iubesti o data sau poti iubi de mai multe ori in viata?

mai rebeco...io crez ca m-am prins...tu esti irina aia...doar ca aborda-si alt stil...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 18:30
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-13 18:30:07mai rebeco...io crez ca m-am prins...tu esti irina aia...doar ca aborda-si alt stil...


ai grija cum conjugi verbele si cum le mai si scrii Inteleapto!!!!
bine k la mine ai grija de "set, game, meci"
dar tu nici bine limba romana nu pari sa o prea stii!
fleur_de_lis
Postat pe 14 Mai 2009 22:46
oops... nu prea am inteles...ce problema ai ?

doar pentru ca l-am apreciat pe val ca a punctat excelent, nu inseamna ca ar fii trebuit sa te simti ofensata...

nu conteaza...nu vreau sa intru in polemica cu tine

so...no comment, draga
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 22:53
De la: FULGUTA, la data 2009-05-12 22:51:12
De la: gabitzza, la data 2009-05-12 07:15:44Rebeca,

aici nu-i forumul patriarhiei mama!

Zici sa ma rog pentru el? Nope! Ar insemna ca ma mai gandesc la el pisico! Nu mai bine o face ma-sa?

Prefer sa ma rog pentru oamenii buni


de acord cu prima parte
acu gabitto, pt ca sunt inca in convalescenta dupa o gripa periculoasa si am luat topic-urile la rand sa vad cat de in urma sunt cred ca undeva am pierdut sirul la acest topic
de oboseala maica da si sa o iau de la cap cu cititu asa k pls la partea asta"Zici sa ma rog pentru el? Nope! Ar insemna ca ma mai gandesc la el pisico! Nu mai bine o face ma-sa?".... la cine te referi maica?? ca doar nu la bietu' om care-i pe lumea ailalta!!


fulguto maica,

imi pare rau ca ai fost bolnava, convalescenta scurta iti doresc!
Da` daca ma gandeam EU, nu crezi ca era vorba despre ex-ul meu? Ca ultima oara era viu, n-am auzit sa-i fi facut ma-sa coliva..
gabitzza
Postat pe 14 Mai 2009 22:57
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-14 22:53:56oops... nu prea am inteles...ce problema ai ?

doar pentru ca l-am apreciat pe val ca a punctat excelent, nu inseamna ca ar fii trebuit sa te simti ofensata...

nu conteaza...nu vreau sa intru in polemica cu tine

so...no comment, draga


invata limba romanaaaaaaaaaaaaaa dragaaaaaaaaaaaaa!
fleur_de_lis
Postat pe 14 Mai 2009 23:08
De la: si_totusi, la data 2009-05-12 16:09:25ce demodata mai esti si tu, scryciu haida,de ! cum fata? vrai iumbire din asta cu inima zvacnind si ochi privind duios? nu vezi ca altul e trendul,acum?

cica, canci santiment, ciuciu respect, ciushca incredere , nicutza comunicare si cat mai putina cunoastrere. in schimb, intimitate cat cuprinde. si asta, inca de la prima intalnire. il vezi, il iubesti si tzusti in pat.

totul e pe baza de tavaleala.cea mai reusita combinare e cea in 3. nu mai e de actualitate perechea ci, trirechea . asa, sa fie cel putin unul de rezerva ,daca lumea osteneste. bine, neaparat sa se practice sex oral macar de 3 ori pe sedinta.

cum s-ar zice, poti iubi de multe ori in viata. inmultind nr. de parteneri per noapte,schimband iubirile in fiecare saptamana, ajungem la aproximativ 12 de iubiri pe luna.

faceti voi socoteala ,cam de cate ori iubesc unii intr-o viata.
TOTUSICO,"demodata",nu cred,sentimentala,poate,iubire cu palpitatii exista,priviri duioase,am parte,comunicare ,din belsug,respect reciproc,cit incape,intimitate cit cuprinde,da,tavaleala din belsug,nu sunt adepta sexului in trei,pentru ca sunt prea posesiva si el la fel,ier restul...cind iubesti pe cineva nu il iubesti pe bucati ci in totalitate,acum cind scriu a dat telefon,i-am citit ce ai scris si ce am scris eu, a zis ca fomei serioase suntem?,ca am inebunit amindoua de scriem toate prostiile aici ,culmea e una;e si moldovean de-al tau
scrichy
Postat pe 15 Mai 2009 11:14
De la: loveactually, la data 2009-05-14 23:08:24
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-14 22:53:56oops... nu prea am inteles...ce problema ai ?

