sex anal - intrebari

iubitul meu tot bate apropouri, dar mie imi e cam frica. doare, e nasol, o sa am probleme dupa aceea? imi poate raspunde cineva, va rog?
andrada15
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:25
De la: andrada15, la data 2008-10-17 15:25:20iubitul meu tot bate apropouri, dar mie imi e cam frica. doare, e nasol, o sa am probleme dupa aceea? imi poate raspunde cineva, va rog?



Ai putea sa incerci sa vezi cum e..cred ca depinde de la femeie la femeie....
needforspeed
Postat pe 17 Octombrie 2008 22:24
Nu orice orificiu este facut pentru a-ti etala fanteziile sexuale.Suzuki, o intreaba pe nevasta-sa:
-Draga mea, am vazut intr-un film mai deocheat, cum el, facea dragoste cu ea... pe la spate.Ce parere ai, n-am putea incerca si noi?
-Poti sa-i dai telefon cu taxa inversa regizorului si sa-l rogi sa-ti stabileasca o intalnire cu actorul acela.Ce va face el cu tine, este problema voastra.
Nu exista nici o opreliste pentru fanteziile omenesti.Un prieten de-al lui Suzuki, desenase o femeie pe prunul uscat din fundul curtii si o inzestrase cu tot ce are o femeie mai de pret.I-a pus si numele Izabela, asa cum se numea sotia lui inainte de divort, si in fiecare seara, ii facea o vizita de unde venea plin de frunze.
-Mai, Suzuki, nevasta mea asta noua, este foarte stramta, ca de fiecare data cand am contacte cu ea, imi pierd virginitatea.
-Pai mai natafleata.De ce nu ai folosit un burghiu mai mare cand i-ai dat gaura?
Vreau sa mai adaug ca daca Dumnezeu te-a inzestrat cu nas si urechi, el le-a facut in mod vadit cu alte scopuri.Aceasta nu te impiedica sa le dai si alte utilizari, dar in cazul urechilor este bine sa stii ca poti face otita, sau o sa ai apa mereu in urechi si o sa-ti curga, cand ti-e lumea mai draga.

Postat pe 18 Octombrie 2008 08:54
Daca el are experienta nu ar trebui sa te doara, mai depinde si de lubrifiant si de marimea penisului pana la urma...Dar parca spui ca ti-ai cunoscut iubitul pe internet,...nu stiu...eu te sfatuiesc sa-l mai cunosti si-n realitate pana a-i da TOTUL, doar pentru ca el bate apropouri cum ai spus...Serios mai asteapta sa-l cunosti...poate o fi vreun barbat care vrea doar sex si daca tu nu vrei doar sa experimentezi sexul anal si vrei mai mult cu el, ar trebui sa-l cunosti mai bine! Eu una am facut sex anal dupa vreo 2 ani de relatie, chiar ati epuizat toate varientele sexului normal?
elle
Postat pe 18 Octombrie 2008 10:44
De la: vanghelis007, la data 2008-10-18 08:54:15Nu orice orificiu este facut pentru a-ti etala fanteziile sexuale.Suzuki, o intreaba pe nevasta-sa:
-Draga mea, am vazut intr-un film mai deocheat, cum el, facea dragoste cu ea... pe la spate.Ce parere ai, n-am putea incerca si noi?
-Poti sa-i dai telefon cu taxa inversa regizorului si sa-l rogi sa-ti stabileasca o intalnire cu actorul acela.Ce va face el cu tine, este problema voastra.
Nu exista nici o opreliste pentru fanteziile omenesti.Un prieten de-al lui Suzuki, desenase o femeie pe prunul uscat din fundul curtii si o inzestrase cu tot ce are o femeie mai de pret.I-a pus si numele Izabela, asa cum se numea sotia lui inainte de divort, si in fiecare seara, ii facea o vizita de unde venea plin de frunze.
-Mai, Suzuki, nevasta mea asta noua, este foarte stramta, ca de fiecare data cand am contacte cu ea, imi pierd virginitatea.
-Pai mai natafleata.De ce nu ai folosit un burghiu mai mare cand i-ai dat gaura?
Vreau sa mai adaug ca daca Dumnezeu te-a inzestrat cu nas si urechi, el le-a facut in mod vadit cu alte scopuri.Aceasta nu te impiedica sa le dai si alte utilizari, dar in cazul urechilor este bine sa stii ca poti face otita, sau o sa ai apa mereu in urechi si o sa-ti curga, cand ti-e lumea mai draga.


