Care e cea mai nesimit postac ?

Persoane ffff. destepte care postau diferite comentarii la ceea ce scriam eu! :sml-confused0024 Nu am obiceiul sa jugnesc, doar cand sunt provocata!Si mult timp n am mai intrat pe *GARBO* tocmai , pentru ca eram jignita de unii useri vis a vis de postarile mele!Se stiu ei care sunt asa ca , nu este necesar sa dau nume!
Jojolin
Postat pe 7 Ianuarie 2013 08:09
miss, daca imi amintesc eu bine cine ti-a comentat tie mesajele - si era un user, nu o useritza - atunci ai dreptate, chiar era persoana desteapta.
Fara nici un fel de ghilimele.
quasaria
Postat pe 7 Ianuarie 2013 08:58

Jojolin scumpo, tu anu' ista nu-ti mai aduci aminte numele?? sau esti con mai ghini....
Laaasa, nu esti singura injurata pi aicea si nici bravata...... pi mini 62 m-o "urcat si m-o coborat" in tati felurile:(.....atata o dus-o....da vezi ca acuma o dus-o di tat???
deocamdata, nu simte,ii "nesimtita"
...apare "oxigenata la cap"......vaileu!!!!!!!
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 11:22
Si eu ma gandeam ca cine stie ce'am pierdut in tot acest timp.... toate's vechi si noi sunt toate......
b727ana
Postat pe 7 Ianuarie 2013 11:28
De la: suparatu_, la data 2013-01-07 11:22:05
Jojolin scumpo, tu anu' ista nu-ti mai aduci aminte numele?? sau esti con mai ghini....
Laaasa, nu esti singura injurata pi aicea si nici bravata...... pi mini 62 m-o "urcat si m-o coborat" in tati felurile:(.....atata o dus-o....da vezi ca acuma o dus-o di tat???
deocamdata, nu simte,ii "nesimtita"
...apare "oxigenata la cap"......vaileu!!!!!!!


orice suflet are o valoare, chiar si al lui 62. cita bunatate si omenie ascunzi tu, denigrind-o mereu ?orice fel a avut o cauza.reflecteaza si tu la aceste cuvinte , de la inaltimea intelectului tau. stii ca tot ce afirmi despre 62 sint minciuni, nu o cunosti, viata ei aici a durat doar vreo 5 luni. cind ai cunoscut-o atit de bine, incit la fiecare comentariu al ei sa o jignesti? cit crezi ca poate suporta un om? tu esti foarte simtit , atunci cind esti nesimtit.si esti foarte nesimtit atunci cind nu esti simtit. eu nu te fac in toate felurile ci doar intr-un singur fel.

te rog sa ma lasi in pace, atit tu cit si restul postacilor de serviciu.
garbo_10470
Postat pe 7 Ianuarie 2013 11:38
"te rog sa ma lasi in pace, atit tu cit si restul postacilor de serviciu."

mai clar de asa?
quasaria
Postat pe 7 Ianuarie 2013 11:44


ana...

in schimb, am pierdut eu... ! de cand ai plecat nu am mai mancat mozzarella... !!!!


http://www.thediningdiva.com/wp-content/uploads/2010/12/Tomato-Bean-Mozzarella-Salad.jpg

http://www.malaze.org/wp-content/uploads/2012/09/treccia.jpg

http://www.walksofitaly.com/blog/wp-content/uploads/2011/05/Mozzarella-cheese-and-basil-on-a-wooden-board-.jpg


bine ai revenit.....
barboneli
Postat pe 7 Ianuarie 2013 11:50
La multi ani, Barboneli. in schimb eu ma pregateam sa bag o marguerita la cuptor...cu mozarela, evident!
b727ana
Postat pe 7 Ianuarie 2013 11:53

...*70, LMA! &
....io? sa reflectez la "cauza" ei?? Hm! sa aibe curaju' sa iasa la interval 62 si sa scrie cu mana(pi inima) ei, cum ca i-am generat io nesimtirea.... ...am cheltuit o groaza de timp si $ pentru @};- si ea, ea ci-o facut?:( ....nica n-o facut....s-o multiplicat....
...tu esti me(n)a"g"era di serviciu-viciu??

Da ii suflet! am zas io ca nu??...doar ca nu-l vad....
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 12:42
De la: suparatu_, la data 2013-01-07 12:42:23
...*70, LMA! &
....io? sa reflectez la "cauza" ei?? Hm! sa aibe curaju' sa iasa la interval 62 si sa scrie cu mana(pi inima) ei, cum ca i-am generat io nesimtirea.... ...am cheltuit o groaza de timp si $ pentru @};- si ea, ea ci-o facut?:( ....nica n-o facut....s-o multiplicat....
...tu esti me(n)a"g"era di serviciu-viciu??

