de ce femeile sufera?

paranoia si ,,cretinismul gushogen" nu se trateaza, mami. niciodata.
mcrinelam
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:02
Mamele nu stiu sa isi educe baietii ca sa aiba respect pt femeie,pt ca sunt sarace cu duhul,de asta sufera atata pt ca ele se bucura sa traiasca niste placeri de moment si sa sufere o viata intreaga... [/quote]Eu sunt cuminte pt ca vreau sa am o viata linistita si ca Dumnezeu sa ma ajute in toate.....Nu vreau sa traiesc placeri de moment pe care sa le platesc o viata intreaga sa sufar cum sufera altele,asa ca mai bine ma lipsesc de placerile astea trecatoare si ma stradui sa duc o viata corecta,chiar daca cateodata imi este greu.Dar merita truda.....
irina31
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:02
De la: moment31, la data 2009-11-10 22:02:15Mamele nu stiu sa isi educe baietii ca sa aiba respect pt femeie,pt ca sunt sarace cu duhul,de asta sufera atata pt ca ele se bucura sa traiasca niste placeri de moment si sa sufere o viata intreaga...
Eu sunt cuminte pt ca vreau sa am o viata linistita si ca Dumnezeu sa ma ajute in toate.....Nu vreau sa traiesc placeri de moment pe care sa le platesc o viata intreaga sa sufar cum sufera altele,asa ca mai bine ma lipsesc de placerile astea trecatoare si ma stradui sa duc o viata corecta,chiar daca cateodata imi este greu.Dar merita truda.....[/quote]
irina31
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:02
Si nu imi pasa mie de ce zic oamenii si ca rad.Ei fac haz de necaz,,pt ca nu am eu problemele lor,pt care cred ca le merita din plin.Ei se multumesc cu placeri trecatoare,atunci sa ramana cu alea,dar si cu problemele
irina31
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:07
fata moment.. auzi..

tu sti ?ca:
de ce ti-e frica nu scapi!
ce ti-e scris,in frunte ti-i pus!

asa ca geaba bati p-acilea campiile...
LILO
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:11
pai tocmai fah...lasane in durerea noastra nu ne mai incarca si tu constinta sa facem pacate cu tine , doamne iarta-ma dar daca ai fi langa mine ti-as baga mopu in gura si ti-as trage niste scoci pe gura si te-as arunca in put nu mai sa NU te mai citesc ca dai niste aberati si niste cretinitati ca mi se intoarce si stomacul
yanyacharberet
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:13
Nu neg ,ca multe femei sunt razbunatoare,pierd prin asta,e drept ca daca vrei sa lupti pentru un ideal,lupta,dar din comoditate,multe nu o fac,sau depinde cum au fost educate,unele femei,stiu din start ca barbatul mai calca stramb,ca de,e barbat,cica,se fac ca nu vad,bani sa le aduca,suferinta apare in genere,cand exista un sentiment puternic,sau cand ele au parte de violenta,multe indura ca nu au unde sa se duca,cele puternice,insa,au casa lor,banii lor,nu depind,de barbatul cu care au o relatie.
scrichy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:15
YANYA,asta sufera de o boala incurabila,degeaba ,soro,te enervezi
scrichy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:56
De la: LILO, la data 2009-11-10 22:11:31fata moment.. auzi..

tu sti ?ca:
de ce ti-e frica nu scapi!
ce ti-e scris,in frunte ti-i pus!

asa ca geaba bati p-acilea campiile...
stai linistit ca nu ma incurc eu cu romani ca aia sunt excroci si rai....Nu toti mai sunt si exceptiii.Crezi ca am mancat cva stricat sa ma incurc cu nebuni,ca sa divortez dupa aia.Ca nu stau eu sa ii suport eu tampeniile unui barbat.Ca casatoria nu este o afacere.La locul de munca mai taci si faci ca de asta esti platit,ma refer sa fii platit bine...Dar daca nu sunt platita de ce sa suport tamapeniile la altii.Casatoria sau viata mea privata nu este o afacere la fel ca locul meu de munca ....asa ca mai scuteste-ma..
irina31
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:19
De la: moment31, la data 2009-11-11 15:19:03
De la: LILO, la data 2009-11-10 22:11:31fata moment.. auzi..

tu sti ?ca:
de ce ti-e frica nu scapi!
ce ti-e scris,in frunte ti-i pus!

asa ca geaba bati p-acilea campiile...
stai linistit ca nu ma incurc eu cu romani ca aia sunt excroci si rai....Nu toti mai sunt si exceptiii.Crezi ca am mancat cva stricat sa ma incurc cu nebuni,ca sa divortez dupa aia.Ca nu stau eu sa ii suport eu tampeniile unui barbat.Ca casatoria nu este o afacere.La locul de munca mai taci si faci ca de asta esti platit,ma refer sa fii platit bine...Dar daca nu sunt platita de ce sa suport tamapeniile la altii.Casatoria sau viata mea privata nu este o afacere la fel ca locul meu de munca ....asa ca mai scuteste-ma..
Eu de prosti fug cat mai tin picioarele,pt ca aia ma baga la nebuni.... Asa ca nu ma incurc cu ei,pastreZ distanta.....Si imi caut persoane care sa gandim la fel....
irina31
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:21
De la: LILO, la data 2009-11-10 22:11:31fata moment.. auzi..

tu sti ?ca:
de ce ti-e frica nu scapi!
ce ti-e scris,in frunte ti-i pus!

asa ca geaba bati p-acilea campiile...
Viata este asa cum ti-o faci tu.Nu trebuie sa lasi pe altii sa faca viata ta,pt ca nu au nici un drept...Eu ma incurc doar cu persoane care merita,nu ma incurc cu oameni egoisti si rai....sau prosti......
irina31
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:23
De la: moment31, la data 2009-11-11 15:19:03
De la: LILO, la data 2009-11-10 22:11:31fata moment.. auzi..

tu sti ?ca:
de ce ti-e frica nu scapi!
ce ti-e scris,in frunte ti-i pus!

asa ca geaba bati p-acilea campiile...
stai linistit ca nu ma incurc eu cu romani ca aia sunt excroci si rai....Nu toti mai sunt si exceptiii.Crezi ca am mancat ceva stricat sa ma incurc cu nebuni,ca sa divortez dupa aia.Ca nu stau eu sa ii suport eu tampeniile unui barbat.Ca casatoria nu este o afacere.La locul de munca mai taci si faci ca de asta esti platit,ma refer sa fii platit bine...Dar daca nu sunt platita de ce sa suport tampeniile la altii.Casatoria sau viata mea privata nu este o afacere,asa ca nu trebuie sa fac ce imi spun altii,doar locul meu de munca este o afacere,, ....asa ca mai scuteste-ma..
irina31
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Atacuri de panica! 36 De la: sexy 4 Februarie 2011 16:43
Si nu stiu ce sa mai fac 10 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:32
Oferta Speciala 1 De la: macarena 10 Octombrie 2008 22:23
dilema 27 De la: tutankhamon 12 Mai 2009 23:53
ciocolata o placere..... 26 De la: picaturaderoua 8 Mai 2009 13:31
Setari Cookie-uri