Un sfat macar imi puteti.. ca eu nu mai stiu ce sa fac..

la 20 de ani viata e superba si ai senzatia ca poti face orice cu oricine.Lucrurile nu stau chiar asa.Eu zic ca ai sa cresti,ai sa te maturizezi si peste ani ai sa razi de "problema" ta, numai sa ai grija ca viata nu ramane datoare si in general faptele noastre sunt asemenea unui bumerang.

Postat pe 1 Septembrie 2008 19:19
Cumpara un dus si cand vine, baga-l cu capul in chiuveta.Daca da din picioare arunca-l cu totul sub dus, pana o rup hormonii la fuga, strigand:Ajutoooorrr!!!

Postat pe 1 Septembrie 2008 20:30
Ing3rasa
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:04
sincer nu merita asta uita de el vezi-ti de treaba si de viata ta numai bn
dana_dgg
Postat pe 3 Septembrie 2008 21:53
mersi.. chiar asta am facut! si acu sunt mult mai linistita
Ing3rasa
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:04
ai grija de tine si pastreaza-ti demnitatea,in ziua de azi putine fete o au. Demonstreaza ca esti stapana pe tine.Mai tarziu vei fi multumita de hotararea pe care o vei lua.SUCCES
maryextra
Postat pe 6 Septembrie 2008 20:15
Nu esti linistita de loc.Vreau si episodul doi cu pupici.

Postat pe 7 Septembrie 2008 17:03
care episod cu pupicii? pupici cu cine? :) ca Fostu.. e in Italia.. adios ! acu am viata mea !:D de aia ziceam ca sunt mai linistita.. :D
Ing3rasa
Postat pe 7 Septembrie 2008 19:26
Si daca ai viata ta, nu ai abonament la pupici?Eu mi-am facut pentru orice eventualitate.Sigur ca pupicii se servesc dupa orele de program, si nu in cantitati prea mari sa nu ni se aplece.

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:32
Ing3rasa
Postat pe 9 Septembrie 2008 15:06
Vai draga, iti marturisesc ca ai facut doua greseli legate de deget.In loc de opozabil, trebuia sa fie aratatorul.Si aratatorul, trebuia sa se indoaie catre tine, ca sa spuna in limbajul corpului:
-Ia vino incoace, pezevenchiule.Pe unde umbli matale teleleu?Ia vino si da o nota explicativa...

Postat pe 11 Septembrie 2008 13:19
in sfarsit un happy end
te felicit - esti curajoasa -esti desteapta si mai esti si ascultatoare

sa fi iubita ingerasho,dragalaso

vanghelis,nu corupe fata cu pupici si cu degetzelele indoite,pentru ca e fata isteata si daca te trezesti cu tema nefacuta...vei fredona blues


bogdana180
Postat pe 18 Septembrie 2008 21:49
Draga, pupicii sunt numai asa de aperitiv.Oricum este o dulcika si era mai periculos daca o invitam la o cina romantica.

Postat pe 19 Septembrie 2008 17:08
nah,ca acum m-am linistit,daca-i asaaaa...
dar la cina pot veni si eu ?
eu duc voia buna si bineinteles ...furculita
bogdana180
Postat pe 19 Septembrie 2008 22:39
vai draga, se poate?Oricine este binevenita.

Postat pe 20 Septembrie 2008 15:46
sunteti niste simpatici.. imi place de voi :*:*
Ing3rasa
Postat pe 20 Septembrie 2008 22:20
In primul rand as vrea sa te felicit pentru puterea de control de care ai dat dovada :). In al doilea rand ,as vrea sa iti spun ca nu ti-ai castigat doar linistea prin decizia luata ci si respectul,atat cel de sine, cat si pe cel al fostului tau prieten, care, indiferent cat de greu i-ar fi, trebuie sa admita, macar in sinea lui, ca valorezi mai mult decat el. Un pupik :*

Postat pe 21 Septembrie 2008 21:10
mersi Zbor.. si eu sunt foarte fericita. nu`mi vine sa cred ca din cauza unu Macho.. era sa pierd un baiat care chiar merita. tre sa recunosc ca a fost numai meritul prietenului.. a stiut el sa`mi demonstreze ca el ma iubeste:D si bine a facut. celalalt si`a dat seama ca a pierdut si acu sunt in relatii bune, amici, doar atat !:D Te pup si eu !
Ing3rasa
Postat pe 22 Septembrie 2008 08:15
Pai asa sa ramai cu el doar amici...nu se merita sa te culci cu un baiat care zici ca va pleca...daca te iubea asa mult nu iti cerea sa te culci cu el...putea sa astepte pana venea acel motiv...daca te culcai cu el nu cred ca l-ai fi uitat si ti-ai fi facut mai mult rau pt ca iti aminteai de el tot timpul...

