Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal...

bunaaaaaaaaaaaaaaaaaa dimineataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uni cafeaua?
tot io trebe sa o fac? pfiu ....
RaIne
Postat pe 2 Februarie 2011 10:08
De la: anaROBERT, la data 2011-02-02 00:32:03
De la: dor72, la data 2011-02-01 17:26:28
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 00:50:04eu am niste furadan pentru o insipida.....
o garbo sub acoperire,un CNP desta care se plictiseste aiurea.....
punga in care sufla sa infundat si face academie cu mine in privat....
rad la sticla cand o cetesc.....






dor72.....
mult zgomot pentru nimic......
cand gandesti tu ma simt tare linistita,am asa un feeling......


Oi fi avand eu ceva aparte daca reusesc sa te linistesc chiar si atunci cand nu zic nimic.
Ai cate o fraza (slogan) pentru fiecare "garbolet"?
In orice caz, merci Ana pentru atentia pe care mi-o acorzi.
O zi minunata!
dor72
Postat pe 2 Februarie 2011 15:24
Lupty, vad ca n-ai plecat, Foarte bine doar esti o luptatoare!
m_ada
Postat pe 2 Februarie 2011 19:31
adica...a crezut cineva...ca vrea sa plece? ...sa fim seriosi...
sant etape...ce trebe urmate...implicit...cand suferi de asa ceva!!
ovidiu42
Postat pe 2 Februarie 2011 19:38
De la: anaROBERT, la data 2011-02-02 00:26:57
De la: charmelen, la data 2011-02-01 13:38:35
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 01:44:15e la: garbo165964 la 30 Ianuarie 2011, 21:48 Pentru :

Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
ce cauti in picioare pe bancile din parc???????
si cine naiba va credeti sa dati voi sfaturi...?de fapt sunt replici nu sfaturi,pline de rautate,aroganta si prostie crasa! Pacat ca se gasesc naivi care sa va ceara ajutorul...Bine iti sade langa tufis, de te-ai ascunde si n-ai mai aparea cu replicile tale cu tot!!Valabil pt toti dar ma adresez tie ca m-ai dat pe spate cu felul tau de cucoana atotstiutoare... [/qu

LOL, ROFL!
Tare garboleta asta 165964. Daca ai mai primit vreo scrisoare, bag-o pe forum sa ne mai amuzam o tara.



draguta de tine,ai chef sa razi si nu sti cum sa iti maresti pofta de amuzament???

pai uite iti ofer gratis un sfat...
citeste-ti postarile,te vei amuza nespus......
iar cand te vei plictisii de ale tale,reia mesajele garboletei......


ce ma amuza cel mai tare e cat de penibili ajung sa fie unii, din disperarea de a fi bagati in seama. Garboleta anonima ti-a dat un sfat excelent cand ti-a propus sa devii invizibila. Dar
Dar daca tu preferi sa continui sa te dai stamba n-ai decat.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 01:28
charmelen,nimeni n ti-a cerut parerea ,nici macar eu....
nu am vrut sa fiu rautacioasa,nici cu tine si nici cu alta ''garbolet'' asa cum va place sa numiti userii....


am sa fiu totusi directa ca deja v-am bagat prea mult in seama,si uneori ce este mult strica.....
vrei sa purtam o discutie???nu crezi ca ar fi mai frumos sa dialogam,nu iti place mai mult ca un monolog???
anyway,nu sunt disperata si nici in ''stamba'' nu ma dau,asta sunt eu si nu am de gand sa devin invizibila doar ca satrnesc invidia cuiva,sau doar pentru simplu fapt ca unii sunt mai frustrati ca altii,ma refer aici,desii generalizez,strict la tine.....


ps:nu este nevoie sa ma citesti,nu este nevoie sa imi raspunzi,pur si simplu fa ceea ce ti se pare tie ca este interesant,citeaz-o pe lupty sau fa din partea mea bors,insa,la adresa mea sa nu mai aud discutii sau sfaturi ''sa devin invizibila''imi pot schimba caracterul intr-o secunda si pot aborda un vocabular cu care sigur esti familiarizata si asa ne-am intelege mai bine....

anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 02:25
ana.....ce-i baiu`?
ia...sa te faci fetitza cuminte...si...sa le faci pe plac...la garbolete...
si...daca te mai prind ca raspunzi...la neshte...nulitati...ne certam...sa stii!!
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 02:54
oviiiiiiiiiiiiiiiiiii,iote te-am trezit
mai ovi,io mi's fata educata si simteam nevoia sa raspund,eu raspund chiar si ineptiilor si nulitatiilor......
sa ma fac fata cuminte ,eu??
never ever.....
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 02:57
ba...sa te faci ca...altfel...te iau de motz!!!
si...mai lasa si p`altele...sa se mai etaleze...ce te scoti...numa pa tine-n fatza?
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 03:07
ce faci mai...n-ai somn?....sau...acu` ai venit acas`?
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 03:07
io dom'le io,numai io...
eu ma etalez ca eu mi's importanta nu altele


eu am dormit de cand am ajuns de la munca si pana acum o ora,dar am o durere de masea ingrozitoare si m-am trantit pe forum sa ma delectez....
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 03:13
aham...vroiai sa-i dai...durerea la fata aia...las` ca...stiu io!!!
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 03:17
hai mai ovi,chiar asa rea crezi ca sunt...
io??tocmai io?
nu sunt asa rece,.....
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 03:19
iooooooiiiiiiiiiiiiiii............ce te-ar mushca...ele...de te-ar prinde!!

