Buna, imi place sa ma uit la iubtul meu in timp ce face sex cu alta femeie

imi place sa privesc in timp ce iubitul meu face sex cu alta femeie in fata mea , s a mai intamplat de cateva ori cu femei diferite, e f important pt mine lucrul asta, suntem impreuna de 3 ani, eu 22 el 29, problema e ca acum el nu mai vrea , si la inceput a acceptat cu greu...spune ca ma iubeste si ii vine greu , m am gandit chiar sa l parasesc daca refuza, ce parere aveti ?


Princess1990
Postat pe 4 Decembrie 2013 00:27
esti din categoria swingi?
sau esti nebuna...tot o boala ku capu....naspha...
garbo181667
Postat pe 4 Decembrie 2013 02:33
Princess_o , angajeaza-te fato la un "puf" si lasa baiatul sa traiasca o relatie normala. Tie ti s-au cam urcat hormonii la cap....
Rotty
Postat pe 4 Decembrie 2013 08:30


eu, am o parere cam "destrabalata"

numai persoanele cu bani si handicapate fizic si mental pot avea astfel de fantezii bolnave
Problema e ca "taurul comunal" daca o acceptat sa-ti satisfaca inhibitiile, inseamna ca va meritati reciproc....

numa' ghini, tu pi el, si el pi tini!
Fss_ssu
Postat pe 4 Decembrie 2013 08:52

Cica baietul nu prea accepta....pare ca nu-i chiar asa defect
Neata.
Rotty
Postat pe 4 Decembrie 2013 08:59
eiii, ci sa zica si ea, ca sa nu deschida topicul cu: "l-am lasat" si m-o lasat...!" ...da, o plecat cu alta....

Neata!
da tu, di ce nu dormi la ora asta?
Fss_ssu
Postat pe 4 Decembrie 2013 09:03
La ora asta nu se mai doarme. Ma pregatesc de "action"
:*
Rotty
Postat pe 4 Decembrie 2013 09:23
si "alta femeie " ce parere are?
Nu de altceva, dar tu probabil nu esti o ea, ci un nene cu fantezii care vrea sa viseze frumos, asa ca... noapte buna.

Si raspunsul e NU. We don't buy it.
quasaria
Postat pe 6 Decembrie 2013 22:06


nimic nou sub soare... !!! uita-te fato... uitata-te, de ce nu, daca asa iti place tie... ! si dupa ce tot uiti... ce faci ?
barboneli
Postat pe 6 Decembrie 2013 22:11
Dupa atata placere cred ca ti sa urcat si tie hormoni la cap si ce faci
garbo083425
Postat pe 7 Decembrie 2013 03:19
o cretina careia ii plac orgiile sexsuale
mareliz
Postat pe 7 Decembrie 2013 12:11
Ca esti bolnava !!!
garbo068041
Postat pe 7 Decembrie 2013 12:50
In primul rand, asemenea "placeri" sunt total iesite din sfera normalului in ceea ce priveste sanatatea si integritatea psihica a unui om adult (la cei 22 de ani ai tai putem considera ca esti un om adult). Poate n-ar strica sa consulti un psiholog, poate chiar psihiatru, daca psihologul nu reuseste sa rezolve ceva cu tine...

Imi vine greu sa cred ca o femeie ('intreaga la cap') poate avea asemenea dorinte si placeri si tin si eu sa cred ca e o poveste mascata.

Oricum ar fi, partenerul tau nu merita un astfel de tratament si nu ai dreptul sa ii pretinzi astfel de lucruri daca il respecti catusi de putin si nutresti pentru macar niste minime sentimente de afectiune fata de dansul. Este josnic, ii ataci onoarea de barbat de a iubi persoana pe care o alege el insusi, fara sa il obligi tu sa intretina relatii sexuale cu alte persoane, doar de dragul fanteziilor tale bolnave.

Sunt fantezii bolnave, te asigur, si ai face bine sa il pararesti, ori sa te paraseasca el pe tine, caci nu il meriti absolut deloc, ii incalci demnitatea de barbat care nimeni, absolut nimeni, mai ales o femeie nu are dreptul sa i-o incalce.

Sunt si eu femeie, si pot sa spun ca as veni sa te strang de gat cu propriile maini daca as fi mama, prietena, prieten, apropiat al acestui biet individ.

