horoscop pt 2 sept. 2011

Po■i ţntÔlni o persoanŃ care te poate sus■ine ţntr-un proiect la care visezi de ceva vreme. Flexibilitatea ║i adaptabilitatea, mai ales ţn discu■iile importante, sunt necesare. Taur O zi fructuoasŃ. AstŃzi ai parte de o zi frumoasŃ din punct de vedere profesional. EvitŃ luarea unor decizii importante. Gemeni O zi numai bunŃ sŃ-■i deschizi inima ║i sŃ prime║ti iubirea unei persoane speciale din via■a ta. A║adar, soarele rŃsare ║i pe strada ta. Rac Dai dovadŃ de un interes sporit pentru chestiuni ce ■in de latura ascunsŃ a societŃ■ii. Este posibil sŃ beneficiezi de ni║te avantaje materiale nesperate. Leu Po■i lega noi colaborŃri ţn plan profesional sau, de ce nu, ţncepe o rela■ia ţn plan personal. Discu■iile pe marginea unui proiect sau contract decurg foarte bine. FecioarŃ ╬n urma discu■iilor purtate astŃzi, te alegi cu bani ţn plus ţn buzunar. EvitŃ tendin■a exageratŃ cŃtre criticŃ sau autocriticŃ. Balan■Ń E║ti mai ţncrezŃtor ţn proiectele tale ║i mai sigur de calitŃ■ile tale. Este o zi favorabilŃ ţnvŃ■Ńtorilor sau persoanelor care lucreazŃ cu copiii. Scorpion AstŃzi te preocupŃ lucrurile mai pu■in accesibile ║i partea nevŃzutŃ a lor. Vei avea parte de evenimente frumoase ║i o ţn■elegere foarte bunŃ ţntre tine ║i membrii familiei tale. SŃgetŃtor EvitŃ deciziile majore ║i discu■iile ţn contradictoriu cu ║efii sau cu alte persoane cu autoritate. Dai dovadŃ de inteligen■Ń ║i de o curiozitate fŃrŃ margini.
bunicuta_creta
Postat pe 1 Septembrie 2011 13:50
da tu de unde le stii pe toate astea.... ??? sa nu-mi spui ca in.... ashtrii... ca nu te cred ! abia vezi la 23,65m.... daramite tocmai la distante din alea ! apropo, stii care e planeta cea mai mare din sistemul solar ? si cat face radical din 81 ? astept raspuns..... ! noapte buna si tie, bunicutzo..... !!!
barboneli
Postat pe 2 Septembrie 2011 23:50

-bunicutzo,da' de ce ai predictiile asa de vagi?
-ca sa te pot nimeri mai bine..
precizilla
Postat pe 4 Septembrie 2011 10:46

precilico, coasta ta, ca mult lipsishi de aici!
Thor_again
Postat pe 4 Septembrie 2011 10:52
poi din cauza la horoscop,thorele...
c-asa mi-o prezis,deci n-am putut sa fac altfel...
precizilla
Postat pe 4 Septembrie 2011 11:04
bunicuto,imi faci si mie astrograma?sunt scorpion.sunt compatibil cu o femeie peste?,care bineinteles m-a ranit al naibii de tare ,inselandu-ma.
zenit
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:32
Eu m-am despartit de fostu sunt singura si sincer imi e mult mai bine fara dureri de cap fac ce vreau cand vreau fara sa dau explikatii, DESI uneori mi-as dori pe cineva alaturi dar raman singura e mai bine pt mine apropo sunt GEMENI
Lucy1985
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:46

buni.....ma lasi! cum sa nu critic....banii...!!!!unde-s bani promisi?
sunsset
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:52

,,m-a ranit al naibii de tare ,inselandu-ma."

lasa ,zenit...cine n-a patit?

in 2...3 ani trece...uiti
sunsset
Postat pe 15 Septembrie 2011 18:57

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
doinapysy11De la: garbo252762 5 Decembrie 2011 10:47
sunt nou aici61De la: Persia 14 Noiembrie 2011 21:20
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia VARSATOR39De la: hicealuminitacatalina 31 Iulie 2011 07:40
femeia RAC +barbat TAUR7De la: rheiush 29 Martie 2011 17:02
.14De la: tutankhamon 1 Februarie 2010 10:48
Setari Cookie-uri