sa fie oare nebun

DE SASE ANI SUNTEM IMPREUNA AVEM UN COPIL INAINTE DE CASATORIE EL AVEA CASA ACUM APROAPE IN FIECARE ZI MA GONESTE ,,SA PLEC,, ATUNCI CIND NU MAI POT ZIC CA PLEC FACE CA TARZAN SI DEVINE F BUN DAR NU PT MULT TIMP CA IAR INCEPE SI UITE TOT ASA NU STIE SA ZICA O VB FRUMOASA NUMAI SA JIGNEASCA SI FOARTE DUR SI PE CEI AI MEI.NU STIU CUM SA PROCEDEZ,SE VINDECA SAU TRBUIE SA-MI IAU TOATE FORTELE SI SA PLEC.LA DOCTOR NU VREA SA MEARGA TACE ATUNCI CIND VB
ghurdubaie
Postat pe 5 Martie 2011 20:27
drum bun...pana nu e prea tarziu...
eladaela
Postat pe 5 Martie 2011 20:30
ei, as nebun! o face pe nebunul.
si_totusi
Postat pe 5 Martie 2011 20:51
Tusiiii...mi-ai luat vorba din gura....
ladyDY
Postat pe 5 Martie 2011 20:58
isi permite ca nu are femeia unde sa se duca. casa e a lui si o da afara de cate ori i se pune pata. e tarzan cat se simte el stapanul ograzii
si_totusi
Postat pe 5 Martie 2011 21:02
io zic ca-i cioaca..
Freya__
Postat pe 5 Martie 2011 21:03
vin io cu biciu si il dresez
floare_cu_colti
Postat pe 5 Martie 2011 21:05
cioaca, cioaca...da animale la tot drumul....
ladyDY
Postat pe 5 Martie 2011 21:19
eu zic asa: Nu da pe tine doi bani! Te asigur! Am o banuiala ca si cu mama lui face la fel!
garbo113747
Postat pe 10 Martie 2011 01:52
Buna. Cand esti tanar nu ai experienta dar nu se merita sa traiesti langa un barbat care tipa la tine, care nu te apreciaza , care nu te iubeste, nu te bucura , nu te face fericita. Nu ai de ce sa-l suporti pentru ca ai o singura viata. Gandeste-te ca nu merita sa-i fii alaturi de el. Chiar daca te iubeste, chiar daca isi schimba comportamentul pentru o zi, doua, trei. Lupul isi schimba parul dar naravul ba. Dupa ani si ani ai sa realizezi ca nu merita sa stea linga tine, o sa realizezi ca ai fost nefericita, ca viata ta este searbada, fara bucurii, ca nu te poti bucura de zilele pe care le traiesti alaturi de el pentru ca stai cu frica , intrebandu-te daca azi mai tipa, daca azi mai este nervos. Daca poti sa faci comparatie cu alte casnicii ai sa vezi ca alte cupluri duc o viata de vis, de buna intelegere si placere. Iti scriu aceste lucruri din experienta mea, dupa o casnicie de 25 de ani, care in final tot cu un divort s-a terminat. De ce? pentru ca nu am avut taria sa-l parasesc la inceput, pentru ca nu mi-a intins nimeni mana sa ma ajute, nimeni nu mi-a deschis ochii.
miorita1
Postat pe 10 Martie 2011 13:58
DE ACORD CU MIORITA
garbo194252
Postat pe 11 Martie 2011 20:02
Eu cel putin asa Cred ca acele probleme intre cei 2 soti sunt mai vechi, doamna are o limbuta cam lunga, vocea cam ascutita, iar faptul ca certurile dintre cei 2 era un fel de sport de tipul aducerii certei ca la usa cortului l-a facut pe domnul sa-si gaseasca linistea initial prin invitarea sotiei sa decoleze. Domnul probabil in prima faza s-a saturat sa savureze certurile, apoi s-a gandit la pasul 2 prin inlocuirea doamnei sotii cu una mai linistita. Daca nu e asa, sa-mi spuneti mie cutu.
Cec
Postat pe 11 Martie 2011 20:10
michelle_
Postat pe 11 Martie 2011 20:31
De la: Cec, la data 2011-03-11 20:10:16Daca nu e asa, sa-mi spuneti mie cutu.


