Un sfat macar imi puteti.. ca eu nu mai stiu ce sa fac..

in ziua de azi....time is money....si nu prea mai ajunge....pt preludii....lungi...scurte..si intense.....e mai bine
superbus
Postat pe 7 Octombrie 2008 08:24
Ai drepotate.De aceea multi barbati si multe femei raman numai cu bahii.

Postat pe 7 Octombrie 2008 17:36
Am scris ca o cizma.Ai dreptate.De aceea multi barbati si multe femei raman numai cu banii.

Postat pe 7 Octombrie 2008 18:25
ai scris... din viteza!:))oricum se intelegea!raman cu ce vor!!cred ca asta isi doresc...banii!!
superbus
Postat pe 8 Octombrie 2008 16:12
dupa sac si petic, superbus.

sunt barbati care apreciaza la femei numai partea de la gat in jos. adicalea picioarele, partea din spate si din fata. stii matale; alea ce ies in relief ca muntii pe harta si sunt puse in valoare prin decolteie pana la buric sau prin rochii asa de mulate ,ca se vede mulajul tot prin transparenta materialului. ei, daca nu-i cap, vai de picioare. adica de bani. in cazul acesta, de banii celor care nici ei nu au cap. ramane cum am stabilit
cum ii turcu-i si pistolul. .
si_totusi
Postat pe 8 Octombrie 2008 20:55
Si totusi...
Creatia lui Dumnezeu este perfecta.Mie unul, ca barbat, imi place femeia din crestet pana-n talpi, cu tot ce are de la Dumnezeu, si uneori, cu ce mai pune de la sine.Imi plac gandurile ei, imi place cand rade si face gropite in pobraji, imi place iarasi cand ochii i se adumbresc, si din verzi se transforma in doua iazuri intunecate, imi place cand in ochii ei se aduna neguri si incepe sa fulgere.Imi place iarasi cand plange, cand tot trupul ei freamata de iubire, cand impartim impreuna fluturi, dorinte, sperante, sarutari.Dar mai ales, imi place cand imi impletesc degetele mele cu ale ei, ca intr-o sala de bal, unde se aduna laolalta printii si printesele regatului.Este ceasul cand eu si ea, ne rasucim ca o ploaie molateca de vara, pe muzica auzita numai de inimile noastre.Si mai imi place sa o tin strans in brate.Pentru ca in afara de ea, nu mai am pe nimeni.Ea este puterea si dezastrul, iubirea si desavarsirea, rugaciunea pe care o adresez in fiecare clipa lui Dumnezeu.Ea este prietenul meu imperfect sau desavarsit, este femeia, sotia, mama...

Postat pe 10 Octombrie 2008 06:43
vanghelis, nu m-am referit la ce ai postat tu. raspunsul era pentru superbus. exista tendinta ca barbatii sa creada ca femeile vor numai bani dintr-o relatie. sunt si femei din acestea. insa, depinde si ce vrea un barbat de la o femeie. sau mai bine zis , cum stie un barbat sa-si aleaga jumatatea pe masura lui
si_totusi
Postat pe 10 Octombrie 2008 14:25
sunt total de acord cu vanghelis!!""si totusi"....exista iubire?..era un refren.....oricum majoritatea femeilor sunt supermaterialiste doar tipi cu vila , masina si sute de mii de euro in cont!!!logic..ca apreciem...corpul..si spiritul in aceiasi masura....dar la majoritatea..doar corpul e de apreciat!!!
superbus
Postat pe 10 Octombrie 2008 19:02
Poate si pentru ca le lipseste altceva.

Postat pe 10 Octombrie 2008 19:42
creierul!
superbus
Postat pe 20 Octombrie 2008 07:55
Adevarat.Acesta face deosebirea dintre o femeie adevarata si o papusa gonflabila.

Postat pe 20 Octombrie 2008 07:58
Dar din pacate foooooooooooooarte multi barbayi isi sucesc gatul dupa asemenea "papusi gonflabile" Pe de alta parte , atunci cand o femeie frumoasa incearca sa arate ca are ceva mai mult decat o pereche de sani pe care mama natura i-a pozitionat cumtrebuie , majoritatea barbatilor( ca sa nu zic 99%) se uita pe sub sprancene Dar asta e un alt subiect.
PS: As vrea sa stiu si eu pe unde umbla barbatii astia de care vb voi aici: cei care cauta sufletul minunat al unei femei si inteligenta ei depordanta.Nu de alta dar cred ca mi-ar face mare placere sa cunosc si eu unul din asta
thesadgirl
Postat pe 21 Octombrie 2008 22:11
eu sincer..cred ca sunt pe cale de disparitie astfel de barbati iar cei care exista ori sunt luati ori....sunt ffff bine ascunsi.
green_eyes
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:21
Eu cred ca seriozitatea este apanajul mediocritatii. Iar vulpea aceea din fabula, aia care nu ajungea la struguri, avea un simt al umorului al naibii de bine dezvoltat, din moment ce a conchis ca sunt acri si ca nu o mai intereseaza. In nici un caz nu l-a invinovatit pe stapanul viei ca a ridicat ciorchinii prea sus.
anakin
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:54
bv anakin.
layla21
Postat pe 22 Octombrie 2008 16:03
pt green yes!..si eu cred..ca doar 5% din femei merita atentie! restul...sunt la pamant dintr-un punct sau altul de vedere!
superbus
Postat pe 23 Octombrie 2008 15:42
Dar din pacate foooooooooooooarte multi barbayi isi sucesc gatul dupa asemenea "papusi gonflabile" Pe de alta parte , atunci cand o femeie frumoasa incearca sa arate ca are ceva mai mult decat o pereche de sani pe care mama natura i-a pozitionat cumtrebuie , majoritatea barbatilor( ca sa nu zic 99%) se uita pe sub sprancene Dar asta e un alt subiect.
PS: As vrea sa stiu si eu pe unde umbla barbatii astia de care vb voi aici: cei care cauta sufletul minunat al unei femei si inteligenta ei depordanta.Nu de alta dar cred ca mi-ar face mare placere sa cunosc si eu unul din asta


