nu vrea.....de ce??

destiny
Postat pe 2 Februarie 2009 10:23
mama ei de iubire...
Dar va trece si perioada asta... de ceata, de nori...va veni soarele si vom merge toate la plaja...Trebuie doar sa fim atente sa nu ne insolam iar...
destiny
Postat pe 2 Februarie 2009 10:41
Mama de iubire, mama ei de viata,
Zorii care vin, ma umplu de ceata,
As dori de-ndata soarele s-apara,
Prin caldura verii sa umblu iar goala...
Ioana007
Postat pe 3 Februarie 2009 12:37
poate are cumva...alta orientare sexuala!? si ii este greu sa isi recunoasca el asa ceva...
eu nu vb aiurea..am un cunoscut care a fost casatorit ani buni si s-au despartit din cauza asta..iar daca este normal din punctul asta de vedere...cauta fata draga pe altcineva..fiindca este foarte greu de trait langa o persoana pe care nu o intelegi..si nu accepta comunicarea ..oricat de mult ii arati tu ca-l iubesti el este tot ..hai sa-i spunem..debusolat..
relu_eu2001
Postat pe 4 Martie 2009 12:22
ei, draci..debusolat...

e mult mai simplu. ce , tot complicati atat viata si cautati motivatii din astea filozofice?

cand o femeie sau un barbat e in astfel de "debusolari' un altul sau o alta e pe ecranul radarului . din cauza asta ,busola o ia razna. ei!!! si mare bagaj. nu va mai orientati doar dupa muschi ci, luati in consideratie alte repere
si_totusi
Postat pe 4 Martie 2009 12:28
De aia si triunghiul iubirii perfecte si-a schimbat numele in triunghiul Bermudelor, desi putea sa umble pe plaja in picioarele goale.
Ioana007
Postat pe 4 Martie 2009 17:52
Buna!
Mi-ar placea sa stam de vorba,am si eu cateva probleme poate ma ajuti.id-ul meu este ianina_v,. sper ca pe curand Pentru bubutza
IANINA
Postat pe 22 Martie 2009 10:51
Eu sunt absolut sigur ca e cineva la mijloc,adica altcineva pe langa tine care ii da pre mult sincer.....un barbat in general nu refuza asa oferte de l o fat mai ales de la iubita lui,eu nu cred asa ceva...dar ma rog poate ma insel dar sincer asta cred ....sunt barbat si stiu si daca am avut vreodata pe altcinev pe langa iubita mea se simtea mai ales cand venea vorba de sex...cat sa rezist:)a trebuit in final sa renunt la una si sa raman cu cea cre simteam eu ca e ok pt mine
florinradu80
Postat pe 7 Iunie 2009 19:10
Vanghelis te ador si daca s-ar putea face transplant de creier mi l-as dori pe al tau.nu stiu ce varsta ai si ma omoara curiozitatea...
garbours
Postat pe 25 Iunie 2009 14:14
garbours...intra pe blogul lui personal, cred ca ai sa gasesti ce te intereseaza...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 14:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
afla daca esti misogina.. 32 De la: valericao 23 Martie 2009 15:09
oare ce parere are acum despre mine????? 5 De la: Ioana007 19 Decembrie 2008 15:24
cat de multi inseamna prea multi? 27 De la: Ioana007 14 Aprilie 2009 15:39
Casatorie sau concubinaj? 506 De la: gmpa 21 Aprilie 2010 17:59
Astenie? 10 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 18:25
Setari Cookie-uri