sex anal - intrebari

Treaba ei.Este in definitiv ...C..ei,( gaura ei particulara ), poate sa bage ce vrea in el.Chiar si un ficus.Bula si-a introdus sau intr-o dos, nu stiu cum se spune, un dus, si de atunci a aparut in botanica, curcudusul, pardon, corcodusul.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:54
De la: Ioana007, la data 2009-04-05 12:54:48Treaba ei.Este in definitiv ...C..ei,( gaura ei particulara ), poate sa bage ce vrea in el.Chiar si un ficus.Bula si-a introdus sau intr-o dos, nu stiu cum se spune, un dus, si de atunci a aparut in botanica, curcudusul, pardon, corcodusul.


ioanooo...nu cumva era cucurdusul?????
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:00
Cu oamenii astia, nu stii niciodata.Un prieten de-al lui Bula si-a varat un mal? si de atunci cred ca au aparut curmalii.Dar ai vazut ce gustoase sunt fructele?Le savurezi cu ochii inchisi.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:05
Uau ce subiect... fierbinte-dureros..sfatul meu este urmatorul...daca tu nu vrei nimeni nu te poate obliga si daca este un gentleman te va intelege daca nu..lasa-l in pace.balta e plina de peste (a nu se intelege traficanti de carne vie cu referire la un banc dragut: Un tip intra intr-un aprozar si intreba vanzatoarele: Buna ziua,,aveti peste? Vanzatoarele : Nu nu avem nici n-am avut vreodata si nici n-o sa avem. A doua zi :Buna ,,aveti peste? Nu domnule ,ai fost si ieri si ti-am spus ca nu avem. A 3-a zi: Buna...aveti peste?, Domnule ce nu pricepi,cum sa-ti spun? NUUUUUUU....La care tipul spune :Bine atunci de azi inainte eu o sa fiu pestele vostru)

cat despre cancer de colon si aparita hemoroizilor ce sa spun..exista posibilitatea aceasta dar nu scrie nicaieri ca in mod sigur daca incerci o data sigur vei face cancer de colon+ ca ai putea folosi un lubrifiant pentru ca intrarea sa fie mai putin neplacuta..dar asta depinde numai de tine daca vrei sau nu
Sau l-ai putea intreba daca el te-ar lasa sa-i introduci si tu ceva in anus ...si daca spune NU atunci tu de ce sa-l lasi? N-ar fi corect pentru tine...
cristina_m_bianca
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:09
De la: Ioana007, la data 2009-04-05 13:05:52Cu oamenii astia, nu stii niciodata.Un prieten de-al lui Bula si-a varat un mal? si de atunci cred ca au aparut curmalii.Dar ai vazut ce gustoase sunt fructele?Le savurezi cu ochii inchisi.


si sunt atat de moi si de pufoase.......vanghi...mal...sau mall?????
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:11
Sigur ca da.Puteti folosi lubrifiant.Incercati cu ulei de masline, si dupa aceea puteti sa faceti sex pe plita, la foc scazut.Iese hotdogul proaspat de la prima incercare.Cu chiflele ei naturale.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:14
De la: Ioana007, la data 2009-04-05 13:14:09Sigur ca da.Puteti folosi lubrifiant.Incercati cu ulei de masline, si dupa aceea puteti sa faceti sex pe plita, la foc scazut.Iese hotdogul proaspat de la prima incercare.Cu chiflele ei naturale.


mama....nu cu chifle.....cu ochiuri romanesti.....
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:29
Fiecare cu gustul lui.Poate sa fie amandoua sortimentele.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:33
De la: Ioana007, la data 2009-04-05 13:33:34Fiecare cu gustul lui.Poate sa fie amandoua sortimentele.


daaa...asa si cu carnatul....mai prajit sau mai in suc propriu....
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:38
Doamne, rad cu lacrimi..
gabitzza
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:40
Am auzit ca ceapa putin calita ii da un gust deosebit.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:42
bitzaaaa...cunosc sentimentul.....io sunt pe jos de ras de vreo doua ore......ca am mai trecut si pe la sexul virtual..... mdeh...ce sa fac.....motzu meu inca doarme.....fac si eu ce pot....pe unde pot.....offff....
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:42
ioano.......chilli ii da un gust deosebit......
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:43
te face sa...aaarrrrzzzzziiiii...in flacari...evident, de dorinte patimase......nuuuuuuuu?????
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:44
De la: tutankhamon, la data 2009-04-05 13:44:30te face sa...aaarrrrzzzzziiiii...in flacari...evident, de dorinte patimase......nuuuuuuuu?????


