horoscop pt 2 sept. 2011

Poi ntlni o persoan care te poate susine ntr-un proiect la care visezi de ceva vreme. Flexibilitatea i adaptabilitatea, mai ales n discuiile importante, sunt necesare. Taur O zi fructuoas. Astzi ai parte de o zi frumoas din punct de vedere profesional. Evit luarea unor decizii importante. Gemeni O zi numai bun s-i deschizi inima i s primeti iubirea unei persoane speciale din viaa ta. Aadar, soarele rsare i pe strada ta. Rac Dai dovad de un interes sporit pentru chestiuni ce in de latura ascuns a societii. Este posibil s beneficiezi de nite avantaje materiale nesperate. Leu Poi lega noi colaborri n plan profesional sau, de ce nu, ncepe o relaia n plan personal. Discuiile pe marginea unui proiect sau contract decurg foarte bine. Fecioar n urma discuiilor purtate astzi, te alegi cu bani n plus n buzunar. Evit tendina exagerat ctre critic sau autocritic. Balan Eti mai ncreztor n proiectele tale i mai sigur de calitile tale. Este o zi favorabil nvtorilor sau persoanelor care lucreaz cu copiii. Scorpion Astzi te preocup lucrurile mai puin accesibile i partea nevzut a lor. Vei avea parte de evenimente frumoase i o nelegere foarte bun ntre tine i membrii familiei tale. Sgettor Evit deciziile majore i discuiile n contradictoriu cu efii sau cu alte persoane cu autoritate. Dai dovad de inteligen i de o curiozitate fr margini.
bunicuta_creta
Postat pe 1 Septembrie 2011 13:50
da tu de unde le stii pe toate astea.... ??? sa nu-mi spui ca in.... ashtrii... ca nu te cred ! abia vezi la 23,65m.... daramite tocmai la distante din alea ! apropo, stii care e planeta cea mai mare din sistemul solar ? si cat face radical din 81 ? astept raspuns..... ! noapte buna si tie, bunicutzo..... !!!
barboneli
Postat pe 2 Septembrie 2011 23:50

-bunicutzo,da' de ce ai predictiile asa de vagi?
-ca sa te pot nimeri mai bine..
precizilla
Postat pe 4 Septembrie 2011 10:46

precilico, coasta ta, ca mult lipsishi de aici!
Thor_again
Postat pe 4 Septembrie 2011 10:52
poi din cauza la horoscop,thorele...
c-asa mi-o prezis,deci n-am putut sa fac altfel...
precizilla
Postat pe 4 Septembrie 2011 11:04
bunicuto,imi faci si mie astrograma?sunt scorpion.sunt compatibil cu o femeie peste?,care bineinteles m-a ranit al naibii de tare ,inselandu-ma.
zenit
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:32
Eu m-am despartit de fostu sunt singura si sincer imi e mult mai bine fara dureri de cap fac ce vreau cand vreau fara sa dau explikatii, DESI uneori mi-as dori pe cineva alaturi dar raman singura e mai bine pt mine apropo sunt GEMENI
Lucy1985
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:46


buni.....ma lasi! cum sa nu critic....banii...!!!!unde-s bani promisi?
sunsset
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:52


,,m-a ranit al naibii de tare ,inselandu-ma."


lasa ,zenit...cine n-a patit?

in 2...3 ani trece...uiti
sunsset
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul Pesti 445 De la: andda85 1 Iulie 2018 01:04
Heii ce credeti despre fata sagetator si baiatul fecioara? 21 De la: dor72_ 27 Decembrie 2011 18:48
Am nevoie de un sfat. 1 De la: garbo034802 4 August 2009 22:55
Ascendente 6 De la: fleurdelis 30 Iunie 2010 20:15
Impartasiri despre traiul cu barbatul balanta 16 De la: ecaterina 30 Ianuarie 2012 09:14
Setari Cookie-uri