berbetul rac

robytzu!!!! e din ce in ce mai bine....
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 15:46
haidi bre ca la sfarsit a cam generalizat-o asa..,nu sa referit strict la raci..
roby_cado
Postat pe 30 Iunie 2011 18:26
De la: shine76ro, la data 2011-06-20 14:18:59M-am hotarat sa iti raspund eu cum e treaba cu barbatii in zodia rac. (cunosc 2 cazuri in familie, cazul surorei mele casatorita si divortata de un rac si cazul meu casatorita cu un rac).
-Barbatii in zodia rac nu sunt neaparat buni familisti, isi pot parasi copii fara nici o clipire si fara a privi in urma cu regret;
-sunt buni amanti pentru ca intotdeauna ei se simt bine cand sunt apreciati, mai ales de catre femei;
-barbatilor raci le place sa munceasca doar pentru ca sa primeasca laude sau daca nu ii vor lauda nimeni, cu siguranta se vor lauda singuri, uneori chiar inventand pentru a fi lauda si mai mare;
-indiferent cat de frumoasa si de apreciata de barbati va fi sotia lui, el intotdeauna se plictisesc si vor cauta placeri in bratele altor femei, pentru ca vor sa isi testeze sarmul si sa isi demonstreze pentru ei insusi ca sunt masculi feroce (chiar daca nu sunt buni la pat:)) )
-au mintea de copil, sunt usor influentabili de anturaj, pentru ei cam tot ce zboara se mananca, pana in momentul in care o patesc pe pielea lor nu se lasa.
-barbatii rac sunt zagarciti cu cine nu ar trebui si sunt generosi cu diverse persoane straine doar pentru a castiga aprecieri.
-barbatii rac sunt foarte buni actori si mincinosi. iti trebuie o viata intreaga langa ei ca sa iti dai seama ce frumos ai fost mintita.
Asadar, tu fiind amanta unui barbat rac, ti-as spune ca daca aveai statutul de sotie a lui, aveai sa fii inselata. Deci nu te iubeste pe tine ca om, ci iubeste aventura;ii place sa viseze cu ochii deschisi.





buna asta...bravo
madita
Postat pe 30 Iunie 2011 22:46
De la: roby_cado, la data 2011-06-30 18:26:35haidi bre ca la sfarsit a cam generalizat-o asa..,nu sa referit strict la raci..


nuuuu...ca la D_raci....
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 22:48
">Rac
Semn de apa: marea.
Trasatura caracteristica: nesiguranta pe plan sentimental.
Fraza favorita: Simt, deci exist.
La inceput, nu-ti acorda cine stie ce incredere. Trebuie sa ti-o castigi singur, fiind afectuos si tandru. Si sa le spui de o mie de ori ca-i iubesti caci Racii sunt adevarati vampiri sentimentali si tot timpul se plang ca nu primesc suficienta dragoste. Tu-i spui:
-Te iubesc.
Si Racul intreaba:
Cat?"

asta chiar ca e adevarata
madita
Postat pe 30 Iunie 2011 22:51
"Scuzele cele mai frecvente in functie de zodie>Rac

Am simtit ca trebuie sa fac acest lucru. Asa am simtit.
E o traditie pe care a trebuit sa o urmez.
Am fost obligat sa fac asta. "

bv!!!!!
madita
Postat pe 30 Iunie 2011 22:52
ahhh, racilor...ce va mai iubesc.... de 1001 de ori/zi...
( sa nu intrebati cat....)
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 22:56
...fiertzi..,stim...

madita..,tu de unde stii mami..?
roby_cado
Postat pe 1 Iulie 2011 14:52


traiesc alaturi de un rac....iar femeia are drepate....
vrei sa spun mai mult???


madita
Postat pe 1 Iulie 2011 15:12
pai daca-i asa..,si are dreptate..,de ce mai traiesti alaturi de el..?
roby_cado
Postat pe 1 Iulie 2011 17:12
pai .... tu de ce crezi?
madita
Postat pe 1 Iulie 2011 17:40
robytza , spune tu gurita mica ce nu e adevarat aici:

"La inceput, nu-ti acorda cine stie ce incredere. Trebuie sa ti-o castigi singur, fiind afectuos si tandru. Si sa le spui de o mie de ori ca-i iubesti caci Racii sunt adevarati vampiri sentimentali si tot timpul se plang ca nu primesc suficienta dragoste. Tu-i spui:
-Te iubesc.
Si Racul intreaba:
Cat?""
madita
Postat pe 1 Iulie 2011 17:41
si aici, gurita mica...ce zici? E asa sau nu?


"Am simtit ca trebuie sa fac acest lucru. Asa am simtit.
E o traditie pe care a trebuit sa o urmez.
Am fost obligat sa fac asta. "


Ai indrazneala sa contrazici?
madita
Postat pe 1 Iulie 2011 17:44

"gurita mica" imi aduce aminte de alt topic ".....mic"

madita, amibii mei parinti...ca am avut doi...s-au nascut in zodia racului...si ce s-au mai iubit...
Eugenia69
Postat pe 1 Iulie 2011 18:18

cu cine..?
stiti bancul ala..,intrebati doi batranei care-i secretul longevitatii mariajului lor,au raspuns:de 2 ori pe saptamana,iesiri la restaurant..,eu martea ea joia..
roby_cado
Postat pe 1 Iulie 2011 21:30

ce-am vazut si eu roby, dar adevarul numai ei il stiu

Eugenia69
Postat pe 2 Iulie 2011 08:22
De la: Eugenia69, la data 2011-07-01 18:18:27
"gurita mica" imi aduce aminte de alt topic ".....mic"

madita, amibii mei parinti...ca am avut doi...s-au nascut in zodia racului...si ce s-au mai iubit...


a zis cineva ceva aici ca nu s-ar iubi?
madita
Postat pe 2 Iulie 2011 10:53
Si eu sunt casatorita cu un rac,exact asa este si sotul meu.Ba mai mult face si falsuri,nu te poti bizui pe el in nimic din ce spune.
Mery
Postat pe 8 Iulie 2011 08:50
De la: Mery, la data 2011-07-08 08:50:56Si eu sunt casatorita cu un rac,exact asa este si sotul meu.


Adica si el este casatorit cu un rac?..
anakin
Postat pe 8 Iulie 2011 08:54
Total de acord cu tine! Am o relatie cu un barbat rac, care este si tatal copiulului meu insa ceste o mare dezamagire. Imi spunea ca ma iubeste, ca sunt sufletul lui, ca nu ar da relatia noastra pt nimic in lume. Suna frumos, insa ....nu a ezitat nici-o clipa sa ma insele si sa isi bata joc de tot. Acum e plecat din tara si sunt mult mai linistita.
kttycat
Postat pe 12 Iulie 2011 09:16
garbo216150
Postat pe 1 August 2011 11:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un alt fel de zodiac-ZODIA PESTI 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:33
ce stiti despre relatia femeie scorpion-barbat varsator 14 De la: Good_Boy 4 Februarie 2012 14:40
eu berbec el berbec 9 De la: vesnic_tanara 25 Ianuarie 2011 18:47
femeie varsator si barbat pesti 22 De la: garbo093196 6 Martie 2014 11:01
exista vreo sansa? 5 De la: dor72 22 Martie 2011 21:57
Setari Cookie-uri