumpara cat mai multe perechi de "papucei".
adyna28
Postat pe 9 Februarie 2009 13:40
Buna!Parerea mea este ca trebuia sa existe un magazin online de calitate si care sa fie admirat si laudat de toti,unul care are incaltaminte pentru toate anotimpurile si pe toate gusturile...asa a aparut www.papucei.ro.;)..cel mai tare magazin..nu am cuvinte!!!
nikole_88_29
Postat pe 9 Februarie 2009 13:43
Buna,
Cu toate ne dorim o pereche de "papucei" unicat,asa ca siteul wwww.papucei.ro ne ofera posibilitatea sa ne cream singure,la rubrica"papucei by me",incaltamintea mult visata.Iar,daca nu avem imaginatie nu-i nici o problema ca avem din ce alege ..........cizme,ciocate,botine,ghete,pantofi.....albi,negrii,mici,mari......
Binenteles,la o pereche de panpucei avem nevoie si de o poseta,ir oferta este extrem de diversificata,accesibila,frumoasa si......mare.

Mobila este EXTRAORDINARA...................

adafesnic
Postat pe 9 Februarie 2009 13:53
salutare fetelor!
sunt in concediu de odihna(bine meritat) si verificam mesajele din mail...acum am timp sa stau sa le citesc.....si sa intru pe siteul meu preferat garbo.ro.....ador sa ma destind si sa aflu noi informatii de pe acest site.deci.. cu aceasta ocazie am avut oportunitatea de a afla mai multe despre conceptul ,,PAPUCEI"
Modelele sunt deosebite simple,nonconformiste,elegante,atragatoare..ehe...daca as avea mai multi bani muulte as mai cumpara.....dar pana cand imi vor mari salariul sper sa castig voucherul!
zile minunate va doresc!!!!!
allisa
Postat pe 9 Februarie 2009 14:00
imi place mult acestsite intrati cu incredre

Postat pe 9 Februarie 2009 14:02
e super elegant acestsite are de toate

Postat pe 9 Februarie 2009 14:03
Ce pot spune este ca aest site ofera cititoarelor informatii foarte utile, iar despre papucei.ro nu am cuvinte, imi plac enorm.Tineti-o tot asa!!
biancaruxy
Postat pe 9 Februarie 2009 14:19
eu nu inteleg pasiunea femeilor pt pantofi, papuci, chestii d-astea... dar trag foloasele...

de la studentele care lasa naibii invatatul si pana la femeile cu oarecare aplecare spre generalizare si analiza a fenomenului, fetele vorbesc despre papuci cu pasiunea cu care baietii vorbesc despre sport sau bere... sau femei...

desi cred ca e mult mai mult decat pasiunile baietilor... cred ca papuciada asta e un fel de religie... noroc cu fetele frumoase care oficiaza pe altarele incaltarilor... o incantare...
zambil
Postat pe 9 Februarie 2009 14:26
Incaltamintea si acesoriile pot schimba vieti daca nu ma credeti intrebati-o pe Cenusareasa.Iti poate schimba stilul de viata ,starea de spirit ,poate provoca deopotriva satisfactie ,bucurie sau dezamagire.De foarte multe ori am rasfoit prin paginile site-ului papucei .ro pentru a-mi face o parere despre ce se poarta in sezonul acesta sau sezonul urmator si intotdeauna am fost profund incantata.Va multumesc ca existati www.papucei.ro. ...Am descoperit de fiecare data incaltaminte si accesorii pentru toate gusturile si de o foarte buna calitate.Pantofiori extravaganti cu o combinatie inedita de linii ce sugereaza personalitate puternica cu nota de feminitate absoluta ,eleganta ,tocurile sa puna in evidenta glezna iar siluetei sa-i dea o alura de gheisa...Acestea sunt caracteristicile incaltamintei care imi place.Daca si tu iubesti acest gen ,adori sa fii frumoasa si senzuala te rog viziteaza site-ul www.papucei.ro si iti garantez ca ochii iti vor lacrima de dorinta. Nu uitati ,se spune ca o femeie cand este nefericita isi cumpara o pereche de pantofi pentru a atenua sentimentul ,iar atunci cand este fericita isi ia doua perechi ,pentru asi mentine starea pozitiva de spirit.
mcmarimar2002
Postat pe 9 Februarie 2009 14:26
DELICIOS SITE!!!!!!!!!!!!!!
tinatimis
Postat pe 9 Februarie 2009 14:35
Salutare fetelor,
eu una m-am simtit in largul meu navigand pe site-ul www.papucei.ro.De obicei suntem sceptici in privinta marfurilor din magazinele on-line,dar rubrica "TESTIMONIALE" imi inspira incredere ca sunt clienti care nu au fost dezamagiti.Felicitari pentru ideea personalizarii produselor,fiecare nume se potriveste de minune cu produsul respectiv.
La cat mai multe reduceri,ca sa ma pot bucura de cat mai multe produse!
oana_alina1
Postat pe 9 Februarie 2009 14:51
Snow And The Seven, cizme albe de iarna fabricate din piele naturala, sunt foarte frumoase, au un design foarte frumos si usor de asorat oricarei tinute de iarna, talpa este foarte buna si comoda, iar detaliile de pe cizme sub forma de catarame sunt foarte shic si d-au o nota in plus de eleganta si rafinament!
andreeac85
Postat pe 9 Februarie 2009 14:56
iar concurs papucei ? hi hi hi