prea tareeeeeeeeee

Postat pe 21 Octombrie 2008 08:30
Nu.Elle, vorbeste prea tare.Eu cred ca in viata sunt momente cand trebuie sa vorbim mai incet.Sau poate ca nu mai incet, ci cu o oarecare decenta.Sau cel putin cu respect, despre relatiile dintre oameni, si sa nu transformam aberatiile noastre bolnavicioase, in legi universale.

Postat pe 21 Octombrie 2008 20:13
Vanghelis oricum fiecare pasare pe limba ei piere...in pat fiecare face cat il tine...Daca ai respect fata de sine si fata de cel de langa tine faci totul in asa fel sa nu existe resentimente...acum nu vad nimic rau in a face sex anal sau oral cu sotul tau sau cu omul iubit, dar totusi cred ca asta e decizia ta si numai a ta...iar parerile celorlalti sunt de prisos...daca una se arunca in fantana nu trebuie sa se arunce toata lumea...
http://www.youtube.com/watch?v=M0E3PkYQPz8&feature=related
Ia invatati si voi din cantecul asta ce-i iubirea...si pe urma...daca va regasiti...eu zic ca si sexul se schimba...parca nu mai are aceiasi tenta... Viata si fericirea reprezinta mult mai mult de atat...
elle
Postat pe 22 Octombrie 2008 11:26
Am citit in urma cu ceva timp, un articol despre urmarile sexului anal. in esenta , se poate ajunge la cancer de colon. anusul e elastic, si , traiectul lui normal , e iesirea de sus in jos.
in momentul in care se intampla invers, musculatura anusului se relaxeaza, si nu cred ca e placut sa nu te poti controla.
eu sunt absolut impotriva.
ancapope
Postat pe 22 Octombrie 2008 21:38
impotriva!

din pacate, este tot mai "uzitat" in zilele noastre,si iarasi din pacate..mai toti barbatii vor si acolo..

depinde de educatia sexuala primita,sau construita in timp..

pe mine mama m-a invatat:"orice, acolo nu!"...

exact cum spune anca..se ajunge la lipsa de control,bleah!

suntem un amestec atat de misto,de spirit si trup,sa tot faci amor...poti sa fii pervers si in alt mod,la draq...

pacat! este nasol sa cauti placerea in alte gaurici,naspa!

ma uitam la un film cu asa ceva...mi-a fost greata o saptamana..

iasomia
Postat pe 24 Octombrie 2008 08:22
De la: vanghelis007, la data 2008-10-18 08:54:15Nu orice orificiu este facut pentru a-ti etala fanteziile sexuale.Suzuki, o intreaba pe nevasta-sa:
-Draga mea, am vazut intr-un film mai deocheat, cum el, facea dragoste cu ea... pe la spate.Ce parere ai, n-am putea incerca si noi?
-Poti sa-i dai telefon cu taxa inversa regizorului si sa-l rogi sa-ti stabileasca o intalnire cu actorul acela.Ce va face el cu tine, este problema voastra.
Nu exista nici o opreliste pentru fanteziile omenesti.Un prieten de-al lui Suzuki, desenase o femeie pe prunul uscat din fundul curtii si o inzestrase cu tot ce are o femeie mai de pret.I-a pus si numele Izabela, asa cum se numea sotia lui inainte de divort, si in fiecare seara, ii facea o vizita de unde venea plin de frunze.
-Mai, Suzuki, nevasta mea asta noua, este foarte stramta, ca de fiecare data cand am contacte cu ea, imi pierd virginitatea.
-Pai mai natafleata.De ce nu ai folosit un burghiu mai mare cand i-ai dat gaura?
Vreau sa mai adaug ca daca Dumnezeu te-a inzestrat cu nas si urechi, el le-a facut in mod vadit cu alte scopuri.Aceasta nu te impiedica sa le dai si alte utilizari, dar in cazul urechilor este bine sa stii ca poti face otita, sau o sa ai apa mereu in urechi si o sa-ti curga, cand ti-e lumea mai draga.
danapop
Postat pe 24 Octombrie 2008 08:23
vanghelis,de unde ai mereu inspiratie sa raspunzi asa propt la toate intrebarile pe aici?si mai ales timp?
danapop
Postat pe 24 Octombrie 2008 08:25
mai danuto,

