oamenii se schimba din dragoste?

auzi eugenio,vezi sa nu trebuiasca sa mergi doar pe trotuar, nu pe asfalt.
In courul gol sau plin.
quasaria
Postat pe 3 Mai 2012 20:23

Era vb. de nadragi ,nu pe unde mergi
...dap' asta ii una din pataniile mele mai din copilarie... ...da, am nadragi ..
Fss_ssu
Postat pe 3 Mai 2012 20:25
Ete na, ca tu nu te grabesti la dush / caldura asta
.... ai terminat inghetata?
Floricico, am adus aparatu....esti blonda X te-ai schimbat?
Fss_ssu
Postat pe 3 Mai 2012 20:30
in aer liber? sa astepte ploia, na!!!

se gasesc nadragi la schimb, nu-i bai si nud, ce-i o problema..

Eugenia_
Postat pe 3 Mai 2012 20:30
pai nu stiu daca eu ma grabesc - intreab-o pe ferdinanda ce floricele a mirosit, de zice ca le spala ploaia.... ca vad ca isi tot da cu presupusul.
Poate o intereseaza.
quasaria
Postat pe 3 Mai 2012 20:34
pajistile-s pline...floricele mii...
Eugenia_
Postat pe 3 Mai 2012 20:37
nu pot dialoga cu : alo....s-o "suprapus" presupunerile.....da lasa ,nu-i bai!

....na ,ca Ferdinanda....scrie poezii...
Nud?...ma ud!
Fss_ssu
Postat pe 3 Mai 2012 20:44

biscuitico!!! ce bine ca ai revenit..
cat despre schimbatul din dragoste...

hm..IO zic (din experienta proprie ) ca "lupul isi schimba parul,dar naravul BA!"

poate pt o scurta perioada,persoana in cauza sa afiseze o alta perspectiva dar in final ramane
asa cum este,cu calitatile si defectele pe care le are

toti suntem la fel,ni se pare ca ne schimbam,dar nu este asa
LILO
Postat pe 3 Mai 2012 20:45
e, aia ziceam si eu, sa iti vezi dreak de verdeturile tale... daca tot sint mii.
daca te intereseaza ale mele,spune-mi si poate te lamuresc.
quasaria
Postat pe 3 Mai 2012 20:49
aaaa....cred ca n-am inteles
Eugenia_
Postat pe 3 Mai 2012 20:51
a, nu?
ia ghici ciuperca ce-i....
quasaria
Postat pe 3 Mai 2012 20:55
sincer, eu chiar nu inteleg. probabil neuron prost.
eu doar glumeam...cu drag.
scuze, ce sa zic
Eugenia_
Postat pe 3 Mai 2012 20:57
o avea sens sa continui o discutie inutila - si infantila? nu cred...
so: repet: mai bine vezi-ti de florile tale si abtine-te sa ma mentionezi aiurea in tramvai, ca sa sustii ca tu nu prea intelegi ce scrii... merci.
quasaria
Postat pe 3 Mai 2012 21:02
ok
np
Eugenia_
Postat pe 3 Mai 2012 21:04
Oameni se schimba din dragoste atunci cand o intalnesc pt. prima data,a doua oara "fug" de ce li s-a intamplat prima data(si tot acolo nimeresc), a treia oara casca mai bine dar nu le "iese"pasenta si nu se schimba nimic....si la "n" oara au imbatranit deja si nu mai vor decat schimbare. S-o schimbat... o viseaza!
Fss_ssu
Postat pe 6 Mai 2012 20:38
Avem noi o vb: Cine n-are noroc m, dm nici att. E f simplu ca i bun ziua.
Na, filo de ranc.
Axl_R
Postat pe 6 Mai 2012 20:53
Cand pierzi pe cineva,iti dai seama ce insemna pentru tine,iti dai seama cat valora.
poate a facut o greseala si s-a maturizat din ea.
poate a inteles ce a pierdut si vrea o alta sansa.
alege inima,incearca.
daniilia
Postat pe 8 Mai 2012 22:13
Se spune ca de multe ori pretuiesti ceea ce de fapt nu mai ai.......Si-a dat seamna ca-i lipsesti cand nu mai erai langa el....Se intampla acest lucru cu adevarat!!!!!
garbo105616
Postat pe 9 Mai 2012 22:20
Eu cred ca dragostea poate sa transforme o persoana, poate evolua sau involua
jeje2011
Postat pe 9 Mai 2012 23:59
De la: garbo_1567, la data 2012-04-25 14:52:33dupa ce m-a parasit pentru ca sunt slaba, sau prea slaba, fostul meu s-a trezit ca ma iubeste si ca ma vrea inapoi...cica. sunt atat de confuza... adica m-a umilit in ultimul hal, si acum se trezeste ca nu poate sa traiasca fara oasele mele, te pomeni..... eu inca il iubesc si el promite ca o sa se schimbe...dar..... nu stiu daca pot sa il cred......... trebuie sa aleg: ratiune sau inima?