Postat pe 22 Septembrie 2008 08:35
am vazut subiectul dezbatut de voi si pot spune ca si eu am trait o experienta ...asemanatoare ..oarecum.ideea e ca am cunoscut un tip-asta cu 2 ani in urama-era f dragut,amabil,atent era genul de baiat care te invita la cine romantice in oras,plimbari, care iti aduce trandafiri ,care te viziteaza fara sa stii atunci cand simte ca nu esti bine,care vine la ziua ta cu un buchet imens de trandafiri ....,ma rog ideea e ca nu ai cum sa nu te indragostesti de un astfel de tip.ei bine...am fost ceva vreme cu tipul asta...timp in care...nu sa intamplat mai nimic intre noi..pt ca stiti cum inima spune da dar capul.... el a inteles chestia asta ..aparent.ceva mai tarziu am aflat de la un prieten bun al lui ca el vrea sa se culce cu mine..asta era scopul lui..desi nu am inteles intru totul purtarea lui.ei bine atunci m-am simtit groaznic....am bocit ceva vreme ..nu intelegeam nimic eram in ceata totala. nu m-am mai vazut cu el o vreme apoi....ceva mai tarziu...am luat eu o decizie''inteleapta''si...am iesit cu el intr-o seara ...ma condus acasa a mers la mine am stat la vorba..si intr-un final sa intamplat si lucrul mult asteptat de el. pot sa spun ca...nu stiu cum si de ce dar....mi-a trecut....dupa faza asta pus si simplu...ma durut in cot de el.la cateva zile dupa toate chestiile astea m,a sunat tipul si ma rugat sa ne intalnim.la insistentele lui am acceptat.ne-am vazut si a inceput sa imi povesteasca ca e un prost ca el si-a propus la inceput sa fie cu mine si atat dar ca sa indragostit de mine.bla bla.ideea e ca eu i-am zis ca stiam toate astea si pur si simplu m-am ridicat de la masa-eram intr-o cafenea - si am plecat..l-am lasat acolo...tipul ma mai sunat ,mi-a tr mesaje, flori...a vb cu prietenii mei..dar degeaba...deci...se poate si asa...mie doar dupa faza aia mi-a iesit din minte.
green_eyes
Postat pe 29 Septembrie 2008 22:58
mersi me3
din fericire am descoperit ca nu`mi mai pasa inainte sa fac chestia asta. dar oricum totdeauna o sa fiu cu gandu la el. prima dragoste nu se uita niciodata. o sa`l am undeva in adancul inimii. inchis cu lacatu:)
Ing3rasa
Postat pe 30 Septembrie 2008 15:27
Ing3rasa - ai un avatar misto

Postat pe 30 Septembrie 2008 17:07
tare faza me3:)))pana..la urma ...a reusit ce si-a propus...cam greu..dar....a reusit:) oare chiar s-a indragostit de u?
superbus
Postat pe 1 Octombrie 2008 03:37
ms ms :D
Ing3rasa
Postat pe 1 Octombrie 2008 15:05
eu cred ca sa indragostit pt ca ma cautat multa vreme dupa aceea si pot spune ca si acum inca ma mai suna...intotdeauna ma suna de ziua mea, de 8 martie etc etc.oricum pt mine e ceva de mult trecut...... plus ca...inca e singur si nu a mai avut nici o relatie de la incident.oricum nu imi mai pasa.dar cred ca ....uneori in viata mai ai parte si de astfel de intamplari daca ..te joci.
green_eyes
Postat pe 2 Octombrie 2008 16:55
hmmm...asa o fi! desi nu cred...ca a stat pe uscat..atata timp . .dar tu stii mai bine! dar pt tine ce a fost?..o aventura?
superbus
Postat pe 2 Octombrie 2008 23:11
din clipa in care am aflat care sunt intentiile lui pt mine....nu stiu ce a devenit pt mine ..si nu stiu exact nici de ce am facut-o...asa am considerat eu in clipa aia .cand am spus ca nu a mai avut pe nimeni ,m-am referit la o relatie de lunga durata.oricum nu mai conteaza a fost...long time ago....
green_eyes
Postat pe 4 Octombrie 2008 11:37
Intentiile fiecarui barbat este sa se culce cu iubirea visurilor lui.Daca vrea sa se culce cu aspiratorul, inseamna ca are probleme de constiinta si vrea sa isi stearga urmele.Important este cum ii spui partenerei tale ca vrei sa faci zighi zighi cu ea, ca sa nu faca un soc.
Suzuki, pana sa se insoare, a invitat-o pe Suzi acasa, si i-a spus in mod franc(pe atunci nu aparuse euro):
-Draga mea, vreau sa ma culc cu tine.
-Fir-ai al dracului, stai ca-ti arat eu culcat.Adica eu sa stau langa tine si tu sa dormi?Asta s-o crezi tu.
Si cum Suzi era foarte impetuoasa, a incepiut sa arunce cu toate hainutele care le avea pe ea, in el, pana s-a trezit goala.
-Asa, nesimtitule, ma consideri femeie usoara?Ia ia-ma tu acum in brate, ca sa vezi cate kilograme am.

Postat pe 4 Octombrie 2008 18:53
f corect ceea ce spui vanghelis.conteaza cum ..pui problema.
green_eyes
Postat pe 5 Octombrie 2008 13:44
Daca o pui cu tandrete si preludiu, problema nu mai este asa de complicata.Partea proasta este ca oamenii se grabesc, si fac din ceva frumos, o improvizatie, un fel de substituire a dragostei cu produsele de tip Fast-Food.

Postat pe 5 Octombrie 2008 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ochipt ochi si dinte pt dinte??? 56 De la: Allegra 20 Februarie 2011 00:36
Cartea 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:14
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 72 De la: persidadamian 29 August 2009 19:08
ajutor!!!!!!!!!!!!!!!! 26 De la: Ioana007 25 Aprilie 2009 13:30
Fiul meu este homosexual 81 De la: Micass 31 Ianuarie 2009 10:34
Setari Cookie-uri