ce parere are acum despre mine

buna...ma numesc flory...totul a inceput asa...p data de 15 septembrie 2008 la scoala..knd l-am vazut..pe noul meu coleg..nush am simtit k el e baiatu potrivit in acel moment...mai era cv..tocmai aflasem k si colegei mele ii placea de el..atunci am tacut...nu m-am mai bagat credeam k asa e mai bine insa intr-o zi knd i-am dat oracolul colegei mele ptr k ea vroia sa afle parerea lui despre ea..a urmat o intrebare in oracolul ei..cat la suta ti la flory..adik la mine el a scris 60...apoi a scris 90..si in final 100...colega mea vazand k a scris mai mult la mne dekt la ea..s-a cam suparat...dupa cateva zile..am completat in oracolul colegului meu..si tot odata baiatul de care eram indragostita...si i-am lasat nr meu..si id...seara dupa ore..mi-a trimis un sms...apoi eu i-am trimis inapoi..si cateaava zile am vb prin mesaje..am observat la scoala k imi cam facea ochi dulci..dar de dragul colegei mele nu i-am acordat atentie...seara mi-a trimis el un sms in care spunea ca ar vrea sa aiba o relatie cu mne..iar a doua zi dupa scoala am hotarat sa-i spun colegei mele tot..zis si facut..imi dau seama cat de rau s-a simtit..insa eu incepusem sa tin la el...si a doua zi..am format un cuplu...la inceput ne-am inteles destul de bine..apoi au aparut ceruturi cu fosta lui prietena..el tinea mult la mine se vedea...imi lua apararea peste tot..si kiar daca eram mai mica k el nu ii era rusine cu mne..apooi a intervenit si un coleg...kre ii baga tot felul de chestii in cap...ne certam ne impacam...pana la un moment dat ..dupa vreo 2 luni maxim..ne-am certat..si el a decis sa fie definitiv...si s-a bagat p colega mea..cea de kre v-am spus...si nu au stat mult impreuna ..kteva zile...insa eu ma simteam foarte rau..si imi parea sincer rau...pt k il iubeam enorm..apoi vazand k plang si k..eu kiar tin la el..s-a despartit de colega mea si ne-am impacat...dupa o saptamana..iar ne-am certat...ne-am impacat ne-am certat..apoi ne-amm despartit iarr...el s-a bagat p o fata din scoala..apoi s-a despartit de ea si ne-am impacat iar...p 17 decembrie 2008 am plecat in spania sa fac craciunu si revelionul acolo..atunci eram inca cu el..si am tinu legatura...p mess si la telefon...dupa o saptamana..am vorbit cu un baiat din scoala..ku care am mai fost..si i-am spus k vreau sa ma despart de baiatul cu care eram k sa ma impac cu el..acesta i-a zis baiatului ku kre eram adik colegului meu..si cand am vorbit la tel ma intrebat daca este adevarat k vreau sa ne despartim...si i-am spus k da..si asa a fost..sincer am fost o proasta..pt k eo inca mai tineam la el..si knd am venit in tara...vroia sa se impace cu mine ..si eu cu el..insa nu a fost sa fie..si akum o saptamana la fel:(insa nu ne-am mai impacat...sincer si acum mai tin la el ...si snt km geloasa knd il vad impreajma altor fete...acum nu vreau sa stiu decat ce parere are el despre mine...sincer daca m-ar ruga sa ma mai impac cu el as face pasul asta dar cu mici dubii.
flory_kiss_2008
Postat pe 5 Februarie 2009 21:56
Doamne fetita.............m-ai lasat gura casca. De 3 ori am citit sa inteleg ce vrei sa zici.....invata si tu sa scrii la subiect.
Mai bine fa un rezumat inainte sa-ti raspunda careva.
roxette
Postat pe 12 Februarie 2009 13:28
roxette...si mie mi se pare confuza rau...dupa avatar, cred ca nu are mai mult de 17 ani.

Doaaamneee...de ce o fi atat de grea limba romana?

wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 18:49
Neah...m-am razgandit...nu are 17 ani...cel mult 15...
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 19:58
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-12 19:58:07Neah...m-am razgandit...nu are 17 ani...cel mult 15...


Ai cumva vre-un convertor pentru tipul asta de limbaj??
Sunt dezorientata rau...in momentul asta nu stiu nici ce parere mai am despre cat de mutilata e limba romana.. d-apai de ce parere mai are el depre ea... daca ii vorbesti cum scrii, cine sa te mai inteleaga fata draga!!!
si totusi e romana????
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 10:38
nu e romana, e limbaj de mess, ultimu' racnet in materie de prostie, si la mare rang pe "haifai"

iaca astea sunt dramele existentiale de ii macina pe " tanara generatie "...le cumpara parintii compuri si telefoane meseriase, toale de firma, si ii lasa in plata lor. si pe urma se mai mira ca plodesc la 15 ani, sau apar pe you tube in clipulete deocheate.
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 11:07
Ai vazut din intamplare filmul "Idiocratie"?... e o comedie infioaratoare de cum ar putea arata lumea in viitor!! Culturi udate cu energizant, cititul numai pentru gay, samd... E groaznic de cat de real ar putea deveni in 100 de ani!!
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 16:23
Flory, are o parere buna despre tine, linisteste-te copila mea.
Lasa babele, ca's invidioase, ca nu mai au 15, 16, 17. A dat 4zeciu'n'ele si e grav.
Da' du-te mai bine si fa sport in aer liber, ori mai cumpara-ti o fusta si mai scurta, asta o sa te calmeze.
Ori citeste zodiile, ia vezi, nu cumva e anul tau norocos, asta al boului?
Marisa
Postat pe 14 Februarie 2009 19:34
De la: Marisa, la data 2009-02-14 19:34:22Flory, are o parere buna despre tine, linisteste-te copila mea.
Lasa babele, ca's invidioase, ca nu mai au 15, 16, 17. A dat 4zeciu'n'ele si e grav.
Da' du-te mai bine si fa sport in aer liber, ori mai cumpara-ti o fusta si mai scurta, asta o sa te calmeze.
Ori citeste zodiile, ia vezi, nu cumva e anul tau norocos, asta al boului?