Iti sugerez calduros sa faci o vizita cat mai rapida la un psiholog...
whisperer
Postat pe 7 Decembrie 2013 13:26
Da' părăseşte-l, ni la el! Cum îşi permite să nu te ''satisfacă''?!
Axl_R
Postat pe 7 Decembrie 2013 14:23
:sml-confused0067
..."il paraseste" numai "daca nu mai vrea"!

nu-i nica, asa-s persoanele fara ocupatie!
Fss_ssu
Postat pe 7 Decembrie 2013 14:32
Doamne, mulți nebuni ai lăsat pe pământul asta?.
garbo203525
Postat pe 7 Decembrie 2013 20:50
Da incuiati la minte m-ai sunteti frate...''In primul rand, asemenea "placeri" sunt total iesite din sfera normalului....'',si cine ma rog decide ce sau nu este normal.Datorita celor incuiati la minte asa ca voi, se duce lumea de rapa.P.S Duceti-va sa va calugariti,si lasatii pe cei care iubesc viata sa si-o traiasca la maxim....''Princess1990'' aceasta fantezie a ta nu este absolut deloc ciudata ,bravo tine-o tot asa,experimenteaza cat mai mult, si cat mai multe lucruri noi si ciudate.....O VIATA AI SI TREBUIE SA TI-O TRAIESTI LA MAXIM.
Michiko_Chan_1
Postat pe 7 Decembrie 2013 21:45


Era normal sa fie pareri pro si contra si da cred ca majoritatea de aici sunt cu gandire limitata..sunt fata va asigur nu sunt barbat sau mai stiu eu ce ;)
se poate sa fie ceva anormal dar eu asta simt si asta fac ..poate si din cauza ca imi plac mai mult fetele decat baietii si atata timp cat exista libertate in cuplu fiecare e liber sa faca sau nu ceea ce ii cere partenerul , pt mine este ceva placut sa mi vad iubitul in diverse ipostaze cu alte femei si atata tot ...

majoritatea au fel de fel de gandiri dar nu toti o spun
Princess1990
Postat pe 7 Decembrie 2013 22:26
''Da incuiati la minte m-ai sunteti frate.''

Nu sunt frate, cu agramaţi/e!
Axl_R
Postat pe 7 Decembrie 2013 22:37
princess, eu stiu multe fete carora le plac fetele, dar daca le plac fetele atunci isi aleg O FATA, sau doua sau zece care sa fie de acord, nu santajeaza un prapadit. ASTA e anormal, in rest poti sa ai fix ce gusturi si preferinte sexuale poftesti. Ce faci in dormitorul tau e strict problema ta, doar doar atit timp cit nu il lezezi pe celalalt - sau pe ceilalti!
De asta te-am si intrebat "alta femeie" ce parere si ce asteptari are. Pentru ca saracul individul ala e clar ca are alte preferinte si alte asteptari de la o relatie si nu le acomodeaza pe ale tale. "Libertatea in cuplu" nu e niciodata unilaterala.
quasaria
Postat pe 8 Decembrie 2013 00:58
Paraseste-l ca l-ai chinuit destul. Auzi la el tupeu, sa nu mai vrea. Cauta-ti unul bolnav ca tine.
garbo_11137
Postat pe 8 Decembrie 2013 06:10
''majoritatea au fel de fel de gandiri dar nu toti o spun''

Minoritatea tace. Şi face...


Axl_R
Postat pe 8 Decembrie 2013 09:56
alesilor nostri le vin idei mult mai perverse prin cap de cat ce vad eu pe aici...asta e moft...vipurile noastre se destrabaleaza mult mai pervers la peterecerile lor private de swingers........o zi buna:))))
garbo192304
Postat pe 8 Decembrie 2013 11:37
Ciudat...dar iata ca s-a terminat...
mirelpiperea
Postat pe 8 Decembrie 2013 12:18
Da, sunt iesite din sfera normalului atat timp cat partenerul nu participa la astfel de actiuni pentru ca si-o doreste dansul din adancul sufletului, ci pentru ca e o fantezie a partenerei.

