Buna

Pai sa insurat la 15 ani
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:39
Si are copii de 20 de 18
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:41
Acum sa nu zici ca e si bunic,ca se complica rau de tot situatia....
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:43
Da e are o nepoata
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:44
Ai plecat ? Si io care voiam sa te intreb a cui clona esti / ai fost , ca tare m-ai distrat
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:54
De la: Rotty, la data 2013-04-06 19:54:41 Ai plecat ? Si io care voiam sa te intreb a cui clona esti / ai fost , ca tare m-ai distrat

Bravo Rotty ! Ce gogosi i-am servit ! Dar situatia creata de mine sa stii ca poate fi adevarata. Ai fost pe faza cu varsta. Si eu ma minunam si i-am jucat in struna cu acea poveste care cica ar fi fost a mea. Dar nu este imposibil sa existe.
Deci daca s-a insurat la 15 si avea copil d e20 ani, ,nsemna ca el a insamantat-o pe nevasta la ce varsta? La 14? Si nevasta lui putea sa fie gravida de la cat? Probabil de la 11-12?
Felicitari !
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 20:10
Merci A fost doar o parodie.....
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 20:21
Esti o mincinoasa si o nesintita.Doamna de mai sus a dorit intradevar un ajutor ptr. a sa prietena.Dar vad ca ai fost falsa.De ce iti bati joc de oameni? macar daca nu esti educata suficient, taci naibii din gura, nu te mai da mare pe aici.Iar dei zis de situatia ta, sa stii ca tio meriti.Esti o javra batrina.Sa-ti fie rusine.
garbo_12648
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:05
valabil ptr. sarikriz
garbo_12648
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:06
De la: garbo_12648, la data 2013-04-06 22:05:48Esti o mincinoasa si o nesintita.Doamna de mai sus a dorit intradevar un ajutor ptr. a sa prietena.Dar vad ca ai fost falsa.De ce iti bati joc de oameni? macar daca nu esti educata suficient, taci naibii din gura, nu te mai da mare pe aici.Iar dei zis de situatia ta, sa stii ca tio meriti.Esti o javra batrina.Sa-ti fie rusine.

Multumesc pentru "limbajul de mahala". Abia te-ai inscris si ai inceput sa arunci cu venin. Ma intreb a cui clona esti?
Ok. Tu nu stii ca i-am oferit ajutor, pentru ca nu ai cum sa vezi mesageria mea privata, asa ca este bine sa iti pui lacat la gura si sa te calmezi cu invectivele.İti trimit un Calmepan prin posta? Nu este nevoie sa fac un copy-paste cu discutia pe privat, eu stiu ce a fost. Chiar daca ti se pare ca am fost dura, "javra si nesimtita", am expıus un caz care poate fi adevarat.
Ori cred ca tu te incadrezi exact in acel gen de escroc sentimental de care am vorbit, de te dai la gatul meu fara sa ma cunosti.(vad ca nu iti convine situatia)
İti este teama ca se deschid ochii femeilor referitor la genul de escroci de pe net care sunt la tot pasul si nu ai cum sa mai manevrezi pe altele?
İti doresc bine ai venit pe aici. Ti-ai facut intrarea cu jigniri si asta inseamna ca esti un "om de bine". Frumoasa intrare !
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 14:09
De la: garbo_12648, la data 2013-04-06 22:06:32valabil ptr. sarikriz

Si mai este ceva. Nu ti s-a parut ca povestea este cam incurcata? İti dai repede cu parerea veninoasa frate ! De parca m-ai cunoaste de mai mult timp si ai fi clona cuiva. Prea cum te-ai inscris, ai sarit la gatul meu din primul mesaj al tau postat !
Mai ai si alte cuvinte de mahala cunoscute?
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 14:13
De la: garbo_12638 la 6 Aprilie 2013, 19:44 Pentru : Sarikiz
Subiect: Buna
Mesaj:
Va multumesc mult si din suflet ptr tot.Dumnezeu sa va dea tot binele si fericirea din lume si multa sanatate.Cu deosebita stima si respect.


