La multi ani tuturor celor care poarte nume de**Constantin si Elena*!!


*** LA MULTI ANI TUTUROR ELENELOR SI CONSTANTINILR!!**
SI DESIGUR VOR ZICE PDL-ISTII, PENTRU ELENA DE PLESCOY**!!
Jojolin
Postat pe 12 Mai 2012 08:20
Rabdarica maica ca pana atunci mai este....
Rotty
Postat pe 12 Mai 2012 09:01
trebuia sa mai astepti 10 zile pana pe 21 mai......ca sa faci aceasta urare
narcisa810
Postat pe 13 Mai 2012 07:22
SAI PT CEI CARE S-AU NASCUT IN ACEA ZI? NU?
Vasy43
Postat pe 14 Mai 2012 11:47
SI PT CEI CARE S-AU NASCUT IN ACEA ZI?NU?
Vasy43
Postat pe 14 Mai 2012 11:50
La multi ani!...cu sanatate si tot ce-ti doresti tu, nasa mea cea draga!...stiu ca esti acolo departe si te gandesti uneori la noi...te pupa dulce fina ta, Mirela G.
caleidoscop
Postat pe 18 Mai 2012 10:28

LA MULTI ANI !....tuturor celor ce isi serbeaza azi onomastica.
Rotty
Postat pe 21 Mai 2012 10:01
La multi ani!
nuti_vio
Postat pe 21 Mai 2012 10:05
Tym, prieten drag LMA!
Axl_R
Postat pe 21 Mai 2012 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"cura" pt pesimism??? 16 De la: garbo_1474 23 Mai 2012 00:11
Unde a disparut bula? 52 De la: amiha 23 Octombrie 2011 14:48
citeste..si citeste din now.... morala?.. 12 De la: Lidiaolteanu 25 August 2011 17:22
Nu este de mirare.. 101 De la: garbo174849 31 August 2011 20:15
buna fetelor 1 De la: danseanavictoria 18 Martie 2011 15:40
Setari Cookie-uri