Buna

As vrea sa va relatez o poveste de dragoste adevara, a unei prietene de a mea.Totul a inceput dupa un sait de socializare.Sau cunoscut,a si ceruto de nevasta, ea fiind casatorita, normal ca pe moment a stat in cumpana apoi ia zis da.Au urmat intilniri de neuitat a trit clipe minunate ce niciodata nu lea mai avut.Pe durata relatie au fost multe care au dezamagito pe ea din partea lui dar de fiecare data il erta , suferea enorm.Se dcertau foarte des finaliziduse cu impacari si promisiuni.Siau facut planuri de viitor.Mentionez ca el este foarte sarac , la un moment dat a inceput sai ceara bani cu inprumut.Ia dat de fiecare data dar niciodata ia nu a vrut sai mai dea inapoi.La ajutat cu foarte multe si a facut sacrificiul suprem ptr el, dar el nu prea o mai baga in seama.Era foarte gelos.Nu o lasa sa mai vb cu cineva nici dsa intre pe mesuri saituri nimic.La inceput o suna non stop.Dar pe ea o facea fericita.Ca sa fiu mai scurta la un moment dat ia cerut ei sa nu il mai sune asa des ptr ca sunt inregistrate convorbirile de securitate.Si faza cea mai tare a fost astazi cind ia zis ca are o lucrare ca se duce acolo , vorbind ei 2 la tel deodata ii inchide tel fara motiv.IA LA SUNAT DIN NOU SI DAR ERA TEL INCHIS.aPOI LAUNAT PE ALT NR SI A AUZIT URMATOARELE...............AIA CARE SPUNEA EL CA LUCREAZA E O FEMEIE, SI IA ZBIERA LA EL ZICINDUI CA GATA MA GATA.............SI EL LA FEL II ZICEA ..GATA GATA.............TOT TIPIND......APOI IARASI IA LA EL....GATA MA NU AUZI? APOI EL IA SPUS PRIETENEI MELE CA VOR VB MAI TIRZIU.vA ROG SA-MI SPUNETI DACA INTRE EL SI AEASTA FEMEIE E MAI MULT?
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 13:12
VA ROG SA-MI SCUZATI SCRISUL APROAPE INDESCIFRABIL, DAR AM AVUT FOARTE MARI EMOTII, FAZELE SUNT MAI MULTE DAR AM VRUT SA FIU CIT MAI SCURTA
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 13:15
Asta e parodia zilei
....Si NU MAI TIPA ! Vorbeste ca tot omul ....fara majuscule prea multe ( Doar cand e cazul.)
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 13:26
dar ce parere ai totusi? e ceva intr-e ei te rog mult sa-mi spui
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 13:39
daca intre cine si cine e mai mult?
intre prietena ta si cealalta prietena a lui?
intre prietena ta si el?
intre el si cealalta prietena a lui?

eu cred ca nu e vorba de nici o prietena de-a ta aici, ci de tine si un amant de-al tau, dar incerci sa te camuflezi putin!
nu-i rau!

ziceai ca fazele au fost mai multe! te cred ca si luna are mai multe faze! unele prize au si ele mai multe faze, atunci cand folosesti curentul trifazic!

pana la urma au pus astia tuica in shaorma, de ai ajuns sa ai asemenea framantari interioare care chipurile nu sunt legate de persoana ta?

admitand ca e vorba de prietena ta, cum ziici tu acolo, care e acel sacrificiu suprem pe care l-a facut?
sacrificiul suprem inseamna sa-ti dai viata pentru cineva sau ceva! deci din ce ai scris, se pare ca prietena ta, e putin pe lumea cealalta... ai inceput sa comunici si cu spiritele acum?
si de aici se mai naste o serie de intrebari, daca ea e pe lumea cealalta si el pe lumea asta, cum sa-si mai onoreze bietul de el datoriile? au si pe lumea ailalta celulare?

totusi, avea un celular inchis si l-a sunat pe celalalt si a auzit gata, gata si iar gata gata... - cum s-a intamplat sa auda asa, imediat ce-a sunat, nu cumva el trebuia sa raspunda la telefon? sau el dupa ce ca era asa sarac mai era si prost sa-i raspunda ei la tel, in timp ce se certa cu nevasta, amanta, sau ce-o mai fi avut el acolo prin preajma?
totusi zici ca era sarac? dar isi permitea sa aiba doua telefoane si cel putin doua amante...! buna si saracia asta la ceva dom-le!

parerea mea e ca te uiti prea mult la telenovele si in loc sa iti vezi de treaba ta, asculti prea multe basme la gura sobei!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:01
Asta nu este cumva o pacaleala de 1 aprilie?
Abia am reusit sa descifrez cuvintele, intelesul lor, si zici ca este ca intr-o telenovela proasta.
Pai noua astfel de subiecte ne spui? :D
La astfel de intrebari sa raspundem?
O sa dau in carti sa vad ce zic ele :D
Multumita?
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:25
nu e de 1 aprilie!