mai ales cand iese e mai patimas........
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:45
sunteti atat de plictisitori, incat, credeti-ma sincer ca m-am obosit raspunzandu-va, dar am facut-o doar pentru cei care mi-au scris.si nu au fost putini.
miamia79
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:24
Merge si cu putin piper si ardei iute.Alearga dupa aceea motu de colo colo, cu gura fripta,ca nici daca faci baie la mare acum, nu se linisteste.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:37
La varsta asta, ne-am mai inmuiat draga.De aia avem nevoie de ceva revolutionar care sa ne intareasca replica.De maine draga mea, o sa incepem sa vorbim despre geometria euclidiana ,de formula lui Lagrange, de integrala Riemanncu parametru.Adio prostii.Trecem la dieta.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:43
iubita, uite sincer chiar erai unii din userii care aveau un cuvant bun de spus.sincer e aiurea.o fi prea mare singuratatea asta virtuala?ce-i cu spiritul asta infantil de turma, ca e imposibil sa postezi replici de genul si sa cred ca te reprezinta...
la tine chair sunt pretentii, pentru ca ai dovedit in ceva randuri ca stii ce si cum vb.think about it, pentru tine...ca eu nu-s mai mult sau mai putin castigata din toate astea, sincer.
miamia79
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:56
Miamia, te las sa te adresezi cu replica: iubitule.Sunt de acord cu tine.Care sunt subiectele care te intereseaza?
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:00
nu-i vb de ce subiect ma intereseaza mai mult sau mai putin, pt ca ar putea orice subiect sa ma intereseze cum de altfel, nici unul,depinde cum se dezbate respectivul, nuuuu?hai ca esti fata desteapta si ai inteles exact despre ce-i vorba...doar ca ti-as putea spune care sunt limitele mele...pana la prostie si rautate trec cu vederea ce se poate, dar doar pana acolo.te pup.o zi frumoasa!
miamia79
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:20
cat despre mai nou aparuta, dar la fel de infantila ii raspund doar ca sunt frumoasa, asa ca oglinda nu ar avea motiv de spargere, nu-i vad logica, stii?poate tu stii mai bine din proprie experienta.da, nu stiu de ce v-ar durea mironositele neamului, dar pentru curiozitatea voastra bolnava va spun doar ca sunt frumoasa.e greu, asa-i?doare?iti spun eu si din proprie experienta si a catorva prietene ca se poate si frumos si destept si cu talc.dar, credeti-ma, e greu pentru unii sa priceapa.dar sunt multi.din pacate, se vede ca nu faci parte din categoria asta.asta-i pentru tuta aia cu ttttt in nebuloasa ei neinteleasa.special dedicatie pentru ea, sa fie si ea importanta, ce naiba.
miamia79
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:43
iubitzica....miau miau...ai incercat reteta cu chili si te arde acuma????...iar dai pe gura?????.....mami...fa bai reci de sezut.....nu ma intreba pe mine cum sunt aceste bai, ca pe mine nu m-a mancat dorsalul ca pe tine...si te rugam fierbinte...raspunde mami in privat celor care te-au bagat in seama...sincer...esti penibila....se vede ca ai spart oglinda acasa si nu ai unde sa te vezi...esti jalnica...soroooo...nu-ti convine.....nu mai citi...nu e obligatoriu sa si intelegi....stim...esti blonda si neuronul ala al tau e in stand by.....relax, darling....mai fa si pauze...sau respira....expira...inspira....expira....inspira....vezi ca poti????
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:48
De la: miamia79, la data 2009-04-05 17:43:49cat despre mai nou aparuta, dar la fel de infantila ii raspund doar ca sunt frumoasa, asa ca oglinda nu ar avea motiv de spargere, nu-i vad logica, stii?poate tu stii mai bine din proprie experienta.da, nu stiu de ce v-ar durea mironositele neamului, dar pentru curiozitatea voastra bolnava va spun doar ca sunt frumoasa.e greu, asa-i?doare?iti spun eu si din proprie experienta si a catorva prietene ca se poate si frumos si destept si cu talc.dar, credeti-ma, e greu pentru unii sa priceapa.dar sunt multi.din pacate, se vede ca nu faci parte din categoria asta.asta-i pentru tuta aia cu ttttt in nebuloasa ei neinteleasa.special dedicatie pentru ea, sa fie si ea importanta, ce naiba.


