Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal...

ch, o voi avea pentru ca eu am ceva ce tu nu ai: intelegenta.vrei sa pari ceea ce nu esti. daca iti merge, brava tie. ti-ai gasit tampitii care sa te accepte.

o sa sara la gatul meu multi. cica nu stiu sa fiu diplomata. iaca nu sunt si nici nu vreau sa fiu cu toti aiuritii ,gen tu.fa spectacol cu cine te crede si cine te accepta
si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2011 13:54
io nu o cetesc ca ma oboseste ......no sa stau sa fac io acum educatie in locul masii ......iote asaaa copii pirduti ai fiecarei generatii pai cu ce sa iasa iei in fata in afara de ifose? ceva realizari? nooo ifose si iar ifose .....o zi buna si tie
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 13:58
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 13:54:22ch, o voi avea pentru ca eu am ceva ce tu nu ai: intelegenta.vrei sa pari ceea ce nu esti. daca iti merge, brava tie. ti-ai gasit tampitii care sa te accepte.

o sa sara la gatul meu multi. cica nu stiu sa fiu diplomata. iaca nu sunt si nici nu vreau sa fiu cu toti aiuritii ,gen tu.fa spectacol cu cine te crede si cine te accepta
eeeee si tu te obosesti sa o destupi pasta ca ii mahalagioaica.......daca ia traieste in mediu de mahala i se pare normal .
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:00
si _totusi treci pe stari cu noi sa te destresezi cu ras nu cu toti refulatii
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:02
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 13:54:22ch, o voi avea pentru ca eu am ceva ce tu nu ai: intelegenta.vrei sa pari ceea ce nu esti. daca iti merge, brava tie. ti-ai gasit tampitii care sa te accepte.

o sa sara la gatul meu multi. cica nu stiu sa fiu diplomata. iaca nu sunt si nici nu vreau sa fiu cu toti aiuritii


pai daca nu vrei sa fii cu aiuriti sau acceptata de tampiti, un gest cu adevarat inteligent ar fi sa pastrezi o oarecare distanta de ei.
Ceva imi spune insa ca n-o s-o faci, "desteapto"
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 14:04
ee si tu deabea astepti ......pt ca ai vb singurica .
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:07
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 13:58:49io nu o cetesc ca ma oboseste ......no sa stau sa fac io acum educatie in locul masii ......iote asaaa copii pirduti ai fiecarei generatii pai cu ce sa iasa iei in fata in afara de ifose? ceva realizari? nooo ifose si iar ifose .....o zi buna si tie


nu doar cititul, ci si scrisul pare a te obosi. Vorba ceea: limba noastra-i o comoara, dar gramatica ne-omoara; in special, ortografia.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 14:08
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 13:58:49io nu o cetesc ca ma oboseste ......no sa stau sa fac io acum educatie in locul masii ......iote asaaa copii pirduti ai fiecarei generatii pai cu ce sa iasa iei in fata in afara de ifose? ceva realizari? nooo ifose si iar ifose .....o zi buna si tie


nu doar cititul, ci si scrisul pare a te obosi. Vorba ceea: limba noastra-i o comoara, dar gramatica ne-omoara; in special, ortografia.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 14:08
pai na atata poci si io cum sa fac si io o bucurie unei refulate?
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:09
floricel, doar ne stim de ceva timp pe aici. apar niste comete din astea, arunca cu venin si apoi, tot ele se plang de scandal. nu e normal cand, unul iti da o palma sa se gandeasca ca o primeste inapoi?ciudat e faptul ca, se fac tot feul de matramazlacuri si exista pretentia de a nu vedea ..
-furi de pe net postari si zici ca sunt ale tale? vad
- sustii ca ai coloana vertebrala si se dovedeste ca nu ai?vad
- vii si arunci cu laturi ca apoi ,sa o faci pe doamna educata si manerata? vad

cum sa tac si sa ma fac ca totul e ok?
cum sa te sustin in ce spui daca te contrazici de la o zi la alta?

vorbesc la modul generic. apar din astia, ce cred ca fac legea si au inventat apa calda.iote ca mai sunt si de-alde mine ,care le zic ca sunt hahalere. ma doare fix in pix daca ma simpatizeaza sau nu, daca ma pupa dupa oarece postare sau nu, daca ma dezmiarda sau nu.

