forum

garbo118966
Postat pe 27 Mai 2011 18:45
2
10
2
10
ufishor
Postat pe 27 Mai 2011 18:51

n-a trecut proba de microfon
Ciresica
Postat pe 27 Mai 2011 19:16
pai sare creanga, ca n-ajunge la microfon.... o fi miniboc sus pe bloc ...
alfheim
Postat pe 27 Mai 2011 20:33
hait ca lui 966 i-a pierit graiu`! nu mai poate articula nici macar indistinct! mey, noi nu suntem nici clovni si nici n-avem de ce aplauda! ori te pomenesti ca vrei sa ne tragi o inviorare! e seara! nu merge! al`dat`! da iti tinem galerie, daca vrei cu tot dinadinsul! vezi sa nu faci intindere la vreun muschi, ca de asta nu raspundem!
esme
Postat pe 27 Mai 2011 21:13
[quote name=

'garbo118966' date='2011-05-27 18:45:19'] [/quote]


Sal a ta

Sal a ta
SAL
Postat pe 23 Iulie 2011 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
decizia lui: s-a terminat! 213 De la: burghy 24 Aprilie 2010 11:24
Nedrept... 107 De la: quasaria 13 Mai 2010 12:59
Dilema vietii mele 58 De la: O_K 27 Noiembrie 2010 20:22
R�sul este molipsitor �i previne cancerul 51 De la: simonik_scumpik 4 Aprilie 2011 18:29
CREDETI IN MONOTONIE???? 29 De la: fleurdelis 6 Februarie 2010 14:34
Setari Cookie-uri