lamblia la bebe

buna.
am o fetita de 1 an si 8 luni.acum o luna jumate la analize i-a iesit lamblia.med de fam i-a dat tratament,apoi a facut candida,iar tratament si acum,cand am repetat iar analizele, are din nou lamblia dar si candida.
ma poate ajuta cineva cu un sfat?
sau poate a mai avut cineva situatii similare...
sunt disperata....nu mai stiu ce sa fac...
raritza
Postat pe 4 Mai 2011 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum iti alegi medicul de familie 2 De la: ana_pop 11 Octombrie 2016 10:58
parinti disperati 3 De la: vuvuzela 5 Septembrie 2013 17:46
Utilizarea preparatelor naturale CaliVita in tratamentul amigdalitelor 1 De la: Terapii_Naturiste 23 Noiembrie 2010 23:32
ANUNT UMANITAR! 1 De la: alehandra 1 Noiembrie 2009 12:01
HIDRONEFROZA 8 De la: Ilie_Covaci_1 25 Mai 2015 16:29
Setari Cookie-uri