Buna

eU CRED CAI FACE FARMECE.cE LAUDA EL LA EA CA STIE MULTE CA DACA VREA SA OMOARE PE CINEVA O POATE FACE
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:53
VRajeala cu moartea ei. Nu vede cat de fariera este ca de doi ani ii toaca banii? Cand nu o mai avea sa ii mai dea, sa vezi cum nu o mai cauta. Sa vezi atunci durere pe ea ca a tocat-o de bani. Nu cumva ii si din banii lui barbasu sa ii dea amantului? Sau d ela copii ei sa ii dea loazei de amant?
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:56
De la: garbo_12638, la data 2013-04-06 17:53:26eU CRED CAI FACE FARMECE.cE LAUDA EL LA EA CA STIE MULTE CA DACA VREA SA OMOARE PE CINEVA O POATE FACE

O alta prostie cu farmecele. Mai sa gandeasca ca este femeie matura. Am pretentii. Nu este un copil de 12 ani sa creada toate tampeniile. Deci ii da bani si d ela barabtul ei, nu?
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:58
Nu ptr. ca ea lucreaza la o firma renumita si cistiga bine.El cind ramine ea fara bani ii trimite el se impruimuta ca el nu are un servici stabil
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 17:59
Am o intrebare. Cum il cehama?
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:09
Vatafu Gheorghe
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:12
E din Cluj sunt amindoi de acolo
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:16
Pai numai numele spune tot.
CRedeam ca este sotul meu .
Mai nu glumesc.
A agatat pe net o proasta tot cu bani, mai mare ca el, directoare mare la o firma din zona ta, si a mintit-o ca este divortat. Eu am aflat si am vorbit cu ea, iar ea a zis ca sunt mincinoasa ca vreau sa ii stric relatia ca ei vor sa se casatoreasca.
İ-a facut proasta si mutatie la a, iar acum nu stie cum sa ii anuleze mutatia.
Primesc un mesaj prin mail de la ea de curand:
"m-a tocat de bani si a plecat la alta"
Acum intelegi?
Este dat in urmarire penala pentru multe nenorociri.
Vezi ce fel de baiat finut este acest vataf? Pana nu o toaca d ebani, nu se lasa, duypa care el fuge la alta (ca o are si gasita tot de pe net).
Exista multe proaste care cred minciunile lor, si culmea din cele mari "directoare".
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:17
Va cred stimata doamna dar el ia arata actele de divort .Deci e divortat cu acte.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:20
Scuze ca ma bag... si eu am prietene foarte bune de multi ani la care tin...dar ce tine de viata lor de cuplu e strict treaba lor.
Daca au nevoie de sprijin moral, financiar, sfaturi.. cu toata placerea le dau... Dar sa stiu chiar toata viata intima a lor asta mi se pare tulburator Prea multe detalii.
Eu zic sa iti vezi tu de-ale tale..sa iti sprijini prietena cand are nevoie, sa ii spui sa fie tare etc si in special sa pui mana pe o carte de gramatica.
garbo_370
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:22
Sa stiti ca dupa spusele ei, cind au fost perioade cind nu a putut sai mai dea bani el tot o iubea si nu sa departat nicicind de ea.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:22
De la: garbo_12638, la data 2013-04-06 18:20:45Va cred stimata doamna dar el ia arata actele de divort .Deci e divortat cu acte.

İmi vine mie sa mor, nu ei cand aud asa ceva !
Pai si al meu i-a aratat hotararea de divort de la prima casatorie (deci nu cu mine) si proasta l-a crezut.
Ba mai mult, intr-o procura speciala data la notar, el declara ca este divortat si ataseaza acea hotarare de divort cu prima, iar la a doua procura ataseaza certificatul de casatorie cu mine NUMAİ la interval de trei zile la acelasi notar. Vezi ca se pot face si magarii?
Eu nu mai insist sa dau explicatii sau sa ajut in problema ta.
Tot ce iti spun, este ca el este un escroc sentimental si mai bine o rupe cu el acuma, pana nu ii va fi mai greu. Ca sa divorteze si sa ii dea lui banii d ela partaj, nu este bine. Sa ii iasa din cap acest escroc. Doar pana mea, are 35 de ani ! Nu tot ce zboara se mananca.
Acum acea "nevasta" a lui, mi-a recunoscut ca a gresit, mai ales ca este posibil sa fie vorba si de bigamie, pentru ca ea mi-a zis ca s-au casatorit si religios.
Si acum este si ea implicata in procesul epnal.
Asta isi doreste amica ta? Un proces penal?
Nu stie la ce se baga femeie!
Succes cu gargaunii doamnei ! Sa isi revina, ca are un barbat bun care o lasa pe net mereu cu toti escrocii la taclale si la juraminte. Probabil ca are si copii, nu? La ei nu se gandeste?
Deja am obosit si incep sa ma enervez.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:29
Nu nu are copii.Sotul ei e invalid, e la pat.Prea mult nu mai are de trait cam un an 2
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:32
Va multumesc mult de sfaturi si atentionari.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:33
Ia mai spus ca fosta nevasta vine des la el ptr ca sta cu copii mari casatoriti dar vb cu ia prin intermediul ei.Odata cind sa dus prietena mea la una din surorile lui cu el a venit si mama lui.Iar el nu o lasa sa stea de vb cu ia o tot chema in alta camera.Dar cit a stat mama lui ia zis sa nu il lase pe el sa mai bea ca face urit si ca bea de se rupe cu fosta nevasta si face rau sparge strica prin casa.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:38
De la: garbo_12638, la data 2013-04-06 18:33:03Va multumesc mult de sfaturi si atentionari.