mamica....sincer...ai o maare problema....te oftici ca noi putem face sex anal si tu nu??????care e baiul tau mami?????nu ai inghitit azi noapte si ti-e gura coclita?????mi se rupe mie de frumusetea ta, stii????si stii....sunt curioasa ce zic barbatii despre tine.....te lauzi ca esti frumoasa...hai sa vad un barbat care te place.....ca posteaza pe aici....ca se vede ca esti atat de proasta ca nu esti in stare sa folosesti argumente decat jigniri si rastalmaciri....fetitzo...recicleaza-te...e spre binele tau.....si???? daca suntem mironosite care e problema ta????...a!!!!stiu....baiul tau e ca nu iti poti largi "inelul maro" si o faci pe gura....esti jalnica....
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:53
sefa tutelor,e clar ca ai priceput tot.stii care-i faza cu tine?nu, asa ma gandeam si eu, dar sa fiu data naibii daca mai fac munca voluntara cu tine sa-ti explic...doar ca frustrarea de la ce varsta apare?ca ma gandeam ca la 35 sau cat ai ar tb sa fii mult mai ocupata cu treburi dintr-astea cariera, sot, copil, nu?ce zici?botoxul asta oare nu s-a inventat si pentru creier?ar fi salvat ceva din omenire...so, deocamdata nu sunt sanse puicuta.bye forever for you!
miamia79
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:56
iote ca-i cresc dintii la fata asta!!
face referiri la...cafenea...
ca...nu ne imperechem...pe apucate cum e in capsoru` ei!!!
fao!!!...una lume...intra aici...sa se destinda..sa schimbe ceva lume...si...find vb de...noi intre noi...chiar nu e cazu` de...imperecheri...unde-ti sta tie intea...de nu poti vedea soarele din cauza mancarimii de pe undeva!!
n-am rut sa fiu acid...de la inceput..darvad ca...pb asta sevxuale...chiar pimeaza latine...
de ce nu incerci cu un peshte?
poate asa...te dscarci cumva...si...potisa zareti si tu...o lume in care nu sexul e ceea ce conteaza!!!
imi cer scuze userilor care citesc dar...limbaju` acestei femei de cruce de piatra...chiar consider ca nu face cinste lumii internautilor...
pt ca...de regua...cea mai mare partedin lume...foloseste internetul...si pt altceva...in afara sexului virtual si...a relatiilor de imperechere!!
e chiar josnica aceasta imagine pe care vrea doamna sa ne-o etaleze!!!
cum ca ar fi...vezi doamne...ceva elevat!!
elevat...pt cine?
pt ce nivel?
oooooffffffffff........dumnezeule cum ma obliga lumea asta...sa spun ce n-ar trebui spus!!
sper sa nu mai am parte de asa ceva!!
frustrarile...ar trebui sa stea undeva...la spital...si sa nu umble libere ...mai ales sub masca cuiva cu pretentii!!
mi-e greatza ca...citesc asta...si...ca ma vad nevoit sa raspund...punandu-mi multa lume in cap!!
chiar si din cei ce ma cunosc!!
fata draga...chiar ai mari pb...daca doar sexul conteaza pt tine!!!
credeam ca in lumea asta...sant si alte lucruri care ar trebui sa faca obiectul discutiilor pe net!!
dar...bleeeeeaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!
ovidiu42
Postat pe 5 Aprilie 2009 17:57
De la: miamia79, la data 2009-04-05 17:56:32sefa tutelor,e clar ca ai priceput tot.stii care-i faza cu tine?nu, asa ma gandeam si eu, dar sa fiu data naibii daca mai fac munca voluntara cu tine sa-ti explic...doar ca frustrarea de la ce varsta apare?ca ma gandeam ca la 35 sau cat ai ar tb sa fii mult mai ocupata cu treburi dintr-astea cariera, sot, copil, nu?ce zici?botoxul asta oare nu s-a inventat si pentru creier?ar fi salvat ceva din omenire...so, deocamdata nu sunt sanse puicuta.bye forever for you!


