Cafeneaua Bella_Rossa!!!!!

de am gresit vreo litera -sau mai multe rog pe Domna(A) PROFESOARA de Romana si gramatica care ma critica mai sus sa ma corecteze.............

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:02
Amintirea: mod de ntrebuinare, precauii i efecte adverse. Reafirmarea genului memorialistic

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:05
Daca nu era cazul nu raspundei!!!!!Dragutule!!!!!!!!!Daca fiecare are dreptul sa aplice ce ii tuna in creer,eu dc nu as avea accest drept?????Si ce tu ai fost copil nu mai esti nu te mai bucuri de tinertea de 24 de ani............................asa ca nu mai critica toata ziua tu si celelante sariti cu gura pe mine ca gastele........voi de 30 40 50 de ani si eu de 24 e de-a dreptul........comic!!!!am dat cateva exemple legate de aceasta tema asa ca..mai lasati-ma cu copii cu etc.............voi jicniti si in particular si aici va dati mai intelectuali.de acum o sa copy mesajle ca-mi vin in privat daca mai vin dupa mesajul asta si le dau pe Forum sa vedem ce mai adaugati la tocanita ca sare si piper ati pus desi nu va da gustul dorit!!!!!Daca eu is copila voi ma depasiti cu mult peste media necesara de a discuta.......!!!!

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:16
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-09 16:16:37 Daca nu era cazul nu raspundei!!!!!Dragutule!!!!!!!!!Daca fiecare are dreptul sa aplice ce ii tuna in creer,eu dc nu as avea accest drept?????Si ce tu ai fost copil nu mai esti nu te mai bucuri de tinertea de 24 de ani............................asa ca nu mai critica toata ziua tu si celelante sariti cu gura pe mine ca gastele........voi de 30 40 50 de ani si eu de 24 e de-a dreptul........comic!!!!am dat cateva exemple legate de aceasta tema asa ca..mai lasati-ma cu copii cu etc.............voi jicniti si in particular si aici va dati mai intelectuali.de acum o sa copy mesajle ca-mi vin in privat daca mai vin dupa mesajul asta si le dau pe Forum sa vedem ce mai adaugati la tocanita ca sare si piper ati pus desi nu va da gustul dorit!!!!!Daca eu is copila voi ma depasiti cu mult peste media necesara de a discuta.......!!!!



sa inteleg ca ..mie mi te-ai adresat?
ovidiu42
Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:22
faza cu dragutule e speciala pt tine.... restu pt toti care ma critica!!!!

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:33
Nu-ti inteleg aluzia!!!!!Fii draguta si repeta!!!!Daca vrei Multumesc!!

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:38
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-09 16:33:09faza cu dragutule e speciala pt tine.... restu pt toti care ma critica!!!!




multumesc de apelativ...dar...chiar nu ma incanta!!
sincer...chiar credeam ca ai ceva de spus si...incercam sa inteleg!
dar...sarcasmele...imi displac...
asa ca...va ramane pb ta ca...nu resesti sa intelegi cum e cu...socializarea!!
scz pt...interpelare si...tine-o tot asa!!
vei vedea ca...nu va fi tocmai de succes varianta!
dar...avand in vedere varst ta...iti acord circumstante atenuante!
o zi buna!
ovidiu42
Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:38
Da???????????????esti convis?de anumite aspecte??????????daca da da-mi 5 exemple dupa tot respectul!!!Nu-mi mai cere nici o exlicatie nu-ti mai dau.....Si tu sa ai o zi faina!!!!Si buna ..............mai buna ca tine!!!1

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:41
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-09 16:41:44Da???????????????esti convis?de anumite aspecte??????????daca da da-mi 5 exemple dupa tot respectul!!!Nu-mi mai cere nici o exlicatie nu-ti mai dau.....Si tu sa ai o zi faina!!!!Si buna ..............mai buna ca tine!!!1




cred ca ti-am acordat mai multa atentie decat ai fi meritat!
deci...n-ai sa primesti nimic ...de la mine!
ovidiu42
Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:49
In fond esti si dulce si comic.......!!!

Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:55
De la: ovidiu42, la data 2009-01-09 03:37:59
De la: SophieJoW, la data 2009-01-09 03:20:15
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-08 14:28:01Buna as dori sa Vb despre.......Amintirea este lampa TRECUTULUI,
Pusa in calea PREZENTULUI,
Ca sa lumineze VIITORUL.
Va astept.......!!!!Multumesc!!!!!