Da' daca e asa, putem sa iti zicem in continuare "cec"?
Hai, sa traiesti, ca tare simpatic[a] ai fost!
Thor_again
Postat pe 11 Martie 2011 20:42
Cred ca deja te-ai obisnuit cu felul lui de a fi si continui sa te complaci in aceasta existenta fara sens....daca ai sa reusesti sa pleci, sa lasi totul in urma ..... vei vedea totul cu alti ochi si te vei intreba....cum ai rezistat atit la aceasta violenta verbala,domestica...curaj, daca ramii ce bucurii sau impliniri ai ?
marianamirela
Postat pe 11 Martie 2011 21:32
:))
Eu as pleca insa inainte m-as juca cu el un pic.
Tu ca femeie nu prea ai cum sa-l dovedesti fizic insa ... da-i ocupatie
- niste laxativ in supa
- niste vata de sticla pisata pe capacul de la wc
- niste bromura in ceai dupa care sa te dai serios la el ... cat mai sexos ca sa zic asa .. si sa-l aduci in pragu disperarii ca e impotent.
Stiu ca razbunarea e arma prostului insa cred ca sunt cazuri in care trebuie sa dam o lectie :))

Azi am o stare asa ca scuze fetelor pentru ineptiile debitate :))
pup u all ah da ... iubesc femeia :) ( in general )
Jago
Postat pe 12 Martie 2011 15:14
De la: Jago, la data 2011-03-12 15:14:18:))
Eu as pleca insa inainte m-as juca cu el un pic.
Tu ca femeie nu prea ai cum sa-l dovedesti fizic insa ... da-i ocupatie
- niste laxativ in supa
- niste vata de sticla pisata pe capacul de la wc
- niste bromura in ceai dupa care sa te dai serios la el ... cat mai sexos ca sa zic asa .. si sa-l aduci in pragu disperarii ca e impotent.
Stiu ca razbunarea e arma prostului insa cred ca sunt cazuri in care trebuie sa dam o lectie :))

Azi am o stare asa ca scuze fetelor pentru ineptiile debitate :))
pup u all ah da ... iubesc femeia :) ( in general )



super!ce modalitati de potolire a spiritelor ai gasit Jago!
filakia
Postat pe 12 Martie 2011 15:41
De la: Jago, la data 2011-03-12 15:14:18:))

pup u all ah da ... iubesc femeia :) ( in general )

In general ?
cricat
Postat pe 12 Martie 2011 15:47
De la: Jago, la data 2011-03-12 15:14:18:))
Eu as pleca insa inainte m-as juca cu el un pic.
Tu ca femeie nu prea ai cum sa-l dovedesti fizic insa ... da-i ocupatie
- niste laxativ in supa
- niste vata de sticla pisata pe capacul de la wc
- niste bromura in ceai dupa care sa te dai serios la el ... cat mai sexos ca sa zic asa .. si sa-l aduci in pragu disperarii ca e impotent.
Stiu ca razbunarea e arma prostului insa cred ca sunt cazuri in care trebuie sa dam o lectie :))

Azi am o stare asa ca scuze fetelor pentru ineptiile debitate :))
pup u all ah da ... iubesc femeia :) ( in general )


Jago, gandesti ca o femeie Si eu ma gandeam la metode similare pentru sensibilizarea si pedepsirea masculului.
charmelen
Postat pe 12 Martie 2011 15:53

Azi am o stare asa ca scuze fetelor pentru ineptiile debitate :))
pup u all ah da ... iubesc femeia :) ( in general )[/quote]

Cu autoritatea ce imi este acordata de conditia feminina, te absolv
Go and generalize no more!
charmelen
Postat pe 12 Martie 2011 15:57
De la: charmelen, la data 2011-03-12 15:53:50
De la: Jago, la data 2011-03-12 15:14:18:))


Jago, gandesti ca o femeie Si eu ma gandeam la metode similare pentru sensibilizarea si pedepsirea masculului.