fetele, ia vedeti ce scrie acolo. pareri despre site si nu despre produse, magazine si alte alea alea

si_totusi
Postat pe 9 Februarie 2009 15:03
La prima intrare pe site, am fost atentionata ca acest site este daunator calculatorului meu. Am ignorat avertismentul si am intrat. Partea dinamica de flash e buna, pagina de casa totusi e prea lunga in parti iar pe mijloc ramane spatiu liber prea mult, aceasta desfasurare pe prea multa verticala ma cam irita. E o problema cu grafica pixelilor din partea stanga, gen: reduceri, papucei by me, etc care devine suparatoare pentru o mioapa ca mine (si probabil, ca atatia altii). La titlul paginii: Pantofi | Posete | Cizme | Curele | Accesorii dama| Incaltaminte
as fi ales un singur lucru sugestiv si nu toata lista insirata. Meniul: Home Blog Plata/Livrare Despre noi Parteneri Testimoniale Cum cumpar Contact FAQ Magazinele noastre
este aranjat cam auster si tot la un font destul de mic. Contine partial tehnologie web 2.0, adica blog, tag, cautare dar nu am vazut standarde RSS desi ca parte de programare am vazut si php, destul de uzitat momentan.
Navigand prin site, aceasi problema de prea multa derulare pe verticala doar stanga-dreapta, mijolcul ramanand alb...
Din titlul paginii web antofi | Posete | Cizme | Curele | Accesorii dama| Incaltaminte nu reiese si sincer n-am prea gasit legatura intre un site intitulat papucei si mobila...
In rest evident ca exista aceleasi chestii existente si pe alte site-uri, chestii standard si nu pot spune cu certitudine ca am gasit ceva pe papucei care sa ma impresioneze teribil si atat de mult incat sa vreau sa cumpar! Si chiar cumpar online...
june_dumitrescu
Postat pe 9 Februarie 2009 15:15
buna.am auzit de site pe internet, site-ul este accesibil tuturor utilizatorilor fata de magazine care necesita mai mult timp si la care mai depinde si locatia si mai multe..fata de alte site-ri am observat ca merge foarte usor nu trebuie sa astepti pana se incarca sau alte chestii.nu trebuie sa-ti faci nici cont ceea ce este foarte bine deoarece nu toata lumea este dispusa sa furnizeze date personale,fie din lipsa de incredere fie din lipsa de timp. ce mai imi place este ca sunt sortate dupa categorii si daca vrei un produs anume poti cauta doar intre produse de acel fel, fie in cazu' in care nu cauti nimic anume poti vedea toate produsele. este foarte bine dotat in privinta informatiilor furnizate catre vizitatori, si aici ma refer de la detalii despre produse, date despre livrare, evenimente, parerea cumparatorilor, locatia magazinelor pana si biografia design-erului ceea ce mi se pare foarte interesant.Nu am mai intalnit si pe alte site-uri biografii.
scorpia66
Postat pe 9 Februarie 2009 15:24
buna nu am intrat niciodata pe acest site dar ami place concursul sper sa castig si eu ami plac ofertele de incaltaminte sunt accesibile
copaci
Postat pe 9 Februarie 2009 15:25
Sunt Madalina si sunt fashion addict. Din punctul meu de vedere pentru a fi in pas cu moda, trebuie sa tii cont de tendinte dar sa incerci in acelasi timp sa fii cat mai original in alegerile vestimentare. Papuceii.ro face exact asta, iti ofera modele originale, e adevarat la un pret maricel, calitatea insa face toti banii. Mi-am comandat o pereche de ghetute de pe site si pot sa spun ca si serviciile sunt ireprosabile. Cat despre produs in sine, este si va ramane intre perechile mele favorite. Oricum de cand cu reducerile sunt destule perechi la pret relativ accesibil.
Nu pot sa va doresc sa fiti cat mai originali in continuare si sa oferiti aceleasi servicii de calitate ca si pana acum.
macrisa
Postat pe 9 Februarie 2009 15:27
Site-ul www.papucei.ro este un site destinat femeilor cu personalitate si curoajoase in a se exprima liber, prin a purta ceea ce le merge la suflet, incaltamintea prin care ele se simt unice. Este un site unic ce-ti ofera diverstitatea de a gasi elemente elegante vestimentatiei tale, este un site ce ofera produse lucrate cu grija, produse de calitate de care avem nevoie pentru a ne pune in valoare feminitatea!
Un site caruia ii putem spune Bun Venit! in viata noastra!

