Scorpionii astia ...



quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 14:10

merci!
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 14:16
"Tocul" din material "scorpionesc" de parte barbateasca, se poate pune cu usurinta pe grumaz, doar daca acesta, grumazul adica, apartine vreunei fomeie! Cam imposibil sa calci pe grumaz vreun scorpion. Iar daca ai reusit si mai traiesti inca fara sechele, inseamna ca era bolnav, saracul, sau nu era pe acolo!
barlogea
Postat pe 6 Februarie 2013 00:04
aha.
De femei scorpioni n-ai auzit, nu?

quasaria
Postat pe 6 Februarie 2013 00:32
Ba, chiar am "cunoscut" vreo cateva si sa stii ca n-am decat cuvinte de lauda. De, scorpion cu scorpion... . De fapt nu am nimic de obiectat impotriva femeilor, indiferent de zodie. Doar ca nu sunt obligat sa le suport "defectele" vizibile sau autoimpuse. Atat. Cat despre "a intra sub pielea unui scorpion"... poate ca nu e greu daca stii sa-l abordezi. Aentie insa, de acolo este foarte usor de iesit!!!!!!!
barlogea
Postat pe 6 Februarie 2013 21:27
bine ai pus ghilimelele la "cunoscut".
quasaria
Postat pe 8 Februarie 2013 13:20
De la: barlogea, la data 2013-02-06 21:27:15Ba, chiar am "cunoscut" vreo cateva si sa stii ca n-am decat cuvinte de lauda. De, scorpion cu scorpion... . De fapt nu am nimic de obiectat impotriva femeilor, indiferent de zodie. Doar ca nu sunt obligat sa le suport "defectele" vizibile sau autoimpuse. Atat. Cat despre "a intra sub pielea unui scorpion"... poate ca nu e greu daca stii sa-l abordezi. Aentie insa, de acolo este foarte usor de iesit!!!!!!!


Cu scorpionul tot e greu de facut :D ca-i tare capricios! Si dimpotriva, mie mi se pare ca un scorpion nu da drumul daca l-ai atins in partile esentiale...daca esti sincer, direct si-l "lovesti" spiritual, poti sa-i zici pa, pa...ca te cauta si dupa ani. Nu da drumul, asta-i clar. Sa vrei si nu scapi de el, daca are pata pusa pe tine Iesi usor din sufletul lui daca esti marlan si joci murdar, altfel nu. Se pricepe la oameni, asta-i sigur! Nu-l poti induce in eroare.
magdabeauty
Postat pe 8 Februarie 2013 13:51
Ai si tu dreptate, daca-l 'lovesti' spiritual... Pe undeva ai dreptate si ca tine "prada" numai ca se plictiseste usor si daca nu vii cu ceva nou, cauta el.
barlogea
Postat pe 8 Februarie 2013 22:02
Ii trece rapid si cautarea. Mai bine s-ar cauta pe el

magdabeauty
Postat pe 9 Februarie 2013 12:54
deci eu sunt Sagetatoare iar prietenul meu e scorpion suntem impreuna de 2 ani; in primul an nu ne-am prea certat dar cu siguranta am recuperat in al 2 lea
Eu nu cred ca sunt ei fanii discutiilor dar cauta motive de cearta din aproape orice * noroc, ca saruta bine :D in mare parte pot sa iti spun ca atunci cand ne vedem vb deschis despre aproape orice daca sti de gluma e ok dr sa o si intorci in momentul in care face una bafta
garbo_2978
Postat pe 9 Februarie 2013 16:36
daca e asa nu te srtadui ,pt ca deja esti o optiune pt el,stiu ce spun pt ca am renuntat eu la un scorpion,cat au bani ti-ar face toate placerile,s-ar distra fara tine,te minte frumos de se crede si el,si nu recunoste njimic nici cu dovezi,incearca sa aflii de la apropiatii lui ce fel de persoana e,kiar de la mama lui,sau vreun prieten bun de-al lui ,imi pare rau dar nu vreau sa suferi mai mult mai tarziu,stiu ce spun,orice ai face tu sa fie bine,nu e bine.nu te invinui pe tine,sigur are multe complexe peste care nu stie sa treaca si nici nu se lasa ajutat,iar dupa cum imi dau seama esti o fem sensibila si nu merita sa suferi crede-ma din cauza unui scorpion,daca o sa-l intrebi daca e vreo problema si daca poti face ceva pt el sau il framanta ceva ,iti va spune ca se gandeste la tine si iti pune pe tapet fot felu de planuri pt voi,ceea ce el de fapt el se gandeste cum sa cuceresca pe alta
garbo_10098
Postat pe 10 Februarie 2013 12:35
ofera i de fiecare data altceva si ai sa vezi ca i sa stai mult in preajma lui.
Tiberius
Postat pe 1 Februarie 2014 13:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Acupunctura si sexul 1 De la: me_just_me 17 Martie 2011 17:01
sunt libera si-mi traiesc viata 1 De la: elisabeta_boia 7 Ianuarie 2012 18:28
Fetelor, va vreau pe toate ... si chiar pot 96 De la: elisabeta_boia 9 Octombrie 2011 16:33
cum ii spun? 8 De la: garbo_1567 20 Mai 2012 15:07
sex 34 De la: Axl_22 11 Decembrie 2011 15:02
Setari Cookie-uri