si...de ce nu mergi la...dotol...cu maselutza?
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 03:22
mai daca m-ar msuca de-acolo de unde trebuie sa mai dau jos nu mi-ar parea rau...
dotol?io? ,frica ovi,frica.....
a ta viata care-i??munci?
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 03:25
mai...acu`...ai si petrentzii... ...sa te mushte...d`acolo...auzi!!
de unde or apuca....
frica?...de dotol? ...buueeeeyyyyyyyyyyy.........esti fetitza male...ce-i asta?
io...cu muncile...ca daca invatzam si yo...ca altii...ieream acasa...la calc....si...steteam pa forumuri!!
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 03:43
he he he,bine ca nu dai cu sapa ovi....
ai un job bun,oricum esti tot pe forum...ia sa te parasc eu sa iti scdaleafa ca si asa e criza
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 03:47
poi...oricum n-are ce sa-mi scada...pt ca yo...prestez...voluntar...asa...
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 03:51
in cazul asta nu te mai spun
si io cre credeam ca imi iau cota parte daca dau pe binga
ei ovi,ai scapat

da sa te pupilesc,ma bag la cateva ore de nani sper sa nu am surprize....
spor la treaba
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 03:55
somn usor...ana!!!
si...lasa ceva afara...sa aibe ce mushca...fetele...cand vin...ca acu` apar!!
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 04:14
adica unele gaini chiar intra pe garbo sa gaseasca raspunsuri la problemele lor de viata?
haida-de!
garbo e asa o adunatura de ...idei cum nu gasesti in alta parte dar e amuzant de cele mai multe ori
si ca sa-i raspund faimoasei XLR: sunt scuipatori de venin dar sunt si multi care ling veninul scuipat si se ntorc si cu obrazul celalalt pentru ca sunt masochisti si le plac shuturile. Nu pot trai fara un shut in dodou.

asa, ca atacati , refulati, descarcati!
eu abia astept sa vad penele zburind.
the_voice
Postat pe 3 Februarie 2011 06:49
sunt dupa parerea mea, doua feluri de postari

acceptate:

-intelegere toatala si sprijinirea prin acelasi tipar de a gandi. astia sau astea sunt cele care au avut cam aceeasi problema si au luat o decizie asemanatoare cu cea pe care vrea sa o ia sau o accepta propunatoarea postarii.
- nu stim despre ce este vorba, nu am trecut prin asa ceva insa, ne dam cu parerea si incurajam doar ca asa, am vazut in filme

neacceptate;
- postarile unde userii te ironizeaza - nu la modul negativ- incearcand sa te faca sa vezi ca exista si alte alternative
-postarile celor ce au o oarecare experienta si stiu despre ce vorbesc si despre cum ar putea evolua lucrurile

acum, depinde de capul fiecaruia cum gandeste, cum discerne si cum interpreteaza

vad ca multi se plang de scandal. culmea e ca ,cei ce miorlaie ca acest lucru e posibil sunt cei ce nu accepta dialogul. ce spun ei e corect, e logic, e de urmat. daca apare cineva si-i contrazice, incep sa faca valuri si sa se planga ca, respectivul/respectiva nu respecta parerile celorlalti. de fapt, ei nu sunt de acord cu ce spune x .

e un fel de-a nu-ti vedea barna din proprii ochi


si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2011 11:51
De la: anaROBERT, la data 2011-02-03 02:57:31oviiiiiiiiiiiiiiiiiii,iote te-am trezit
mai ovi,io mi's fata educata si simteam nevoia sa raspund,eu raspund chiar si ineptiilor si nulitatiilor......
sa ma fac fata cuminte ,eu??
never ever.....


la ineptii intr-adevar te pricepi. Cat despre nulitati, avatarul tau spune multe.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 13:02
De la: anaROBERT, la data 2011-02-03 02:25:35charmelen,nimeni n ti-a cerut parerea ,nici macar eu....
nu am vrut sa fiu rautacioasa,nici cu tine si nici cu alta ''garbolet'' asa cum va place sa numiti userii....


am sa fiu totusi directa ca deja v-am bagat prea mult in seama,si uneori ce este mult strica.....
vrei sa purtam o discutie???nu crezi ca ar fi mai frumos sa dialogam,nu iti place mai mult ca un monolog???
anyway,nu sunt disperata si nici in ''stamba'' nu ma dau,asta sunt eu si nu am de gand sa devin invizibila doar ca satrnesc invidia cuiva,sau doar pentru simplu fapt ca unii sunt mai frustrati ca altii,ma refer aici,desii generalizez,strict la tine.....


ps:nu este nevoie sa ma citesti,nu este nevoie sa imi raspunzi,pur si simplu fa ceea ce ti se pare tie ca este interesant,citeaz-o pe lupty sau fa din partea mea bors,insa,la adresa mea sa nu mai aud discutii sau sfaturi ''sa devin invizibila''imi pot schimba caracterul intr-o secunda si pot aborda un vocabular cu care sigur esti familiarizata si asa ne-am intelege mai bine....



