Silicoane

De la: barboneli, la data 2012-05-25 07:18:17
aaaaaa...... !!! da' ce inseamna "pudica".... ? are vreo legatura cu vreo religie... "pudism"... sau cam asa ceva ????



xact, vine de la adeptii pudismului, pudeli... poodle...
quasaria
Postat pe 25 Mai 2012 10:05
aha... ! nasol... vroiam si eu sa vad cum arata niste picioare noi noutze..... !!!! glumesc Rotty....
barboneli
Postat pe 25 Mai 2012 10:38
Pup la toata lumea Am venit cu reteapta
Se iau cam 300 gr flori si muguri(important) de sunatoare,culeasa in soarele amiezii(are putere mai mare de vindecare),se pun intr-un recipient de STICLA nu plastic,se adaoga cam un litru de ulei de floarea soarelui din cel mai fin posibil,se inchide borcanul sau ce o fi si se aseaza pe cat posubil la soare. Se scutura din cand in cand.Se lasa la "macerat" 6 saptamani. Sanatate va doresc
Barbo...deci eu sunt pudelica?
Rotty
Postat pe 25 Mai 2012 11:04
Si mie mi-o spart capu o fata, cand aveam 5 ani
Veneam de la gadinita si singur fiind( era aproape de casa)....o iesit " maimuta" si boaf cu piatra-n cap..... daaa, m-o pansat doctora si am facut romantism pe locu' cela :)

Acu' ....vrea sa-i zambesc cand ma vede....
Fss_ssu
Postat pe 25 Mai 2012 11:06
Eu i-as da o palma...
Rotty
Postat pe 25 Mai 2012 11:10
a, nu, noi aveam alte metode: faceam curse cu bicicletele pe sosea.Daca incerca vreunul sa ne intreaca il impingeam lateral, si ala care avea bicla si capul mai tare...se aduna de pe jos... ala care nu... :-))


Da' eram prieteni in continuare, na, astea erau regulile jocului.
quasaria
Postat pe 25 Mai 2012 11:12
Eu eram buna acolo... ...cred ca tot pe jos eram...
Rotty
Postat pe 25 Mai 2012 11:28
Multumesc...
Rotty
Postat pe 25 Mai 2012 11:38
n-ai pentru ce... asa esti tu... !!! doar trebuie sa observe cineva asta... !!!
barboneli
Postat pe 25 Mai 2012 11:40
Ma duc iar in gradi sa mai trebaluiesc ..infloreste in sfarsit trandafirul englezesc ...fac poza
Rotty
Postat pe 25 Mai 2012 11:49
a, nu, noi aveam alte metode: faceam curse cu bicicletele pe sosea.Daca incerca vreunul sa ne intreaca il impingeam lateral, si ala care avea bicla si capul mai tare...se aduna de pe jos... ala care nu... :-))


Da' eram prieteni in continuare, na, astea erau regulile jocului. [/quote]



daaa, cu bicla am luat si eu trante multe....mai ales cand am invatat prima data sa merg si aveam mania vitezei....moooama! da , tot fetele erau primele la imbranceala X_X...numa ca eu aveam cotiere si genunchere....si casca misto ;))....acu n-am semne
Fss_ssu
Postat pe 25 Mai 2012 11:49
De la: ufishor, la data 2012-05-24 15:50:46da, coriss...zambeste si topicul acuma!
eu zic sa lasi burtica asa, cu zambet...sunt si eu mandra colectionara de cicatrici!