Da ii suflet! am zas io ca nu??...doar ca nu-l vad....


vad cum prin raspunsurile voastre va bateti pe titlul de cel mai cea mai nesimtit/a pstac/a. reflecteaza la ce ai facut tu. e suficient si ar aduce multa liniste.

te intereseaza cine sint eu? in ce calitate te intereseaza acest lucru?pretinsa ta maiestriee bazata pe viziuni absurde, mentalitate bolnava.ii excomunici pe anumiti useri dupa cum ai tu chef, calomniind si injosind, intrind in vietile lor pe cai oculte doar ca sa faci rau.
garbo_10470
Postat pe 7 Ianuarie 2013 12:54
De la: suparatu_, la data 2013-01-07 11:22:05
Jojolin scumpo, tu anu' ista nu-ti mai aduci aminte numele?? sau esti con mai ghini....
Laaasa, nu esti singura injurata pi aicea si nici bravata...... pi mini 62 m-o "urcat si m-o coborat" in tati felurile:(.....atata o dus-o....da vezi ca acuma o dus-o di tat???
deocamdata, nu simte,ii "nesimtita"
...apare "oxigenata la cap"......vaileu!!!!!!!


chiar nu o poti uita si lasa in pace pe 62? macar o mie de ani.fa un efort.vei fi fericit ca nu mai faci atita risipa de $, de timp si de rautate.
garbo_10470
Postat pe 7 Ianuarie 2013 12:56
De la: b727ana, la data 2013-01-07 11:53:21La multi ani, Barboneli. in schimb eu ma pregateam sa bag o marguerita la cuptor...cu mozarela, evident!


felicitari... !!! ai grija sa nu se arda ! siii... pofta buna ! mie mi-ai facut pofta... asta sigur !!!


http://1.bp.blogspot.com/_iZXNKJwuVng/TKzQMHsCR2I/AAAAAAAAA8Y/RydwNA0kkGw/s1600/DSC_0009.JPG
http://3.bp.blogspot.com/_QAp1nBQ2g3c/TMd2W2VSWwI/AAAAAAAAAtY/DhkariPUsRI/s1600/IMG_3623.jpg

Margherita Pizza

http://4.bp.blogspot.com/-fRg46rApgCI/T5Xad0m2DLI/AAAAAAAAAr0/yC66QwIbA5Y/s1600/DSC_7256.JPG

asta ca sa le fac si la altii pofta.... !!!!!
barboneli
Postat pe 7 Ianuarie 2013 13:27
[
te intereseaza cine sint eu? in ce calitate te intereseaza acest lucru?pretinsa ta maiestriee bazata pe viziuni absurde, mentalitate bolnava.ii excomunici pe anumiti useri dupa cum ai tu chef, calomniind si injosind, intrind in vietile lor pe cai oculte doar ca sa faci rau. [/quote]

- nu ma interezi(ti-am raspuns) :)
- pt. mine calitatea ta, ii ultima cifra din Nr. tau de ordine
-viziunea mea, ii doar o constatare a ta findca atata "te ajuta I-ul ala ca Q ii tot ultima care se termina cu Q :-P la ce ai tu intre urechi pi din'auntru(in caz ca nu-i sec).
-boala vazuta de tine, la mine, ii PRISMA gandirii tale "bolnave".
-calomniile si injosirile mele sunt: AVIZ AMATO(a)RILOR!
- nu intru in viata nimanui, suntem in VIRTUAL(iti reamintesc in caz ca te-o lasat definitiv IQ-ul ala) si am drept de exprimare LIBER( contestabil si exemplificativ daca se poate) ca oricare user/ita.(da tu ai uitat deja ce inseamna SOCIALIZARE) si te rog sa te discalti de bocanci in caz ca vrei sa intri si tu....pnm...
ALTCEVA... 0 ??
Fine sa-ti fie de bine IOANA & LMA
O zi cu SPOR!
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 14:02
''te rog sa ma lasi in pace, atit tu cit si restul postacilor de serviciu. ''

E valabil i pt tine i restu' ( pRostaci).
Scrii la fel, chiar era greu s ne dm seama cine eti.
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2013 14:15
De la: suparatu_, la data 2013-01-07 14:02:13[
te intereseaza cine sint eu? in ce calitate te intereseaza acest lucru?pretinsa ta maiestriee bazata pe viziuni absurde, mentalitate bolnava.ii excomunici pe anumiti useri dupa cum ai tu chef, calomniind si injosind, intrind in vietile lor pe cai oculte doar ca sa faci rau.