Nici prin cap nu mi-a trecut sa-ti dau un sfat, e clar ca nu accepti nimic din ce te-ar avantaja, altfel te-ai da jos de pe banca si ti-ai schimba izmenele alea albicioase ce te fac sa semeni cu un balerin suferind de prostata.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 13:07
Fetelor...va rog......e loc pt toata lumea......pe garbo......
nuti_vio
Postat pe 3 Februarie 2011 13:12
charmelen, acu, sa nu ramai cu impresia ca ai castigat un razboi

ai reusit sa-l anihilezi pe forte ala cu lingusiri . ai stiut sa-l anihilez si asta e un "bravo!" pentru tine insa, ramana postarea 'Vad ca esti obsedat de coprofagie, dar nu mai agita atata rahatul ala cu gura deschisa ca sa nu patesti ca 6pack. E clar, you suck!
Cat despre antipatia unora, mi se umple fundul de lacrimi vazand ce persoane ma antipatizeaza; simpatia lor ar fi fost aproape o jignire, asa ca n-au decat sa si-o pastreze pentru specimene mutante asemanatoare. '

aceasta postare spune ce esti si cum esti. nu stiu ce razboi ai cu ana insa, nu esti in masura de a da lectii, dupa asa exprimare. nu toti suntem ca forte si nu toti putem fi anihilati prin niste vorbe in vant, frumoase ca forma dar gaunoase ca si continut

si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2011 13:25
fetelor....nu merita,fata doar atat poate,ce sa faca si ea...isi ocupa timpul si asa prea mult...
charmelen,mai poti?mai ai de trantit ineptii??
hai ca poti,stiu ca poti mai mult,hai incerci???

ma repet:mult zgomot pentru nimic...
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 13:40
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 13:25:25charmelen, acu, sa nu ramai cu impresia ca ai castigat un razboi

ai reusit sa-l anihilezi pe forte ala cu lingusiri . ai stiut sa-l anihilez si asta e un "bravo!" pentru tine insa, ramana postarea 'Vad ca esti obsedat de coprofagie, dar nu mai agita atata rahatul ala cu gura deschisa ca sa nu patesti ca 6pack. E clar, you suck!
Cat despre antipatia unora, mi se umple fundul de lacrimi vazand ce persoane ma antipatizeaza; simpatia lor ar fi fost aproape o jignire, asa ca n-au decat sa si-o pastreze pentru specimene mutante asemanatoare. '

aceasta postare spune ce esti si cum esti. nu stiu ce razboi ai cu ana insa, nu esti in masura de a da lectii, dupa asa exprimare. nu toti suntem ca forte si nu toti putem fi anihilati prin niste vorbe in vant, frumoase ca forma dar gaunoase ca si continut



ups, s-ar zice ca ma urmaresti. Vezi sa nu faci o obsesie. Apropo, ai uitat in clasificarea ta si de postarile celor care nu au de fapt nimic relevant de spus, si le place sa se amestece doar ca sa agite rahatul, emitand judecati de 'valoare' si incercand sa apara destept criticandu-i pe altii. Pai nene, daca nu-ti place ce citesti si chiar esti destept, treci mai departe si raspunde la un subiect ce se ridica la nivelul tau de intelect si de educatie. Altfel esti ca ala care se duce la bordel si se crede virtuos pentru ca el nu e platit sa faca sex, ci plateste.

Cat despre razboi, se zice ca intr-o discutie in contradictoriu numai prostul nu vrea sa cedeze. Asa ca fie cum zici tu, crezi ce vrei daca asta te linisteste. Sanatate si virtute!
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 13:45
ch, nu ma impresionezi. esti exemplul cel mai sugestiv de vorbe goale si de mahalagioaica cu pretentii. te-ai dat in stamba prin expresiile pe care le-ai folosit, expresii de mahala. daca bazezi ca lumea nu citeste si alte postari ale tale, gresesti. proasta crestere si cei 7 ani de acasa, se vad . asta, daca vrei sa vezi si analizezi. pe mine nu ma poti invarti tu cum invarti pe altii
si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2011 13:48
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 13:48:30ch, nu ma impresionezi. esti exemplul cel mai sugestiv de vorbe goale si de mahalagioaica cu pretentii


o zi buna si tie
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de o parere 3 De la: garbo_490907 11 Februarie 2019 13:13
singuratate in doi 35 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:40
Prietenul meu are probleme cu implicarea afectiva intr-o relatie 26 De la: garbo_433712 9 Octombrie 2016 11:41
de ce nu ma cere odata? ce ii trebuie? 326 De la: fleurdelis 1 Iulie 2010 05:51
cel mai frumos lucru din viata ta 1 De la: garbo014633 23 August 2009 11:17
Setari Cookie-uri