De ce oare barbatii nu sunt interesati de lucruri sprirituale si nici pe femei nu vor sa le lase ca sa fie mai destepte ca ei

Eu vroiam sa fac cadou o carte,spirituala la o femeie...Si un barbat a imbarligato ca sa nu o citeasca...
Ca cica o tot necajea si spunea ca ea este nervoasa pt ca trebuie sa si-o traga...
Si femeia ca proasta s-a luat dupa barbat...si ei barbatii nu sunt intersati sa traiasca o viata ordonata,,,,dar nici pe femei nu vor sa le lase..
Daca stai si te gandesti barbatul este dracul,,omul pt ca nu vrea sa fie cuminte si sa isi schimba purtarile rele.
ingerasulluptator
Postat pe 12 Decembrie 2011 22:18
vezi daca pui femeile sa faca stfel de alegeri iar barbatul ala a fost mai bun comerciant?

ai vazut cum si-a schimbat purtarile rele, in purtari bune?
dor72_
Postat pe 12 Decembrie 2011 23:41
De la: dor72_, la data 2011-12-12 23:41:41vezi daca pui femeile sa faca stfel de alegeri iar barbatul ala a fost mai bun comerciant?

ai vazut cum si-a schimbat purtarile rele, in purtari bune?
Pai barbatul nu si-a schimbat purtarile ci imbarliga femeia ca sunt asa si pe dincolo ca sa nu asculte de mine,,,ci mai degraba sa asculte de sfaturile lui rele si sa si-o traga si cu el pt ca este asa nervoasa ca el credea ca ea este virgina,,,dar si ea avea prieten numai ca ceilalti nu stiau numai eu stiam numai ca eu nu am spus la nimeni nimic,,,pt ca nu este frumos sa duci vorba de colo colo....plus ca iti faci si dusmani,si de aia nu duc lipsa
ingerasulluptator
Postat pe 13 Decembrie 2011 15:33
irino, tu ti-ai pierdut aerul feciorelnic
care porc te-a pacalit sa lasi cartea jos?
si mai si urli pe forum...
dor72_
Postat pe 13 Decembrie 2011 16:31
De la: dor72_, la data 2011-12-13 16:31:07irino, tu ti-ai pierdut aerul feciorelnic
care porc te-a pacalit sa lasi cartea jos?
si mai si urli pe forum...
Pai mai da greu mai esti de cap se vede ca esti barbat...nu am zis ca pe mine m-a convins cineva sa nu citesc,,,ci pe fata care vroiam sa o ajut sa gandeasca mai constructiv...sa ii fac dau o carte sa citeasca
ingerasulluptator
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 13 De la: Veveritzatha80 11 Noiembrie 2013 08:02
sa va povestesc acum din experienta mea! 18 De la: buna01 28 Ianuarie 2010 15:08
La multi ani la toti,,cu numele de Gheorghe 1 De la: luptatoareacurajoasa 23 Aprilie 2010 17:35
Ce iubesc femeile?Ce le face fericite pe femei? 117 De la: angel_forever 15 Iulie 2010 19:33
Sunt ultimul "samaritean"???? 11 De la: theloner 1 Martie 2011 10:18
Setari Cookie-uri