Contra plictiselii

Ophiuchus, aici e vorba de planificare si eficienta, da? Cel mai bine ii aduni pe toti la un loc! Si ii programezi in ordine alfabetica. Sau, ma rog, in ordinea virstei, daca sint foarte multi, ca sa nu pierzi din ei pe parcurs.... cit stau la coada...
quasaria
Postat pe 14 Iulie 2012 16:05
de ce nu !!
garbo009720
Postat pe 14 Iulie 2012 16:33
Cred ca o relatie sexuala ar diminua mult farmecul unei prietenii.
Angela_1
Postat pe 14 Iulie 2012 16:42
si invers la fel.
quasaria
Postat pe 14 Iulie 2012 16:58
Cred ca una dintre fetele astea cu siguranta o f*u*c*k de plictiseala ;

vizionati va rog : http://cele-mai-urate-femei-din-lume.blogspot.ro/2010/08/cele-mai-urate-femei-din-lume.html
adeline
Postat pe 14 Iulie 2012 17:00
De la: quasaria, la data 2012-07-14 16:05:17Ophiuchus, aici e vorba de planificare si eficienta, da? Cel mai bine ii aduni pe toti la un loc! Si ii programezi in ordine alfabetica. Sau, ma rog, in ordinea virstei, daca sint foarte multi, ca sa nu pierzi din ei pe parcurs.... cit stau la coada...



Multumesc, Quasaria! Era intr-adevar cam ineficienta programarea! Cred ca-i voi programa in functie de... bonuri de ordine, unii poate mai intarzie sau sunt mai timizi si nu-i cazul sa-i stresez dupa alfabet... Acum imi permit sa... cunosc altii pana la concediul de iarna...
Ophiuchus
Postat pe 14 Iulie 2012 20:40
ma bagi si pe mine? sa vedem ce succes avem..mai sti ?!?!? poate chiar reusim sa omoram plictiseala- eu de obicei, in general nu ma plictisesc da' cred ca sunt cam depresiv deci...sa imi zici cum facem...
andalexkor
Postat pe 14 Iulie 2012 20:53
De la: andalexkor, la data 2012-07-14 20:53:37ma bagi si pe mine? sa vedem ce succes avem..mai sti ?!?!? poate chiar reusim sa omoram plictiseala- eu de obicei, in general nu ma plictisesc da' cred ca sunt cam depresiv deci...sa imi zici cum facem...


Cum nu?!! Intra si tu in taina cu mine pe net si... uimeste-ma! Apoi iti iei un numar de ordine si treci la rand... la psihiatrie! Pai, ce credeai ca-i asa simplu? Abia apoi poti trece la... testul psihologic , ca nu vreau sa te sinucizi in timpul intalnirii de gradul III, mai ales ca zici ca esti... depresiv! Bafta!
Ophiuchus
Postat pe 14 Iulie 2012 21:02
Nu uita! Sa-mi spui daca treci testul, sa te programez pe in concediul de iarna! Acum deja e ocupat!
Ophiuchus
Postat pe 14 Iulie 2012 21:04
pune la avizier, ca epuizezi bonurile de ordine... programari si relatii cu publicul de luni pina marti intre orele 10 -10:05...:-)))
quasaria
Postat pe 14 Iulie 2012 21:12
Rotty
Postat pe 14 Iulie 2012 21:14
Pt a face sex cu cineva nu trebuie sa il cunosti daca vrei e indeajuns ! Dar daca vrei sa faci DRAGOSTE e nevoie de mai mult .Si plictiseala nu trece cu o simpla partida de sex !
garbo_3121
Postat pe 14 Iulie 2012 22:17
cum definesti tu la concret diferenta?
quasaria
Postat pe 14 Iulie 2012 22:23
Da. De ce nu? Poate ar fi regrete daca nu as face-o.
luxor
Postat pe 14 Iulie 2012 23:36
poi..iti fac rost de aviz de la psiholog- verisoara e de meserie- asa ca e ca si rezolvat, sa imi spui pe ce data suntem impreuna; mai e cineva disponibila...ca poate cu una nu omor plictiseala ..doar cucu':))
andalexkor
Postat pe 15 Iulie 2012 21:07
De la: andalexkor, la data 2012-07-15 21:07:56poi..iti fac rost de aviz de la psiholog- verisoara e de meserie- asa ca e ca si rezolvat, sa imi spui pe ce data suntem impreuna; mai e cineva disponibila...ca poate cu una nu omor plictiseala ..doar cucu':))


Raspuns gresit! N-ai reusit sa ma uimesti cu nimic, doar sa confirmi ca faci parte din... multime... Ai uitat de primul pas , cel cu examenul psihiatric, care confirma ca esti... cucu la cap si ca e timpul sa-ti iei pastilele! Verisoara daca e dispusa sa confirme pe raspunderea ei psihologicul, inseamna ca-i la fel de cuca... ca si tine si ii recomand aceleasi pastile si sa te ia acasa la ea, poate omorandu-va plictiseala, scapati si de depresie... Altfel, deveniti vedete la PRO TV, la stirile de la ora 5! Tot se poarta, vezi ca mai e una care-l iubea pe fra'su pe-aici... Toate bune! Daca n-auzim de tine, inseamna ca-i... de bine, invers inseamna doar ca iar ai uitat sa-ti iei pastilele la timp!!!
Ophiuchus
Postat pe 16 Iulie 2012 23:11
Ophi,acum sigur o sa dorm bine...
Rotty
Postat pe 16 Iulie 2012 23:30
De la: Rotty, la data 2012-07-16 23:30:37 Ophi,acum sigur o sa dorm bine...


... usor!
Ophiuchus
Postat pe 16 Iulie 2012 23:37
Si tie si la toata lumea Noapte buna
Rotty
Postat pe 16 Iulie 2012 23:39
daca vrei cu adevarat sa incerci..incerci si nu te ascunzi dupa...examen pshihologic si altele ..deci ai facus un pas, eu am facut unul, pasul tau numarul doi este in spate asa ca..nici o sansa pentru a merge mai departe- numai gura e de tine si..visezi in continuare :))) macar ne intalneam la o alergare sau bicicleta/role plus un suc de distractie, daca iese ceva timpul va vedea ce, daca nu..macar fac sport ca asa e si bancul cela cu cocosul si cu gaina; tu deja ai pus stampila pe mine si nu cred ca o sa faci ceva de genul topicului vreodata asa ca... sa vorbim-sa nu adormim
andalexkor
Postat pe 20 Iulie 2012 19:02
De la: andalexkor, la data 2012-07-20 19:02:47daca vrei cu adevarat sa incerci..incerci si nu te ascunzi dupa...examen pshihologic si altele ..deci ai facus un pas, eu am facut unul, pasul tau numarul doi este in spate asa ca..nici o sansa pentru a merge mai departe- numai gura e de tine si..visezi in continuare :))) macar ne intalneam la o alergare sau bicicleta/role plus un suc de distractie, daca iese ceva timpul va vedea ce, daca nu..macar fac sport ca asa e si bancul cela cu cocosul si cu gaina; tu deja ai pus stampila pe mine si nu cred ca o sa faci ceva de genul topicului vreodata asa ca... sa vorbim-sa nu adormim


Bingo! Te-ai prins! Tine-te bine! Chiar nu fac parte dintre cei care cred ca tot ce... zboara se mananca! Daca erai mai atent... vedeai ca e doar o gluma...:)) si nu mi te umflai atat in pene... Alergarea o prefer alaturi de copilasul meu, in parc, fara suparare... Dar, cine stie?? Am sa-l intreb pe sotul meu daca pot pune in practica toate... prostiile pe care le spun...
Concediul mi-l petrec cu amandoi (sotul si copilasul meu)... Suntem de... 19 ani impreuna (15 de casnicie), de ce as vrea sa-mi petrec concediul alergand dupa... barbatii plecati la agatat pe net?!
Daca nu as fi avut senzatia ca ma iei peste picior... nu as fi continuat nici eu... Cat despre pasul meu... ramas in spate... numai... gura a fost de la inceput si nici nu speram ca cineva sa si creada ce spun!!!!! Dupa cum vorbesti, s-ar putea sa fii doar un pusti in comparatie cu mine, asa ca nu cred ca am motiv sa fiu imbufnata pe tine ca ai incercat sa ma... calci pe papuci ... Atat timp cat... stii unde sa te opresti... Bafta... (la sportul ) cu rolele...
Ophiuchus
Postat pe 22 Iulie 2012 00:52
Incercam sa vizualizez pasii pe care i-ati facut atat de artistic.....Iesea un tango pe cinste
Rotty
Postat pe 22 Iulie 2012 05:36
bafta la ..scris pe net!
andalexkor
Postat pe 22 Iulie 2012 09:55
De la: Rotty, la data 2012-07-22 05:36:25 Incercam sa vizualizez pasii pe care i-ati facut atat de artistic.....Iesea un tango pe cinste