papusile sunt pe placul barbatilor de seama lor...aia cu ghiul si lant + nivel redus de neuroni!Cred ca cine se aseamana se aduna! femeile inteligente cu barbati la fel! cele gonflabile cu papusoii lor!:)).........din pacate majoritatea femeilor au unele defecte gen:: sunt cicalitoare.. si prea vor sa-si impuna ele punctul de vedere..in fata barbatilor.. ,etc!si de aceea.. barbatii prefera.. femeile sub nivelul lor.. foarte usor... de condus! si fara atatea probleme!:)
superbus
Postat pe 23 Octombrie 2008 16:19
papusile sunt pe placul barbatilor de seama lor...aia cu ghiul si lant + nivel redus de neuroni!Cred ca cine se aseamana se aduna! femeile inteligente cu barbati la fel! cele gonflabile cu papusoii lor!:)).........din pacate majoritatea femeilor au unele defecte gen:: sunt cicalitoare.. si prea vor sa-si impuna ele punctul de vedere..in fata barbatilor.. ,etc!si de aceea.. barbatii prefera.. femeile un pic sub nivelul lor.. te descurci mai usor cu ele! si nu apar atatea probleme in cuplu!:)
superbus
Postat pe 23 Octombrie 2008 16:26
eu cred ca problema nu este numai la femei,nu numai ele sunt cicalitoare... uneori barbatii isi doresc o femeie frumoasa si...atat.de fapt de cele mai multe ori.
green_eyes
Postat pe 24 Octombrie 2008 18:32
Da mai.Isi doresc una si frumoasa.In schimb primesc doua.(A doua este ca bonus si unde mai pui ca este si soacra )

Postat pe 24 Octombrie 2008 20:14
De la: anakin, la data 2008-10-22 15:54:37Eu cred ca seriozitatea este apanajul mediocritatii. Iar vulpea aceea din fabula, aia care nu ajungea la struguri, avea un simt al umorului al naibii de bine dezvoltat, din moment ce a conchis ca sunt acri si ca nu o mai intereseaza. In nici un caz nu l-a invinovatit pe stapanul viei ca a ridicat ciorchinii prea sus.


Mda, vulpea a fost mai desteapta decat unii dintre noi, care atunci cand nu ajungem la struguri, povestim despre cei care ajung ca tre' ca triseaza ori... asculta asta: ( )cica "Dumnezeu ii paraseste lasandu-le o lingura in blidu' plin" (sunt convinsa ca omu' era foa-arte mandru de gaselnita... L-am intrebat dupa f'o luna, si a repetat fraza identic, deci o credea stralucire de geniu).
Am ramas Gata? Il bagam pe Dumnezeu la inaintare?
De aceea eu mai am una: nu ajungi la struguri? Zi ca alora de ajung Dumnezeu i-a parasit si le-a lasat o scara
Opal
Postat pe 10 Noiembrie 2008 09:50
Eu am avut un caine care manca nuci.Le spargea si le manca miezul.Dupa aceea, se aseza la soare cu burta in sus si canta din muzicuta.

Postat pe 17 Noiembrie 2008 08:04
nu vrea sa se culce cu tine.vrea sa discutati despre incalzirea globala,si asa e un subiect in trend.yumi,cine stie ce piersicuta pufoasa ai...hello,pe ce lume traiesti?normal ca esti salteluta lui...wake up.

Postat pe 24 Decembrie 2008 20:19
Salteluta sau plapumioara?Nu s-ar putea totusi amandoua?
Ioana007
Postat pe 25 Decembrie 2008 09:50
draga mea , eu zic ca nu te iubeste deloc, dar stie ca tu il iubesti...si vrea cu tot dinadinsul sa te aiba. nu-i da satisfactia asta, pentru ca oricum te paraseste si suferi mai mult.
ba mai mult o sa-ti rada-n fata...
lumea e plina de barbati...alege unul care sa merite,stai linistita ca o sa treaca, toti am trecut prin asta...parerea mea...te pup
anisoara
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:52
anisoara, eu cred ca singurul barbat care merita era jeana gheorghiu..
anakin
Postat pe 7 Ianuarie 2009 14:10
fa ce-ti spune inima doar sa nu te lasi pacalita !bafta si ai grija de tine,sper sa nu suferi prea mult

Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:08
mersi frumos. am trecut peste.
Ing3rasa
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:10
Si daca ramaneai agatata de un zgarie nori?
Ioana007
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:35
felicitari:)

Postat pe 8 Ianuarie 2009 15:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masturbarea feminina 56 De la: prometeus_969 23 Aprilie 2009 19:53
Pastile 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:12
partenera nu mai vrea?? 49 De la: geo32 17 Martie 2009 10:15
sex...in afara dormitorului!!:-> 79 De la: superbus 31 Ianuarie 2009 17:12
Cea mai grea decizie... 12 De la: Ioana007 5 Aprilie 2009 11:55
Setari Cookie-uri