ajutati-ma...oare ce sa fac :(

De la: cretz0oolina, la data 2011-04-10 18:19:56i-am zis k ink nu vreu sa ma culc cu el,si o zis k dak zic k tin la el si k il iubesc,atunci ce ma retine...si in leg cu faculta,o zis k facultatea dureaza mult,si el o sa se insoare la 30 d ani?.... el vrea sa ma mut la el in it,si na dak vreu sa ma inscriu la faculta fara frecventa....na,cam ciudata chestia


"Fiecare lucru isi are vremea lui
Toate isi au vremea lor si fiecare lucru de sub soare isi are vremea lui si ceasul lui
................................................................
iubitul isi are vremea lui si ura isi are vremea ei , razboiul isi are vremea lui
cat si pacea isi are vremea ei ."
Destept a fost Solomon asta...

La varsta ta este vremea invatatului...si nu dureaza mult...sexul dureaza toata viata...mai ales la femei...tot pe voi v-a iubit creatorul mai mult...
Era interesant de stiut daca prietenul tau are facultate...cu certitudine,cand vei termina facultatea ,in caz ca el nu are,vei constata ca nu iti mai corespunde...
Sigur, viata moderna a dovedit ca se poate face o facultate si din postura de sotie...mama...doar ca prin lumea pe care vrem sa o ajungem (off...de ce nu stau pe loc..)barbatii si femeile se aduna la casa lor atunci cand au reusit sa-si faca o situatie sociala stabila....nu intamplator intalnesti foarte multe cupluri de varsta peste 35 de ani,cu copii mici ...


O_K
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:29
el n-are facultate,nici nush dak are 10 clase
cretz0oolina
Postat pe 18 Aprilie 2011 19:18
De la: cretz0oolina, la data 2011-04-18 19:18:29el n-are facultate,nici nush dak are 10 clase


creatzo...nu intamplator m-am intrabat daca are facultate...
pai daca nici 10clase nu stii daca are,ce stii tu despre el? cu cine vrei tu sa te aduni? hei...trezeste-te...
si apropos de apelativul cu care te rasfata..."am glumit puiut" ...doar atat simte el fata de tine? ca esti un pui pe care-l frige cand "vrea" muschii lui?!?
in primele luni de relatie,fiecare isi rasfata partenerul cu cuvantul ce reprezinta sentimentele pe care le are fata de el...ai grija...
oi fi eu barbat...dar mai dragi imi sunt femeilii....
O_K
Postat pe 18 Aprilie 2011 21:34
okeiu, da cum sa-i zica? puica?

stai asa ca mi-a venit o idee. ia sa intreb eu barbatii,cum si-ar dezmierda iubitele. chiar as fi curioasa.
si_totusi
Postat pe 18 Aprilie 2011 21:52
De la: si_totusi, la data 2011-04-18 21:52:28okeiu, da cum sa-i zica? puica?

stai asa ca mi-a venit o idee. ia sa intreb eu barbatii,cum si-ar dezmierda iubitele. chiar as fi curioasa.


Pai...tinand cont ca vrea s-o friga cu orice pret...cred ca asta i se potriveste...puica...
doamnee...da' ce intuitie poti sa ai...
O_K
Postat pe 18 Aprilie 2011 22:00
mey,ce sa zic...deocamdata n-am de gand sa ma marit cu el,si poate de aia nu ma intereseaza asa multe despre el ...tot vor ai lui sa merg pe la ei,ca sa ma cunoasca,cica sa-si cunoasca nora si tot vrea sa merg de pasti,acum o sa vad ,dak n-am alta cale,atunci o sa merg k n-oi avea ce face
si tot insista sa ma culc cu el,si na acum am gasit motivu ca-i post
o zis k acum cik am gasit motivu,dar dupa post o zis ca nu mai scap...auzi la el,park m-ar obliga s-o fac cu el,hi hi asta crede el
cretz0oolina
Postat pe 21 Aprilie 2011 22:20
da si tie iti place jocul asta...
ai grija, tu vei fi parlita, nu el
mai bine fii sincera cu tine si cu el...daca vrei fa-o, daca nu...lasa-l
nu-i da iluzii care te vor invalui pe tine...te asigur...
ca pe urma o sa-ti cante folclor ( uiu iu ce bine-mi pare...si o sa vezi tu cine-i prostu')
dor72
Postat pe 21 Aprilie 2011 23:58
un singur sfat iti dau detaseata-te senitmental nu merita nici un barbat sau femeie in cazul celor cu alte orientari iubire singura pesoana care merita s ao iubesti esty tu insuti, deci io zic ca decat sa ai probleme si stress ca daca sunt gravida daca am luat ceva ca el in italia sigur a facut-o si cu altele fi sigura de asta sunt oameni casatoriti care in straintate apeleaza la servicile fetelor mai putin cuminiti deci eu zic sa iti faci faculta o sa fie baietii acolo garla o sa experimentezi si sa traiesti cea mai faina perioada din viata ta
_blondyna
Postat pe 24 Aprilie 2011 15:56
ce-ai zis?!:D:D:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 24 Aprilie 2011 16:27
sa faci ce iti doresti. Raspunsul este foarte simplu.
Culca-te cu el, daca vrei TU, nu pentru ca vrea el - si dupa aia du-te la facultate. In Romania. Sau in Italia. Sau in Noua Guinee, daca ti se pare mai interesant.