e o poveste proasta de 6 aprilie! pe la ora pranzului!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:27
Cred ca din cauza ei mi-au furat astia peruca verde :)) Eram si io mai frumoasa, acum zici ca-s muma padurii :))
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:38
si peruca, dar si tigara...
macar sa-ti fi lasat o narghilea
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:43
el ia interzis ei sa mai intr-e pe mes.Dar ea il vedea deseori pe mes.Spunindui el facea scandal si nu recunostea sounea ca e alcineva cu numele lui nu el.Ea nul are il lista ei de mes decit pe el.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:11
Prietena il iubeste enorm si nu e amantul ci viitorul ei sot.Iar sacrificiul suprem e ca a facut foarte multe ptr. el ajungind pina acolo incit a renuntat definitiv la ea ptr el.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:13
A pierdut marea sansa a vietii eui ea dat cu piciorul doar ptr el. acum regreta dar e prea tirziu
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:14
S incer imi doresc sa o ajut dar nustiu cum.El ptr ea e totul si mai si bolnava cu inima.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:17
cred ca e bolnava cu mai multe, nu numai cu inima!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:26
de ce spui asta?
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:30
E foarte ok din toate punctele de vedere.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:32
suntem prietene de 20 de ani
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:32

,,vA ROG SA-MI SPUNETI DACA INTRE EL SI AEASTA FEMEIE E MAI MULT?,,

eu zic DA,e mai mult decat intre prietena ta si el

dar trebuie sa vezi si partea buna in tot raul ,a descoperit cine e el
viata merge mai departe


sunsset
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:51
Va multumesc din suflet ptr. raspuns
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 16:00
De la: garbo_12638, la data 2013-04-06 15:32:57suntem prietene de 20 de ani

Stii ce ma minunez io? Ca la varsta voastra nu v-a venit mintea la cap nici acuma ! Cred ca aveti vreo 35-40 de ani dupa vechimea prieteniei voastre si in loc sa va comportati ca o femeie normala, va spalati rufele in public si abia daca iti inteleg scrisul femeie. Voua va arde de dragosteala. Amica ta este maritata? Daca da, atunci de umbla troina pe coclauri cu loaze? İnseamna ca si ei ii place hoinareala si minciuna. Primeste ceea ce i-a facut sotului ei. Asa ca sa nu se planga. İi place sa dea cu ea in toate partile, sa suporte !
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:08
Sa inteleaga ca pentru el este un nimic. Asa cum i s-a oferit din prima stiind ca este maritata, el o crede o femeie usoara. Deci? A obtinut ce a semanat. İ se spune "curvaraseala". Normal ca el nu o respecta. Auzi, femeie maritata sa se combine si sa sufere dupa amant ! E de tot rasul.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:11
pai a ceruto de nevasta si ea a acceptat.Urmeza sa divorteze ea ca el e.Au facut juraminte.Vor sa plece in strainatate.Ne o curva.E viitorul ei sot
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:27
EA ARE 30 DE ANI IAR EL 45
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:28
SCZ 35 EL
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:29
IA SPUS ODATA INTR-O DICUTIE CA EL DACA NU O IUBEA ASA MULT, IL DUREA IN C.......R DE EA.aCUM IA CREDE CA POATE OMIUBESTE CA MEREU IA DAT BANI FARA SAI MAI CEARA INAPOI.a FACUTO PTR. CA IL IUBESTE FOARTE MULT.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:33
iN TOTAL VRO 35 MIL PLUS ALTELE
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:34
Eu nu stiu de ce imi racesc gura pe acest topic.
Scrie si tu cu litere mici, ca daca scrii cu litere mari, inseamna ca tipi.
Pai vezi ca el o minte ca o iubeste daca ii primeste o caruta de bani? O foloseste femeie !
Greu de inteles.
Ce respect sa aiba ea in fata lui, daca ea a fost cu el de cand este maritata, daca ea il intretine cu bani :D
NU o respecta si basta. Doar o foloseste. Daca erau oameni normali, nu faceau juraminte de casatorie ininte ca ea sa divorteze.
Asa o sa isi strice si rostul casei sale incurcandu-se cu o lichea. Dar am uitat, si ea este maritata si umbla dupa barbati pe siteuri. No comment. Deci este curvaraseala.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:45
Au 2 ani de relatie
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:50
Mereu imi spune ca sa saturat sai mai dea bani dar ii e mila de el are datorii la banci
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:51
Nu pote renunta la el ptr asta ar insemna moartea ei.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:| 13 De la: hermosa20 22 Februarie 2013 16:30
zodiac un rac si o racoaica 6 De la: emilly_dy 29 Decembrie 2010 19:44
legarea trompelor 3 De la: garbo057460 3 Ianuarie 2012 19:16
da dar eczista o femeie sai fie fidela macar In primu an de casatorie 45 De la: Reflex 2 Februarie 2010 17:19
razbunare 31 De la: estela 31 Iulie 2010 05:21
Setari Cookie-uri