- nu ma interezi(ti-am raspuns) :)
- pt. mine calitatea ta, ii ultima cifra din Nr. tau de ordine
-viziunea mea, ii doar o constatare a ta findca atata "te ajuta I-ul ala ca Q ii tot ultima care se termina cu Q :-P la ce ai tu intre urechi pi din'auntru(in caz ca nu-i sec).
-boala vazuta de tine, la mine, ii PRISMA gandirii tale "bolnave".
-calomniile si injosirile mele sunt: AVIZ AMATO(a)RILOR!
- nu intru in viata nimanui, suntem in VIRTUAL(iti reamintesc in caz ca te-o lasat definitiv IQ-ul ala) si am drept de exprimare LIBER( contestabil si exemplificativ daca se poate) ca oricare user/ita.(da tu ai uitat deja ce inseamna SOCIALIZARE) si te rog sa te discalti de bocanci in caz ca vrei sa intri si tu....pnm...
ALTCEVA... 0 ??
Fine sa-ti fie de bine IOANA & LMA
O zi cu SPOR![/quote]

bine ca nu te intereseaza. asta inseamna ca nu ma vei mai urmaRI. chinul tau de a raspunde afirmatiilor citate de mine, este zadarnic. este un citat dintr-o carte ce se numeste casatoria perfecta.pagina 184.

dreptul la exprimare, il am si eu, ca si dreptul la viata.

ce te determina sa sari imediat la noii intrati? doar sa iti arati eruditia, muschii si ...incepe cu p si se termina cu a, adica puterea.
garbo_10470
Postat pe 7 Ianuarie 2013 14:38

Hmmm! "nou invechita"
70, scuteste-ma te rog fr. de citatele tale si ale altor "noi ciocoi, popandai,sobolani si alte foste vietati" care la fel au avut dreptu' la viata da tot cu stangu' o iesit din ea:(
Nu ma >:( , ti rog fr.!
vezu-ti de ale tale....sunt pe nume, florile(sau Floriile, da mai asteapta ca mai este pana atunci...) si traieste-ti viata,fii un OM cu suflet MARE, spune-ti parerea fara sa atarni de mine....in liniste si fara in P...si.se termina cu A (mare de tipar)....conteaza marimea 70, ii mai > decat 69 sau ?!
Si te rog, nu mai cita, inteleg cand vb. cu mine chiar si fara sa scrii.....

pt. efort!
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 15:12
De la: suparatu_, la data 2013-01-07 15:12:48
Hmmm! "nou invechita"
70, scuteste-ma te rog fr. de citatele tale si ale altor "noi ciocoi, popandai,sobolani si alte foste vietati" care la fel au avut dreptu' la viata da tot cu stangu' o iesit din ea:(
Nu ma >:( , ti rog fr.!
vezu-ti de ale tale....sunt pe nume, florile(sau Floriile, da mai asteapta ca mai este pana atunci...) si traieste-ti viata,fii un OM cu suflet MARE, spune-ti parerea fara sa atarni de mine....in liniste si fara in P...si.se termina cu A (mare de tipar)....conteaza marimea 70, ii mai > decat 69 sau ?!
Si te rog, nu mai cita, inteleg cand vb. cu mine chiar si fara sa scrii.....

pt. efort!


efortul este la tine, te chinui mereu sa fii tzopirlan. iti iese. acum alta grija a ta, care e mai mare dintre 69 si 70. nu atirn de nimeni. nu e genul meu. dupa cum vezi, respect traditia nu-mi agat viata de nici un alt user, trecindu-l la prietenii. nu e cazul. "vezu-ti de ale tale " esti cam nervos.alea jachta est !vezu-ti? poate vezu_viu.

eu iti voi recunoscatoare urmathorii o mie de ani, daca ma scutesti de a citi mitocanii.
garbo_10470
Postat pe 7 Ianuarie 2013 15:19
10470, semeni flagrant cu 5862, sa incerc sa ghicesc ce legatura este intre voi?
nu merita efortul!
insa cred ca ai o problema cu ocultismul lui suparatu_ ... si nu numai cu al lui ...
ce-ar fi sa incerci sa eviti in a te irija in avocatul altora mai ales care nu mai sunt printre noi!
e greu? fa totusi un efort!

