|
Fetelor, va rog sa votati la http://www.gorj-domino.com/voteaz-cea-mai-frumoas-liceanc.html pe ANDREEA POPESCU. Trebuie votata in fiecare zi. Cred ca merita voturile noastre. Multumesc mult ! |
||
|
BC Postat pe 25 Februarie 2009 13:36 |
||
|---|---|---|
am votat adriana grigorescu...
|
||
|
zambil Postat pe 25 Februarie 2009 14:04 |
||
De la: zambil, la data 2009-02-25 14:04:34am votat adriana grigorescu... Nu pot sa cred...! Si eu!
|
||
|
|
||
|
Ella34 Postat pe 25 Februarie 2009 14:07 |
||
| bine, bine dar si tu ar trebuii sa mai lucrezi [putin la diplomatie , pt ca unu nu ma cunosti si dopi am dreptul sa zic ce vreau , daca asta cred ...se poate sa fiu eu mai din topor dar astea sunt parerile mele si in plus de multe ori omul trebuie luat tare ca sa inteleaga ca nu e gresit tot ceea ce face sau i se spune sunt oameni si oameni ... si acum cred ca putem devenii prietene asta daca vrei , in plus nu avem nimic de pierdut!!! | ||
|
mamaruta Postat pe 25 Februarie 2009 14:10 |
||
|
mamaruta... da' tu cu cine votasi de te certi cu noi acilea?... |
||
|
zambil Postat pe 25 Februarie 2009 14:22 |
||
| n-am votata cu nimeni trebuia sa votez cu cineva? in plus nu am prins discutia din inceput eu doar faceam o intrebare pt un mesaj privat pe care l-am primit nimic mai mult. | ||
|
mamaruta Postat pe 25 Februarie 2009 14:24 |
||
|
pai asta-i topic de votat, nu citisi la intrare?... ia baga si tu un vot la fatucile alea din craiova, daca tot esti aici... sa vedem ce gusturi ai... |
||
|
zambil Postat pe 25 Februarie 2009 14:26 |
||
| adriana golescu na e bine asa | ||
|
mamaruta Postat pe 25 Februarie 2009 14:29 |
||
| grigorescu pardon nici macar nu i-am retinut numele nu ma prea omor eu dupa votarile astea | ||
|
mamaruta Postat pe 25 Februarie 2009 14:31 |
||
| nu... | ||
|
zambil Postat pe 25 Februarie 2009 14:32 |
||
De la: mamaruta, la data 2009-02-25 14:31:10grigorescu pardon nici macar nu i-am retinut numele nu ma prea omor eu dupa votarile astea Ei, hai ca incepi sa-mi placi...!!!
|
||
|
Ella34 Postat pe 25 Februarie 2009 14:33 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ,,Mami, divorteaza!"- ,,Caut linistea!"-Divortul nu inseamna liniste | 30 | De la: guineverre 19 Decembrie 2008 09:18 |
| nelamurire legata de divort | 6 | De la: crazyiam27 13 Decembrie 2008 13:35 |
| Traditii la nunta | 7 | De la: cinezee 3 Martie 2009 23:29 |
|
|
||
| casatorie cand dicteaza mama? | 104 | De la: foreverme06 3 Mai 2009 22:04 |
| relatiile la distanta | 8 | De la: Ioana007 16 Martie 2009 17:06 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună