buna...

am si eu o intrebare...pot ramane insarcinata din prima??
anonima20
Postat pe 26 August 2011 23:31
ce inseamna "din prima"? ai voie la mai multe incercari
anakin
Postat pe 26 August 2011 23:32

poti orice... daca vrei

anakin, din prima privire...mai atenta...
dor72_
Postat pe 26 August 2011 23:42
DA ! poti sa ramai insarcinata din prima ! de fapt.... din prima ce ? te referi la primul contact sexual in vagin ? atunci repet ca da ! depinde si de ciclu dar si de potentza partenerului !!! doaaaaamne... de ce nu asculti tu emisiunea aia "Noapte buna copii"... acolo ai raspunsuri la tot ce te intereseaza.... !
barboneli
Postat pe 26 August 2011 23:48

m-am uitat mai atenta la titlu: buna asta, buna...
dor72_
Postat pe 26 August 2011 23:52
De la: anonima20, la data 2011-08-26 23:31:37am si eu o intrebare...pot ramane insarcinata din prima??


a, nu... prima data nu se pune...
Mare ti-e gradina...
quasaria
Postat pe 26 August 2011 23:58
pai prima nu se pune, pentru ca aia-i de incercare, si daca ceva merge prost, mai are dreptul la o "extragere" ...
Thor_again
Postat pe 27 August 2011 00:01
mda... eu zic ca nu poti sa ramai din prima, ca e nr impar,adica fara sot, nici din a treia, ca, la fel, e fara sot... ce, crezi ca degeaba le-au spus nr. astora "fara SOT" ?
quasaria
Postat pe 27 August 2011 00:12


..care n-am avut noroc..
mai sunteti fratilor..?
vad ca ai 21 de anisori..
mergi si tu pe la clasele 1-4.., intreaba..,si in secunda doi ai raspunsul..,pana in cele mai mici detalii...
roby_cado
Postat pe 27 August 2011 01:19
pai de ce sa mearga tocmai la clasele alea1-4.... ? a intrebat aici si fara sa se deplaseze... si in secunda 2 a primit raspunsuri..... ! si ce raspunsuri.... asa ceva nu le primea ea la clasele 1-4... !!! singurul lucru comun intre noi si clasele 1-4 e ca, si ei ar fi ras de ea..... !

Q... eu stiu pe cineva care n-a ramas, nu din prima si nu din a 348-a oara... cu toate ca a avut 3 soti.... ! asa caaaa....
barboneli
Postat pe 27 August 2011 15:35
Pana astazi nu credeam ca deranjeaza pe cineva faptul ca am dat un raspuns in a doua secunda sau al doilea minut.
E grele cu viziunile alfa...
anakin
Postat pe 27 August 2011 17:13
anakin, nu cred ca roby s-a luat de tine... ci doar de biata forumista si de intrebarea ei mirobolanta...

mai femeie, poti ramane insarcinata si fara sa faci secsz... asa ca din prima sau chiar si fara eu zic sa-ti faci doua controale unul la vuvuzela si altul la cap... ca deh sunt strans legate cele doua zone! (aaaaa, nu te gandi ca poti ramane insarcinata dintr-o proba orala. la aia nu ramai insarcinata nici din prima nici din ultima, oricat ai exersa!)
alfheim
Postat pe 27 August 2011 19:40
sa mor io de nu ma simt ca intr-un roman d-al lu' kafka!
sau kaka? asta nu ierea pa la barcelona?
Thor_again
Postat pe 27 August 2011 19:44
era acolo, dar dadea cu stangul in dreptul, nu scria romane... eh, nu ca n-ai stii
oricum e demn topicul de-o viatza lunga!
mai ales ca trebuie sa apara ramificatii pe tema... daca se ramane din prima, din prima zi? din prima noapte? din prima palma? din prima pidosnicie? din prima orala? din prima strangere de mana la usa? din prima cafea? din prima pensie?
din prima vizita la stomatolog?
~ pacienta in cabinetul stomatologic
- doctore, decat sa scot o masea mai bine fac un copil!!!!
- pai hotarati-va doamna, ca sa stiu cum aranjez scaunul!!!!
alfheim
Postat pe 27 August 2011 20:06
mai, eu unul ma intreb daca o fi precum zice titlu' ...
da' cine stie ce bunaciune d-aia cu neg paros pa varfu' nasului si coshuri pa cour o fi, de si-o facut mila vreunu' si de ea, o data
Thor_again
Postat pe 27 August 2011 21:23
Sau poate ca a existat doar intentia cuiva, netranspusa in practica.
Ori o face si asta precum Irina, Thorache, vinde pielea ursului din padure...
anakin
Postat pe 27 August 2011 21:30

mai sigur cu pielea...
Thor_again
Postat pe 27 August 2011 21:34
Mdeh, intentia conteaza, pana la urma.. cat despre partea cu finalitatea, tot la dildou se va ajunge.
anakin
Postat pe 27 August 2011 21:40
da' cica nici dildou' nu mai ie sigur cum ierea... ca parca vaz ca saptamana viitoare ne intreaba vreuna daca-i posibil sa fi ramas grea de la unu' din asta
Thor_again
Postat pe 27 August 2011 21:55
De la: anonima20, la data 2011-08-26 23:31:37am si eu o intrebare...pot ramane insarcinata din prima??