Partea proasta, la 18 ani, este ca esti convins ca tot ce zboara se maninca. Partea buna e ca uneori chiar asa si este... E virsta la care poti sa ajungi si astronaut, daca astronaut vrei. Si daca nu intrebi pe altcineva ce sa faci.
quasaria
Postat pe 28 Aprilie 2011 01:36
deci chiar nu credeam sa mai fie fete de genu ...deci asculta-ma scumpo..si nu face pasu asta...asta nu-i relatie ...o relatie la distanta nu e o relatie..el acolo si tu aici..tu stai ca prostutza acasa si el umbla haihui prin italia...eu am fost in italia, am fost prin vacantze fest cam prin toate orasele..si stiu ce fel de fete sunt italiencele...
...revino-ti te rog si da-i viteza...lui ii convine ca atunci cand ajunge in romania sa aiba o fata "curata" ... face ce face ..apoi ii distruge viatza....
...nu face pasu asta pt o sa suferi f mult si asta e doar un sfat.in fond faci ce vrei ca e viata ta,si daca e sa fie rau cuiva,tu esti aceea si restu nu le va pasa.
prima data nu se uita niciodata...si cu asta te-ar putea avea la mana...o sa te invarta cum vrea el daca o faci..si cu mersu in italia ? pt ce? sa fi cu el ? mda..e frumos la ce te gandesti...dar ai 17 ani..nu fi prostutza..ai o viata inainte...cum sa te ia de nevasta si sa plecati in italia si tu sa-i stai la cratita? acolo n-ai nici o sansa la varsta asta..crezi k acolo umbla caini cu colacii in coada ? nici poveste ...cunosc f multi romani plecati acolo la lucru cum am avut contacte atat de stranse cu italia si le e foarte greu.
sfatul meu e sa mergi la facultate, sa-ti faci scoala, si pe el dak il iubesti,tine-l...dak vrei sa va iubitzi,iubitzi-va dar ai grija la " burtica " ....dar iti promit eu ca in facultate e cu totul diferit fata de liceu si vei cunoashte atat de multi baieti foarte ok incat vei si uita de existenta lui :) ...eu sunt anul 2 ..am avut si eu o poveste foarte asemanatoare cu a ta pt ca de asta ti-am scris.si eu am avut o relatie la distantza .am stat 1 sapt impreuna de sarbatori,atunci ne-am si combinat ,apoi 6 luni am stat singura.ma suna 1 data la vreo 2 zile ...si isi pune prietenii sa fie cu ochii p mn..k ma iubeshte..k ma vrea cu el..k blablauri deastea.imi placea tipu si-mi era f drag dar si el facea cum face prietenul tau..."k vin in romania..abia astept sa te simt sa ne iubim noptile" ...aveam si io cam 16-17 ani ...si chiar am muscat-o...pt k eu nu puteam sa vb cu nimeni si pe vremea aia nu intram in topicuri ....si a venit in romania...in prima noapte a dormit la mine k ai mei erau plecatzi,dar nu s-o intamplat nimic.a doua noapte a tras de mine in toate partile a fost un miniviol ca la carte.. ...eu fiind virgina ma durea ingrozitor si el ma intorcea in toate pozitiile masii ...dupaia vreo 2 sapt aveam nishte dureri...si a 3-a zi dimineatza o plecat...nici n-am mai auzit mare lucru de el,la tel nu raspunde..si precizez k puteam avea bebe linishtita daca nu luam anticonceptionalele care mi le-o prescris doctoru pt inflamarea unui ovar :)) salvarea mea...asa k ai grija..k lui nu-i pasa.o sa ramai singura in cele din urma cu burtica..si atunci ce faci ? inafara ca iti dezamagesti parintii,iti distrugi si tu viata
mai gandeste-te te rog...eu am suferit f mult si tzin la ideea sa te fac sa intelegi ca nu e bine :)
Dsoara_T
Postat pe 28 Aprilie 2011 09:08
zambila
Postat pe 28 Aprilie 2011 09:35
ms cretzo de sfat,o sa tin cont de el
cretz0oolina
Postat pe 28 Aprilie 2011 16:17
ce de cretzo..... line ...
cricat
Postat pe 28 Aprilie 2011 16:33
h3 h3
cretz0oolina
Postat pe 28 Aprilie 2011 19:00
parerea mea.... cu siguranta in italia nu sta fara sa faca sex, pe tine doar vrea sa te incerce din pura curiozitate ca esti virgina.... apoi treaba cu facultatea... pune mana pe invatat si fa-ti viata mai usoara.
paul
Postat pe 3 Mai 2011 15:56
De la: O_K, la data 2011-04-18 21:34:18
De la: cretz0oolina, la data 2011-04-18 19:18:29el n-are facultate,nici nush dak are 10 clase


