Sunt in zodia racului dar nu suport deloc taurii.

Te obsedeaza scorpiionii - nu esti singura obsedata de ei, Joiana.
Dar ghinionul tau, rumegatoareo, e ca tu n-ai sa le ajungi vreodata pina la degetul mic.

Si acum MARS, VITA - mi-am pierdut prea mult timp cu tine, oricum.
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2013 11:33


Poi taurii sunt precum zici dar tauroaicele "impung" rau si te si tranteste la pamant O'LE_I!!

Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 11:37


buna ziua tuturor racilor si a taurilor... !!! mai mult decat despre zodia lor, am citit in topicul asta cuvantul "cratitza"... asa ca m-am gandit sa o folosim. la cratitza ma rfer.... !

http://www.youtube.com/watch?v=AMl0T8oNqfE

sa nu uitam taurul... dragilor !!!

http://www.unica.ro/detalii-articole/articole/reteta-veche-andaluza-tiganeasca-coada-taur-33592.html

http://www.bucataras.ro/retete/rabo-de-torro-coada-de-taur-in-sos-de-legume-36497.html


pofta buna !!!!
barboneli
Postat pe 21 Iulie 2013 11:57
Neuron modest, Q- capitolul obsesie te caracterizeaza in intregime pe tine si atat!
Ei trag la mine, salbaticiune, nu eu la ei, daca poti face vreo diferenta...deocamdata 2 doar de pe site-ul asta au maturat cu tine si te-au bagat unde ti-era locul...scorpioni de-ai tai

Sincer, femeie mai batuta-n cap, mai neluminata, mai acritura, mai lipsita de umor si mai nefericita ca tine, mie nu mi-a fost dat sa vad nici in viata reala, nici virtual, asa ca bucura-te...iesi si tu in evidenta cu ceva
Eject! Tu chiar nu-ntelegi ca nu poti pricepe negru pe alb nimic din ce spune un om inteligent?! O intoarce, amarata, ca la piata, frate! Vai de capu' tau, batut de soarta!



Mars pentru totdeauna, ramai in bezna-ti caracteristica, mumie!
magdabeauty
Postat pe 21 Iulie 2013 12:09
vita, mai insisti mult cu obsesia ta cu scorpionii? Chiar crezi ca ma intereseaza cine trage de tine si de ce? Vrei sa demonstrezi ca interesezi si tu pe cineva, sau ce??? Labareste-te dreak linistita ca nu te-a intrebat nimeni nimic, si oricum nu ii pasa nimanui! Si in nici un caz mie! Iar aici se discuta de tauri, fiinta cretina! Subiectul cu scorpionii e in alta parte.

In rest, cu cine discut eu nu te priveste si oricum nu pricepi, vaca proasta. Stai dreak in latrina ta si adapta-te de acolo, in loc sa ma urmaresti pe mine - prefer sa am stalkeri mai interesanti ca tine! MARSH!
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2013 12:18


Uita-te la tine si razi!!! Mai e ceva de spus?!



A, si-am ramas datoare unui prieten drag cu ceva: VITA-I MAMA-TA SI FIICA-TA SI TAT-TU LA UN LOC, AVAND IN VEDERE CE EXCREMENT AU LANSAT PE ORBITA!

Acum mori...incet si cu zambetul pe buze, ca nu mai existi, uratenie! Tu ai intrat pe topicul taurilor(unde n-ai ce cauta), nu eu, deci tu urmaresti, tolomacoooo!!!!
magdabeauty
Postat pe 21 Iulie 2013 12:21
hai marsh , vita!
ti-am zis ca ma plictisesti!

daca te facea mouista de ma-ta cu vreun neuron macar, poate ma mai distram sa dau cu tine de pereti pe aici. Dar la cit esti de proasta nu ma inspiri nici macar pt atit - deci, MARSH.
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2013 12:30


magdabeauty
Postat pe 21 Iulie 2013 12:36
o terfeleala de cuvinte toti sunteti rai nu conteaza zodia va omorati in cuvinte lipsiti de modestie rusine ati fi in stare sa va omorati
garbo219330
Postat pe 28 Iulie 2013 21:25
Şi tu aia bună, care dai cu pietre.

Axl_R
Postat pe 28 Iulie 2013 21:35
De la: garbo219330, la data 2013-07-28 21:25:43o terfeleala de cuvinte toti sunteti rai nu conteaza zodia va omorati in cuvinte lipsiti de modestie rusine ati fi in stare sa va omorati



Cine pe cine omoara ? Io deschid firma de pompe funebre
Rotty
Postat pe 28 Iulie 2013 21:42
MaterialistOooo! Sentimente
Axl_R
Postat pe 28 Iulie 2013 22:11
De la: garbo219330, la data 2013-07-28 21:25:43o terfeleala de cuvinte toti sunteti rai nu conteaza zodia va omorati in cuvinte lipsiti de modestie rusine ati fi in stare sa va omorati


