Oare barbatii ce fel de oameni sunt?


cum? cum??
stati ca tre sa citesc si eu! sau imi faceti si mie un rezumat~!?
zambila
Postat pe 21 Iulie 2011 20:46
De la: varvara, la data 2011-07-21 20:25:26așa e. sunt doar niște egocentriști fr asemnare conduși doar de instincte primitive și blocați de stereotipuri n privința femeilor. ei foarte bine știu cum trebuie s fie o femee, dar nicidecum ce trebuie s fac ca femeea s poat fi FEMEE
Pai eu am vorbit cu multe femeii...Dar ele sunt de parere ca barbatul are dreptul sa incerce sa seduca pe femei si sa le smechereasca,,si daca femeia pica inseamna ca este o fraiera ...Asa i-a invatat femeia,,,daca stam sa ne gandim femeile nu au fost intelepte si sa ii invete pe barbati ca sa le respecte si sa nu creada ca ei au voie sa faca orice..nu trebuie sa ii urasti pe barbati,,pt ca si femeile au partea lor de vina pt ca i-au invatat asa niste egoisti....ci femeile trebuie sa se roage la Dumnezeu ca sa le ajute si sa le dea intelepciune ca sa aiba mai multa demnitate si sa fii serioasa si hotarata....dar sa fii serioasa...corecta si cu bun simt si cu demnitatea si hotarare
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2011 22:47
Pai eu am vorbit cu multe femeii...Dar ele sunt de parere ca barbatul are dreptul sa incerce sa seduca pe femei si sa le smechereasca,,si daca femeia pica inseamna ca este o fraiera ...Asa i-a invatat femeia,,,daca stam sa ne gandim femeile nu au fost intelepte si sa ii invete pe barbati ca sa le respecte si sa nu creada ca ei au voie sa faca orice..nu trebuie sa ii urasti pe barbati,,pt ca si femeile au partea lor de vina pt ca i-au invatat asa niste egoisti....ci femeile trebuie sa se roage la Dumnezeu ca sa le ajute si sa le dea intelepciune ca sa aiba mai multa demnitate si sa fii serioasa si hotarata....dar sa fii serioasa...corecta si cu bun simt si cu demnitatea si hotarare
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iulie 2011 22:49
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-21 22:49:19 Pai eu am vorbit cu multe femeii...Dar ele sunt de parere ca barbatul are dreptul sa incerce sa seduca pe femei si sa le smechereasca,,si daca femeia pica inseamna ca este o fraiera ...Asa i-a invatat femeia,,,daca stam sa ne gandim femeile nu au fost intelepte si sa ii invete pe barbati ca sa le respecte si sa nu creada ca ei au voie sa faca orice..nu trebuie sa ii urasti pe barbati,,pt ca si femeile au partea lor de vina pt ca i-au invatat asa niste egoisti....ci femeile trebuie sa se roage la Dumnezeu ca sa le ajute si sa le dea intelepciune ca sa aiba mai multa demnitate si sa fii serioasa si hotarata....dar sa fii serioasa...corecta si cu bun simt si cu demnitatea si hotarare


Ai vb. cu femei de la tara , ingerasule? Incearca sa fii un pic obiectiva : FIECARE PERSOANA E RESPONSABILA PT. CEEA CE FACE , fie ca e barbat , fie ca e femeie .... Cand un barbat seduce o femeie , are si acea femeie o parte din "vina" , doar i-a lasat o portita deschisa .... dar sunt atatea femei "seducatoare de meserie " , despre ele de ce nu vorbesti? :D
Fata_Morgana
Postat pe 21 Iulie 2011 23:53
morgana, vreau sa fac o corectzie la ceea ce ai scris... sper sa nu te superi pe mine
luptatoarea nu a stat de vorba cu femei de la tzara!!!! NEVER!!!!
ea sta de vorba DOAR cu femei imaginare, si cu barbatzi imaginari.... atat poate ea! in rest... e bine ce zici tu acolo
alfheim
Postat pe 22 Iulie 2011 10:48
tocmai de aia alfheim, te rog foarte mult, aranjeaza-mi o intalnire cu ingeras-luptatoare-irina... etc. ! as vrea sa vorbesc cu ea direct ! fatza in fatza ! sau dupa un paravan. poti sa-i oferi si o suma de bani, donatie ptr. unde sau la ce vrea ea ! oricat ! ei... nu exagera si tu acuma.... fara aia 0.50 de bani ! crezi ca poti ? stiam eu ca ma pot baza pe tine.... !!!!
barboneli
Postat pe 22 Iulie 2011 13:42
ok, doc... ! bine ca m-ai anuntat... si data viitoare... te rog sa pui mai mult zahar in siropul ala... !!! mi s-au sterpezit dintzii de la el... !!! si fara votca ! pune Rom, calicule.... !!! am s-o mai intreb... dar daca nu-mi raspunde... (moaaama ce seamana cu Basescu ....) e cam nasol ! stiu ca mai vroiam s-o intreb de inca un radical pe care il mai tineam minte de la scoala..... mmmm... dar nu mai tin minte care !
barboneli
Postat pe 22 Iulie 2011 13:57
barboneli, oare doc nu ar trebui sa-ti mareasca doza de sirop?
Eugenia69
Postat pe 22 Iulie 2011 14:27
barboneli, rasistule! vrei rom ai ...?
hmmm... lasa ca-ti dau eu tzie .. numai tequila o sa-ti pun de acilea inainte in sirop... cu zaharul ma mai gandesc ca cica evitatzi consumul de zahar, sare si grasimi si paine si lapte si miere si ceapa si usturoi si rosii si castravetzi cu ecoli sau fara si carne si vegetale si alte alea....!