ce dam noi de dimineata la sexul anal acilea....
iasomia
Postat pe 24 Octombrie 2008 08:25
De la: ancapope, la data 2008-10-22 21:38:08 Am citit in urma cu ceva timp, un articol despre urmarile sexului anal. in esenta , se poate ajunge la cancer de colon. anusul e elastic, si , traiectul lui normal , e iesirea de sus in jos.
in momentul in care se intampla invers, musculatura anusului se relaxeaza, si nu cred ca e placut sa nu te poti controla.
eu sunt absolut impotriva.



asta inseamna ca una din 3 femeii din lume ar trebui sa se imbolnaveasca ..........................................
haideti sa nu exageram :pana la urma care nu a fost curiosu sau daca mai citez pe cineva foarte drag mie ;care pisica va recunoaste ca a lins putina
yavrum
Postat pe 24 Octombrie 2008 13:19
am incercat la insistentele iubitului meu.n-am simtit decat o durere atroce la inceput.a doua oara afost mai bine.el trebuie sa se poarte k foarte mare atentie,dar nu am simtit nici o placere.mi-a marturisit ca nici el deoarece mia provokat multa durere si asta l-a facut sa nu se simta nici el bine.nimic nu se compara cu a face dragoste cu persoana iubita.

Postat pe 24 Octombrie 2008 18:47
yavrum,

papusica..este poponetul tau.. poti sa faci ce vrei,sex anal, sau interplanetar,insa,vezi tu..mai exista o vorba:"curiozitatea a omorat pisica" ...

din partea mea, puteti sa faceti ce vreti,dar daca tot citesc fete p-acilea sa cantareasca bine ce fac cu viata lor sexuala,pt ca nu este de glumit,reafirm...dragostea este bine,sanatos si frumos ,sa se faca in locurile obisnuite,am dreptul la opinie...

un caz..

o tipa care face sex anal..racita cobza,febra f mare...
zic ingrijorata:baga-ti un supozitor,algocalmin de preferinta,nu mai sta asa...
zice:nu pot ,imi produce discomfort,ma doare!

acum stau si eu asa ca babuta si ma gandesc,mai sa fie al draq!o doare cand baga supozitorul,da' cum draq nu o doare ..cand..asa si pe dincolo,ha?


si Yavrum,stiu ca pt generatia voastra este greu de crezut,dar sa stii ca sunt oameni care nu au curiozitati de acest gen,da' am si eu fanteziile mele,mi-ar placea de ex...sa plec in croaziera sa ma giugiuleasca undeva in larg,pe un iaht,dar asta nu este o anomalie...
iasomia
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:54
si fetelor,

oricata libertate ti-ar da lumea virtuala..unele lucruri sunt delikate,si este mai ok...sa le discuti in privat,cu o prietena,un medic,etc

am scris pt ca subiectul a fost postat,dar parca...e aiurea,sunt lucruri care se fac,sau nu...de voi depinde,dar parca sa stie lumea ce faci tu in pat este total aiurea,mai merge cate-o picanterie,dar asta este prea mult...

toate bune...

week end placut..
iasomia
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:59
sex in gara, musai cand apare personalul de navetisti de la crevedia
sex in strada cand a castigat steaua
sex in alimentara, in orele de varf, chiar la ghiseul de plati
sex in plex
sex sa fie !
cat mai mult si cat mai diversificat.

cum adica ,fara sex anal? pai ce? degeaba urla alde salam si minune maneaua cu "pe la spate, pe la spate"nu a fost transformata in hit ? pai de ce credeti ca a avut asa succes? tot romanul a luat aminte la versuri, rima si balans. scuze melodie. omul cat traieste, invata. si mai ales, pune in practica
si_totusi
Postat pe 24 Octombrie 2008 22:34
Uite ce patesc cu tine draga, cand te las pe strada.Inveti toate lucrurile nesanatoase.Ar trebui sa facem totusi diferenta dintre cuvintele tabu si scarbos.

