infidelitate

asta poate duar in Romania sau unde nu ii mai subestimati atat ,ce urme si ce minciuni ,una mica intr-un club sau puf ,20 30 min si vine curat ca lacrima mai e loc de minciuna si urme sau crede ti ca toti se complica sa isi i-a doua femei pe cap ?
yavrum
Postat pe 16 Decembrie 2008 01:30
Noi sa fim sanatoase. Cate ONS-uri nu trag ei si noi nici macar nu ne prindem.
Chestia cu miroase a parfum sau a venit murdar de ruj pe bluza nu se mai "poarta" de ceva vreme
Daca vrei sa te ascunzi gasesti metode cu carul dar trebuie sa fii si un pic destept.
JeyJey
Postat pe 16 Decembrie 2008 01:54
eee bine daca aveti barbati destrabalati puteti sa v ganditi m des la inselat , barbatii cu vicii sunt "periculosi"
domo
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:25
eee bine daca aveti barbati destrabalati puteti sa v ganditi m des la inselat , barbatii cu vicii sunt "periculosi"
domo
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:25
Mi-am inselat cei doisprezece barbati pe care i-am avut, si nici unul nu s-a prins dragele mele.De aici puteti trage concluzia ca femeile sunt mai destepte decat barbatii.
Ioana007
Postat pe 17 Decembrie 2008 18:07
De la: Ioana007, la data 2008-12-17 18:07:51Mi-am inselat cei doisprezece barbati pe care i-am avut, si nici unul nu s-a prins dragele mele.De aici puteti trage concluzia ca femeile sunt mai destepte decat barbatii.


hm......pai nu s au prins ptr ca nu si au batut capul, ca daca ti bati putin capul in astfel de situatii si daca vrei cu adevarat sa te convingi de fidelitatea celui de langa tine, faci pe dracu in 4 si tot descoperi ceva ....ori ca i fidel ori ca i infidel ....sau macar niste indicii ceva care te lasa cu semne de intrebare ......in concluzie nu i a interesat ce faceai...
domo
Postat pe 17 Decembrie 2008 21:00
De la: domo, la data 2008-12-17 21:00:06
De la: Ioana007, la data 2008-12-17 18:07:51Mi-am inselat cei doisprezece barbati pe care i-am avut, si nici unul nu s-a prins dragele mele.De aici puteti trage concluzia ca femeile sunt mai destepte decat barbatii.


hm......pai nu s au prins ptr ca nu si au batut capul, ca daca ti bati putin capul in astfel de situatii si daca vrei cu adevarat sa te convingi de fidelitatea celui de langa tine, faci pe dracu in 4 si tot descoperi ceva ....ori ca i fidel ori ca i infidel ....sau macar niste indicii ceva care te lasa cu semne de intrebare ......in concluzie nu i a interesat ce faceai...

poate ca asta e si motivulpentru care femeile sunt inselate ,ori ca ne mint ori ca ne spun adevarul noi tot vinovati ii scoatem deci daca tot esti bagat nevinovat de ce sa nu o faci ,si dupa cum am mai spus nu va mai crede-ti asa destepte doamnelor ca se poate sa va insele cu voi de mana si voi sa cautati acu in alt car cu fan
yavrum
Postat pe 18 Decembrie 2008 06:49
bine acum nu se pune numai asa problema , ca vai n a aflat si ce bine imi pare.....ci de felul in care te simti tu, cand stii c ai facut asta....dar ce vb eu aici.....persoanele care inseala nu cred ca au valori morale foarte bune, principii , limite , cu atat m putin mustrari de constiinta .......se presupune c ar trebui sa ne respectam indiferent de ce face cel de langa noi.....
domo
Postat pe 18 Decembrie 2008 08:33
au si principi si valori morale etc,etc daca nu ar avea asta ar insemna ca 89%din noi traim cu persoane fara nici-o valoare conteaza cum privim noi sau persoana opusa problema ,adica daca traim cu conceptia ca este ceva normal vorba aia o face si vecinu atunci nu vad de ce am mai avea dureri de cap
yavrum
Postat pe 18 Decembrie 2008 10:15
pai si ce nu i adevarat?????//majoritatea traiesc cu niste persoane de 2 lei.....si oamenii aia care merg pe ideea ca fac ce face vecinu , sunt oameni slabi , influentabili ....si tre sa i lasam in lumea lor........
domo
Postat pe 18 Decembrie 2008 10:45
ma amuzi cu conceptia asta nu stiu parerea celorlanti dar sunt contra si ai inteles gresit ceea ce am zis eu tine de modu cu privesti tu asta sau cel care o face
yavrum
Postat pe 18 Decembrie 2008 21:19
Fiecare intelege cum vrea.Si atunci de ce va impungeti?
Ioana007
Postat pe 19 Decembrie 2008 07:57
sincer de placere sunt bolnavca am nervi si nu stiiu pe cine sa ii arunc deci primu venit e bine poftit
yavrum
Postat pe 19 Decembrie 2008 12:35
De la: Ioana007, la data 2008-12-17 18:07:51Mi-am inselat cei doisprezece barbati pe care i-am avut, si nici unul nu s-a prins dragele mele.De aici puteti trage concluzia ca femeile sunt mai destepte decat barbatii.

