Relatile iti da batai de cap

Nu stiu ce sa zic, dar am inceput sa ma plictisesc de barbatii in general, prea multe batai de cap, nu stie ce vor, ma numesc ioana si am 31 de ani, am avut pana acum 6 realti oare cum lungi de cativa ani, dar nimic si nimic nu merge, ultima cu care sunt acum merge din ce in ce mai prost, nu vrea nimic si nimic, ba ca nu poate sta de vb la telefon ba ca nu vine la mine la ce naiba mai suntem, inainte eram fericiti dar acum.... nu stiu ce sa mai fac dar pe bune m-am saturat de ei, de toti, ei sunt foarte dificili daca ei sunt asa noi femeile ce trebuie sa facem? Sa nu mai zic ca nu am deloc noroc in dragoste. Oare sa mai incerc ? Sa mai incerc o realtie cu altcineva? Sa o iau de la capat parca imi e greu.... Stiu ca nimic nu e roz si am trecut prin multe, cum si voi ati trecut, dar realtile astea sunt tare complicate. Am fost mintta, tradata, am suferit si am mers mai departe de fiecare data cand intampinam o problema, niciodata nu m-am plans la nimeni, sau sa ma ajute ,intotdeauna am fost eu, si doar atat imi iubesc familia foarte mult , nu prea am fost asa cu dragostea pt ca cel mai importat este sa te intelegi cu omul de langa tine, doar ca uneori obosesti punct
Eliza_andrea
Postat pe 31 Mai 2019 17:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Informatii Roma 1 De la: adelapopescu35 25 Aprilie 2011 01:22
Exista barbati dispusi sa construiasca o relatie serioasa cu o femeie care 235 De la: samburica 19 Februarie 2011 16:42
sunt o aventura sau ceva mai mult 118 De la: salbatica_sexy 22 Decembrie 2009 10:30
boala secolului 21.... 71 De la: Axl_R 30 Septembrie 2012 16:09
ea 23 De la: iasomia 21 Septembrie 2009 15:57
Setari Cookie-uri