am sa fac o solicitare la talpa iadului, sa vedem daca-i da permisiunea de-a parasi incinta, ca altfel nu vreau sa inceapa alt razboi ca a fugit luptatoare cu scobitoarea din imparatzie!
daca se aproba esti norocos .... daca nu ... n-ai pierdut nimic!
alfheim
Postat pe 22 Iulie 2011 14:41


vad ca suntem plecati...in excursie...facem schimb de experienta....cu similari de-ai nostri

eu tot sper ca astia, de venim noi sa-i vizitam, sunt mai rau ca noi...uite...nu se-arata

cat despre siropul lui barboneli....mareste doza, sunt recomandati 2 litri pe zi...cel putin!
Eugenia69
Postat pe 22 Iulie 2011 14:46
Pai femeile au invatat de la barbati sa seduca si apoi sa ii lase si fara bani si cu ochii in soare ca sa nu zic la luna...Stii tu unele femei au fost asa silitoare si au invatat meserie mai buna ca barbatii...depinde cat de ambitioase au fost si ce cai au luat...totul costa si de ambtia femeii si ce scopuri are....daca femeile nu au credinta sigur au ganduri de razbunare....si ele au fost seduse apoi ele se razbuna pe specimenele cu penis numiti barbati
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2011 16:17
Bine ai revenit ingerasule!

spune-le tu ...asa cum stii...

sa nu urlam la luna...totusi
raspunde-i si lui barboneli, ca sufera saracul!
Eugenia69
Postat pe 22 Iulie 2011 16:20
da chiar.. unde ai disparut ingerasule? ca de ceva vreme nu ai mai aparut pe aici:)
aa.. acum se pregateste sa raspunda la barbo... un raspuns profund. ... sau poate nu
adryaana
Postat pe 22 Iulie 2011 16:31
eu_genia, noi suntem plecatzi ... in excursie... tu esti acasa si ne asteptzi cu ce ziceai...
crap la cuptor cu ciupercutze si prajiturele si pentru dornici doua pahare de vin...!
dar pui si vin in ele?
alfheim
Postat pe 22 Iulie 2011 17:12
cu vinul ,vine je .......
jeanette40
Postat pe 22 Iulie 2011 17:18


hai ca m-ati convins!
punem vinul in pahare!!!!!!
Eugenia69
Postat pe 22 Iulie 2011 17:57
De la: adryaana, la data 2011-07-22 16:31:47da chiar.. unde ai disparut ingerasule? ca de ceva vreme nu ai mai aparut pe aici:)
aa.. acum se pregateste sa raspunda la barbo... un raspuns profund. ... sau poate nu
pai este vara frumos,,,nu pot sa stau doar la calcuilator,,si nu mai intru seara ca sa ma cert cu michidutii astia ca apoi nu pot dormi si imi este frica sa nu fac riduri...stii tu ca sa poti dormi bine noaptea trebuie sa fii linistit seara....
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2011 17:59
asa sa faci ingerasule...pastreaza-te fara riduri!
Eugenia69
Postat pe 22 Iulie 2011 18:07
ingersahule.... dar cum sa faci tu riduri ...? nu te-au imbalsamat aia cum trebuie la mumificare?
Moise ce mai face? varul tau Tutankamon e si el bine, e cu tine?
am auzit ca l-ai intalnit si pe Adam... dar nu ti-a placut si ai stat o vreme pe langa Eva... sa-i spui despre rautatzile barbatzilor... si cum a prostit-o pe ea sharpele (pffff si asta e de gen masculin ... )
alfheim
Postat pe 22 Iulie 2011 21:52
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-13 20:52:57Barbatii nu sunt de omenie....si le fac si pe femei sa fie asa...