Postat pe 25 Octombrie 2008 17:17
frate vanghele,

dupa ce ca le inveti chestia cu pisica si putina, mai faci si pe nisnaiul acilea...
iasomia
Postat pe 25 Octombrie 2008 17:34
De la: iasomia, la data 2008-10-24 19:54:10yavrum,

papusica..este poponetul tau.. poti sa faci ce vrei,sex anal, sau interplanetar,insa,vezi tu..mai exista o vorba:"curiozitatea a omorat pisica" ...

din partea mea, puteti sa faceti ce vreti,dar daca tot citesc fete p-acilea sa cantareasca bine ce fac cu viata lor sexuala,pt ca nu este de glumit,reafirm...dragostea este bine,sanatos si frumos ,sa se faca in locurile obisnuite,am dreptul la opinie...

un caz..

o tipa care face sex anal..racita cobza,febra f mare...
zic ingrijorata:baga-ti un supozitor,algocalmin de preferinta,nu mai sta asa...
zice:nu pot ,imi produce discomfort,ma doare!

acum stau si eu asa ca babuta si ma gandesc,mai sa fie al draq!o doare cand baga supozitorul,da' cum draq nu o doare ..cand..asa si pe dincolo,ha?


si Yavrum,stiu ca pt generatia voastra este greu de crezut,dar sa stii ca sunt oameni care nu au curiozitati de acest gen,da' am si eu fanteziile mele,mi-ar placea de ex...sa plec in croaziera sa ma giugiuleasca undeva in larg,pe un iaht,dar asta nu este o anomalie...


dar ce am spus eu ca sunt pro sau contra ?sau am facut sau nu ? in plus eu d mica nu am suportat supozitoarele
yavrum
Postat pe 26 Octombrie 2008 15:27
yavrum,

imi place ca esti pui mic si ascultator, nu ma contrazici...
iasomia
Postat pe 26 Octombrie 2008 16:28
eu, una, consider subiectul scarbos. sa am iertare de la sustinatorii lui, daca exista vreunul. ma determina sa imi aduc aminte de ceva de auzisem intr-o conversatie a bunica-mii, acum multi ani, despre un nenorocit de comunist, militian, care il folosea ca masura contraceptiva, cu nevasta-sa. de prisos sa spun ca ajunsese madama sa poarte scutece pt ca facea pe ea si nici macar nu putea sa mai reactioneze... eu pe astia care incearca atat sa convinga femeile la asemenea practici, i-as ....te in ..ur pe rand, mama lor de nenorociti. si daca dupa aia mai stau in picioare, i-as lasa sa imi faca ce vor. dar garantez ca nu mai e cazul....

Postat pe 27 Octombrie 2008 10:48
De la: iasomia, la data 2008-10-26 16:28:51yavrum,

imi place ca esti pui mic si ascultator, nu ma contrazici...

=EU
da ce ra ceva de contrazis ?
yavrum
Postat pe 27 Octombrie 2008 11:28
fetita,