si daca nu vrei sa citesti mitocanii, ai face bine sa nu citesti userii care nu iti plac... citeste-o numai pe 5862, desi in dreptul ei acum scrie fosta membra garbo.ro ... cred ca nu e o problema pentru tine ca sa ii recunosti postarile... mai ales ca ea a avut aproape totdeauna o exprimare pur academica si niciodata mitocaneasca!
ca la tv, nu-ti convine un program, te irita... iei telecomanda si schimbi canalul ...
asa si aici... nu-ti place un user, nu-l citesti... nu iti place un topic, nu intrii pe el, nu iti place forumul... sunt destule pe unde sa umbli ...
nu iti place pe computer, il poti scoate din priza si il poti ambala frumos si duce la magazinul de unde l-ai cumparat... si iti recuperezi frumos banii pe el, astfel fiind scutita de-a te mai enerva pe mitocaniile lui suparatu_ si ale altora!
vezi, e extrem de simplu!
heartbit
Postat pe 7 Ianuarie 2013 15:54

...se pare ca 71 ii mai > dar NB!

.... dupa o mie de ani, voi citi eu inteligentele tale "subiecte" si voi constata ca ai reusit sa schimbi omenirea la fel cum esti tu si ca ai atins recordu' ba mai mult, te-ai inscris in "cartea recordurilor"proprii si efortul ti se datoreaza 100 la 1000~~~~~~~~~~~~~
Succese! mai, poate n-o manaci si pe asta.....ultima data te-ai innecat ci dreak ma fac io fara complilaturile tale?
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 15:58
nu vreau sa fiu partinitoare,dar suparatu nu e cu siguranta pe lista de nesimtiti,ci dimpotriva pe lista celor impaciuitori si pasnici si de departe a celor mai inteligenti postaci(acuma sa nu se umfle in pene )
garbo229821
Postat pe 7 Ianuarie 2013 17:05
i frig tare la BZ. :P
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2013 17:12
Geeeer!! Brrrr!
elisabeta_boia
Postat pe 7 Ianuarie 2013 17:18
...821, merci pt. constatare!....nu sunt Vultur si nici alta pasare;)
Da , frig...brrrrr!
...m-as simti bine, cu o cana langa mine.....cu vin normal si fiert sa fie ;)
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 17:25
cum???s-au terminat rezervele de vin de la sarbatori???daca nu, pune si bea o cana de vin fiert ca e frig.brrrr
garbo229821
Postat pe 7 Ianuarie 2013 18:00
Vin fiert?? Curata.."nesimtire.." ...daca nu ai si-o d-na langa ..cana...e mai...calda!!
elisabeta_boia
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:44
Ce se da aici, dragalashilor? Eu m-am pus la coada... Seara buna, tutulor!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:48
iluzii
seara buna!
Eugenia_
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:51
De la: garbo229821, la data 2013-01-07 17:05:57nu vreau sa fiu partinitoare,dar suparatu nu e cu siguranta pe lista de nesimtiti,ci dimpotriva pe lista celor impaciuitori si pasnici si de departe a celor mai inteligenti postaci(acuma sa nu se umfle in pene )

succes. omul potrivit la l;ocul potrivit.
e gaina? se umfla in pene? sau e roata de rezerva ce se umfla dupa pene? 9ii sufli in ventil?
garbo_10470
Postat pe 8 Ianuarie 2013 00:29
Imi aduc fff. bine aminte de cei care m au jignit in anii acestia, de aceea n am mai intrat de mult pe **Garbo*!! Au fost mai multe persoane de genul feminin si doar una de genul masculin! Am un principiu al meu, daca tragi cu** prostu la plug esti mai proasta ca prostu** asa ca am cedat, pt. ca cel destept cedeaza!! Cu sau fara ghilimelele de righioare!! Asa ca va rog....cand am sa va jignesc eu, faceti si voi la fel! Si nu va bagati atat in seama pe aici ca n are rost!
Jojolin
Postat pe 8 Ianuarie 2013 04:43
De la: Jojolin, la data 2013-01-08 04:43:19daca tragi cu** prostu la plug esti mai proasta ca prostu** asa ca am cedat, pt. ca cel destept cedeaza!! Cu sau fara ghilimelele de righioare!! Asa ca va rog....cand am sa va jignesc eu, faceti si voi la fel!


tocmai ai facut-o.
Dar esti prea inteligenta sa iti dai seama ce scrii.
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2013 07:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RUGĂCIUNE 7 De la: garbo233027 10 Iunie 2015 14:40
Iubesc un barbat cu 29 de ani mai mare decat mine! 57 De la: Melanie 3 Octombrie 2009 12:30
DRAGOBETELE - ziua de iubit 38 De la: andreea_n_c 25 Februarie 2010 10:59
iubire virtuala 152 De la: hermosa20 22 Iulie 2012 22:50
O problema imposibila de rezolvat ca amant 35 De la: garbo_420133 3 Ianuarie 2016 21:48
Setari Cookie-uri