Apreciez faptul ca ti-ai facut cont doar ca sa tii teoria chibritului ars, dar, as aprecia, mai mult, daca ai avea taria de caracter si decenta sa pui mana pe-o carte de gramatica, in ideea de-a face cunostinta cu niste semne de punctuatie si nu numai...
"Mamica" site-ului, respira si fa o tura prin propria-ti casa, doar acolo esti justificata sa strigi :"rusine!", nu unora pe care nu-i cunosti, si mai ales, cand nu esti implicata intr-o discutie, fie acea discutie si mai de zoo, nu conteaza...Cand n-ai ce cauta undeva, stai si lectureaza abecedarul in tihna, asa vei avea posibilitatea sa nu te faci de bacanie, cand atingi niste taste, mai ales cand mai si semnalizezi in public...
In pana abecedarului pe care l-ai trecut cu vederea...sa fiu in locul tau, mi-as face refren cu "rusine!" , ori de cate ori m-as uta in oglinda si as constientiza ca am ajuns pana la o anumita varsta si scriu cum scriu
magdabeauty
Postat pe 29 Iulie 2013 06:14

Ha ha ha, tocmai m-am uitat, din curiozitate, pe primul tau post, din cele doua, si surpriza : scrii tot la horoscop(deci, intr-adevar, zodia nu conteaza), fiind un racusor cu aversiuni fata de scorpioni si tauri...
Am si eu o intrebare: mai priceputa in a te face de cacao cu lapte si miere, fara sa ti-o ceara nimeni, mai exista cineva, oare?!
Si mai este o chestie amuzanta...pe un ton plin de moralitate si cainta vine cate una plina de frustrari, acumulate, in timp, si-o face pe mironosita neinteleasa si victima, atacand, din umbra frustrarilor demult apuse, oameni care n-au treaba cu povestea ei de viata. Asta-i un lucru care va contureaza...observ asta, la a doua strigare facuta de un rac. Da aiurea, as prefera o injuratura, parol!
magdabeauty
Postat pe 29 Iulie 2013 06:28
De la: garbo219330, la data 2013-07-28 21:25:43o terfeleala de cuvinte toti sunteti rai nu conteaza zodia va omorati in cuvinte lipsiti de modestie rusine ati fi in stare sa va omorati


exact.
Sintem absolut malefici (toti! ) - si insetati de singe proaspat. Ca al tau, asa.
Vreo problema?
Vrei sa incerci sa intri la mijloc, sau ce?
quasaria
Postat pe 29 Iulie 2013 11:37
De la: magdabeauty, la data 2013-07-29 06:28:52
Ha ha ha, tocmai m-am uitat, din curiozitate, pe primul tau post, din cele doua, si surpriza : scrii tot la horoscop(deci, intr-adevar, zodia nu conteaza), fiind un racusor cu aversiuni fata de scorpioni si tauri...
Am si eu o intrebare: mai priceputa in a te face de cacao cu lapte si miere, fara sa ti-o ceara nimeni, mai exista cineva, oare?!
Si mai este o chestie amuzanta...pe un ton plin de moralitate si cainta vine cate una plina de frustrari, acumulate, in timp, si-o face pe mironosita neinteleasa si victima, atacand, din umbra frustrarilor demult apuse, oameni care n-au treaba cu povestea ei de viata. Asta-i un lucru care va contureaza...observ asta, la a doua strigare facuta de un rac. Da aiurea, as prefera o injuratura, parol!


zau... ? ok, dar e voie de postat pe garbo injuraturi... ? ca din "restul", am vazut de toate ! si cu care subiect ai vrea sa fie injuratura... ca nu merge asa... fa ra subiect ? hai zi... ca eu mi-am scos agenda... !
barboneli
Postat pe 29 Iulie 2013 11:58
Dar nu-i "zau" sa fie deloc, barbo, doamne iarta-ma! E voie orice am eu chef, oriunde, oricat, oricum, atata vreme cat ma priveste si-mi asum, pentru ca ma tine!

Cat despre preferinte, cu sau fara agenda...va trebui sa te descurci, fix, singur, pentru ca te priveste si te descurci, sunt sigura :D

N-a fost destul zahar in cafea, este?!
magdabeauty
Postat pe 29 Iulie 2013 13:43
nu este o chestiune majora si nici de neinteles ! multa lume nu ii suporta dar nu depinde doar de zodie , mai sunt si altele in ecuatie: educatia, nivelul de cultura si intelegere! si daca vrei sa stii mai depinde si de ascendent nu numai de zodie strict ! ascendentul isi face simtita prezenta in partea a doua a vietii?? deci caracterul ramane cel care il face pe om placut sau total antipatic celor din jur !
garbo_19362
Postat pe 12 August 2013 23:33
Offf... eu sant in zodia rac, el in taur sintem casatoriti de 7 ani (saptemana viitoare implinim). ne intelegem de minune.
lllorena
Postat pe 13 Octombrie 2013 08:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodia varsator 2 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:00
eu balanta el gemeni 3 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:14
SAGETATOR 1 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 09:46
BARBATUL PESTI 16 De la: simonika24 5 Noiembrie 2009 14:12
FEMEIA SAGETATOR 1 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 09:47
Setari Cookie-uri