ce draq, daca mai dam mult la anal aici...facem din el un topic de succes,io zic sa ne oprim...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2008 17:29
as baga si eu niste pupici,ca sunt mamoasa si pupacioasa,dar pe topicul asta nu-mi vine,lasa ca te gasesc eu in alta parte....
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2008 17:31
Doresc sa fac o precizare, legata de postarea mea anterioara, pentru a nu se face vreo greseala si a da nastere unor interpretari nedorite. Cand am spus, -"uite ce patesc cu tine draga...", nu ma refeream la cineva anume de pe forum, ci vorbeam cu mine insumi.Din repezeala, am omis sa scriu:"uite ce patesc cu tine draga vanghelis"...s.a.m.d.Sexul anal se practica dintr-o confuzie, de care sunt vinovate... primatele.Acestea nu isi iubesc partenera prin fata ca orice maimuta educata, ci in pozitia cocosatului de la Notre Dame.Fenomenul se intampla din doua motive.Daca maimutoiul isi intindea maimutica pe craca in varianta clasica a lui homo sapiens, risca sa o piarda de acolo in timpul entuziasmului sexual, fie ca se rupe craca, fie pentru ca aluneca numai pisica, fie pentru ca o arunca el acolo printre crengi.Pozitia cu spatele, avea avantajul ca si maimutoiul cat si maimuteaua, se puteau tine de crengi in mod individual.Prin faptul ca actul se consuma in graba, sa nu-i vada seful de trib,directorul de atunci sau femeia de serviciu, faptul ca spatele era prevazut cu doua supape, se faceau uneori confuzii impardonabile, pe care omul de mai tarziu, avand o cultura mai mare, le-a transformat prin coinservare in ceea ce se numeste acum desfrau.

Postat pe 27 Octombrie 2008 19:27
pai din fericire al meu nui asa de inebunit...am facuto si doare al draq de tare si dupa ce o faci cateva zile pana iti trece...e oribil...insa cand ajungi sa o faci mai des e chiar placut...eu am ajuns la orgasm insatot nu ma incanta...deloc chiar!!!!!

Postat pe 27 Octombrie 2008 22:36
frate Vanghele,

nu am eu timp acum ,dar tot trebuie sa-ti spun ca.. teoria ta nu sta in picioare,primatele in niciun caz nu sunt de vina pt trasul prin dos...

stii ca sunt caini care "nimeresc "acolo?

porumbei?hipopotami?

a! in opinia mea ,barbatii care isi doresc cu ardoare inelul maro iar si iar... chiar daca au o femeie in pat,au clar tendinte spre homosexualitate,dar deh! le tin acolo intrun sertar, la caracteristici retinute...

dupa cum gasim "pacatosi" si in lumea animala...dar mititeii nu au nimic de-a face cu primatele...

in fine,nu am timp acum,dezvoltam noi...
la draq! am zis eu ca facem din aberatia asta de topic,topic de succes..

nu stiu daca ati observat ca pe data de 17 oct, intr-un interval de 45 de min au fost deschise in avalansa numai topicuri cu intrebari de prost gust...cititi topicurile deschise in data de 17,eu cred ca este aceiasi persoana care se plictiseste,sincer..

hai o zi buna ,fara sex anal!
iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2008 08:51
Ai deschis o tema interesanta de discutie, sigur, nu pentru cellalti care ar lua-o in sensul pervers, tema pe care as intitula-o"Homosexualitatea in lumea animala."Imi exprim o parere strict personala, si anume ca aceasta hemosexualitate la nivelul speciilor, este un accident, care perpetueaza inconstient o anumita postura sexuala, sau un anumit mecanism sexual care s-a modificat in decursul timpului.Problema se schimba insa atunci cand homo sapiens face acest lucru in mod constient, deturnand semnificatia sexualitatii catre zona placerilor egocentrice.

Postat pe 28 Octombrie 2008 09:05
hm...
Recunosc. Am incercat (tot la doleantzele iubitului meu). Normal k m-a durut, cum dreaq altfel?
Urmatoarea data cand a dorit sa repete, i-am sugerat sa-shi bage un morcov in funduletz shi daq prinde tot extazu', ma sacrific. A intzeles poanta.
Drept urmare, nu mai facem sex anal.
Shi nu ca sunt contra sexului anal; accept orice forma de sex, dar sa nu fie perversa.

Postat pe 7 Noiembrie 2008 00:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fiul meu este homosexual 81 De la: Micass 31 Ianuarie 2009 10:34
ce parere aveti despre relatia taur (eu) - gemeni ( el) ? 3 De la: garbo_472671 29 August 2017 14:11
cam nou pe aici..help ? 42 De la: Mark_1990 26 August 2012 16:26
CREDETI CA ATI PUTEA FACE ALT CEVA DECAT CEEA CE A-TI FACUT? 2 De la: garbo233027 2 Aprilie 2012 19:40
salut 11 De la: prometeus_wife 18 Februarie 2009 16:05
Setari Cookie-uri