Noroc ca ai dat peste o persoana bine intentionata.
Numai faptul ca sotul ei este grav bolnav, el stie ca ea va mosteni totul.
De ce nu are ea rabdare sa isi ingrijeasca sotul, sa vada ea daca escrocul mai are rabdare cu ea? Sa ii sisteze toata "pensia alimentara" de intretinere a escrocului, si atunci te asigıur ca nmu o va mai cauta ca vede ca nu ii mai da bani.
Sa invete minte din ceea ce am povestit, si nu mi-a fost usor sa spun ce probleme am eu.
Sa se fereasca de acesti escroci ca sunt pe toate siteurile.
La revedere. Sper sa aud numai de bine. Sa ii ofere barbatului ei toata dragostea de acare are nevoie acela care a ajutat-o mereu. Sa nu uite ca a fost frumos impreuna cu sotul ei. Merita si el iubirea ei.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:40
De la: garbo_12638, la data 2013-04-06 18:38:12Ia mai spus ca fosta nevasta vine des la el ptr ca sta cu copii mari casatoriti dar vb cu ia prin intermediul ei.Odata cind sa dus prietena mea la una din surorile lui cu el a venit si mama lui.Iar el nu o lasa sa stea de vb cu ia o tot chema in alta camera.Dar cit a stat mama lui ia zis sa nu il lase pe el sa mai bea ca face urit si ca bea de se rupe cu fosta nevasta si face rau sparge strica prin casa.

Asta spune tot. Acea femeie care spunea gata gata este chiar fosta lui nevasta. POate o batea atunci. De beti ce erau. İar amica ta este "subventia " lor pentru bautura. Ce vrajeli pe amandoi ! Sa le dea bani de bautura.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:47
Din pacate sotul ei nu ia oferit nimic cit timp au fost impreuna.A fost o casatorie aranjata de parinti.A inselata si batuto mereu.Nu a avut parte de fericire.De asta a si pus atita suflet in acst om pe care la gasit pe net.E credincios merge la biserica dar vb foarte murdar.Eu va multumesc din suflet ptr. tot.Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si multa rbdare.Cu multa stima si respect ptr dv-stra.Mi-ar place sa devenim prietene sa ne si cunoastem.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:49
Cin a fost fazqa asta era la lucrare ca a vb cu ia tot drumul pina acolo
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:50
Traducerea, rog fr!
Axl_R
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:52
Prea o voce tinara cam de 40 de ani
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:53
Cind a fost faza cu ce-am spus mai devreme era ajuns la lucrare.Ptr. ca au vb tot drumul pina acolo.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:54
Scriu denaturat din cauza ca sunt si eu blocata, de emotie si nervi, nu mai nimeresc tastele ca lumea ertare va rog si nu ma judecati
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 18:56
Ea cerut de curind sa nul mai sune tot timpul ca ce nu are incredere in el, ca el crede cal controleaza.Da cam asta face ptr ca sia pierdut demult increderea in el si asta o ajuta sa ia intr-un final o hotarire.
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:03
Nu o lasaal sune cin e el lucrare sau sa vb prin tel unde se duce si ce face ptr ca securitatea il poate baga la bulau ca lucreaza fara autorizatie
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:17
Lucreaza si el pe unde apuca
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:18
Si nu trebuie sa stioe nimeni
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:19
Uneori se contrazice de multe ori singur dec saraca prietena nu stie ce sa mai creada
garbo_12638
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:19
De la: Axl_R, la data 2013-04-06 18:52:02Traducerea, rog fr!

İn ce limba Axelu? Eu vreau in moldoveneasca Neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lumeeeeeeeeeeee Hai sa ciocnim halbele ca azi am stat numai pe aici
Ce chelie hada am Mi-au furat peruca verde cat
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:37
"Ia mai spus ca fosta nevasta vine des la el ptr ca sta cu copii mari casatoriti "

638,vezi ca aici te-ai cam incurcat intre cifre Ai zis ca el are 35 de ani,deci cum poate avea deja copii casatoriti ? Sau....sunt copiii fostei neveste ? Aia de care e divortat cu acte in regula ?

Zi mai departe ca-mi place....
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tatii-un rau necesar 14 De la: garbo265966 5 Iunie 2012 16:15
sal 7 De la: ana02 7 Iulie 2009 23:26
ela 134 De la: tutankhamon 8 Octombrie 2009 12:46
Eu ma marit si tata e indragostit 123 De la: pustietate_in_floare 6 Mai 2011 16:57
Natura femeii 43 De la: Daniel71 11 Septembrie 2012 12:36
Setari Cookie-uri