Colectia de "papucei" te face sa te simti bine purtand-o, sau macar visand ca ai putea avea ceva modele cu care sa fi fashion.
mmbaciu
Postat pe 9 Februarie 2009 15:28
botinele imi plac foarte mult...ador "i love man".sunt fenomenale.ador situl dumneavoastra .sunt logata aici de cateva luni bune!sunt multe discutii aici interesante.ajutati femeia voi,in adevaratu sens al cuvantului.tineti-o tot asa...nu ma dezamagiti...:)
ramonika20
Postat pe 9 Februarie 2009 15:28
Garbo este discret, citesc diverse articole fff interesante si ma pun la curent ce se intampla in moda - fashion, ce e nou si ce se poarta. este un prieten virtual!
niculescu_gabrielamaria
Postat pe 9 Februarie 2009 15:31
NU AM INTRAT IN NICIUN MAGAZIN CU ASTFEL DE PRODUSE.DIN CE AM VAZUT PE SITE POT SPUNE DOAR ATAT INCALTAMINTE,GENTI,ACCESORII-ELEGANT,MODERN,PRACTIC SI COMOD,LE INTRUNESC PE TOATE.NU E NEVOIE SA SCHIMBI MAI MULTE PERECHI PE ZI DE PAPUCI SAU GENTI.MOBILA E CLASICA SI TOTODATA ELEGANTA.PERFECT!CALITATE.SUCCES!
oana_crystyna76
Postat pe 9 Februarie 2009 16:27
hmmm sa spun adevarul la inceput habar aveam ca site-ul exista....dar apoi prietena mea a inceput sa ma streseze...tot imi dadea linkuri cu pantofi, cizme, accesori, pana intr o zi cand am hotarat sa accesez linkul...nu ma asteptam sa mi placa ceva pt ca eu sunt destul de pretentioasa..recunosc:D:D dar site e super cool, mi au plakt o pereche de cizme care erau la reduceri:D:D si de bea astp sa mi strang bani s a mi iau...si niste botine super tari..a si niste balerini draguti foc:D:D:..lista poate continua....si din cate am auzit la prietena mea sunt chiar rezistenti...deci in concluzie se merita sa cumperi de la papucei.ro::D:D:: ..super tare site:D:D deja il recomand calduros si celeorlate prietene, care n au chef sa plece de acasa pt cautat ore in sir o pereche de pantofi..utilizand site e asa comod si bine:D:D:
iubyta_ta_mov
Postat pe 9 Februarie 2009 16:35
Buna,

Consider ca daca ai nevoi de o pereche de incaltaminte prin care sa te simti feminina, sa te remarci, cele mai potrivite modele sunt cele oferite de Papucei.ro, unici si extrem de coozi.
cristina_alexandra
Postat pe 9 Februarie 2009 16:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna dimineata! 2 De la: tutankhamon 10 Mai 2010 11:52
Ai divorta dar iti este teama? 9 De la: garbo099581 20 Februarie 2010 01:59
Buna, 1 De la: andre3a44 9 Februarie 2009 11:11
www.sexyhaine.ro 1 De la: Sexyhaine 16 Noiembrie 2010 13:46
Educatia unui copi 30 De la: ameno 1 Iulie 2010 12:40
Setari Cookie-uri