si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2011 14:10
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:02:28si _totusi treci pe stari cu noi sa te destresezi cu ras nu cu toti refulatii


da da are dreptate floris treci la energii pozitive nu mai sta sa citesti ineptii ca nu merita
tusi_Oli
Postat pe 3 Februarie 2011 14:10
iuuuup te si balbai te nervozasi iote si io
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:11
De la: tusi_Oli, la data 2011-02-03 14:10:45
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:02:28si _totusi treci pe stari cu noi sa te destresezi cu ras nu cu toti refulatii


da da are dreptate floris treci la energii pozitive nu mai sta sa citesti ineptii ca nu merita
il iau pe TYM sa ma meditezeee
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:12
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:09:41pai na atata poci si io cum sa fac si io o bucurie unei refulate?


merci, draguta, sunt miscata de atata atentie. Sa fii iubita! (pe bune)

charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 14:13
ch, imi mentin parerea despre tine. uite ca te laud:

o mare si nepaipomenita magalagioaica. o nulitate totala. vezi ca te-am laudat. poate vei fi nemultumita, ti retrag titlul. de la nemaipomenita la 'o oarecare "
si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2011 14:16
De la: charmelen, la data 2011-02-03 14:13:18
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:09:41pai na atata poci si io cum sa fac si io o bucurie unei refulate?


merci, draguta, sunt miscata de atata atentie. Sa fii iubita! (pe bune)

nu ai atentia mea ,..........ca daca te palaceam iti dadeam un orgasm ......da asaaaa pofta in cui si dap is iobitaaaaa da iobitaaaaa nu asa.Cre ca daia nu ma nervez cu cervii is calmi .
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:16
tymmmmm nu auzi ca ai o oferta de meditatiii
fetele va tuc am plecat sa ma intalnesc cu "vanatul" si o punem de o vanatoare ca-i prea frig afara si ii musai sa stam la caldurica

o dupa amiaza superba si o seara la fel sa aveti
tusi_Oli
Postat pe 3 Februarie 2011 14:18
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 14:16:29ch, imi mentin parerea despre tine. uite ca te laud:

o mare si nepaipomenita magalagioaica. o nulitate totala. vezi ca te-am laudat. poate vei fi nemultumita, ti retrag titlul. de la nemaipomenita la 'o oarecare "
io zic ca esti rea si nu vrei sa vezi sofletelul ei bun ai rabdare ....mai creste.......se mai autoeduca .....si se autodepaseste ..... dai si tu o sansa sa se reabiliteze.
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:19
De la: tusi_Oli, la data 2011-02-03 14:18:30tymmmmm nu auzi ca ai o oferta de meditatiii
fetele va tuc am plecat sa ma intalnesc cu "vanatul" si o punem de o vanatoare ca-i prea frig afara si ii musai sa stam la caldurica

o dupa amiaza superba si o seara la fel sa aveti
hai sa ai spor sa spui bogdaproste sa mai premem si noi cate un orgasm ca e ger ne mai intremeaza TYM dai meditatii?
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:20
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 14:10:36floricel, doar ne stim de ceva timp pe aici. apar niste comete din astea, arunca cu venin si apoi, tot ele se plang de scandal. nu e normal cand, unul iti da o palma sa se gandeasca ca o primeste inapoi?ciudat e faptul ca, se fac tot feul de matramazlacuri si exista pretentia de a nu vedea ..
-furi de pe net postari si zici ca sunt ale tale? vad
- sustii ca ai coloana vertebrala si se dovedeste ca nu ai?vad
- vii si arunci cu laturi ca apoi ,sa o faci pe doamna educata si manerata? vad

cum sa tac si sa ma fac ca totul e ok?
cum sa te sustin in ce spui daca te contrazici de la o zi la alta?

vorbesc la modul generic. apar din astia, ce cred ca fac legea si au inventat apa calda.iote ca mai sunt si de-alde mine ,care le zic ca sunt hahalere. ma doare fix in pix daca ma simpatizeaza sau nu, daca ma pupa dupa oarece postare sau nu, daca ma dezmiarda sau nu.



atata energie chiar merita o lupta mai buna.Calmeaza-te sa nu faci apolplexie. Din cate-mi aduc aminte tu ai sarit primul la gat, intr-un topic anterior, acuzandu-ma de lipsa de logica si de altele. Mai nou ma si anatematizezi ca axe of evil. Man, you've really got an obsession! Gata, calm down, am inteles cat esti de desteapta si rafinata si ca esti buricul Garboului.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 14:21
pai si de cand buricu .......e CAPU la garbo si_totusi chiar ii dai satisfactie
da mie imi place cum baga ia cuvinte elevate ca sa se autosustina
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:24
"Mai nou ma si anatematizezi "
ce ziceai mai sus?? limba romana?
ufishor
Postat pe 3 Februarie 2011 14:25
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:16:59
De la: charmelen, la data 2011-02-03 14:13:18
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:09:41pai na atata poci si io cum sa fac si io o bucurie unei refulate?


