Un sfat macar imi puteti.. ca eu nu mai stiu ce sa fac..

era ...da nu mai e...
anisoara
Postat pe 9 Ianuarie 2009 22:49
mersi :) si eu sunt fericita. nu`mi vine sa cred ce stresata eram eu pt un nimeni. acum totul e perfect :) va pup. si va multumesc pt tot
Ing3rasa
Postat pe 9 Ianuarie 2009 23:03
draga mea ceea ce nu vezi tu e clar.nu te iubeste iar tu ai facut o obsesie pt.el.e clae ca vrea doar sex.daca te iubea accepta iubirea platonica pina erai si tu pregatita.pentru el esti femeia care nu a cazut la pat si el nu se simte invingator.deci nu ceda si scoatel din capul tau.chiar nu te merita
lilianastoica22
Postat pe 27 Ianuarie 2009 08:38
Cand puricele te ciupeste, ajungi sa te scarpini, sau sa iti schimbi lenjeria.
Ioana007
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:19
De la: Ing3rasa, la data 2008-08-06 09:47:20povestea mea incepe acu vreo 5 ani. l`am cunoscut, aveam 14.. el 16.. ne`a placut.. relatia nu a durat. ne`a despartit, apoi am inceput sa realizez ca il plac enorm.. au trecut 2 ani.. ne`am impacat, ceva ne apropia mereu.. mi`am dat seama ca tine la mine, dar isi dorea si sex, ceea ce eu nu concepeam. dupa o perioada ne`am despartit. uff.. suferinta, plansete, amintiri. de fiecare data cand ne intalneam se vedea in privirea lui ca inca tine la mine, dar fiind o fire mai pasionala vroia mai mult. intre timp.. in ultimi 3 ani.. am mai stat de vreo 4 ori.. insa decat pt o seara, deoarece cand isi dadea seama ca nu vrea sex.. a doua zii se indeparta. chestia e ca desi nu ne mai bagam in seama cu saptamanile.. cand ne revedeam.. totul era asa frumos, eram ca doi amici vechi, discutam, glumeam. nu stiu ce sa mai cred.. nu stiu daca el tine la mine sau vrea doar asta.. acu dupa.. un an jumate.. am inceput sa vb iar foarte mult la telefon.. sapt asta e la mare.. si mi`a zis ca atunci cand vine vrea sa`i daruiesc ceva..
mi`a dat de inteles..
eu am prieten, dar, tin la el..dar nu destul. de 5 ani ma tot chinuie baiatul asta..M. am avut prieteni cu gramada, nici unu nu m`a facut sa`l uit. la sf lunii pleaca afara.
nu stiu ce sa fac.. ma gandesc ca daca ii dau ce vrea.. poate o sa`mi treaca obsesia pt el. poate apoi el o sa plece si o sa ne vedem de viata noastra. va rog, un sfat vreau.. il iubesc prea tare..dar nici sa fac asta cu el nu pot.. pt ca nici nu stie sigur daca el tine la mine sau de vreo 5 ani de zile nu a reusit sa treaca peste faptul ca nu a facut sex cu mine.. a devenit o obsesie pt el asta? sa se culce neaparat cu mine? uuff.. e greu.. chiar nu pot sa`mi dau seama.. Poate ma ajutati voi sa inteleg ceva .. mersi :*
tatal meu avea o vorba : RAR...dar cand un barbat este refuzat .VANATORUL DIN EL ,IL FACE SA FIE DE O RABDARE DE FIER ,PANA.....isi atinge "telul" si pe urma ....PA!!>> Cine iubeste cu adevarat ,are rabdare ,multa rabdare ,pana fata este pregatita ,INSEMNAND PENTRU EL SI EA ,IMPLINIREA IUBIRII !!...Ca ori cum sexul NU merge bine de la inceput trebuie facut "rodajul" ...ca la masina ...CA SA MEARGA BINE!!!!

Postat pe 30 Ianuarie 2009 04:08
Cand vanatorul nu poate impusca un vanat mare se multumeste si cu cel mai maruntel.
Ioana007
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:21
De la: Ing3rasa, la data 2008-08-06 09:47:20povestea mea incepe acu vreo 5 ani. l`am cunoscut, aveam 14.. el 16.. ne`a placut.. relatia nu a durat. ne`a despartit, apoi am inceput sa realizez ca il plac enorm.. au trecut 2 ani.. ne`am impacat, ceva ne apropia mereu.. mi`am dat seama ca tine la mine, dar isi dorea si sex, ceea ce eu nu concepeam. dupa o perioada ne`am despartit. uff.. suferinta, plansete, amintiri. de fiecare data cand ne intalneam se vedea in privirea lui ca inca tine la mine, dar fiind o fire mai pasionala vroia mai mult. intre timp.. in ultimi 3 ani.. am mai stat de vreo 4 ori.. insa decat pt o seara, deoarece cand isi dadea seama ca nu vrea sex.. a doua zii se indeparta. chestia e ca desi nu ne mai bagam in seama cu saptamanile.. cand ne revedeam.. totul era asa frumos, eram ca doi amici vechi, discutam, glumeam. nu stiu ce sa mai cred.. nu stiu daca el tine la mine sau vrea doar asta.. acu dupa.. un an jumate.. am inceput sa vb iar foarte mult la telefon.. sapt asta e la mare.. si mi`a zis ca atunci cand vine vrea sa`i daruiesc ceva..
mi`a dat de inteles..
eu am prieten, dar, tin la el..dar nu destul. de 5 ani ma tot chinuie baiatul asta..M. am avut prieteni cu gramada, nici unu nu m`a facut sa`l uit. la sf lunii pleaca afara.
nu stiu ce sa fac.. ma gandesc ca daca ii dau ce vrea.. poate o sa`mi treaca obsesia pt el. poate apoi el o sa plece si o sa ne vedem de viata noastra. va rog, un sfat vreau.. il iubesc prea tare..dar nici sa fac asta cu el nu pot.. pt ca nici nu stie sigur daca el tine la mine sau de vreo 5 ani de zile nu a reusit sa treaca peste faptul ca nu a facut sex cu mine.. a devenit o obsesie pt el asta? sa se culce neaparat cu mine? uuff.. e greu.. chiar nu pot sa`mi dau seama.. Poate ma ajutati voi sa inteleg ceva .. mersi :*
Relatia intre voi nu e clara !!Daca tu crezi cael nu te iubeste deajuns nu inteleg de ce trbuie sa faci un sacrificiu sa ii dai ...ce isi doreste!!!Daca te iubeste te va intelege si te va astepta!!In iubire cel mai important e sa respecti alegerea celuilalt!!
luc70
Postat pe 9 Mai 2009 22:04
Eu credeam ca v-ati cunoscut la cresa si vi-ati declarat dragostea in anul I la gradinita.Parerea mea este ca in loc de sex, sa schimbati intre voi tetinele, sau sticlele cu lapte.Vezi ca au aparut unele noi acuma, cu dozator.
Ioana007
Postat pe 10 Mai 2009 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa invingi depresia 29 De la: garbo040945 23 August 2009 18:27
Sexul in trei... 5 De la: nicoll 19 Noiembrie 2008 14:12
SE FACE NUNTA - vreau si eu info 25 De la: cinezee 12 Mai 2009 12:59
Buna,caut iubita? 63 De la: garbo_409202 11 Mai 2016 22:07
poti sa cuceresti pe cineva cu versuri? 7 De la: si_totusi 31 August 2010 23:06
Setari Cookie-uri