Scoala vietii.

Bre, nu mai pune poze d'astea! Şi nu mai pupa! Îţi rup falca!
Axl_R
Postat pe 14 Septembrie 2013 09:53


Nuuuu, da di care ?
Da i fr. asta ca doar nu-s in chelea goala!

...mai, o vrut sa ma pupe si eu nuuuu.......
Da ma fac io mare, lasa!

Salut!
Fss_ssu
Postat pe 14 Septembrie 2013 14:27
Nu las! Nu vreu! Nici să creşti, nici să pupi. Ordon_anţă.
Axl_R
Postat pe 14 Septembrie 2013 14:33

Da vreau sa nu raman mititel, chiar daca o sa fiu de 1,98 m, o sa ajung la floricica ca s-o mangai

na!
Da di ce sa nu ti :*? ba ti na!
Fss_ssu
Postat pe 14 Septembrie 2013 14:46
Na, viezi ce înseamnă dragostea la prima vedere?

Contract facem?

Sau numa' stai la cratiţă şi io pi Garbo?!
Axl_R
Postat pe 14 Septembrie 2013 15:05

Da io numa' mananc, nu ma fac bucatar

Tu esti bucatareasa?
Lasa imi zai tu cand vii cu tortu!

Fss_ssu
Postat pe 14 Septembrie 2013 15:13
Scoala vietii este unica pentru fiecare exista una singura si nu o poate absolvi nimeni ,nimeni nu invata tot in aceasta viata incit sa spuna eu stiu tot! Dar strict legat de subiect cind mergi in dormitor ,nu aprinzi lumina si dai cu capul in sifonier a doua oara cind vei intra nu mai uiti sa aprinzi lumina .Orice ti se intimpla bun sau rau este o lectie de viata . Sa rizi,sa te bucuri de tot ce este frumos,sa-ti cresti copii, sa-ti respecti relatiile sa fi alaturi la bine si la rau de cei dragi si sa fi alaturi de necazurile celor staini tie, fac parte din invataturile de zi cu zi ale acestei scoli.E tirziu, noaptea se intinde si ea la culcare, stelele au inchis deja ochisorii ziua de azi a devenit ziua de ieri iar eu o voi lua binisor spre dormitor si inainte .............aprind lumina sa vad mai bine !Noapte buna,sau mai bine zis somn usor tuturor, valul usor al viselor sa va invaluie si
fengari
Postat pe 15 Septembrie 2013 00:06
Scoala vietii este de fapt experienta pe care o acumuleaza oamenii, in viata de zi cu zi , si care ii invata sa nu mai repete greselile facute stiind ce consecinte au!
garbo_378077
Postat pe 15 Septembrie 2013 11:14
77, mai sunt şi repetenţi/e. :)
Axl_R
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:07

Feng !
da numa' din greseli se 'nvata?:(

O! da ii greuuu!
Eu n-am gresit inca numa' nu mi-o iesit tati asa cum as fi dorit

Maine se deschide scoalaaaa!


Salut!

Re_petent in dragoste? vreau si eu sa stiu!
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:22
Bre, io tot RepeT, :X, da' tu percepi?
Axl_R
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:36

Ioti, ma Iubesteeee! da s'ti -cesc, na! :)

Uni ai invatat?Lasa, imi zaci tu al'data!
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:40
Bre, da' n-am umblat la ac. şcoală? De la tini.
Axl_R
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:44
Nop, doar am trecut pi langa ea;))

Mai nou, se poarta
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:50
Mai, ma gandeam ca-mi povestiti si voi cum ii cu dragostili prin partile voastre....

:-w na!
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 13:52
Tălică numa' la dragoste te gândeşti tătă viaţa?
N-ai învăţat nica.

Ştiu, ies în curte. Aici nu-i voie.
Axl_R
Postat pe 15 Septembrie 2013 14:10
Re, numa' iubirea ii pi masura mea!:D

Oileu! cand iubesc sunt cel mai fericit! ia sa vad cini ma intrece?
Sara!
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 20:08
Axl_R
Postat pe 15 Septembrie 2013 20:22

Tu si di iubit, tot pi fuga?;))

Acuma, stiu ca va pricepeti la alergat da stati locului macar la :*:*

Sara!
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 20:50
Sara de 2 X!