daca ai sanii mari e simplu! nu trebuie nici silicoane, nici lifting mamar, nici gimnastica sau tonifiere si pe la varsta a treia, cezariana va sta ascunsa sub sani


esti geniala! Mai, nu mai am sanii mari, deci voi ascunde cu succes doar marginile operatiei, dar macar nu va mai fi atat de lunga!
Coriss_2938
Postat pe 25 Mai 2012 13:00
De la: Rotty, la data 2012-05-25 11:04:32 Pup la toata lumea Am venit cu reteapta
Se iau cam 300 gr flori si muguri(important) de sunatoare,culeasa in soarele amiezii(are putere mai mare de vindecare),se pun intr-un recipient de STICLA nu plastic,se adaoga cam un litru de ulei de floarea soarelui din cel mai fin posibil,se inchide borcanul sau ce o fi si se aseaza pe cat posubil la soare. Se scutura din cand in cand.Se lasa la "macerat" 6 saptamani. Sanatate va doresc
Barbo...deci eu sunt pudelica?


Uite-o mai de fata scumpa!:) Multumesc! Acum, intrebare, sunatoarea unde creste? Ia sa-l intreb pe goagal cum arata sunatoarea...ca eu vazui numai la plic de la plafar!
Coriss_2938
Postat pe 25 Mai 2012 13:06
E galbena si creste pe toate fanetele..... Succes
Rotty
Postat pe 25 Mai 2012 13:39
Rotty, am cautat-o pe goagal si am reperat-o ca imagine...acum nu-mi ramane decat sa caut faneata potrivita!:)
Coriss_2938
Postat pe 25 Mai 2012 13:47
De la: Rotty, la data 2012-05-25 13:39:48E galbena si creste pe toate fanetele..... Succes


aha... acum m-am prins... !!! sa-l porti sanatoasa... !!! cum adica ce... ? numele... !!!! inainte erai numai 2938... acum esti Coriss... frumos nume !!!
barboneli
Postat pe 25 Mai 2012 19:43
Nu am auzit niciun brbat(soț,amant,prieten,etc)s zic CE BINE MI PARE ,CE NCNTAT SUNT,du-te s-ți pui silicoane ,ci doarNU M NTELEG CU EA ,VREA SILICOANE,LA CE ȚI TREBUIE,ce faci cu cauciucurile aleanu vrei s fii natural,etc.NUMAI PIPIȚELEapeleaz la CAUCIUCURI,dac nu se comercializau(c desigur și aici vorbim de comerț,consumator,etc) și n Romnia apelai la un cabinet n strintate?.S fim serioase cu ce este mai DRGUȚ o femeie cu silicoane?,de multe ori mai VULGAR mai ales cnd se chinuie din rsputeri s și le EXPUN.MAMA-NATUR ne-a lsat nu frumoase și chiar foarte frumoase,așa c pune banii bine și folosește-i n alt scop(o excursie,un act de caritate,o investiție de viitor,etc).Asta e prerea mea de care vrei sau nu s ții cont.NUMAI BINE CU SAU FR SILICOANE(și apropo din punct de vedere al sntții s-ar putea s-ți fie mai bine far ele,n viitor nu le mai porți grija c se DESUMFL).
garbo203525
Postat pe 28 Mai 2012 01:28
.......Si nu o sa mai poti merge cu avionul de frica ca o sa explodeze.... ....decolezi cu tzaci.....aterizezi...fara tzaci...
Rotty
Postat pe 28 Mai 2012 05:58
De la: barboneli, la data 2012-05-25 19:43:06
De la: Rotty, la data 2012-05-25 13:39:48E galbena si creste pe toate fanetele..... Succes


aha... acum m-am prins... !!! sa-l porti sanatoasa... !!! cum adica ce... ? numele... !!!! inainte erai numai 2938... acum esti Coriss... frumos nume !!!