daca ar fi fost argentinian sa fi vazuti atunci telenovela si daca si numai daca e suficient de draguta sa imi starneasca interesul de a continua serialul
andalexkor
Postat pe 22 Iulie 2012 10:00
De la: andalexkor, la data 2012-07-22 10:00:46
De la: Rotty, la data 2012-07-22 05:36:25 Incercam sa vizualizez pasii pe care i-ati facut atat de artistic.....Iesea un tango pe cinste


daca ar fi fost argentinian sa fi vazuti atunci telenovela si daca si numai daca e suficient de draguta sa imi starneasca interesul de a continua serialul


No offense!
"Da, cum sa nu! M-as tavali pe jos de atatea regrete! Eu am deja o lista cu cei care vorbesc pe net..."
"Cum nu?!! Intra si tu in taina cu mine pe net si... uimeste-ma! Apoi iti iei un numar de ordine si treci la rand... la psihiatrie!..."
"... Ai uitat de primul pas , cel cu examenul psihiatric, care confirma ca esti... cucu la cap si ca e timpul sa-ti iei pastilele!..."
"Bingo! Te-ai prins! Tine-te bine! Chiar nu fac parte dintre cei care cred ca tot ce... zboara se mananca! Daca erai mai atent... vedeai ca e doar o gluma...:))..."

Acestea sunt citate din postarile mele pe aceasta tema... Faptul ca tu ai vrut sa intelegi lucrurile ad litteram e problema ta... Din puctul meu de vedere nu cred ca era greu sa se inteleaga... caterinca
Aaaa... se pare ca nu a trebuit sa fiu... suficiet de draguta ca sa... continui serialul!!! Sau m-ai confundat cu... avatarul??!!

PS: Pont pentru tine! Data viitoare daca-ti place sa glumesti fii mai atent la nuante sau fii pregatit sa ti se raspunda cu aceeasi moneda... Vezi? Chiar sunt... suficient de draguta...
Ophiuchus
Postat pe 22 Iulie 2012 12:03
Erata: punctul; suficient.

Hei! Voi astia de la Garbo! Am verificat inainte sa postez si nu lipseau litere! Ce v-a venit? Sau nu stiti cum sa ne mai asmutiti unii impotriva celorlalti?? Nu inteleg nici cand imi stergeti postarile pentru ca, spre deosebire de altii, nu injur on topic, cu atat mai putin chestiile de genul asta! Si nu e prima data cand am senzatia asta!!! Ia sa vad... stergeti si postarea asta?
Ophiuchus
Postat pe 22 Iulie 2012 16:01
ophi, nu te mai enerva ca n-ai cu cine: sint unii care sterg ampoulea, probabil nu inteleg lb romana.
quasaria
Postat pe 22 Iulie 2012 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce credeti ? 29 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 20:11
UN VOT VA ROG FRUMOS 4 De la: anakin 24 Mai 2010 12:48
se poate sa raman gravida? pls ajutor urgent :( 3 De la: adeline 27 Mai 2012 14:49
Am probleme de intimitate cu partenerul meu. Ce fac? 25 De la: garbo_1155 7 Iunie 2012 13:24
CANTITATE VS CALITATE 97 De la: lady_corina 10 August 2009 00:56
Setari Cookie-uri