Ce zici acuma domnule care cum te inscrii pe forum, jignesti? Sa iti fie rusine !
Nu ai de unde sa stii nivelul educatiei mele, doar sa deduci ca un om educat nu jigneste de cum se inscrie pe un site. İar aceasta poveste, cam pare cusuta cu atat alba, in fine...poate fi si adevarata... Dar vad ca te deranjeaza faptul ca a fost desconspirat felul cum actioneaza escrocii sentimentali pe net. Esti cumva in cauza de ai reactionat asa de urat?
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 14:15
In primul rind sunt un om educat si nu ma cobor la mintea ta de gaina.Esti o mincinoasa ptr. ca imediat ce acea distinsa doamna a disparut tu ai si postat ca ti-ai batut joc de acea femeie nevinovata si ca tot ce iai spus tu a fost o minciuna gogonata.Acum ce explicatii mai dai? si cum te califici? ce-mi arati mie acel mesaj? inseamna ca distinsa doamna care ti la trimis a fost foarte educata si tia multumit ptr [ saraca mie mila de ea] ptr inscenarea care iai facuto.Sa-ti fie rusine tu esti o escroca, o mincinoasa si o peversa.Nemernico ti-ai batut joc de un suflet nevinovat.Esti o javra si un nimic.Oordinara.Un gunoi.Eu am o casnicire fericita ede multi ani asa ca nu te mai lega de mine ca nu-mi ajungi nici macar la degetul mic.Nici nu stii cine sunt si cu cine vb .Ai grija sa nu-ti fac probleme.Ai imbatrinit degeaba.Esti o escroca batrina si hidoasa rusine sa-ti fie.
garbo_12648
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:28
Nici om nu te pot numi.Esti un nimic fara suflet si valoare.Crezi ca daca minti esti mai desteapta si te dai mare? citeste-ti singura mesajul pe care lai postat nerusinato, jigodii ca tine nu au ce cauta pe asfel de saituri.
garbo_12648
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:31
Tie sa-ti fie rusine ca minti nu mie care ter-am dat in vileag.NERUSINATO.Opramatie asta esti.Ma sterg cu comentariile tale de 2 lei la fund.Scrbo.
garbo_12648
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:33
Scirbo.
garbo_12648
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:34
Ia saraca a crezut minciunile tale si gogosile servite de asta tia multumit dar nu meritai atita atentie din partea ei.Nesimtito ce esti, rusine , rusine si iar rusine.Stregeti dracului contul de aici ca esti o pramatie stii doar sa te rizi de oameni.
garbo_12648
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:36
gagamitza, ce ai nene de esti asa nervos?
nu iti convin comentariile ei, sari peste ele!
tu de unde stii ca povestea asta a topicului este adevarata?
nu ti se pare ca te-ai inflamat mai rau decat un ganlion?
nu te obliga nimeni sa citesti comentarii care nu iti plac!
asa ca stai catinel, ca o sa faci apoplexie!
heartbit
Postat pe 7 Aprilie 2013 22:44
Seara Heartule.
Am auzit la latrina 3 ca au inceput sa urle cainii in Giurgiu.
Nu poti cere respect cuiva care daca are o tastaura pe mana, incepe sa se creada zeus si sa nu observe anumite chestii crae s-au discutat.
Nene cu galceava, daca mata care spui ca ai o casnicie fericita, sa stii ca eu nu te cred.
Dupa cum vorbesti cu mine, asa ii vorbesti si femeii matale ca la Dalga sau Adunatii Copaceni.
Pai acea femeie crezi matale ca o faci fericita ?
Dar dupa cum te-ai dat la gatul meu, sunt convinsa ca si matale umbli pe anumite saituri sa "socializezi" cu femeile.
Dar nu prea iti merge bre, ca au inceput sa se destepte, sa nu creada orice "frumusel" cu minciunile lui.
Ori vad ca pe mata, asta te-a deranjat. Ca am zis ca sunt multi escroci sentimentali pe net. Si ca si cu o hartie de divort din prima casatorie poti prosti o femeie sa creada ca esti divortat.
Sa nu intelegi acuma ca zic de matale, ci daca ai doxa putina, citeste cazul cu casatorit-divortat.
Desi cred ca nu vei intelege, pentru ca vad ca te tot arunci cu coltii la gatul meu sa ma jignesti cum vrea muschiul lui mata ca asa ai invatat ca este sa socilizezi.
Asa, si cu acea amenintare cum ramane bre?
Cine poti fi mata? Un simplu numar.
ATAT.
Adica un nimic.
Succes la lecturat.
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 23:26
De la: garbo_12648, la data 2013-04-07 20:28:03In primul rind sunt un om educat si nu ma cobor la mintea ta de gaina.Esti o mincinoasa ptr. ca imediat ce acea distinsa doamna a disparut tu ai si postat ca ti-ai batut joc de acea femeie nevinovata si ca tot ce iai spus tu a fost o minciuna gogonata.Acum ce explicatii mai dai? si cum te califici? ce-mi arati mie acel mesaj? inseamna ca distinsa doamna care ti la trimis a fost foarte educata si tia multumit ptr [ saraca mie mila de ea] ptr inscenarea care iai facuto.Sa-ti fie rusine tu esti o escroca, o mincinoasa si o peversa.Nemernico ti-ai batut joc de un suflet nevinovat.Esti o javra si un nimic.Oordinara.Un gunoi.Eu am o casnicire fericita ede multi ani asa ca nu te mai lega de mine ca nu-mi ajungi nici macar la degetul mic.Nici nu stii cine sunt si cu cine vb .Ai grija sa nu-ti fac probleme.Ai imbatrinit degeaba.Esti o escroca batrina si hidoasa rusine sa-ti fie.

