| deocamdata fiind studenta,nu este cazul.insa daca eram in alta situatie,tot nu m-as fi temut.cand ceea ce faci,in specializarea ta,o faci cu daruire,nu imi este frica ,ca voi ramane fara serviciu.deoarece meseria nu mi-o poate lua nimeni. | ||
|
caasandra Postat pe 26 Mai 2010 18:05 |
||
|---|---|---|
hai ca ai rezolvat-o...
|
||
|
iasomia Postat pe 26 Mai 2010 18:06 |
||
De la: iasomia, la data 2010-05-26 18:06:41hai ca ai rezolvat-o... desigur.pot pleca sa muncesc si in strainatate,dupa ce termin facultatea.multi colegi mai mari vor pleaca.ce sa fac aici?eu nu voi sta sa ma lamentez.ma bazez pe mine si pe meseria mea.voi mai invata si acolo,voi da examene,dar stiu ca nu voi ramane sa cersesc ,de munca aici, unde totul este o minciuna. |
||
|
|
||
|
caasandra Postat pe 26 Mai 2010 18:17 |
||
|
caasandra,ne/ai bagat mortul in casa? unde ai vazut tu popi sa planga la inmormantari? |
||
|
elodia Postat pe 26 Mai 2010 18:23 |
||
De la: elodia, la data 2010-05-26 18:23:21caasandra,ne/ai bagat mortul in casa? cum sa planga,vrei sa manance painea bocitoarelor?fiecare cu munca lui. |
||
|
caasandra Postat pe 26 Mai 2010 18:55 |
||
Mai fata, tie ti-au murit laudatorii!?! Nici nu iti dai seama ce penibila esti si asta e mult mai rau. Dar cred ca ti se trage de la una dintre "functii", dupa cum te elogiai in alt topic. "Nefricoaso"!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:06 |
||
buna ziua si sa fiti voioase si la punga groase
|
||
|
garbo074997 Postat pe 4 Iunie 2010 16:09 |
||
|
Buna, 97! Mi-s singurica, ma uitam ca... la poarta noua la stupiditatea care zace in fatuca asta si ma gandeam, sincer, ca pe langa asta luptatoarea e mic copil; macar aia are o scuza saraca. :( Da' urarea cu punga mi-ar face tare bine daca s-ar "prinde"! Multumesc! |
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:12 |
||
las c-ai mica si crede ca tot ce zboara se mananca
|
||
|
garbo074997 Postat pe 4 Iunie 2010 16:14 |
||
si de ce sa fim noi vrajitoarele ca -i spulbere visele?las sa iasa in lume la propriu si o sa vada ce bobarnace i-si ia in basca ei cred ca afara stau la soare si primesc bani
|
||
|
garbo074997 Postat pe 4 Iunie 2010 16:15 |
||
Eu nu stiu cat e de mica; am asa, o senzatie ca mai mult se preface!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:16 |
||
In plus, cred ca a iesit de mult in lume, insa lumea a trimis-o inapoi... de unde a venit! Cat despre ce mananca, as spune eu, dar ma simt ingaduitoare azi!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:17 |
||
moniq la ce te gandesti nabadaioasa mica? ce ar putea manca?ce prinde si ia ca doar a zis c-ai studenta si ......cati studenti manca ce prind
|
||
|
garbo074997 Postat pe 4 Iunie 2010 16:20 |
||
La ceva pe care sa-l serveasca... cu apa!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:26 |
||
De la: caasandra, la data 2010-05-26 18:05:07deocamdata fiind studenta,nu este cazul.insa daca eram in alta situatie,tot nu m-as fi temut.cand ceea ce faci,in specializarea ta,o faci cu daruire,nu imi este frica ,ca voi ramane fara serviciu.deoarece meseria nu mi-o poate lua nimeni. Aha... azi esti studenta. Maine ce vei fi, astronaut? |
||
|
Tylly Postat pe 4 Iunie 2010 16:27 |
||
Si ce daca, Cell, tot nu s-ar teme... "meseria" nu i-o poate lua nimeni!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:31 |
||
Pai da, e "bratara de aur"... Eu sper ca studiaza astronomia... poate pleaca pe Marte... |
||
|
Tylly Postat pe 4 Iunie 2010 16:36 |
||
Eu speram c-a si plecat!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 16:37 |
||
Optimisto! |
||
|
Tylly Postat pe 4 Iunie 2010 16:39 |
||
Nu-i mai dati idei lui Alexa ca cine stie ce viseaza si maine se crede gaina. Zobara puiule, zboara.
|
||
|
Doara Postat pe 4 Iunie 2010 19:16 |
||
Cred ca ascocierea cu gaina ii va face cinste!
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 19:23 |
||
Crezi? Ma gandeam ca o se simta ca gasca in apa.
|
||
|
Doara Postat pe 4 Iunie 2010 19:25 |
||
ca gasca mea nu poate sa stea linistita
|
||
|
garbo074997 Postat pe 4 Iunie 2010 19:27 |
||
De ga-ga-ga e buna, asta-i sigur. Mai ramane sa vedem cum sta la capitolul inot.
|
||
|
moniq_ Postat pe 4 Iunie 2010 19:33 |
||
|
Ai nevoie de un job ? Acceseaza pagina : http://wazzub.perfectinter.net/blogs/afiliati Ai o firma si ai o oferta tare pe care vrei s-o vinzi , intra pe : http://wazzub.perfectinter.net/blogs/idealsmarter_ro Ai vrea sa oferi o aplicatie gratuita tuturor prietenilor tai iar tu sa fii platit ca ei o folosesc? Atunci intra pe : http://wazzub.perfectinter.net/blogs/perfectapp_lication |
||
|
petrut04 Postat pe 18 Septembrie 2013 10:28 |
||
|
Ai nevoie de un job ? Acceseaza pagina : http://wazzub.perfectinter.net/blogs/afiliati Ai o firma si ai o oferta tare pe care vrei s-o vinzi , intra pe : http://wazzub.perfectinter.net/blogs/idealsmarter_ro Ai vrea sa oferi o aplicatie gratuita tuturor prietenilor tai iar tu sa fii platit ca ei o folosesc? Atunci intra pe : http://wazzub.perfectinter.net/blogs/perfectapp_lication |
||
|
petrut04 Postat pe 18 Septembrie 2013 10:28 |
||
Eu merg la servici sa-mi fac treaba, nu sa ma tem! In caz ca se va lua decizia ca sa raman fara servici, voi sti la momentul respectiv incotro ma voi indrepta, pana atunci, no comment! Sara! |
||
|
Fss_ssu Postat pe 18 Septembrie 2013 22:15 |
||
Io inca sunt in contzed..... oare s-or fi desfintzat postul meu ? ......Oi vedea....
|
||
|
Rotty Postat pe 19 Septembrie 2013 01:43 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CAUT COLABORATORI | 2 | De la: pantera_neagra 14 Mai 2010 02:28 |
| oportunitate afacere nu skin si pharmanex | 0 | De la: 22 Iunie 2009 15:13 |
| Cautam colaboratori in toata tara | 1 | De la: loredana71 22 Martie 2010 15:11 |
|
|
||
| Cautam sef de magazin | 8 | De la: Axl_22 5 Octombrie 2011 17:59 |
| O FAPTA BUNA | 1 | De la: garbo173220 2 Mai 2012 10:57 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună