Se nasc noii lideri de partide politice

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=4-8Sm6IvwgA&feature=fvwp
VOIAJOR
Postat pe 11 Octombrie 2012 13:51
as dori sa devin liderul unui partid
garbo273039
Postat pe 26 Octombrie 2012 13:50
Si ce te impiedica ?
Rotty
Postat pe 26 Octombrie 2012 13:52

Ai suficiente adeziuni????
The_rock_flower
Postat pe 26 Octombrie 2012 13:53
Biberonu' i scutecu'! N-are!
Axl_R
Postat pe 26 Octombrie 2012 13:54

Este bebelusa...sugar inca?
The_rock_flower
Postat pe 26 Octombrie 2012 14:03
Dac-i vb de politic, io da.
Da' vb de ea..ce anume o-mpiedic.
Am obosit, s tot explic...
Axl_R
Postat pe 26 Octombrie 2012 14:08

Eu nu o cunosc...decat ca simplu user...si de aici...intrebarea respectiva!!!
The_rock_flower
Postat pe 26 Octombrie 2012 14:11

Ei se nasc?!....is FATATZI DE MULT "astia", acu' ies ca ciupercile in calea LEULUI TARE si dupa.......apar puii....si ciclu' continua..... Jalnic!
"Nici CIOLANU' nu mai are zgarci & nici OSUL maduva" dar Poporu' ......are ENERGIE in DEMOcraTIE ! HEI! ce Partid vrei sa te.....TIE??? X_X

....iti functioneaza Drotu'?? :(
Fss_ssu
Postat pe 26 Octombrie 2012 19:44
pai lider ajungi daca stii sa minti sa manipulezi oamenii sa le spui basme povesti...
Pt ca cu sinceritatea nu ajungi asa repede sa ajungi lider pt ca sinceritatea si corectitudinea nu este apreciata decat teoretic..La fel cum si sclavia nu mai exista decat teoretic....pt ca practic exista...
cel care plateste este stapanul si cel care munceste este sclavul care trebuie sa se supuna,daca nu te supui este aruncat afara..

Daca stii sa minti si sa manipulezi ajungi repede lider si faci si multi bani daca stii sa manipulezi oamenii negativ...
oamenii se manipuleaza unii pe altii...numai ca ei nu remaca asta
ingerasulluptator
Postat pe 31 Octombrie 2012 00:10
pai lider ajungi daca stii sa minti sa manipulezi oamenii sa le spui basme povesti...
Pt ca cu sinceritatea nu ajungi asa repede sa ajungi lider pt ca sinceritatea si corectitudinea nu este apreciata decat teoretic..La fel cum si sclavia nu mai exista decat teoretic....pt ca practic exista...
cel care plateste este stapanul si cel care munceste este sclavul care trebuie sa se supuna,daca nu te supui este aruncat afara..

Daca stii sa minti si sa manipulezi ajungi repede lider si faci si multi bani daca stii sa manipulezi oamenii negativ...
oamenii se manipuleaza unii pe altii...numai ca ei nu remaca asta
ingerasulluptator
Postat pe 31 Octombrie 2012 00:10
De la: garbo273039, la data 2012-10-26 13:50:39as dori sa devin liderul unui partid

Trebuie sa ai fapte eroice ca Basescu,ca el are cu ce se lauda;
In calitate de Guvernator al Romaniei,impus de catre Merkel,Baroso si PPE,cu ocazia implinirii a 10 ani dela intrarea Romaniei in NATO,am avut astazi ocazia sa ma fotografiez intre cei doi fosti presedinti legitimi ai Romaniei,Ion Iliescu si Emil Constantinescu
Cu aceasta ocazie ,prin cuvintarea mea am reusit sa incendiez nava Romania,avind o vasta experienta cu incendierea navelor franceze dela Rouen .In calitate de Guvernator al Romaniei sustinut de catre un electorat egal cit poate intra pe o nava si destituit la Rferendum prin votul a 7,4 milioane de romani,ma deplasez la Consiliul Europei,la Bruxelles sa achit nota de plata catre Merkel pentru mentinerea mea ca Guvernator si sa critic actualul Guvern Ponta inaintea alegerilor parlamentare dela 9 decembrie.
Nu voi exprima dreptul de veto si voi sustine taerea bugetului asa cum cere Salvatoarea mea Merkel.
videonews.antena3.ro/video/romania/asculta-aici-marturiile-lui-t...
VOIAJOR
Postat pe 21 Noiembrie 2012 21:49
De la: VOIAJOR, la data 2012-11-21 21:49:25
De la: garbo273039, la data 2012-10-26 13:50:39as dori sa devin liderul unui partid

Trebuie sa ai fapte eroice ca Basescu,ca el are cu ce se lauda;
In calitate de Guvernator al Romaniei,impus de catre Merkel,Baroso si PPE,cu ocazia implinirii a 10 ani dela intrarea Romaniei in NATO,am avut astazi ocazia sa ma fotografiez intre cei doi fosti presedinti legitimi ai Romaniei,Ion Iliescu si Emil Constantinescu
Cu aceasta ocazie ,prin cuvintarea mea am reusit sa incendiez nava Romania,avind o vasta experienta cu incendierea navelor franceze dela Rouen .In calitate de Guvernator al Romaniei sustinut de catre un electorat egal cit poate intra pe o nava si destituit la Rferendum prin votul a 7,4 milioane de romani,ma deplasez la Consiliul Europei,la Bruxelles sa achit nota de plata catre Merkel pentru mentinerea mea ca Guvernator si sa critic actualul Guvern Ponta inaintea alegerilor parlamentare dela 9 decembrie.
Nu voi exprima dreptul de veto si voi sustine taerea bugetului asa cum cere Salvatoarea mea Merkel.
videonews.antena3.ro/video/romania/asculta-aici-marturiile-lui-t...

http://stareanatiunii.com/traian-basescu-recunoaste-o-falsificare-de-probe.html
VOIAJOR
Postat pe 21 Noiembrie 2012 22:05
Oare ce calitati si ce functie trebuie sa ai ca sa poti candida la un post in conducere?

cred ca trebuie sa ai o anumita functie ca sa poti candida la un post in conducere?
ingerasulluptator
Postat pe 22 Noiembrie 2012 22:37
Apar trantorii precum ciupercile dupa plaoie!
Jojolin
Postat pe 10 Ianuarie 2013 22:44
totusi, cred ca ciupercile dupa ploaie, au o viteza ceva mai lenta de crestere si de aparitie!!!!
heartbit
Postat pe 10 Ianuarie 2013 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DANTURA SANATOASA 11 De la: garbo_9499 29 Martie 2013 16:55
Boala Invidiei Umane 36 De la: garbo174243 4 Mai 2011 05:45
Ce înțelegem prin zicala, Prietenul la nevoie se cunoaște 9 De la: ingerasulluptor1 28 August 2016 20:05
MULTUMESC 8 De la: si_totusi 21 Noiembrie 2009 22:52
Ce sa-ti "studiez" prima data ? 177 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:14
Setari Cookie-uri