Fiecare are libertatea sa aiba fantezii mai mult sau mai putin duse la extrem, de aceea suntem oameni liberi, sa gandim si sa actionam dupa cum simtim, insa fara sa restrangem libertatea celor din jur (mai ales a celor dragi), asta e deja un fel de santaj sentimental, sa iti convingi partenerul sa faca lucuri care el nu si le doreste deloc doar pentru tine (mai ales pe plan sexual, intim, unde suntem foarte vulnerabili si ajungand sa facem compromisuri de orice natura, putem ajunge cu mari traume psihice si emotionale, daca intradevar iubim persoana de langa noi). Intradevar, el a consimtit pana in prezent sa faca lucrurile asta, insa acum nu mai doreste..

Poate bietului om ii va incolti de acum o frica in suflet de a nu mai da peste persoane cu astfel de fantezii, daca dansul se aratata atat de clar deranjat de astfel de lucruri. El te vrea doar pe tine si faptul ca isi dezvaluie intimitatea in fata ta fata de alta femeie, chiar daca nu te gandesti, din punct de vedere psihologic, poate afecta foarte grav un om care nu percepe lucrurile asa cum le percepi tu.

E destul de clar ca nu il iubesti, astfel nu i-ai mai fi cerut astfel de lucruri cand el a zis ca nu mai doreste, si nu e corect fata de el, care te iubeste si a fost dispus sa isi sacrifice masculinitatea si intimitatea la nivelul cel mai profund pentru a te face pe tine fericita.

Asa nu e iubire, e egoism pur si arata interesul tau pentru partea fizica a relatiei si prea putin pentru cea emotionala, cea de contopire sufleteasca care ar trebui sa se intample intre TINE si EL, atat, fara third parties in joc...

Ai bun simt si respect fata de acest om si ori respecta-i decizia, ori paraseste-l. Merita o persoana care sa ii ofere demnitatea si nu sa il umileasca.

Cred ca Axl_R si Q sunt total de acord cu mine... la fel si 'nenea' suparatu Printre toate post-urile de pe Garbo, mereu ale voastre sunt intelepte si pline de bun simt.
whisperer
Postat pe 8 Decembrie 2013 17:58
gandire libera..., esti sigura ca este o gandire sanatoasa?
lllorena
Postat pe 8 Decembrie 2013 19:15
Căutați-vă urgent un psiholog !!!.Constat că mai au și alții nevoie .Nu vreau să deranjez pe nimeni ,așa că-mi cer iertare.Numai bine.
garbo203525
Postat pe 8 Decembrie 2013 22:11
Da invers ??????????
mirelpiperea
Postat pe 9 Decembrie 2013 15:15
Nu draguto, nu suntem cu gandire limitata, nu ne jigni inteligenta. Fanteziile tale sexuale si frustrarile tale nu ne privesc, pastreaza-ti-le sanatoasa. Ceea ce este anormal este faptul ca ai o relatie cu un barbat (desi pe tine te atrag femeile) pe care il ti doar ca sa-ti satisfaca tie poftele si pe care probabil il si santajezi cu despartirea daca nu mai vrea. Si prostul te mai si iubeste. Ceea ce fac doi oameni in dormitor liber consimtit este ok, dar faptul ca tu l-ai constrans sa faca ce face si esti dispusa sa o termini cu el fiindca refuza denota ca nu ai sentimente pentru el, ca l-ai FOLOSIT CA PE O PAPUSA SEXUALA si asta nu mai e ok. Nu te juca cu sentimentele oamenilor pentru ca toate se platesc, pe lumea asta cu aceasi moneda.
garbo_11137
Postat pe 9 Decembrie 2013 20:24
multa lume necajita.............,
pacat ca ne angrenezi si pe noi in problema ta .... nu ai si alte treburi de facut !????
garbo_19362
Postat pe 11 Decembrie 2013 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sarcina 1 De la: garbo_491678 10 Iulie 2018 13:05
BEZNA 104 De la: Schmetterling 1 Aprilie 2015 08:25
FEMEILE MAI DOTATE CA BARBATII 37 De la: klaire 2 Martie 2012 18:24
Oare nu ma iubeste? atunci de ce s-a casatorit cu mine? 13 De la: garbo185704 8 Februarie 2011 13:28
Buna, 59 De la: garbo120438 31 Mai 2010 20:48
Setari Cookie-uri