De la: Rossa_Bella, la data 2009-01-07 17:28:21Buna,tuturor...eu as dori in Cafeneua mea sa ..dialogam despre Definitia iubirii!!!!Eu incep cu :Tu stii s-ascunzi in tine,ca intr-un tabernacol:!!!.........Va astept Pupici ........



Tu te plictisesti...Vrei acum sa ne plictisesti si pe noi cu aberatiile tale?
Nu crezi e deajuns ca umplii forumul kudika?


Ultimele topicuri deschise de Rossa_Bella


8 Ian 2009, 21:49 Cafenea de seara cu bancurii si glume..!!
8 Ian 2009, 19:00 Regretele voastre((:
7 Ian 2009, 17:28 Cafeneaua lui Femeie_Sabina
7 Noi 2008, 18:50 buna!!!!!

http://www.kudika.ro/comunitate/Rossa_Bella/activitate_forum.html



Distractie placuta




sophie...de ce vrei tu sa tai elanul unei noi sperante a filozofiei umane?
de ce nu vezi si tu...jumatatea plina a paharului?
are si fara un moment de ....refulare...vaiiiiii.......am vrut sa spun...inspirattie...si...cand colo...iese...transpiratie!

Da artista nenteleasa Vorba lui T.W. Adorno, fiecare se considera un mare scriitor... doar prin faptul ca scrie intr-un jurnal. Ma refer la acele caiete cu insemnari zilnice cu tot felul de banalitati lipsite de insemnatate pentru omenire.
Desigur exista si jurnale care ies din randul anonimitatii cum ar fi Anne Frank...
In ziua de azi e mult mai simplu sa scrii jurnalul ca blog si sa deschizi pe forumuri povestea vietii sau sa faci filozofie in cafenele virtuale...
Distractie placuta in continure


Postat pe 10 Ianuarie 2009 03:03
De la: SophieJoW, la data 2009-01-10 03:03:50
De la: ovidiu42, la data 2009-01-09 03:37:59
De la: SophieJoW, la data 2009-01-09 03:20:15
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-08 14:28:01Buna as dori sa Vb despre.......Amintirea este lampa TRECUTULUI,
Pusa in calea PREZENTULUI,
Ca sa lumineze VIITORUL.
Va astept.......!!!!Multumesc!!!!!


De la: Rossa_Bella, la data 2009-01-07 17:28:21Buna,tuturor...eu as dori in Cafeneua mea sa ..dialogam despre Definitia iubirii!!!!Eu incep cu :Tu stii s-ascunzi in tine,ca intr-un tabernacol:!!!.........Va astept Pupici ........



Tu te plictisesti...Vrei acum sa ne plictisesti si pe noi cu aberatiile tale?
Nu crezi e deajuns ca umplii forumul kudika?


Ultimele topicuri deschise de Rossa_Bella


8 Ian 2009, 21:49 Cafenea de seara cu bancurii si glume..!!
8 Ian 2009, 19:00 Regretele voastre((:
7 Ian 2009, 17:28 Cafeneaua lui Femeie_Sabina
7 Noi 2008, 18:50 buna!!!!!

http://www.kudika.ro/comunitate/Rossa_Bella/activitate_forum.html



Distractie placuta




sophie...de ce vrei tu sa tai elanul unei noi sperante a filozofiei umane?
de ce nu vezi si tu...jumatatea plina a paharului?
are si fara un moment de ....refulare...vaiiiiii.......am vrut sa spun...inspirattie...si...cand colo...iese...transpiratie!

Da artista nenteleasa Vorba lui T.W. Adorno, fiecare se considera un mare scriitor... doar prin faptul ca scrie intr-un jurnal. Ma refer la acele caiete cu insemnari zilnice cu tot felul de banalitati lipsite de insemnatate pentru omenire.
Desigur exista si jurnale care ies din randul anonimitatii cum ar fi Anne Frank...
In ziua de azi e mult mai simplu sa scrii jurnalul ca blog si sa deschizi pe forumuri povestea vietii sau sa faci filozofie in cafenele virtuale...
Distractie placuta in continure