iubita.....cred ca tu te oftici...rau...si mai ai si o maare frustrare...ca esti atat de nasoala si incleiata la creier incat nu mai gandesti...unde ti-e barbatul???? unde ti-s copii????? sotul meu e langa mine si rade cat de stupida poti fi..iar copii inca nu am ca m-am ocupat de studii....hai....tu cu ce te poti lauda????..unde ti-e barbatul?????...ai curajul sa spui ca esti atat de matura in gandire incat te-ai mai si maritat????...nu mai ai argumente pertinente si gata.....ai incheiat citatul?????..iar puicutza obosita esti tu......stai pe marginea santului si astepti sa te bage cineva in seama...daca nu, te bagi singura......esti penala.....cred si eu...la cat de obosita, flescaita si trecuta esti......
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:05
ovidiu cel care nu suporta ipocrizia,dar care o incuraja pe pielea lui, zau taica daca iti citesc mesajul.e prea mult pentru mine, dar la grupul celor care le ploua la materia cenusie am sa fac un mare pas,nu ma duce nik la atata umor fin gen turma penibila.pa guys.
si spre surprinderea si disperarea voastra, nu aveti habar cati oameni sunt intr-adevar super pe siteul asta, dar nu se baga in ciocolata voastra. be happy
miamia79
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:05
De la: miamia79, la data 2009-04-05 18:05:18ovidiu cel care nu suporta ipocrizia,dar care o incuraja pe pielea lui, zau taica daca iti citesc mesajul.e prea mult pentru mine, dar la grupul celor care le ploua la materia cenusie am sa fac un mare pas,nu ma duce nik la atata umor fin gen turma penibila.pa guys.
si spre surprinderea si disperarea voastra, nu aveti habar cati oameni sunt intr-adevar super pe siteul asta, dar nu se baga in ciocolata voastra. be happy




chiar nu te invita nimeni...alaturi de noi!!!
tu...ai vrut sa te expui...asa...pe net!!!
si...iata ca expunandu-te...nu poti suporta succesele...
ca...fara sa vrei...ai si succesuri!!!
deci...hai sa nu devii penibila...si in ce priveste ipocrizia...daca nu persisti...exista shansa sa nu se vada!!
la tine...zau e mult prea tarziu!
si...chiar ma lasa rece apreciera ta...in ce priveste ce stiu si ce pot eu!
n-ai reusi sa pricepi...nici daca ti-ai lua translatori!!!
deci...nu-ti mai tropai opincile pe aici ca...sincer...mi-ar fi placut sa am ce aprecia!
nu in ce priveste frumusetea pe care te lauzi...
esti mult prea urata intern...
si...daca cineva te vrea asa...mergi repede acolo!!!
noi...nu cred ca te putem ajuta !
doamne!!!...m-a facut femeia asta sa spun ...lucruri urate...
mi-e jena ca...am scos asemenea cuvinte...dar...fiti convinsi ca...merita toata haznaua...avand in vedere modul in care face aprecieri...
ovidiu42
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:21
si vrei sa spui ca tu, daca te bagi la ciocolata noastra, esti un om super??????...esti jalnica...esti penibila....gagicooo....ti-au spus-o nenumarati pe-aici sa ne lasi....dar se pare ca bunul simt iti lipseste cu desavarsire....si cei sapte ani de acasa...se vede din exprimarea ta de taxatoare la wc-ul de la gradina cismigiu... sau, si mai bine...din ferentari....ca acolo se castiga experienta....sau cumva din padure??????ai dovedit foarte clar cu toate cuvintele pe care le-ai folosit ca nu ai multa scoala si inteligenta.....chiar e atat de greu sa intelegi ca daca doi oameni iti spun ce esti beata...trebuie sa te duci sa te culci????....eu zic sa te retragi cat mai esti in culmea gloriei.....ca dupa ce ti se ofilesc nurii, degeaba mai incerci cu apa vie.....sau...oups...ti-s ofiliti deja si nu mai ai sanse, si te zbati ca pestele pe uscat??????
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexx 8 De la: Micass 19 Ianuarie 2009 19:56
Am nevoie de ea 3 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:51
ce sa fac? 117 De la: rebecca42 11 Mai 2009 19:23
suzuky ? suzuka ? anyone ? 14 De la: gianiblue 30 Ianuarie 2009 14:35
Femeia- gemeni, Barbatul- capricorn...? 1 De la: Paulici82 5 August 2009 12:19
Setari Cookie-uri