diferenta mare de varsta???

...acum patru ani am cunoscut un tip mai mare decat mine cu 16 ani, nu parea, dar pot spune ca era prezentabil, respectabil si tot ce-i puteai dori de la un barbat. M-am indragostit de el, insa nu-mi faceam nici un fel de iluzii . El , nu stiu nu pot spune decat ca ma placea sau .. nu stiu. La sfarsitul saptamanii mergeam la cursuri in alt oras, in permanenta venea, ma ducea la cursuri si ma aducea acasa. Cand am terminat cursurile si el a realizat ca nu ma mai poate vedea mi-a spus ca ma iubeste, ca vrea sa fiu sotia lui. Am uitat sa va spun un lucru el este casatorit si are 2 copii. I-am spus ca nu vreau sa divorteze si ca nu ne mai putem vedea. Problema este alta a avut tentativa de sinucidere, a baut nu stiu ce insecticid si a ajuns de urgenta la spital. Eu nu vreau sa mai fiu cu el. Ce pot face? Cum il pot indeparta de mine? Va rog ajutati-ma cu un sfat... nu stiu daca se va omora, nu stiu ce voi face...
lucky_33
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:11
Este clar.L-ai iubit asa cum vantul iubeste maracinii din gard.Tu nu stii ce vorbesti, si nici ceea ce crezi ca simti nu stii.Si nu stii, pentru ca nu simti nimic.Pot spune cchiar ca minti si vad asta dupa nasul tau ca al lui Pinochio si pentru ca atunci cand spui chestiile astea, te scarpini in talpa piciorului stang.

Postat pe 30 Octombrie 2008 07:03
Da-i doi pumni in gura.
Efect dublu: daca esti batausa, te lasa si se intoarce la legitima si zguduitura il si dezmeticeste si-i scoate insecticidu' din cap.
E? nu-i asa ca solutiile simple sunt cele mai efinciente?
Opal
Postat pe 10 Noiembrie 2008 10:31
nu ai stiut de la inceput ca este casatorit cu doi copii?ai profitat de el ca te-a carat in stinga si in dreapta cu masinapana ti-ai adus aminte ca e insurat.vai ce fata nenorocoasa si ce vremuri mai traieste.stiu ce merita dar cred ca stie si ea oricum nu sfaturi
ghelene_06
Postat pe 17 Noiembrie 2008 17:24
da-i cu flit in ochi si dispari din viata lui ...vrea sa te tina incurcata sa nu-ti traiesti viata...esti tanara ce vrei sa faci cu viata ta ?...are nevasta si copii daca te va lua pe tine va plati pensie la copii si va fi mereu legat de ei si te va face si pe tine sa suferi toata viata....a cautat sa se distreze si a cazut in propria-i plasa ...isi merita soarta...un barbat responsabil nu face asta....se vede ca nu are minte mai mult decat o pustoaica pt ca tu desi esti un copil iti dai seama ca are doi copii de crescut ceea ce la el nu se vede aceasta maturitate...cauta-ti unul de varsta ta si e treaba lui ce face
yzabela_03
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:51
astia pacalesc poporul cu insecticidele. apa de ploaie.

a vrut si omul sa scape de furnici pe creier, si iote ca produsul magic s-a dovedit facatura

nzt , ntz ! sa mai ai incredere in ce se vinde .
si_totusi
Postat pe 12 Decembrie 2008 20:01
De la: ghelene_06, la data 2008-11-17 17:24:01nu ai stiut de la inceput ca este casatorit cu doi copii?ai profitat de el ca te-a carat in stinga si in dreapta cu masinapana ti-ai adus aminte ca e insurat.vai ce fata nenorocoasa si ce vremuri mai traieste.stiu ce merita dar cred ca stie si ea oricum nu sfaturi


poate a stiut dar ai vazut diferenta de varsta?...cred ca fata a avut nevoie de el si l-a folosit dar ea era libera sa faca ce isi dorea pe cand el care are copii si o varsta atat de inaintata ...fata a stiut ce cauta si cand sa se opreasca el se pare ca are o problema grava ...de ...astfel de barbati asa merita sa li se faca poate le -o veni mintea la cap sa nu se mai ia de fete
yzabela_03
Postat pe 12 Decembrie 2008 20:01
Ce diferenta de varsta, cand el deja mirosea a mort?
Ioana007
Postat pe 13 Decembrie 2008 09:36
alinaalicia
Postat pe 15 Decembrie 2008 12:14
Si cu mandra si cu draga chiar nu se poate...eu zic sa il lasi mai ales ca are tendinte de suicid si sa iti urmezi viata ta.
luna_m2003
Postat pe 16 Decembrie 2008 21:35
afla intai daca e ungur.. fiindca daca o sa mai incerce sa se sinucida, macar sa sa o faca unul de-al lor.
anakin
Postat pe 17 Decembrie 2008 00:20



mey dragalasilor.mor de ras...
sa inteleg ca ungurii sunt predispusi la diverse chestii din astea???
hmm....bine ca am dat cu flit,atunci cand a trebuit....
nicoll
Postat pe 17 Decembrie 2008 13:08
n-ai inteles, nicoll. e povestea cu , faca ce-o face ca nu ma intereseaza.