Eu atat iti spun. Ai grija pe cine ameninti. Si cu cine vorbesti. Si ce vorbesti.
Nu s-a nascut nimeni sa ma ameninte pe mine, inteles? Cu atat mai putin tu, care spui ca esti educat si se vede cat de educat esti mata ca vorbesti urat si ameninti.
Deci, ai grija ca nu stii nici mata cu cine vorbesti.
Ai noroc ca nu te raportez. Nu asa se procedeaza pe un forum.

".Ai grija sa nu-ti fac probleme" este o amenintare si poti fi dovedit cine esti matale bre.

"Nici nu stii cine sunt si cu cine vb" Oi fi vreun ucigas de profesie?
Mama, in ce belea m*am bagat ! Scapa-ma !
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 23:32
Asa ca nene, am o mare rugaminte la matale. Daca zici ca esti educat, demonstreaza, nu doar te bate cu pumnul in piept.
Si ai grija cu amenintarile, ca nu sunt benefice.
Ups, nu cumva mata esti acela de care povestea doamna? De ai venit direct la fix ? Ti-am stricat cumva ploile?
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 23:46
Esti javra ordinara.Un om de nimic, o ordinara.In loc sa ajuti tu minti.Ai imbatinit degeaba.Ca tine sunt multe lichele.
garbo_12648
Postat pe 8 Aprilie 2013 00:56
Uitate la tine mai intii, nu-ti meriti numele de om.Si ai grija cum imi mai vb...........
garbo_12648
Postat pe 8 Aprilie 2013 00:57
Esti exact ceeia ce spui tu de mine te contrazici singura.Ma streg la fund cu comentariile tale de 2 bani.Duter la biserica si te roaga ca ai nevoie.Te asteapta moartea peacasa si tu inseli si minti lumea.
garbo_12648
Postat pe 8 Aprilie 2013 00:59
Esti exact ceeia ce spui tu de mine te contrazici singura.Ma streg la fund cu comentariile tale de 2 bani.Duter la biserica si te roaga ca ai nevoie.Te asteapta moartea peacasa si tu inseli si minti lumea.
garbo_12648
Postat pe 8 Aprilie 2013 00:59
AI FOST ESTI SI VEI FI O DENATURATA SE VEDE CA CINE TEA FACUT A FOST O PROSTA CA SI TINE NU A STIUT SA-TI DEA ON EDUCATIE CA LUMEA.cine stie cred ca tei nascut din niste haimanale si curve.
garbo_12648
Postat pe 8 Aprilie 2013 01:02
Am impresia ca ar trebui arhivat acest topic. Cine l-a deschis, si-a anulat contul.
Cine stie cine mai apare maine cu injurii si amenintari pe aici.
Sarikiz
Postat pe 8 Aprilie 2013 18:03
ar trebui inchis topicul; adminii ce fac? nu au vazut ca cineva a incalcal orice regula de educatie, bun simt...
adeline
Postat pe 23 Aprilie 2013 21:31
fato..nu pot citi, prea multe greseli de ortografie..limba romana e grea rau vad. si apropo de subiect, fii directa, e vorba de tine nu de o prietena, ce naiba.
MARILENA_25
Postat pe 1 Mai 2013 13:47
Nu stiu ce fac adminii de nu inchid acest topic, vad ca se creeaza confuzie, userii comenteaza la topice deschise de persoane care si-au anulat contul de ceva timp, ii mai si apostrofeaza pentru ca nu stapanesc limba romana ca niste redactori (de parca userii ar fi angajatii Garbo, iar vanatorii de greseli forul superior al magistraturii dand verdicte de inceperea urmarii penale ca nu cunosc limba romana).
Mai oameni buni, dar noi chiar nu ne putem intelege?
Sa ne vanam mereu si sa ne dam peste nas la cat de culti suntem noi si cat de imbecili sunt altii?

Paste fericit crestinilor ! Si purtati-va crestineste, nu caineste muscand pe altii.
Sarikiz
Postat pe 5 Mai 2013 09:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LA MULTI ANI 55 De la: Axl_22 9 Septembrie 2011 13:01
Ce parere aveti despre hainele second hand aduse din danemarca si irlanda magazine in brasov pe langa gara? 18 De la: 322cristina 9 August 2010 18:30
Fiica mea a plecat de acas ....unde e greșeala? 21 De la: garbo055472 3 Februarie 2010 22:00
intrusi? 260 De la: quasaria 19 August 2011 18:49
buna,vreau un sfat sincer de la cineva care a trecut prin asa ceva 27 De la: liviu738 27 Iulie 2012 16:26
Setari Cookie-uri