nu stiu ce se intampla.....

am scris multe mesaje ,am raspuns la multe, probleme ale celor ce posteaza aici,am scris pg intregi,si nu am vb lucruri total pe dinafara.nu stiu ce se intampla dar aceste mesje mai lungi cand dau trimite ,dispar.nu stiu unde ca nu le vad pe nicaieri.asa am scris celui cu operatia pe cor,celei care fusese batuta de iubit si apoi s-a indragostit pe net si multe care au tenta de psihologie.ce se intampla aveti probleme cu situl,de nu primeste mesajele,unde dispar?
allexanndrra
Postat pe 23 Iunie 2009 19:34
misterrrrrrrrr.....
kyra
Postat pe 23 Iunie 2009 19:36
De la: allexanndrra, la data 2009-06-23 19:34:09am scris multe mesaje ,am raspuns la multe, probleme ale celor ce posteaza aici,am scris pg intregi,si nu am vb lucruri total pe dinafara.nu stiu ce se intampla dar aceste mesje mai lungi cand dau trimite ,dispar.nu stiu unde ca nu le vad pe nicaieri.asa am scris celui cu operatia pe cor,celei care fusese batuta de iubit si apoi s-a indragostit pe net si multe care au tenta de psihologie.ce se intampla aveti probleme cu situl,de nu primeste mesajele,unde dispar?


nici eu
tulipe
Postat pe 23 Iunie 2009 19:37
De la: allexanndrra, la data 2009-06-23 19:34:09am scris multe mesaje ,am raspuns la multe, probleme ale celor ce posteaza aici,am scris pg intregi,si nu am vb lucruri total pe dinafara.nu stiu ce se intampla dar aceste mesje mai lungi cand dau trimite ,dispar.nu stiu unde ca nu le vad pe nicaieri.asa am scris celui cu operatia pe cor,celei care fusese batuta de iubit si apoi s-a indragostit pe net si multe care au tenta de psihologie.ce se intampla aveti probleme cu situl,de nu primeste mesajele,unde dispar?



Cred ca trebuie sa scrii mai putin...poate ca memoria siteului nu duce...se intampla si in alte parti

Postat pe 23 Iunie 2009 19:43
free, ai dreptate...tre' sa scrie mai putin si mai cu miez, mami
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Iunie 2009 19:55
asta cred ca ete cel mai liber forum .fara moderatori ,fara administratorii,fiecare scrie ce il taie capu fiecare poate strica orce topic ,deci greseala vine de la tine nu de la admin,.
yavrum
Postat pe 26 Iunie 2009 10:15
poate ca ai facut din graba greseli de culegere de text si s-a interpretat aiurea....aparand porcarele....sfatul meu sincer ar fi sa incerci sa corectezi textul cules inainte de a da adauga mesaj....
tutankhamon
Postat pe 26 Iunie 2009 10:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
GOD bless you all........... 11 De la: moment31 1 Noiembrie 2009 15:50
Dumnezeu si omul 39 De la: angel_forever 22 Iulie 2010 23:07
buna 1 De la: andreea_dora19 21 Februarie 2009 01:05
Rog raspuns urgent!!!! 92 De la: sl33ping_sun 7 Martie 2010 06:25
Victoria's Secret Show 2009 1 De la: danyx 6 Decembrie 2009 22:53
Setari Cookie-uri