doar pentru ca l-am apreciat pe val ca a punctat excelent, nu inseamna ca ar fii trebuit sa te simti ofensata...

nu conteaza...nu vreau sa intru in polemica cu tine

so...no comment, draga


invata limba romanaaaaaaaaaaaaaa dragaaaaaaaaaaaaa!
DRAGA,noi ne mai prostim aici cind scriem,de trendul,bata-l vina ,e drept ca eu una nu prea respect noua gramatica,mai scriu cu" i" din "i "si nu cu "i"din "a",acolo unde trebuie,asta ma face sa imi aduc aminte de vremea cund se spunea"sint"si nu "sunt",bunica vorbea cu "sunt"si eu ii spunea ca nu stie sa vorbeasca corect,culmea,ea care fusese invatatoare,nebuni sunt cei care schimba limba romana,dupa mine trebuia acceptata o gramatica ,una si buna,nu schimbata mereu dupa fazele lunii ,sper ca ai inteles scriem ,la mishto,ce naiba.
scrichy
Postat pe 15 Mai 2009 11:25
scricy, moldovenii sunt baieti buni. nu ca altii

in privinta normalitatii noastre, omul are dreptate. hal de fumei suntem noi? nu hlizim cand lumea dezbate probleme arzatoare
si_totusi
Postat pe 15 Mai 2009 16:09
voi ce faceti mai babutelor aici?...
iasomia
Postat pe 15 Mai 2009 17:12
iasomica, facem calcule .
si_totusi
Postat pe 15 Mai 2009 20:03
si iar iti da cu virgula...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Mai 2009 20:32
De la: loveactually, la data 2009-05-14 22:46:42
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-13 18:30:07mai rebeco...io crez ca m-am prins...tu esti irina aia...doar ca aborda-si alt stil...


ai grija cum conjugi verbele si cum le mai si scrii Inteleapto!!!!
bine k la mine ai grija de "set, game, meci"
dar tu nici bine limba romana nu pari sa o prea stii!

De ce mi-ai deranjat pupicul de la wife...vrei sa-mi dai si tu unul???, accept bucuros.Si le dau la fel la toti,si tie(Pc-ul meu nu le face)
valentino
Postat pe 15 Mai 2009 20:37
wife, acum stiu cum sa fac. nu mai merg la fineturi gen zecimale. rotunjesc.
si_totusi
Postat pe 15 Mai 2009 22:18
De la: gabitzza, la data 2009-05-14 22:57:36
De la: FULGUTA, la data 2009-05-12 22:51:12
De la: gabitzza, la data 2009-05-12 07:15:44Rebeca,

aici nu-i forumul patriarhiei mama!

Zici sa ma rog pentru el? Nope! Ar insemna ca ma mai gandesc la el pisico! Nu mai bine o face ma-sa?

Prefer sa ma rog pentru oamenii buni


de acord cu prima parte
acu gabitto, pt ca sunt inca in convalescenta dupa o gripa periculoasa si am luat topic-urile la rand sa vad cat de in urma sunt cred ca undeva am pierdut sirul la acest topic
de oboseala maica da si sa o iau de la cap cu cititu asa k pls la partea asta"Zici sa ma rog pentru el? Nope! Ar insemna ca ma mai gandesc la el pisico! Nu mai bine o face ma-sa?".... la cine te referi maica?? ca doar nu la bietu' om care-i pe lumea ailalta!!


fulguto maica,

imi pare rau ca ai fost bolnava, convalescenta scurta iti doresc!
Da` daca ma gandeam EU, nu crezi ca era vorba despre ex-ul meu? Ca ultima oara era viu, n-am auzit sa-i fi facut ma-sa coliva..




hai ca-s chiar tuta rau ti-am zis eu ca nu am avut forta sa citesc prea atent cap coada
hai ca m-am prapadit de ras, mare figura esti da io si mai mare le-am inteles exact deancurulea

puup
FULGUTA
Postat pe 16 Mai 2009 15:23
De la: si_totusi, la data 2009-05-15 22:18:48wife, acum stiu cum sa fac. nu mai merg la fineturi gen zecimale. rotunjesc.