Nimic mai adevrat, dar pe de alt parte i incomplet. Asa precum bine stiti, femeia crestina poate rmne nsrcinat indiferent dac se las iubit normal sau (Doamne iarta-ma) prin gura sau fund. Am aratat in alta parte cum Dumnezeu i arat calea spermatozoidului nvingtor i c dac e nevoie l mpinge cu miloas mna Lui pn la ovul i-i arat Calea. Cci Dumnezeu recunoate un bun cretin i un om de ndejde nc din stadiul de spermatozoid.
Asadar, oitza Domnului, raspunsul este ca atata vreme cat vei face asa ceva in afara tainei casatoriei, Domnul te poate blagoslovi cu asa o mare binecuvantare, in functie de pasiunea pe care o pui in timpul rugaciunii de dinainte sau de dupa consumarea relatiei, indiferent de ce natura ar fi ea.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 29 August 2011 16:21
da.sigur.
daca esti in perioada fertila,sunt mari sanse sa ramai insarcinata,din prima.
d
daniilia
Postat pe 3 Septembrie 2011 20:01
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2011-08-29 16:21:05
De la: anonima20, la data 2011-08-26 23:31:37am si eu o intrebare...pot ramane insarcinata din prima??


Nimic mai adevrat, dar pe de alt parte i incomplet. Asa precum bine stiti, femeia crestina poate rmne nsrcinat indiferent dac se las iubit normal sau (Doamne iarta-ma) prin gura sau fund. Am aratat in alta parte cum Dumnezeu i arat calea spermatozoidului nvingtor i c dac e nevoie l mpinge cu miloas mna Lui pn la ovul i-i arat Calea. Cci Dumnezeu recunoate un bun cretin i un om de ndejde nc din stadiul de spermatozoid.
Asadar, oitza Domnului, raspunsul este ca atata vreme cat vei face asa ceva in afara tainei casatoriei, Domnul te poate blagoslovi cu asa o mare binecuvantare, in functie de pasiunea pe care o pui in timpul rugaciunii de dinainte sau de dupa consumarea relatiei, indiferent de ce natura ar fi ea.


da, da.... asa poanta grozava.... chiar ca nu am mai vazut de mult..... !!!! "cu miloasa mana"..... !!! esti mortal frate !!!! auzi.... si ce se intampla cu aia recunoscuti de Dzeu. inca din faza de spermatodid ca om de nadejde si care se naste.... hindus, de exemplu ??? in tot cazul... mi-a placut ! aici merge si bancul ala cu doi spermatozoizi, viitori oameni de nadejde... care inotau spre ovar (ovul). unul din ei, ala mai de nadejde, intreaba:
-mai e mult pana la ovar(e) ?
-taci si inoata, raspunde celalalt !abia am trecut la amigdale.... !!!
(acum n-am mai gresit.... )
barboneli
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:26
De la: alfheim, la data 2011-08-27 19:40:32anakin, nu cred ca roby s-a luat de tine... ci doar de biata forumista si de intrebarea ei mirobolanta...

mai femeie, poti ramane insarcinata si fara sa faci secsz... asa ca din prima sau chiar si fara eu zic sa-ti faci doua controale unul la vuvuzela si altul la cap... ca deh sunt strans legate cele doua zone! (aaaaa, nu te gandi ca poti ramane insarcinata dintr-o proba orala. la aia nu ramai insarcinata nici din prima nici din ultima, oricat ai exersa!)


auzi tu... alf ? am impresia ca de la mazarea aia a nostra.... intelegi tu mai bine ca altii, ce si cum.... !!! nu crezi... ? doar ca nu de roby era vorba.... !!!! dar nu mai conteaza.... vezi ca eu nu am uitat de berea aia la Vintzu..... !!!!
barboneli
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:39
de ce esti rau cu biata fata,a incercata si ea marea cu degetul si s-a fript!!!
jitzzu
Postat pe 8 Septembrie 2011 10:21
neeee...s-a parlit un pic...si s-a speriat ca s-a ars...
dor72_
Postat pe 8 Septembrie 2011 21:24
DA poti ramane din prime insarcinata....Dak ramai si faci avort timp de 3 luni nu ai voie sa te culci cu prietenu tau k vei ramane insarcinata imediat.
garbo217551
Postat pe 13 Septembrie 2011 11:55
De la: garbo217551, la data 2011-09-13 11:55:30DA poti ramane din prime insarcinata....Dak ramai si faci avort timp de 3 luni nu ai voie sa te culci cu prietenu tau k vei ramane insarcinata imediat.
Wow. trei luni post negru !Ce bine ca barbatii nu avorteaza
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 14:02
Anonima20, alta intrebare mai ai la fel de incitanta?
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 14:03
De la: Sal_a_toi, la data 2011-09-13 14:02:17
De la: garbo217551, la data 2011-09-13 11:55:30DA poti ramane din prime insarcinata....Dak ramai si faci avort timp de 3 luni nu ai voie sa te culci cu prietenu tau k vei ramane insarcinata imediat.
Wow. trei luni post negru !Ce bine ca barbatii nu avorteaza


n-ai voie sa te culci cu prietenul tau, dar ai voie cu al alteia
pustietate_in_floare
Postat pe 21 Octombrie 2011 16:43
cine/i pustietatea asta asa emancipata ?
elodia_2
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste? 174 De la: kaladris 19 Aprilie 2010 06:33
Va rog dati-mi un sfat 95 De la: Sal_a_toi 13 Septembrie 2011 12:40
Romania 45 De la: garbo055472 31 Decembrie 2009 16:53
Viata sexuala..!! 11 De la: florin_c76 30 August 2009 10:42
Sexul dupa sarcina 44 De la: cristina1985 2 Octombrie 2011 13:30
Setari Cookie-uri