Imaginatia este totul.

E chiar asa..si daca eu asa sunt ..cred ca si altii sunt la fel..de exemplu eu desi sunt femeie..n/am avut niciodata curajul sa ies pe strada imbracata,,intr/un anumit fel...ma gandeam ca se poate sa ma vada un anumit fel de barbati care s/ar putea gandi la multe..la cat de multe chestii ar putea face cu mine..si ideea nu mi/a placut deloc..adica nu toti barbatii sunt frumosi..sau tineri..dar toti vad si poftesc la o adica...m/am simtit prost gandindu/ma la ce s/ar putea gandi..unii ..SI EU SUNT O NEBUNA CARE CREDE CA A/TI IMAGINA E TOTUL..MAI MULT CHIAR DECAT A PUNE IN PRACTICA..adica eu cred ca unii barbati sunt mai excitati de ideea in sine..ce ar putea sa faca cu o femeie..mai mult decat daca ar face/o propriu/zis..Trebuie sa recunosc ca observ la mine ca am acelasi gen de gandire..e mai excitant si mai satisfacator..actiunea in sine de a/ti imagina ce..si cand ajungi sa pui in practica..vezi ca nu mai e nici o satisfactie..caci aia s/a consumat..odata cu imaginatia..
garbo055472
Postat pe 28 Septembrie 2009 00:57
interesant!
pik_nik
Postat pe 28 Septembrie 2009 06:55
si? ai exersat mult ?...jocul asta imaginatie-punere in practica.Pe cati subiecti a fost facut studiul?
rica_mld
Postat pe 28 Septembrie 2009 08:12
G72, esti ipocrita scriind asta...
Daca te simti bine numai cu imaginatia ta, nu e nevoie sa iesi pe strada imbracata nu-stiu-cum, e suficient sa stai intr-o camaruta si iti imaginezi si te simti bine acolo... nu trebuie sa joci un rol pe strada, sa-i inebunesti pe unii, si apoi tu sa-ti imaginezi ce-si imagineaza ei...
E buna perversitatea asta...
Zet
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:08
lasa-i draga si pe aia mai putin frumosi sau tineri sa-si imagineze ceva frumos, macar atat sa faca si ei, tie iti place sa te bucuri de ceea ce vezi, asa ca de ce le iei si lor bucuria asta, poate ca doar atat le-a mai ramas si lor, imaginatia!si din cate vad ...cam de atat ai si tu parte, dar macar tu daca ai vrea banuiesc ca ai putea pune in practica, nu?!?
eu de exemplu zilele astea mi-am indeplinit o fantezie la care visam de ceva timp....si ma simt asa de bine...chiar daca as putea fi condamnata si considerata ......., dar m-am simtit bine si nu ma intereseaza
mitalina
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:17
iete logica ztulista!
"esti ipocrita scriind asta", apoi, dupa ce mai stranuta o data din strafundul creierasului, " e buna perversitatea asta"

ramanand consecventi in idei, rezulta ca ipocrizia e un lucru bun!
hai sa traiesti!
pik_nik
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:52
eu cred 472, ca ti-e frica sa fii dezamagita daca gandesti asa ...
si e pacat . asa inveti despre tine.
blanca
Postat pe 28 Septembrie 2009 10:40
De la: mitalina, la data 2009-09-28 09:17:54eu de exemplu zilele astea mi-am indeplinit o fantezie la care visam de ceva timp....si ma simt asa de bine...chiar daca as putea fi condamnata si considerata .......,

Ai mancat dovleac copt?
Zet
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:06
..da dar frumos e intai sa/ti imaginezi..si pe urma..eventual sa pui in practica..fara imaginatie nu ai ce pune in practica!
garbo055472
Postat pe 5 Februarie 2010 03:29

Recomandari

Setari Cookie-uri