Neata!:) multam, ma botezai...si acum pt a doua oara!:) avuse contul un mic accident!:))
coris_2938
Postat pe 29 Mai 2012 10:47
Dap de ce sa iti pui silicoane....stai mai bn asa cum te-a lasat Dumnezu e mai fain sa fii mai naturala parerea mea nu ai ce face cu banii:))
hermosa20
Postat pe 29 Mai 2012 23:19
o sa iti dau io un rasp ....sora mea are silicoane din oct anul trecut si se simte ffff bn...uite adresa mea de mess si vb... gabi_pandele
gabigabitzu
Postat pe 5 Iunie 2012 12:58
yo, trebuie sa recunosc ca folosesc silicon sa sterg bordul masinii, imi sterg pantofii, poseta..

adeline
Postat pe 5 Iunie 2012 16:18
De la: adeline, la data 2012-06-05 16:18:14yo, trebuie sa recunosc ca folosesc silicon sa sterg bordul masinii, imi sterg pantofii, poseta..



... exact.
La asta se si folosesc produsele din silicon. Sters bancheta, sters pe jos.... Consumabile.
quasaria
Postat pe 5 Iunie 2012 16:36
Sunt curioasa sa aflu si parerea barbatilor despre femeile cu silicoane, la piept si in alte locuri. Vizual, tactil ..... alea, alea, rog fara indecente in caz ca raspundeti. Ceva imi spune ca ei au alte idei. La buze ... mie una mi se par hilare. Mai vezi la TV cate-o vedeta care nici sa vorbeasca nu poate, de ras nici nu se pune problema, o fi fost imediat dupa injectarea botox-ului. Dar la sani, un lifting, o masura mai cu masura, nu sunt contra. Daca te simti mai bine asa, este in regula.
mamamiamea
Postat pe 6 Iunie 2012 00:15

poate stiu ele ce stiu... poate asta e materia lor prima, cine stie.... consumabile....:-)
quasaria
Postat pe 6 Iunie 2012 17:35
vor sa fie pregatite.
iar n-ati inteles nimic fetelor!
deci aia care vrea silicoane stie foarte bine de ce!
femeia viseaza cu botul ei de mertzan ca prinde un barosan cu masina de meltean.
si daca omul are masina vine si ea cu silicoanele din dotare pentru sters bordul!
omul poate n-are bani decat de masina, nu trebuie sa-si aduca si ea aportul?
sau ce o plimba asa pe gratis?
macar sa se faca si ea utila cumva!
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2012 17:54
aia ma gindeam si eu... cu ce sa stearga omu' bordu' daca are rate la masina?
quasaria
Postat pe 6 Iunie 2012 17:56
rate, gasculite, scroafe, balarii!
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2012 18:01
...si gainatzu' cica e acid...strica vopseaua...:-))
quasaria
Postat pe 6 Iunie 2012 18:04
Hey Garbo :), ma recunosc pe mine cea de acu un an in postarea ta!
Este groaznica cautarea de medici esteticieni, toate posibilele efecte
adverse despre care citesti si complexele! Dupa ce am dat de o groaza de
medici esteticieni, care mai de care mai scumpi si cu promisiuni ca ma
vor face sa arat ca un manechin am dat peste un adevarat profesionist,
la recomandarea verisoarei mele! Dr. Silvia Stanculescu m-a operat de
ridicare si marire de sani si a facut o treaba extraordinara!!!! Acum am
un decolteu frumos, intinerit si o incredere in mine muuult mai buna.
Tin sa mentionez ca am 35 de ani si un copilas de 11 ani si niciodata nu
m-am simtit mai bine cu felul in care arat! Te pup si lasa frica si
complexele si cauta-o pe dr. Stanculescu pe clinica-metamorphosis.ro. Eu
zic ca o sa te simti un alt om! :)
garbo_4391
Postat pe 8 Iunie 2012 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RIDURI IN JURUL GURII 9 De la: garbo_495170 12 Decembrie 2018 16:27
va rog ajutati-ma sa scap de acnee 15 De la: garbo097848 28 Noiembrie 2014 18:05
TENUL SI FAZELE LUNII 14 De la: garbo023253 8 Septembrie 2009 15:22
tratarea spatelui 72 De la: loanacristina 19 Decembrie 2010 21:31
adevarat 15 De la: Micass 21 Mai 2009 19:47
Setari Cookie-uri