depinde din ce parte privesti!
ratuscaceaurata
Postat pe 22 Iulie 2011 22:03
da, da... riduri... !!! ma iertati ca am intarziat la medicamentele de seara... am facut dus, m-am ras, m-am purificat, adica nici purici nu mai am aproape de loc... ca sa apar ca lumea in fata lui irena-lupty... ! credeam ca vine cu punga cu raspunsuri.... dar vad ca are grija de riduri !!! de fapt tipa scrie: "imi este frica sa nu fac riduri'... ! deci, inseamna ca nu are inca, nu asa reiese ? deci e la varsta de pitzipoanca+... ! mie incepe chiar sa-mi fie mare pofta s-o cunosc, fara ce scrie aici la garbo.... ! cred ca as avea o surpriza... ! alfi... ce zici, vi si tu cu mine la intalnire ? eventual ca sa-mi faci vant in caz ca-mi vine sa lesin... ! nu, vreau vant, nu respiratie gura la gura... !!! aia e buna doar daca vi si cu o sticla, doo de la je... ca doar n-o sa stam sa bem din pahare. destul iti bem leacurile in ele... ! deci raspunsuri ioc.... ! si nu m-a facut porc, rau, mishel... etc. ci doar michidutz !!! las' ca-i arat eu ce michidutz sunt cand ne-om vide... !!! da alf, eu vreau Rom ! si nu inteleg de ce ma faci, in gluma.... rasist ? pai romi (tziganii) nu sunt o rasa ! doar un popor... care se trage din indienii din India... ! nomazi ! pana acum, nimic nou si rau ! mai nasol e de cand vor sa se numeasca "Romi" ! adica ce, le e rusine cu numele stravechi a poporului lor ? festivalul lor de muzica, ce numea "tziganiada" parca, nu ? si acum, cum s-ar numi... "Romaniada".... ????? asta ne-ar mai trebui... !!!!! pe discurile cu muzica tziganeasca, din toate tzarile, ma refer la tigani nu la discuri.... scrie: "Gypsy Song's" si apare si Rapsodia Ungara acolo... ! treaba lor ce pun ei pe discuri... dar nu pot sa le numeasca acuma: "Romii Song's" ! uitati-o si pe tziganca asta.....

http://youtu.be/_3-GiVIE8gc

si, de ex. cum se vor numi tziganii din Serbia ? tot Romi ? eu am vazut toate filmele ale lui Emir Kusturica... asta mi-a placut cel mai mult

http://youtu.be/6Q5SRlhc2OQ

sau cum sa mai speriem pe copii acuma... "vezi ca daca nu mananci si compotul, te dau la romi"... ??? nu tine, ca se supara aia din Italia... !

deci irenuco... te asteptam !!!!
barboneli
Postat pe 22 Iulie 2011 23:01
...completare: Legea dezrobirii tiganilor(promulgata in 1mie8sute toamna)...nu a rromilor...deci la munca cu ei
garbo192031
Postat pe 22 Iulie 2011 23:14
De la: barboneli, la data 2011-07-22 23:01:26da, da... riduri... !!! ma iertati ca am intarziat la medicamentele de seara... am facut dus, m-am ras, m-am purificat, adica nici purici nu mai am aproape de loc... ca sa apar ca lumea in fata lui irena-lupty... ! credeam ca vine cu punga cu raspunsuri.... dar vad ca are grija de riduri !!! de fapt tipa scrie: "imi este frica sa nu fac riduri'... ! deci, inseamna ca nu are inca, nu asa reiese ? deci e la varsta de pitzipoanca+... ! mie incepe chiar sa-mi fie mare pofta s-o cunosc, fara ce scrie aici la garbo.... ! cred ca as avea o surpriza... ! alfi... ce zici, vi si tu cu mine la intalnire ? eventual ca sa-mi faci vant in caz ca-mi vine sa lesin... ! nu, vreau vant, nu respiratie gura la gura... !!! aia e buna doar daca vi si cu o sticla, doo de la je... ca doar n-o sa stam sa bem din pahare. destul iti bem leacurile in ele... ! deci raspunsuri ioc.... ! si nu m-a facut porc, rau, mishel... etc. ci doar michidutz !!! las' ca-i arat eu ce michidutz sunt cand ne-om vide... !!! da alf, eu vreau Rom ! si nu inteleg de ce ma faci, in gluma.... rasist ? pai romi (tziganii) nu sunt o rasa ! doar un popor... care se trage din indienii din India... ! nomazi ! pana acum, nimic nou si rau ! mai nasol e de cand vor sa se numeasca "Romi" ! adica ce, le e rusine cu numele stravechi a poporului lor ? festivalul lor de muzica, ce numea "tziganiada" parca, nu ? si acum, cum s-ar numi... "Romaniada".... ????? asta ne-ar mai trebui... !!!!! pe discurile cu muzica tziganeasca, din toate tzarile, ma refer la tigani nu la discuri.... scrie: "Gypsy Song's" si apare si Rapsodia Ungara acolo... ! treaba lor ce pun ei pe discuri... dar nu pot sa le numeasca acuma: "Romii Song's" ! uitati-o si pe tziganca asta.....