sophie....!!!! esti rautacioasa!!!
daca fata vrea sa devina importanta...pt ca altfel nu i se acorda...aceasta importantza...ce ai cu ea?
las-o...si...va vedea toata lumea daca are ceva de spus...sau...nu!
pt ca...multa lume crede ca...netu`...e totul pt ei!!
e adevarat ca...atunci cand il descoperi...e facinant!!!
dar...mai trebe sa inveti sa-l si folosesti!!!
asa ca...sa-i lasam timpul necesar dintre...descoperire si...utilizare!!!
nu mai fi...rautacioasa!!!...chiar daca si eu...am avut un astfl de impuls la incepu!!!
ovidiu42
Postat pe 10 Ianuarie 2009 20:33
offfff maintreb peste cati va anisor...ce vei mai comenta..............sa-u pe cine!!!!!vedetiva de lungul nasului.................ca o sa va aduc cuvite urate la adresa voastra va ajunge cu ironile de 1 leu..................ca viata de filozofa bn ca sunt asa care e baiul la tine???????????sa-u nus tiu sa folosesc netu care e baiu?e tereaba mea.....................va bagati ca musca in lapte aiurea.........Bn ca va da lumea voua importanta..........ca pe ici ca pe colo ca vreau sa ma fac remarcata.....daca vreau s ama fac remarcata imis treg contu.imi deschid altu sid eschid un subiect nou nu as sta sa vad cad de""Importantii"va da-ti voi in afara de voi nu mai urla nimeni la adresa mea...............de multa experenta d eviata aveati si foarte educati sunteti voi si desteptii,,,,,"""felicitarii"""sunt prea mari literile cu care va-m felicitat!!!!uitativa la voi si dupa comentati ca in spatele unui ecran si a unui forum sta tot felu de Gusteri si Vipere!!!!!

Postat pe 10 Ianuarie 2009 20:56
moooama...esti atat de limpede in exprimare...

ce facusi codano?

trasasi ceva pe nas?....


fetita asta este "buna ziua ti-am dat,belea am capatat"


de ce o mai bagati voi in seama?...lasati-o sa intre in sevraj...
iasomia
Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:14
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-10 20:56:07offfff maintreb peste cati va anisor...ce vei mai comenta..............sa-u pe cine!!!!!vedetiva de lungul nasului.................ca o sa va aduc cuvite urate la adresa voastra va ajunge cu ironile de 1 leu..................ca viata de filozofa bn ca sunt asa care e baiul la tine???????????sa-u nus tiu sa folosesc netu care e baiu?e tereaba mea.....................va bagati ca musca in lapte aiurea.........Bn ca va da lumea voua importanta..........ca pe ici ca pe colo ca vreau sa ma fac remarcata.....daca vreau s ama fac remarcata imis treg contu.imi deschid altu sid eschid un subiect nou nu as sta sa vad cad de""Importantii"va da-ti voi in afara de voi nu mai urla nimeni la adresa mea...............de multa experenta d eviata aveati si foarte educati sunteti voi si desteptii,,,,,"""felicitarii"""sunt prea mari literile cu care va-m felicitat!!!!uitativa la voi si dupa comentati ca in spatele unui ecran si a unui forum sta tot felu de Gusteri si Vipere!!!!!



gusteri...asa ca tine...
sincer...chiar credeam ca...n-am observat eu si...ca n-ar fi vb de...lipsa de educatie!
dar...la tine...chiar sant carente mari!!!
de ce nu incerci la un medic?
chiar devii de compatimit!
ovidiu42
Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:14
De la: iasomia, la data 2009-01-10 21:14:03moooama...esti atat de limpede in exprimare...

ce facusi codano?

trasasi ceva pe nas?....


fetita asta este "buna ziua ti-am dat,belea am capatat"


de ce o mai bagati voi in seama?...lasati-o sa intre in sevraj...




iaso...las-o taty...ca piere ea...singura!!!
sincer...chiar am crezut ca vrea sa spuna ceva...si...am incercat sa-mi reduc...ironia!!
dar...se vede treaba ca...chiar are pb...
deci...hai s-o lasam sa inoate in...sucul ei!!!
si...poate asa...se ..autoreduce la tacere!
ovidiu42
Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:27
De compatimit devi tu................si mi-e nu mi-ati dat voi mie nici o mana ok?????????????vedetiva de voi va luati o zi va luati 2 dar hoooooooooooooooooooooo ca la boi si vacii poate as ava vedteti de fundu vostru................ducetiva voi la medic.cat despre net ca nu stiu sa-l foloesc .............la ani mei mai fac greseli ca de sunt copil dar voi??????????vai de capul vostru de singuraticii.nu ma mai pupati pe mine in fund........nu-i cazul..........!!!!cuvintele urate al adresa ta voastra sunt prea scumpe ..............serios ca nici pe astea nu le meritatii.........

Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:44
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-10 21:44:23De compatimit devi tu................si mi-e nu mi-ati dat voi mie nici o mana ok?????????????vedetiva de voi va luati o zi va luati 2 dar hoooooooooooooooooooooo ca la boi si vacii poate as ava vedteti de fundu vostru................ducetiva voi la medic.cat despre net ca nu stiu sa-l foloesc .............la ani mei mai fac greseli ca de sunt copil dar voi??????????vai de capul vostru de singuraticii.nu ma mai pupati pe mine in fund........nu-i cazul..........!!!!cuvintele urate al adresa ta voastra sunt prea scumpe ..............serios ca nici pe astea nu le meritatii.........




fetito!!!...in fund sa te pupe canceru1 si...buba neagra!!!
si...uite ca...ai reusit sa starnesti chiar si...indignare in loc de...compatimire!!!
dar...nu-ti pot ierta cuvintele pe care le scoti pe...horn!!
se vede treaba ca...la tine...la tara acolo...e greu cu educatia!!
deci...rasuceste-te in zeama ta!
ovidiu42
Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:54
fetita esti tu pe alti bai mosule veziti de nasu tau daca nu taci si te mai ei de mien o sa vezi tu educatie....pai ce tot ai tu cu mine????????????????????ma-i facut tu?sau ccum ?nu-ti inteleg impertinenta de a te tot lua de mien..............................lasama cu prostia mea daca ti esti la facultatea desteptilor....................

Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:06
De la: ovidiu42, la data 2009-01-10 21:54:00
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-10 21:44:23De compatimit devi tu................si mi-e nu mi-ati dat voi mie nici o mana ok?????????????vedetiva de voi va luati o zi va luati 2 dar hoooooooooooooooooooooo ca la boi si vacii poate as ava vedteti de fundu vostru................ducetiva voi la medic.cat despre net ca nu stiu sa-l foloesc .............la ani mei mai fac greseli ca de sunt copil dar voi??????????vai de capul vostru de singuraticii.nu ma mai pupati pe mine in fund........nu-i cazul..........!!!!cuvintele urate al adresa ta voastra sunt prea scumpe ..............serios ca nici pe astea nu le meritatii.........




fetito!!!...in fund sa te pupe canceru1 si...buba neagra!!!
si...uite ca...ai reusit sa starnesti chiar si...indignare in loc de...compatimire!!!
dar...nu-ti pot ierta cuvintele pe care le scoti pe...horn!!
se vede treaba ca...la tine...la tara acolo...e greu cu educatia!!
deci...rasuceste-te in zeama ta!

vai da ce limbaj de unde ai cuvintele astea cancer si buba neagra cine te-a invatat sa blestemi asa stii ca nu e bine se intoarce inpotriva taDoamne ferste ce vad eu scuze dar mi-a sarit in ochi fara sa vreau
creatza_cory
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:37
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-10 20:56:07offfff maintreb peste cati va anisor...ce vei mai comenta..............sa-u pe cine!!!!!vedetiva de lungul nasului.................ca o sa va aduc cuvite urate la adresa voastra va ajunge cu ironile de 1 leu..................ca viata de filozofa bn ca sunt asa care e baiul la tine???????????sa-u nus tiu sa folosesc netu care e baiu?e tereaba mea.....................va bagati ca musca in lapte aiurea.........Bn ca va da lumea voua importanta..........ca pe ici ca pe colo ca vreau sa ma fac remarcata.....daca vreau s ama fac remarcata imis treg contu.imi deschid altu sid eschid un subiect nou nu as sta sa vad cad de""Importantii"va da-ti voi in afara de voi nu mai urla nimeni la adresa mea...............de multa experenta d eviata aveati si foarte educati sunteti voi si desteptii,,,,,"""felicitarii"""sunt prea mari literile cu care va-m felicitat!!!!uitativa la voi si dupa comentati ca in spatele unui ecran si a unui forum sta tot felu de Gusteri si Vipere!!!!!