Daaa zodiile iti vor spune exact unde ai lasat DOOM-ul si mintea!!! Marissa, draga, tu iti urmezi singura sfaturile? Sau le-ai gasit pe horoscop??
Have a brake girl!!!
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 20:53
verona, nu te lua de marisa, ca ea are un umor mai special...

marisu...da' ce avatar ti-ai tras, scumpo...si-am citit si la chestiune ca si micass a patit-o cu logarea. tot pe contul Ellei.
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 11:50
Vero , o sa te obisnuiesti cu mine si cu stilul meu, incet, incet. Am patit-o si eu cu Ioana007, exact cum ai patit-o tu cu mine, acum.
Marisa
Postat pe 15 Februarie 2009 20:52
@ Marissa:

Verarmy_38
Postat pe 16 Februarie 2009 11:17
Doamne Dumnezeule!!! Nu pot sa cred!!! Ce dracu au in cap fetitele ca tine, don'sorico? Nu mai comentez felul in care iti bati joc de limba romana ca deja e de prisos. Curiozitatea mea consta in altceva insa. As vrea sa stiu daca tu iti dai seama cat esti de caraghioasa. Nu poti sa vii cu povesti de-astea mai incurcate chiar si decat cea mai jenanta telenovela si sa ai pretentia sa ti se raspunda la modul serios. Daca nu te-a anuntat nimeni pana acum, te anunt eu, ca probleme ca ale tale au toate adolescentele de anii tai. Diferenta este ca unele isi dau seama ca e necesar sa mai si invete daca tot se duc la scoala, nu ca altele (stim noi cine) care folosesc frecventarea scolii ca prilej de "bagat pe baieti". Sper ca ai observat ca am folosit limbajul tau, poate asa pricepi care ar trebui sa-ti fie prioritatile!

Fetito, lasa iubirile si pune mana si invata!!! Am avut destule eleve ca tine, asa ca, stiu bine din ce aluat esti facuta.

darkrapt
Postat pe 16 Februarie 2009 12:00
dark...nu crez ca mai intra...am speriat-o...

cred ca e sora lu' nefertiti
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 12:15
Da, si eu cred. Sau poate fac parte din vreo secta ceva, ca-s al naibii de multe si proaste. Dumnezeu sa ma ierte, ca si eu am fost copil, dar n-am fost asa!!!
darkrapt
Postat pe 16 Februarie 2009 15:12
secta aia se numeste " ma fakut mama fitzoasa, am poze pe haifaiv, facute cu mobilul in baie, nu-i asa cas jmekera, sa moara dusmancele mele k eu mis kea mai kea "
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 15:15
Marisa este slabiciunea mea.Unde esti Verono, ca daca pui masinile pe tine, ai sa ma rogi sa nu te mai las.
Ioana007
Postat pe 10 Martie 2009 22:37
Doamne fereste! Cati ani ai fetita? Si astia sunt viitorul Romaniei... Dar parintii astia ce fac?
elle
Postat pe 18 August 2009 09:58
Istenem!!! cati ani ai? macar spune mi ca esti pe buletinul tau! sau tu esti verisoara cea faimoasa???
l_erika
Postat pe 18 August 2009 10:10
se vede ca nu mi am baut cafeaua
l_erika
Postat pe 18 August 2009 10:13
cine mi face si mie un rezumat in lb romana ca n am inteles nimica,nimicuta.....?!erica pun eu de o cafea ...poate descifram....
nazirra
Postat pe 18 August 2009 10:25
ioi ce bine nazirra!! la mine cu 2 lingurite juma de zahar te rog! nazirra nu stiu daca ai fost pe faza,era topicu acela cu ,,isi dau seama'' mno...eu cred ca ori ea e Verisoara ori precis acuma nu mai raspunde pt ca ,,si au dat seama'' si e la Recuperare mai ai nev de rezumat??
l_erika
Postat pe 18 August 2009 10:29
Lasati ca incepe scoala si incepe sa-si faca temele si poate mai uita de baietii astia care se baga cand pe una cand pe alta.
Tzantzarika
Postat pe 18 August 2009 10:30
la scoala nu se mai invata decat sa se bage unu peste altu! mai face cateva schimbari Ministeru Inv. astfel incat azi maine o sa aiba toti diplome indif daca merg sau nu la ex!!!!! ca la fac (nu zic nume) acolo esti student daca ai bani,adica daca au bani ai tai!! asa ca ce griji sa si mai faca!!!!
l_erika
Postat pe 18 August 2009 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu pot avea orgasm 129 De la: KNIGHT_31 2 Septembrie 2010 19:49
relatie veche,monotona....vreau un sfat 40 De la: Dor_marunt 5 Ianuarie 2010 19:06
as vrea sa ascult parerea domnilor... 320 De la: Ioana007 1 Mai 2009 09:03
Virgina la 21 de ani !!!! 5 De la: Alecsx 7 Decembrie 2008 12:39
oare de ce ar trebui sa mai traiesc? 46 De la: iasomia 12 Ianuarie 2009 16:32
Setari Cookie-uri