Inteleapto !
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 15:51
mda...probabil daca love si-ar reciti posturile din 2 mai, ar observa ca a scris si ea cel putin bizar...

ca un exemplu, "vash povesti " ar trebui scris v-asi povesti

dar, cum eu nu stau sa vanez greseli, sunt sigura ca a scris si ea la mishto, cum bine a zis scrishy...

mielushel...eu cred ca am inteles o chestie...adevarul intotdeauna deranjeaza

oare cum ar fii o lume in care toti ne-am spune doar ce vrem noi sa auzim ?
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Mai 2009 17:13
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-16 17:13:09mda...probabil daca love si-ar reciti posturile din 2 mai, ar observa ca a scris si ea cel putin bizar...

ca un exemplu, "vash povesti " ar trebui scris v-asi povesti

dar, cum eu nu stau sa vanez greseli, sunt sigura ca a scris si ea la mishto, cum bine a zis scrishy...

mielushel...eu cred ca am inteles o chestie...adevarul intotdeauna deranjeaza

oare cum ar fii o lume in care toti ne-am spune doar ce vrem noi sa auzim ?


Cum sa fie ? Am face buba mare la tartacuta . Ceasca a fost cel mai bun exemplu de genul asta. Bine , asta in conditiile-n care n-ai greierasul tau sa te ia la suturi cand derapezi.Da' cred ca si el ar fi pana la urma putin "atins de-atata perfectiune"
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 17:47
Mielutza, te incearca amintirile????
Aemulus
Postat pe 16 Mai 2009 17:50
Mica, trebuie sa citesc printre randuri ???

...anyway , era dus rau omu'! Am mai intalnit si altii intre timp sa tot stai si sa te minunezi dar pe el il stim cam toti .
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 17:55
Citeste direct...adica am vrut sa spun ca-l amintesti pe Ceasca si te incearca amintirile.
Aemulus
Postat pe 16 Mai 2009 17:58
De la: micabis, la data 2009-05-16 17:58:24Citeste direct...adica am vrut sa spun ca-l amintesti pe Ceasca si te incearca amintirile.


Am inteles ...dar se putea interpreta .

Da ,imi amintesc ce socata am fost, atunci, la final, vazand ca omul nici nu realizeaza cate gorzavii s-au intamplat sub obladuirea lui. Nu intelegea cum de oamenii au ajuns sa-l urasca. Era in alta lume..
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 18:08
EU CRED CA MAI BINE AI FI ATENTA CE SCRII , PANA LA URMA POTI SPUNE PE UN TON MAI PLACUT FARA ATAC LA PERSOANA/E
De la: loveactually, la data 2009-05-14 22:46:42
ai grija cum conjugi verbele si cum le mai si scrii Inteleapto!!!!
bine k la mine ai grija de "set, game, meci"
dar tu nici bine limba romana nu pari sa o prea stii!
cinezee
Postat pe 16 Mai 2009 18:10
si inca ce calcule DOMLE
De la: si_totusi, la data 2009-05-15 20:03:12iasomica, facem calcule .


PROFUNDE SI CU PUNCT SI VIRGULA
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-15 20:32:27si iar iti da cu virgula...
cinezee
Postat pe 16 Mai 2009 18:12
Mielutza, el traia in Lala-Land si ca el si azi mai sunt destui.
Aemulus
Postat pe 16 Mai 2009 18:13
oops...vezi daca nu recitesc inainte de a posta ? mi-a scapat deshtu pe "i"
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Mai 2009 18:13
Mai fetele , sa mai zica cineva ca nu urla romanismul in noi !!! Tulai , cum va mai razboiti pentru gramatica romana ! ....sau??
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 18:14


mai nostalgicelor...il evocati acu' pe nea nelu ?

wife_de_zmeu
Postat pe 16 Mai 2009 18:15
Wife, iti place avatarul tau cel nou ?? Mie da.
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 18:16
eu nu ma razboiesc cu nimeni, scumpo...ca doar voi stiti ca eu scriu, asa...mai deosebit...ca am voie...ca is nevasta de scriitor...si daca scriu asa, la mine nu se pune, ca se cheama licenta poetica
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Mai 2009 18:16
De la: micabis, la data 2009-05-16 18:13:40Mielutza, el traia in Lala-Land si ca el si azi mai sunt destui.


Pai da, sunt . Boala grea !
blanca
Postat pe 16 Mai 2009 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TU CUM TE IMPACI CU NEAMUL LUI ? 4 De la: yavrum 8 Octombrie 2008 11:02
la a cata intalnire se face sex??????? 115 De la: pik_nik 12 Ianuarie 2010 09:30
probleme in cuplu 34 De la: Ioana007 1 Ianuarie 2009 20:39
"Daca nu iti place, pleaca!" 65 De la: garbo001979 25 Mai 2009 12:28
in cautarea fericirii.. 28 De la: clau_ro 13 Iunie 2016 19:57
Setari Cookie-uri