Pff ma chinui sa inteleg o femeie care mi-a pus mintea pe bigudiuri, drept urmare am inceput sa gandesc oarecum ca femeile ...... intelegi unde vreau sa bat.

Era sa incep sa dau din casa ..


Jago
Postat pe 12 Martie 2011 16:09
"..Iti scriu aceste lucruri din experienta mea, dupa o casnicie de 25 de ani, care in final tot cu un divort s-a terminat. De ce? pentru ca nu am avut taria sa-l parasesc la inceput, pentru ca nu mi-a intins nimeni mana sa ma ajute, nimeni nu mi-a deschis ochii.."

..ce bine ca astazi avem...GARBO..
roby_cado
Postat pe 12 Martie 2011 20:55
pai a-ti avut noroc cu mine...Pt ca altfel nu s-ar fii ales nimic din voi....Si nici din garbo..Mie trebuie sa imi pupati picioarele si sa imi ziceti sarutmana
ingerasulluptator
Postat pe 14 Martie 2011 23:44
sa nu-mi spui Irinuco.... ca incepi sa ne arati adevarata fatza....
cricat
Postat pe 14 Martie 2011 23:47
De la: cricat, la data 2011-03-14 23:47:47sa nu-mi spui Irinuco.... ca incepi sa ne arati adevarata fatza....
cine este irinuca,,pt ca nu am am auzic niciodata de ea..nu o cunosc
ingerasulluptator
Postat pe 15 Martie 2011 14:55
mars!
michelle_
Postat pe 15 Martie 2011 14:57
pai cum, sis, asa te comporti cu persoanele cu dizabilitati?
in loc sa ii spui sa se uite in oglinda, daca vrea raspuns?
Thor_again
Postat pe 15 Martie 2011 14:58
fratioare, tu mori de plictiseala, este?
michelle_
Postat pe 15 Martie 2011 15:01
De la: Thor_again, la data 2011-03-15 14:58:31pai cum, sis, asa te comporti cu persoanele cu dizabilitati?
in loc sa ii spui sa se uite in oglinda, daca vrea raspuns?
pai eu te respect pt ca esti moneag batran cu toiag..Nu imi permit sa jignesc oamenii batrani....Dar eu cred ca oameniii.....Majoritatea....Nu invata nimic,nu devin mai buni.....Ei devin doar batrani si acri
ingerasulluptator
Postat pe 15 Martie 2011 15:07
De la: Thor_again, la data 2011-03-15 14:58:31pai cum, sis, asa te comporti cu persoanele cu dizabilitati?
in loc sa ii spui sa se uite in oglinda, daca vrea raspuns?
pai eu te respect pt ca esti moneag batran cu toiag..Nu imi permit sa jignesc oamenii batrani....Dar eu cred ca oameniii.....Majoritatea....Nu invata nimic,nu devin mai buni.....Ei devin doar batrani si acri
ingerasulluptator
Postat pe 15 Martie 2011 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca ma poate ajuta cineva....credeti ca sunt insarcinata? 18 De la: elena380 16 Mai 2012 21:08
Vom avea un bebe 15 De la: Ramona_Ghita 31 Ianuarie 2013 21:50
am nevoie de un sfat 37 De la: irina_stefan83 7 Ianuarie 2013 09:57
Sunt in 3 saptamani si ma doare burtica 3 De la: persidadamian 16 Aprilie 2009 00:27
mie frica 18 De la: Persia 13 Noiembrie 2011 10:15
Setari Cookie-uri