Mai fata, chiar nu realizezi ca trebuie sa bati in retragere ? Invata sa te exprimi, sa scrii corect, sa te controlezi, apoi............te asteptam! Dar inainte de toate iti dau un sfat prietenesc:CONSULTA UN PSIHIATRU! O seara buna .
nyco1970
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:17
Ovidiu...

urasc sa fac pe jandarmu' p-acilea,macar aici sa fim liberi, daca din cauza societatii in care traim trebuie sa ne cenzuram non stop!ai avut intentii bune initial,parca ii si explicai cuiva ca trebuie sa fim toleranti,bravo!


dar ce facusi mamicule? ai dat-o-n "cancer" si "buba neagra"?


mami! incercati sa nu mai lasati asemenea mostruozitati sa iasa "la lumina",ce draq?! ...


ok?

iasomia
Postat pe 11 Ianuarie 2009 09:08
Se spune ca uneori vrajile (date sub forma de blesteme) persoanelor care nu ne plac, se pot intoarce impotriva celui care le trece prin parlament, sau sub forma de ordonanta de urgenta.Asa ca acele persoane ar trebui sa tina cont de asta.Daca nu vor sa o faca, sa tina seama ca totusi se vorbeste cu o femeie si cel putin ca barbat, trebuie sa fie mai ponderat(nu mai ponderal, dragule), cu expresiile, deoarece se spune ca barbatii sunt niste animalute inteligente, politicoase, si iubitoare.Ori din ce am citit aici, nu m-am convins decat de contrariu.
Ioana007
Postat pe 11 Ianuarie 2009 09:21
De la: iasomia, la data 2009-01-11 09:08:06Ovidiu...

urasc sa fac pe jandarmu' p-acilea,macar aici sa fim liberi, daca din cauza societatii in care traim trebuie sa ne cenzuram non stop!ai avut intentii bune initial,parca ii si explicai cuiva ca trebuie sa fim toleranti,bravo!


dar ce facusi mamicule? ai dat-o-n "cancer" si "buba neagra"?


mami! incercati sa nu mai lasati asemenea mostruozitati sa iasa "la lumina",ce draq?! ...


ok?





iaso...sincer...imi pare rau ca...a trebuit sa folosesc astfel de invective...dar...nu pot lasa copii tampiti...sa ma jignesca si...sa ma puna sa-i pup undeva...
o fi el...net...dar hai sa invatam sa-l folosim!!!
chiar nu pot accepta sa spuna un copil cretin...asa ceva la adresa mea!!
sincer...tu ai putea accepta sa te jignesca un...analfabet?
chiar daca spune ca are ...atatia ani...nu se vede ca ar si avea...si...mai ales ca...a asimilat ceva in materia aia...ca cenusha...!!
cum sa pot accepta asa ceva de la...agamati si...analfabeti?
nu crezi ca...e josnic pt oricine?
ovidiu42
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:29
De la: Ioana007, la data 2009-01-11 09:21:18Se spune ca uneori vrajile (date sub forma de blesteme) persoanelor care nu ne plac, se pot intoarce impotriva celui care le trece prin parlament, sau sub forma de ordonanta de urgenta.Asa ca acele persoane ar trebui sa tina cont de asta.Daca nu vor sa o faca, sa tina seama ca totusi se vorbeste cu o femeie si cel putin ca barbat, trebuie sa fie mai ponderat(nu mai ponderal, dragule), cu expresiile, deoarece se spune ca barbatii sunt niste animalute inteligente, politicoase, si iubitoare.Ori din ce am citit aici, nu m-am convins decat de contrariu.




loana...sincer...eu apreciez ceea ce scrii dar...nu pot lasa analfabetii sa faca ce vor cu...oricine...
acum...s-a nimerit sa fiu eu...dar...tu chiar crezi ca e bine sa lasam sa se propage asa ceva?
de ce oare...nu incearca sa invete mai intai...alfabetul...si...apoi sa incerce sa si...socializeze?
eu...nu-s atat debelicos...dr...sant niste limite pana unde poate suporta fiecare!!
iar cand e vb de...copii tampiti...nu supurt!!
poate m-a luat valul si pe mine dar...chiar cred ca nu e de bun augur cum se manifesta acest copil...
daca tu...la varsta ta...poti accepta asa ceva...e ok...
eu...sincer...nu!!
deci...hai sa nu facem parada...
ovidiu42
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:34
PROST ESTI TU...............IDIOTULE CINETE TE CREZI SA MA JUDECI?SI JICNESTI?DACA EU SUNT PROASTA TU CUM ESTI?CE POT INVATA DE AL TIEN?DOR CUVINTE URATE SI VULGARE....................NU MA JICNI CA UIT DE BUN SIMT M-AM SATURAT DE TIEN .VEZITI DE TREABA TA OK