pai femeile slabe sunt mai bune dansatoare....
http://www.youtube.com/watch?v=A0wVAR_qbnA&feature=related
VOIAJOR
Postat pe 11 Mai 2012 00:28
Pe langa problemele pe care le aveti in cuplu, cred ca tu ai si o problema de incredere... Nu cred ca doar el te vede doar slaba, ci ca si tu ai o problema cu felul in care arati. Inainte sa va impacati rezolva-ti problema (vezi un nutritionist eventual) si apoi, daca inca mai crezi in relatia voastra, mai da-i o sansa. Succes
al_ma
Postat pe 15 Mai 2012 10:23
nu te poti schimba nici din dragoste nici din alte motive, asa cum ai fost educat asa te comporti !!!!!!!
adeline
Postat pe 15 Mai 2012 15:38
Spune i ca intre timp nu te ai ingrasat,sa si caute una mai plinuta,daca intevine ceva schimbari fizice la tine il anunti
Magicc
Postat pe 15 Mai 2012 19:20
Din momentul in care si-a permis sa te jigneasca in..."prima parte a relatiei"...poti sa ai siguranta ca in cazul ca revine, nu o sa ii fie rusine sa te jigneasca din nou. Exista respect sau nu exista respect....simplu
theoneemy
Postat pe 15 Mai 2012 19:37
Ar trebui sa alegi sa urmezi glasul ratiuni,dar in mod sigur iti vei urma inima ,asa se intimpla intodeauna,ulterior vei regreta .Oamenii se schimba foarte greu si numai la varste fragede,dar noua ne place sa speram ca se pot schimba totdeauna mai ales cand ne dorim mult acest lucru.Mesajul este simplu,daca il iubesti,il doresti ,atunci te poti lasa convinsa de orice iti spune,daca vei regreta sau nu asta este o alta poveste si nu stie nimeni raspunsul exact.Exista o vorba care spune"daca tot ma minti,macar minte-ma frumos".
garbo265966
Postat pe 16 Mai 2012 08:05
De la: garbo_2530, la data 2012-04-29 19:19:18Intodeauna este bine sa iti asculti si inima eu te sfatuiesc sa ii mai dai o sansa dar totusi de ce te-a lasat dak se intoarce din nou la tine. Eu cred k ar trebui sa ii mai dai o sansa

Uite asa din sansa in sansa trece viata !
http://www.youtube.com/watch?v=0W83kIzJZHg
VOIAJOR
Postat pe 18 Mai 2012 08:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urgent.. 4 De la: hermosa20 15 Februarie 2014 16:13
Locurile de munca in Romania 103 De la: lucicazainea 7 August 2010 03:33
test beton: gasiti o cheie in padure, noaptea. cum arata cheia? 49 De la: fleurdelis 25 Decembrie 2009 00:22
am fost invitata la o slujba de baptisti,dar nu ma mai duc pt ca mi-am invatat lectia 8 De la: pantera_neagra 10 Iulie 2011 19:00
cum i priviti pe tinerii din ziua de azi? 57 De la: ANTA 29 Iulie 2009 16:59
Setari Cookie-uri