http://youtu.be/_3-GiVIE8gc

si, de ex. cum se vor numi tziganii din Serbia ? tot Romi ? eu am vazut toate filmele ale lui Emir Kusturica... asta mi-a placut cel mai mult

http://youtu.be/6Q5SRlhc2OQ

sau cum sa mai speriem pe copii acuma... "vezi ca daca nu mananci si compotul, te dau la romi"... ??? nu tine, ca se supara aia din Italia... !

deci irenuco... te asteptam !!!!





de ce sunteti in impas?dexul nu minte....nici realitatea nu dezminte.....zicala ,ca "daca nu esti cuminte,te fura tiganii.....te baga in sac.....si te transborda...in tari civilizate....pentru a beneficia de venituri ilicite!"..!!
ratuscaceaurata
Postat pe 22 Iulie 2011 23:29
Barbatii.... sunt cele mai deosebite, persoane de pe ! Va rog,,, fara barbati, noi azi eram undeva,, in Cerururi, cu tatii nostri!!
Jojolin
Postat pe 23 Iulie 2011 06:01
"Barbatii.... sunt cele mai deosebite, persoane de pe !"



asa e... ! si noi, fara femei ramaneam, tot pe pe... ! apropo de Ceruri... ! ieri, nu... alaltaieri, mi-a zis unu' ca e in al noualea Cer... ca a scapat de soacra. ma rog, fiecare cu motivul lui, nu asta ma intereseaza acum. ce as vrea sa stiu acum e, daca cineva poate sa-mi spuna ce mai e nou si prin celelalte Ceruri ? de ex. in Cerul nr. 7... ? mi se pare ca 7 e si cifra norocoasa a lui eugenia... nu ?

un vichend traznet sa aveti..... !


ingeraass.... eu astept inca !!!
barboneli
Postat pe 23 Iulie 2011 07:13
ahaaa... !!! tu ratzusca, asa ai ajuns in Italia.... !!! transbordata... !
barboneli
Postat pe 23 Iulie 2011 07:18
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-13 22:37:09mergeti sa va odihniti....pt ca maine o sa vina o zi grea...vine potopul...glumeam sa aveti o seara frumoasa......alfr...........toti oamenii zic ca sunt cinstiti numai faptelor lor ii dau de gol ce fel de oameni sunt....asa ca mai odihnestete si tu
Dai sfaturi dar tu nu le respecti, incearca sa te odihnesti TU mai mult decat ceilalti. Si scoate-ti din minte barbatul, cauta o alta obsesie. Pace tie !
oktaviatdy
Postat pe 23 Iulie 2011 10:37
De la: garbo192031, la data 2011-07-22 23:14:43 ...completare: Legea dezrobirii tiganilor(promulgata in 1mie8sute toamna)...nu a rromilor...deci la munca cu ei



vra sa spuna 031 ca promulgarea a fost in 1809 ? si la cine strigi tu: "la munca..." ??? la rromi, la tzigani sau la romani... ??? ca cam nici unii nu prea se inghesuie.... ! ce, nu e destui rusi ???
barboneli
Postat pe 23 Iulie 2011 12:57
Ingerash ,esti cam plina de frustrari ,draga .
3u93n
Postat pe 23 Iulie 2011 15:41
eugene ... si inca n-ai vazut tot
alfheim
Postat pe 23 Iulie 2011 15:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex 6 De la: Mihaela_Alina_Petraru_1 11 Ianuarie 2018 17:35
Concurs 3Suisses 2 De la: pollet_a 9 Septembrie 2012 01:37
Daca ai pierdut o persoana draga 2 De la: Freya__ 20 Mai 2011 18:30
cum sa gasesti dragostea? 18 De la: esme 17 Mai 2011 08:31
pistrui.... 5 De la: Iryna_Iry 27 Mai 2012 12:30
Setari Cookie-uri