merci, draguta, sunt miscata de atata atentie. Sa fii iubita! (pe bune)

nu ai atentia mea ,..........ca daca te palaceam iti dadeam un orgasm ......da asaaaa pofta in cui si dap is iobitaaaaa da iobitaaaaa nu asa.Cre ca daia nu ma nervez cu cervii is calmi .


vai, ma intristezi, dar nu-i grav, se zice ca un orgasm pierdut doua castigate.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 14:26
De la: charmelen, la data 2011-02-03 14:26:15
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:16:59
De la: charmelen, la data 2011-02-03 14:13:18
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:09:41pai na atata poci si io cum sa fac si io o bucurie unei refulate?


merci, draguta, sunt miscata de atata atentie. Sa fii iubita! (pe bune)

nu ai atentia mea ,..........ca daca te palaceam iti dadeam un orgasm ......da asaaaa pofta in cui si dap is iobitaaaaa da iobitaaaaa nu asa.Cre ca daia nu ma nervez cu cervii is calmi .


vai, ma intristezi, dar nu-i grav, se zice ca un orgasm pierdut doua castigate.
cine a zis de pierdut? nu dau la tineee draga ......doar pa prieteni .....nu ai vazut ca TUSII deja profita? esti chiar simpatica cum te strofoci tu acilisa .
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:28
De la: ufishor, la data 2011-02-03 14:25:51"Mai nou ma si anatematizezi "
ce ziceai mai sus?? limba romana?
laaas UFISOR noi sa avem ujuri,sandale si cismulite ......numa sa nu ajungem cu nervii capului
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:29
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:20:50
De la: tusi_Oli, la data 2011-02-03 14:18:30tymmmmm nu auzi ca ai o oferta de meditatiii
fetele va tuc am plecat sa ma intalnesc cu "vanatul" si o punem de o vanatoare ca-i prea frig afara si ii musai sa stam la caldurica

o dupa amiaza superba si o seara la fel sa aveti
hai sa ai spor sa spui bogdaproste sa mai premem si noi cate un orgasm ca e ger ne mai intremeaza TYM dai meditatii?


bueyy...ce propuneri indecente faceti voi aici? hmmm?

cand zici ca vrei meditatiile?
tymbark
Postat pe 3 Februarie 2011 14:30
floris ce faci doar nu iti imprastii bunatate de orgasme aiurea p'aci prin pe topicul asta ia vezi ca te ciufulesc
orgasmele sunt doar pt noi si nu pt toate frustratele care nu stiu decat sa citeze
tusi_Oli
Postat pe 3 Februarie 2011 14:30
De la: tymbark, la data 2011-02-03 14:30:54
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 14:20:50
De la: tusi_Oli, la data 2011-02-03 14:18:30tymmmmm nu auzi ca ai o oferta de meditatiii
fetele va tuc am plecat sa ma intalnesc cu "vanatul" si o punem de o vanatoare ca-i prea frig afara si ii musai sa stam la caldurica

o dupa amiaza superba si o seara la fel sa aveti
hai sa ai spor sa spui bogdaproste sa mai premem si noi cate un orgasm ca e ger ne mai intremeaza TYM dai meditatii?


bueyy...ce propuneri indecente faceti voi aici? hmmm?

cand zici ca vrei meditatiile?
ppppaaaaai acu ca ii in delegatie vanatu
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:32
tym da sa te ca tare mi-a fost dor de tine bag sama greu cu munca asta
floris vrea ceva meditatii
tusi_Oli
Postat pe 3 Februarie 2011 14:33
nooo TUSII la astea le explodeaza branula in fata ........se ineaca in propriu venin
floare_cu_colti
Postat pe 3 Februarie 2011 14:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Povestea unei tinere amante! 145 De la: yanyacharberet 3 Noiembrie 2009 20:32
RELATII INTERZISE 491 De la: liaiedera 25 Iunie 2010 23:03
NEATENTIA SOTULUI MA INPINS IN BRATELE UNUI ALT BARBAT 53 De la: luptatoareacurajoasa 18 Mai 2010 22:15
Vreau sa-mi salvez casnicia 59 De la: linistit 27 Februarie 2011 13:49
Iubirea doare a dracului de tare! 546 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:39
Setari Cookie-uri