Stau 8->
Axl_R
Postat pe 15 Septembrie 2013 20:57

Iote di 3 :X na
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 21:07
Toti trecem pe la aceasta scoala mai mult sau mai putin invatati ,daca nu invatam din greseli riscam sa raminem repetenti Daca odata ,de 2 ori ,de n ori se intimpla sa nu gasim persoana potrivita nu inseamna ca ea nu exista poate am trecut fara s-o vedem poate.....n-a fost sa fie .Niciodata insa sa nu incetezi sa speri, sa doresti nu se stie cind o poti avea linga tine .Iti doresc din inima Supy.La fel cum le doresc tuturor celor care simt singuratatea sa-si gaseasca omul potrivit caci viata trece si tineretea nu se mai intoarce.. si noapte buna
fengari
Postat pe 15 Septembrie 2013 22:16

Mai, eu nu-s singur(am zas)si am prieteni amici si iubita

si aicea am una
da eu mai bine invat din lucrurile bune , nu din greseli
NB!
Fss_ssu
Postat pe 15 Septembrie 2013 22:35
Scoala vietii este maturitatea,si incepe chiar in copilarie,daca parintii ne pregatesc pentru viata,sa stim strictul necasar pentru a fi sanatosi la corp si la cap,si pentru a supravietui in societate.
daca ne invata cum sa intampinam stresul ,cum se rezolva problemele principale din viata,cum sa mancam,daca ne fac educatie sexuala,si daca ne invata despre relatiile cu oamenii,despre casatorie,soacre,etc etc....
Pe mine nu m-au invatat decat cum sa iubesc,dar asta e putin,te poti pierde,nu e destul o inima buna iubitoare....e necesara putina minte,nu la scoala,ca acolo invatam bine.....nu inseamana ca esti destept,daca ai note bune.....o dai in bara in viata de nu te vezi.
de asta zice lumea ca scoala vietii e importanata...unchiul meu nu are nici liceul,dar are o familie reusita,si o afacere foarte reusita.....
Pana sa ma trezesc eu la realitate,m-a chinuit soacra ca pe Hristos....daca aveam si eu scoala vietii cum se spune,ii inchideam usa de la inceput,si terminam cu chinuiala....]

daniilia
Postat pe 17 Septembrie 2013 04:41
Aici nu se tzuca si se face scoala ? ...Nu-mi place .

http://www.culinar.ro/forum/uploads/monthly_01_2013/post-11411-1357457805.gif
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 09:54

ba se "tuca" daca asta iti doresti!:D

da uni ai invatat sa tuci bine? si pi urma ce mai .....vine?

ziua buna la tata lumea!

Fss_ssu
Postat pe 17 Septembrie 2013 13:41
Io tzuc ardeleneste ....si nu-ti zic unde am invatzat . Na , sac
Rotty
Postat pe 17 Septembrie 2013 15:58
Da se pare ca numai din greseli invatam si din cele pe care le facem noi nu din cele pe care ne spun altii sa nu le repatam ca ei au patit-o Dar ai dreptate ca unii nu invata si repeta o data de doua ori pina...... se prind si rasufla usurati, sau nu? Ca exista si posibilitatea asta .Oricum suntem oameni si a gresi e omeneste .Supy chiar daca exista cineva in viata fiecaruia ai momente cind te simti singur ,cind ai chef sa faci ce-ti bubuie prin cap.Spun asta in general (nu ca mie nu mi s-ar fi intimplat)
fengari
Postat pe 19 Septembrie 2013 15:31

Mai, ca faci ce-ti "bubuie" in cap nu-i rau (ca totusi faci ceva) dar unora le bubuie capul de prostie si nestiinta si tot nu isi dau seama, cica asa-i normal la ei!
Salut!
Eu,(de exemplu) mi-as dori sa stiu, cum de-o aflat "astea" ca M Viteazu' o avut amanta blonda!

numai bine!:D
Fss_ssu
Postat pe 19 Septembrie 2013 16:33
internetul, Supi
vivacedonna
Postat pe 19 Septembrie 2013 19:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sall 7 De la: hermosa20 30 Iulie 2012 09:02
iesire 21 De la: ana_KatVonD 16 Ianuarie 2013 16:13
Ce va urma??? 28 De la: serena_78 28 Noiembrie 2013 23:19
Sarbatorile de Iarna... 30 De la: elisabeta_boia 21 Decembrie 2012 23:22
Concurs 3Suisses 2 De la: pollet_a 9 Septembrie 2012 01:37
Setari Cookie-uri