Eu sunt de parere ca un om cumsecade care nu il are ca indrumator pe Dumnezeu este carpa de sters pe jos a oamenilor rai

Dar ca sa il poti avea ca indrumator pe Dumnezeu iti trebuie smerenie....
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iunie 2011 23:17
Lupty, nu blasfemia....mare pacat faci....sa banalizezi credinta de asemena maniera....
atentie la vorbe...
dor72
Postat pe 27 Iunie 2011 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scumpa mea 3 De la: yanyacharberet 4 Ianuarie 2010 19:18
Placa de intins parul 1 De la: geanyna23 21 Martie 2011 09:53
UNGHII TEHNICE 50 RON LA SALON CLUJ 1 De la: garbo202286 20 Aprilie 2011 22:02
rino 4 De la: evelyn30 18 Ianuarie 2010 23:13
Inregistrare convorbiri telefonice 7 De la: buna01 12 Ianuarie 2010 14:26
Setari Cookie-uri