Buna, imi place sa ma uit la iubtul meu in timp ce face sex cu alta femeie

daca te-ai adresat mie spunand ca sunt panarama gandeste te ca fiecare avem dreptul sa ne satisfacem fanteziile cum dorim. barbatu meu ma iubeste si ii place sa faca sex si cu altele, ca un barbat adevarat. nu ma deranjeaza si chiar sunt femei cu care eu insist sa o facem
pinkrainbow
Postat pe 26 Decembrie 2013 22:31
Hei Princess, a trecut ceva timp si ne-ai lasat cu ochii in soare. Asteptam nerabdatori continuarea. Ce s-a mai intamplat? I-ai dat viteza amaratului sau si-a revenit si presteaza constiincios?
garbo_11137
Postat pe 27 Decembrie 2013 07:19
Cred ca nu il iubesti,pentru ca daca il iubeai,nu suportai sa il imparti cu alta,ai fi simtit gelozie.el nu accepta pentru ca este normal,si pentru ca probabil te iubeste.Daca il parasesti,s-ar putea sa ii faci un bine,si sa gaseasca pe altcineva cu care sa aiba o relatie sexuala normala.
La varsta asta a ta,iubesti iubirea,nu un singur barbat....cand te vei maturiza,vei simti si gandi altfel.Nu te critic,e normal la tinerete facem multe nebunii....numai ca trebuie sa avem niste limite,cred ca tu intreci limita bunului simt,nu a normalului....Intai gaseste pe altul care sa accepte asa ceva,apoi daca si numai daca ai gasit,paraseste-l...
daniilia
Postat pe 27 Decembrie 2013 14:26
draga mea nu te lua dupa toti nebunii. e ceva firesc sa iubesti si un barbat si o femeie sau sa il vezi facand dragoste cu o alta femeie dar si mai minunat ar fi daca faci dragoste cu ei in acelasi timp. intra pe anumite site in care se vorbeste de tantra si o sa intelegi mai multe. mi-as dori sa fie toate femeiile asa de detasate cum esti tu. ar fi raiul pe pamant. succese
garbo212538
Postat pe 27 Decembrie 2013 17:25
sa ne cunoastem. vrei?sa-i spun sotului, poate ne intalnim sint bruneta, plina, prefer sa zic apetisanta cu sani f mari si privire un pic un pic crucisa de asta port ochelari, cred ca nu te deranjeaza
pinkrainbow
Postat pe 27 Decembrie 2013 21:13
mda..."problema" e la tine...daca tot iti place sa il vezi cu alta dar cred ca sa si faci ceva cu el...imbina placerile...peruci,masti si oglinzi :D...o peruca de fiecare data cand vrei o "alta" cu el si uita-te in oglinda la el cu o blonda satena bruneta roscata ...clovn sau ce iti mai vine tie prin cap...da stiu...is mai nebuna ca ea
garbo016505
Postat pe 28 Decembrie 2013 17:25
Nevoie mare de toapice...trafic să fie, restu'...
Axl_R
Postat pe 28 Decembrie 2013 17:32
pai da eu fac asta coafor si masti, clovnul vine repede la comanda mea. da il las si cu amante ca altfel n-ar mai fi barbat si eu ca femeie simt sa fiu si cu el si cu alta femeie. barbata miu ma prefera ca am o fata sanatoasa de taranca, bulane mari si fundul mic.
pinkrainbow
Postat pe 29 Decembrie 2013 17:27
Mai fata, ce sa zic, tie ti se pare normal ca cineva sa prefere sexul (ca dragoste nu e ) cu copii mici, pana in 10 ani? sau cu...pasari de exemplu ori cu animale mici, soareci, broaste, ?.....ori cu morti.... Noua , ( Slava Domnului !) celor mai multi , aceste lucruri ni se par niste aberatii, la fel cum tie ti se pare aberant sa nu-l imparti pe prietenul tau cu cineva. E treaba ta! Dar, pentru a nu-i soca pe cei din jur, gaseste-ti o comunite cu fiinte asemanatoare tie si care practica sexul asa cum vrei tu din convingeri,.... (ma rog ) fara sa fie obligati , santajati, etc. Lasa-l pe prietenul de care povesteai sa mearga pe alt drum decat tine, si nu ne mai oripila povestindu-ne, nu suntem sadici.
Gabriela_Apostol_1
Postat pe 2 Ianuarie 2014 10:04
Asta da perversiune, sa pui semnul de egalitate intre pedofilie/zoofilie cu swingul ori voyeurismul ... pnm, Apostoleasco, cand ai vazut o erectie ultima data ? lasa, nu imi spune, ca vreau sa ghicesc: in secolul trecut, nu-i asa?
anakin
Postat pe 11 Ianuarie 2014 18:52
Anakin, ai lipsit şi nu ştii nica de G.-uri.
Îs 2 mai nou...şi identice.
Axl_R
Postat pe 11 Ianuarie 2014 18:58
Vazui un 362 cam orgolios, cu batai de cap, si pe una care dadea copy-paste din Codul Civil pe o infractiune...
Hilar, de ce sa nu recunosc ?
Bine te-am regasit, Rozel
anakin
Postat pe 11 Ianuarie 2014 19:02
Bine (c-)ai revenit!
Axl_R
Postat pe 11 Ianuarie 2014 19:08
astea noi si identice parca-s si cunoscute ... poate mi s-o pare mie
si asa probleme existentiale au de te ia capul
jeanette40
Postat pe 11 Ianuarie 2014 19:28
http:http://www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/18551.html#//www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/18551.html#
garbo_387603
Postat pe 11 Ianuarie 2014 19:46
De la: Princess1990, la data 2013-12-07 22:26:57

Era normal sa fie pareri pro si contra si da cred ca majoritatea de aici sunt cu gandire limitata..sunt fata va asigur nu sunt barbat sau mai stiu eu ce ;)
se poate sa fie ceva anormal dar eu asta simt si asta fac ..poate si din cauza ca imi plac mai mult fetele decat baietii si atata timp cat exista libertate in cuplu fiecare e liber sa faca sau nu ceea ce ii cere partenerul , pt mine este ceva placut sa mi vad iubitul in diverse ipostaze cu alte femei si atata tot ...

majoritatea au fel de fel de gandiri dar nu toti o spun

ma inscriu si Io...unde?cand?...
Mr_Li
Postat pe 19 Ianuarie 2014 14:04
Este normal sa-ti placa pentru ca este o excitatie vizuala si te stimuleaza si mai mult.
Eu am avut o prietena pe care o iubeam foarte mult si intr-o zi a venit cu o prietena care mi-a placut foarte mult.
Seara ne-am culcat toti trei in acelasi pat la prietena mea si am facut sex intre noi si pot sa-ti spun ca a fost minunat.
Din acel moment le iubeam pe amândoua fetele la fel.
garbo_395141
Postat pe 19 Ianuarie 2014 14:40
Esti bolnava rau cu capu . consulta un medic..saracu ...... El te iubeste si tu iti bati joc de el..asa ceva nu am auzit in viata mea...
garbo077921
Postat pe 20 Ianuarie 2014 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am o mica problema... 40 De la: iasomia 9 Februarie 2010 16:08
Avort 48 De la: Cristina_5 15 Iulie 2016 17:18
"Femeia Izvor" - visul barbatilor...dupa ce-i dau de gust! 140 De la: garbo090662 3 Martie 2017 14:17
O sugar Baby mi-a zdruncinat lumea. 35 De la: garbo_462953 16 Februarie 2017 15:52
de ce barbatii sunt niste lasi? 2 De la: zambil 26 Iulie 2009 20:52
Setari Cookie-uri