Nu s-au prins...dar au plecat,,,Draga mea'',daca era unul pe care il iubeai si el te iubea,nu trebuia sa ai o ,,duzina ''
TEODORRD
Postat pe 3 Februarie 2009 23:10
Deci asa prosti cum erau ....au plecat,...poate la altele
TEODORRD
Postat pe 3 Februarie 2009 23:11
Deci asa prosti cum erau ....au plecat,...poate la altele
TEODORRD
Postat pe 3 Februarie 2009 23:11
Infidelitatea este dovada clara de lipsa de bun simt si imaginatie. Si de slabiciune. Si de lipsa de directie. Si de tot ce-i mai urat intr-un om.
gianiblue
Postat pe 4 Februarie 2009 08:24
De la: gianiblue, la data 2009-02-04 08:24:44Infidelitatea este dovada clara de lipsa de bun simt si imaginatie. Si de slabiciune. Si de lipsa de directie. Si de tot ce-i mai urat intr-un om.

Da,ai mare dreptate,dar,nu ar trebui sa stai cu cineva pe care nu il doresti sa fie tot timpul langa tine,sa il doresti,sa il iubesti......si atunci nu te mai intereseaza nimeni altcineva,
TEODORRD
Postat pe 4 Februarie 2009 19:03
Pai eu nu stiu de ce tot amana lumea sa stea exact langa cine trebuie. kiki sta cu unul care o inseala, etc. Toata lumea se complace in minciuna. uite de aia apare infidelitatea. din lipsa de coloana si directie.
gianiblue
Postat pe 4 Februarie 2009 19:09
Ei, Giani ! Nu toata lumea...parol! Unii spun direct cum stau pentru ca asta inteleg ei ca-i o relatie moderna.
blanca
Postat pe 4 Februarie 2009 20:01
Mai Giani, dar suparata rau mai esti pe viata... smile, tommorow can be worse.
anakin
Postat pe 4 Februarie 2009 22:39
anakin, my friend...ce mai faci? cum stai cu fumatul?
prometeus_969
Postat pe 5 Februarie 2009 10:44
nu mai fumez de 5 ani ...
anakin
Postat pe 5 Februarie 2009 10:55
si io! si io!

nu mai fumez de aseara!

dar de ce bagam aici la "infidelitate"?....
iasomia
Postat pe 5 Februarie 2009 10:58
anakin...bah frate...voi sunteti de groaza...cum dreaku reusiti sa va lasati?

oops...iaso are dreptate...vorbim de fumat la infidelitate...

ne linseaza doamnele...
prometeus_969
Postat pe 5 Februarie 2009 11:10
nu-i adevarat. tigara isi are rostul aici... TIGARA DE DUPA ... INFIDELITATE, EVENTUAL
gianiblue
Postat pe 5 Februarie 2009 15:19
lasa ca dupa...merge si o prajiturica...o inghetata...

ca sa ne dregem gatu'..
iasomia
Postat pe 5 Februarie 2009 15:23
pro, iti spun eu cum si ce ce . oameni fara vointa. in loc sa lupte si sa scoata fum, ei se lasa.

uite, noi . puternici, nene ! nu ne lasam nici morti luptam ,pana la ultimul pachet
si_totusi
Postat pe 5 Februarie 2009 15:29
bravo, totushel: ai surprins chintesenta fumatorului! Acesta lupta cu tigara pana la moarte. Nu se da batut. Asta da hotarare! Pincipiu si directie in viata... marturisesc ca mor dupa fumat. Si cand ma gandesc ca pana la 24 de ani ma declaram nefumatoare convinsa. Da' cand am reusit sa trag primul fum in piept... ehehe... am inceput sa bat recorduri detinute de persoanele din anturaj. Am fumat si Bran, fara filtru. Ce faina era tigara aceea. tutun englezesc.... Ce ultima sesiune de faculta am facut eu cu Bran-ul in nas si plamani! ce vremuri, dom'le!
gianiblue
Postat pe 5 Februarie 2009 16:05
Pro, AU CONTRAIRE! Vorbiti despre fumat si fumati cat vreti NUMA' NU FITI INFIDELI! Ei? Cum sa va linsam cand vreti sa fiti infideli doar cu o ea, tigara? Poftiti si ne inselati. DAR DOAR CU TIGARA.
gianiblue
Postat pe 5 Februarie 2009 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma simt atras de sotia fratelui meu 76 De la: valentino 28 Aprilie 2009 14:35
vreau prea mult??? 34 De la: Ioana007 7 Martie 2009 09:13
Sa continui...sau sa pun punct? 36 De la: luc70 3 Mai 2009 21:51
Se trateaza? 3 De la: gabitzza 12 Mai 2009 18:17
Credeti ca e buna? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:13
Setari Cookie-uri