creatzo...nu intamplator m-am intrabat daca are facultate...
pai daca nici 10clase nu stii daca are,ce stii tu despre el? cu cine vrei tu sa te aduni? hei...trezeste-te...
si apropos de apelativul cu care te rasfata..."am glumit puiut" ...doar atat simte el fata de tine? ca esti un pui pe care-l frige cand "vrea" muschii lui?!?
in primele luni de relatie,fiecare isi rasfata partenerul cu cuvantul ce reprezinta sentimentele pe care le are fata de el...ai grija...
oi fi eu barbat...dar mai dragi imi sunt femeilii....


he he he, ma duci cu gandul in alta parte...
la remarca "esti un dulce", din partea unei femei, de exemplu.
un semn foarte evident ca respectiva nu te vrea, ca te refuza oarecum politicos.
fiindca dulci sunt... yessss, bobocii de ratza!...:D:D:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Mai 2011 18:23
De la: si_totusi, la data 2011-04-18 21:52:28okeiu, da cum sa-i zica? puica?

stai asa ca mi-a venit o idee. ia sa intreb eu barbatii,cum si-ar dezmierda iubitele. chiar as fi curioasa.


nu, mamy... sa-i zica muica!:P
:)))))))
eu_geminy
Postat pe 3 Mai 2011 18:23
De la: paul, la data 2011-05-03 15:56:57parerea mea.... cu siguranta in italia nu sta fara sa faca sex, pe tine doar vrea sa te incerce din pura curiozitate ca esti virgina.... apoi treaba cu facultatea... pune mana pe invatat si fa-ti viata mai usoara.


paulica... atunci cand zici "viatza", parca ai zice "tzarana"...:D:D:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 3 Mai 2011 18:24
De la: cretz0oolina, la data 2011-04-28 16:17:43ms cretzo de sfat,o sa tin cont de el


nu stiu de ce, am impresia ca te-ai sfatuit singura...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Mai 2011 18:26
De la: cricat, la data 2011-04-28 16:33:14 ce de cretzo..... line ...


de acord cu dilema ta... adica intai a citit "sfatul", dupa aia si-a creat cont cu nick similar si a raspuns...
:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Mai 2011 18:27
doar nu astepta raspuns de la noi
cricat
Postat pe 3 Mai 2011 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai poate fi ce a fost candva??? 16 De la: reyya 6 Mai 2010 23:54
de ce depinde relatia noastra 33 De la: mitelia 7 Octombrie 2011 11:09
aceleasi scopuri doar cai diferite de a le exprima... 36 De la: gmpa 26 Aprilie 2010 01:54
Sunt persoane care vor să aibă o relație doar pentru sex 3 De la: Alexnr1 18 Septembrie 2018 00:52
Romania 45 De la: garbo055472 31 Decembrie 2009 16:53
Setari Cookie-uri