Relatie incheiata brusc fara motiv.....

2 ani l-am iubit si il iubesc enorm.Iubirea pentru el m-a orbit,nu vedeam nimic rau la el.Pentru mine era barbatul alaturi de care vroiam sa traiesc toate viata.Ne era bine impreuna,dar de cateva luni,si-a schimbat comportamentul fata de mine,a devenit rece,distant.Pastele l-am petrecut impreuna cu parintii undeva la munte,a fost frumos,dar in saptamana dupa Paste el a dorit sa incheiem relatia.....Nu stiu ce anume l-a determinat sa devina rece,distant,am tot discutat,mi-a spus ca nu are pe nimeni,doar pur si simplu vrea sa puna punct fara vreun motiv anume,nu trebuie neaparat sa existe un motiv...Am incercat sa lupt,dar ma loveam de un zid...mi-am spus ca nu poate fi adevarat...dar pana la urma am renuntat la el,la relatia noastra...asa cum si el renuntase la noi.Iubire cu forta nu se poate.Nu a confirmat,dar nici infirmat existenta alteia in viata lui....Ma doare,sufar mult...cum sa trec peste tot,mai ales ca nu stiu exact motivul pentru care a dorit sa ne despartim...?Stiu de la cunostinte comune ca si el sufera,nu-i este deloc bine,dar nu stiu de ce a vrut sa termine frumoasa relatie a noastra.Ce ar trebui sa fac?Multumesc pt orice sfat
garbo017140
Postat pe 15 Mai 2011 13:12
Sunt lucruri mult mai grave care ti se pot intampla pe acest pamant pt care treuie sa suferi,nu dupa un barbat care nu te mai vrea.........,asa eram si eu ca tine,dar in 5 luni mi am ingropat cele mai dragi fiinte tata si sora mea care avea doar 21 ani,Nu se meita sa suferi dupa barbati,majoritatea se plictisesc repede nu le trebuie motive adevarate
vikyshor
Postat pe 16 Mai 2011 16:41
Multumesc ptr. sfatul dat vikyshor.Asa este ,nu merita sa suferim dupa barbati.Imi pare rau pentru ceea ce ti s-a intamplat cu tatal si sora si sincere condoleante......
garbo017140
Postat pe 17 Mai 2011 17:32
in general nu-i bine sa umbli-n vazu' lumii descheiat la relatie...
zambil
Postat pe 17 Mai 2011 18:00
ce sa faci? move on...
michelle_
Postat pe 17 Mai 2011 18:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa-l despart 151 De la: Thor_again 14 August 2010 19:07
Parintii isi baga nasul 104 De la: carmenpred 27 Septembrie 2010 00:02
moartea nu iarta,dar elibereaza! 464 De la: vuvuzela 9 Februarie 2011 12:26
7ani jumate dusi pe apa sambetei 48 De la: garbo_384192 22 Noiembrie 2013 16:40
Se pare ca totul sa terminat.... 83 De la: little_angel1151 4 Februarie 2010 09:39
Setari Cookie-uri