anakin spune bine. daca tot vrea omul sa dea coltul, ar fi bine sa fie ungur. asa, pentru propasirea natiei. ca noi am fost primii aici . si daca tot e pe disparute....


"Bunicul si nepotelul...
- Bunicule, cine au fost primii in Ardeal?, romanii sau ungurii? ca aud ca ba unii ba altii...
- Nepoate, sa-ti zic o poveste:
Era odata un mare razboinic, Atilla si mergand cu armata lui ajunge la un mare rau, numit azi Mures. Descaleca ei, se dezbraca si intra in rau sa se scalde.
- Dar ce treaba are asta bunicule cu ce te-am intrebat eu?
- Pai cand au iesit din rau, pu*a cai si pi*a haine ca romanii au fost inaintea lor acolo."
si_totusi
Postat pe 17 Decembrie 2008 17:25
Mai, tu ai ceva cu Nicoll.
Ioana007
Postat pe 17 Decembrie 2008 18:01
De la: anakin, la data 2008-12-17 00:20:30afla intai daca e ungur.. fiindca daca o sa mai incerce sa se sinucida, macar sa sa o faca unul de-al lor.



si dac nici el nu stie?
Brain
Postat pe 17 Decembrie 2008 19:34
aha,'ntzeles acu'!




dubiosi sunt ungurii dar mai dubioase sunt romancele noastre!
nicoll
Postat pe 18 Decembrie 2008 08:49
Parerea mea ar fi sa-i lasam pe fiecare cu ale lui.Vine ziua in care ar trebui sa discutam cum trebuie facuta toba, nu cum sa batem in ea.
Ioana007
Postat pe 19 Decembrie 2008 08:00
pur si simplu povestestei cum vorbiti numai de "minunatul X" si de cat ar trebui el sa se schimbe ptr. ca nu are calitatile y sau z. Fa asta pana se plictiseste ( cateva luni probabil). Mai rapid: pur si simplu nu il mai vezi, nu ii raspunzi la tel, ...Daca nu vrei sa il ai in preajma, ce iti pasa ce o sa faca?
loanacristina
Postat pe 7 Ianuarie 2009 01:26
Da mai, dar daca ii trece prin cap sa ii cumpere o masina mica?
Ioana007
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:56
De la: Ioana007, la data 2009-01-07 15:56:00Da mai, dar daca ii trece prin cap sa ii cumpere o masina mica?


...se pare ca a si cumparat-o , dar... a vandut-o ... spune ca nu-l mai intereseaza persoana mea, in schim o suna tot timpul pe sora mea si vorbeste cu ea la telefon, iar pe mine ma suna pe numar ascuns ... nu stiu cand va inceta cu copilariile astea...
Mai nou am inteles ca a fost la psihiatru si se simte foarte bine...
lucky_33
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:32
Cine se simte bine?Psihiatrul?Pai noi l-am pus sa se faca psihiatru?Nu putea sa se faca si el purtator de cuvant al guvernului?
Ioana007
Postat pe 9 Ianuarie 2009 18:12
Lucky, incearca sa te eliberezi de asa o persoana,nu este potrivita ptr tine daca incearca sa faca asemenea prostii, cine stie ce probleme poate sa aiba, poate arunca vina pe tine ptr. orice necaz are el. La varsta lui ar trebui sa gandeasca altfel, e matur, nu_ti distruge viata!!!!! Sora ta e bagata la mijloc ai grija sa nu o vrajeasca si pe ea, daca nu esti tu e buna si ea.
marimari
Postat pe 8 Martie 2009 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare de ce sunt barbatii asa Smecheri? 46 De la: moment31 18 Octombrie 2009 14:48
Prietenie stransa cu fostul iubit ? 65 De la: to_hard_to_be_good 31 Mai 2009 17:18
iubire?!...sau,prostie?! 391 De la: SAL 23 Ianuarie 2012 12:45
Prima iubire! 51 De la: garbo_19362 13 Septembrie 2015 17:51
La Targu Mures 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:10
Setari Cookie-uri