Postat pe 11 Ianuarie 2009 17:54
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-09 11:12:39Pai cine ma comentat pe mine ca am pe kudika sau ori unde ...te rog stai in banca ta nu ma fa obraznica nu m-am luat de tien m-am luat de cine imi arata ghiarele ba mai mult imi d amesaje si in privat te rog nu vb fara sa sti......................tineti comentarilie pt tine..................cand te judec sau critic pe tien sa ma ataci pana atunci nu..............


auzi, domnisoara...cand vei invata sa scrii fara greseli de ortografie, mai posteaza pe aici...pana atunci te sfatuiesc serios sa iei niste lectii de gramatica....ca degeaba esti filosoafa in vita daca esti o ulitate in limba romana....si ne lasi cu ideile tale crete...tu nu vezi ca nu ne intereseaza...chiar nu-ti dai seama ca numai tu postezi?
tutankhamon
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:52
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-11 17:54:25PROST ESTI TU...............IDIOTULE CINETE TE CREZI SA MA JUDECI?SI JICNESTI?DACA EU SUNT PROASTA TU CUM ESTI?CE POT INVATA DE AL TIEN?DOR CUVINTE URATE SI VULGARE....................NU MA JICNI CA UIT DE BUN SIMT M-AM SATURAT DE TIEN .VEZITI DE TREABA TA OK



draguta mea, nimeni nu te-a jignit, nimeni nu te-a judecat, nimeni nu te-a facut proasta, singura te-ai aruncat in acest joc in care ti-ai "aratat" aceste "calitati"....sincer, eu am incercat sa te inteleg, am incercat sa vad daca esti un om putin mai altfel, dar m-am inselat......nu te obosi sa-mi raspunzi, nici macar in particular, pentru ca cea mai buna arma pe care o am impotriva ta este indiferenta mea la adresa ta
tutankhamon
Postat pe 14 Ianuarie 2009 00:11
De la: lossado1973, la data 2009-01-14 00:11:27
De la: Bella_Rossa, la data 2009-01-11 17:54:25PROST ESTI TU...............IDIOTULE CINETE TE CREZI SA MA JUDECI?SI JICNESTI?DACA EU SUNT PROASTA TU CUM ESTI?CE POT INVATA DE AL TIEN?DOR CUVINTE URATE SI VULGARE....................NU MA JICNI CA UIT DE BUN SIMT M-AM SATURAT DE TIEN .VEZITI DE TREABA TA OK



draguta mea, nimeni nu te-a jignit, nimeni nu te-a judecat, nimeni nu te-a facut proasta, singura te-ai aruncat in acest joc in care ti-ai "aratat" aceste "calitati"....sincer, eu am incercat sa te inteleg, am incercat sa vad daca esti un om putin mai altfel, dar m-am inselat......nu te obosi sa-mi raspunzi, nici macar in particular, pentru ca cea mai buna arma pe care o am impotriva ta este indiferenta mea la adresa ta
alt descrerat in zona .orcum nu prea intru aici nu am ce face am un topic cool unde lumea se distreaza intr-o zi am ajuns la 40 de oagini de conversatii pe alt forum desigur gusteriiijajjajajajajajajajajajajajjajaajjajajajaj

Postat pe 14 Ianuarie 2009 15:33
offf...eu sunt incepatoare(facultatea de psihologie)...am pretentia sa devin un psihoterapeut bun, principala arma fiind iubirea.Cel mai bun sfat pe care pot sa-l dau la varsta mea este sa incercati, indiferent cat de mult va calca pe nervi cineva, sa nu-i raspundeti in mod negativ, ci in maniera pozitiva, ca pana si cea mai intunecata inima se va lumina. pup
ladyd
Postat pe 17 Ianuarie 2009 01:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAFENEAU DE VARA '' NE MUTAM AFARA '' PE TEREASA 6 De la: michela1 3 August 2009 14:47
BUna lume.... 8 De la: tutankhamon 30 August 2009 23:16
Terasa de vara 4534 De la: silfida 4 Iunie 2013 19:46
Cateva idei pt organizarea unui bal al francofoniei 1 De la: naomi 7 Aprilie 2010 12:19
O METODA DE DEZINTOCXICARE A ORGANISMULUI 4 De la: nazirra 7 Octombrie 2009 21:46
Setari Cookie-uri