Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal...

pai simteam ca trebuie sa te linistesc....nu de alta dar atatea sinucideeri,au inceput sa ma sperie
si na,te-am calmat acum nu??
asta e f bine
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 00:41
huuuuuuuuuffffffffffff..........a scapat...saracu` rudotel...sa-l mai inghit!!
si...cianura...o las la indemana...pt aia...pusi pa scandal!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 00:46
eu am niste furadan pentru o insipida.....
o garbo sub acoperire,un CNP desta care se plictiseste aiurea.....
punga in care sufla sa infundat si face academie cu mine in privat....
rad la sticla cand o cetesc.....
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 00:50
Nu este nevoie sa deschizi un topic special pentru defularile unor frustrati pe Garbo. Poti sa intri pe cele mai nevinovate topicuri si sa gasesti uneori discutii argumentate cu ba pe-a ma-tii, prelungite inutil doar de dragul injuriilor si chefului de cearta.

Cei care sunt pusi pe harta o fac oriunde, cu impresia ca polemizeaza cu prostii. Uneori, furati de focul argumentelor si invectivelor nici nu-si dau seama macar cat sunt de ridicoli, lansandu-se in dispute interminabile cu persoane pe care le considera net sub nivelul lor intelectual.

Cand cineva indrazneste sa aiba o opinie contrara este privit si tratat ca dusman de clasa, insultat, psihanalizat, ba chiar invitat sa paraseasca forumul sau sa taca (de parca Garbo ar fi proprietatea lor personala).

Oare cat de destept si de cool trebuie sa fii ca s-o faci in toate pe felurile pe Xena?
Poate ca unii se simt geniali cand o trateaza de tampitica, altfel nu-mi explic satisfactia teribila pe care le-o da insulta gratuita, caci luptatoarea nu se adreseaza nimanui in mod direct.

charmelen
Postat pe 1 Februarie 2011 00:53
ei...ma faci sa ma-ntorc...si...sa spun ca...asa tampitzica...cum o vezi talica...e chiar mai mult...decat poate suporta...cineva!!
si...faptu` ca...nu s-o adresat...direct cuiva...e si mai relevant ca...are ceva pb...de care chiar ar trebui sa se ocupe...mult mai mult...decat sa reposteze...un mesaj...si mereu acelasi...peste tot...
sincer...din pct tau de vedere...nu ti se pare ca...are ceva...pb?
sau...de unde ...avocati...asa...din oficiu?
nu vreau sa fiu rautacios...dar nici nu pot accepta...sa-mi spuna cineva...indiferent cine...ca tre` sa suporti asa ceva!!
e adevarat...ca nu merg unde posteaza ea...dar...daca ai observat...apare ea...peste tot...murdarind...cu caelasi...si acelasi...si acelasi...mesaj...cum ca toti ar fi...neshte...prosti...si...rau intentionati!!
ma rog...e opinia ei...o respect...dar...asta daca vine de la un om intreg...normal...si cu ceva ratiune!!
altfel...vrei nu vrei...vei vedea invective...la dresa celor ca ea...mereu!!
pt ca...oricat de tolerant ai fi...cand vezi ca se tine scai...te plictisesti...si...i-o tai...cumva!!



sorry...de lungimea mesajului...nu fac asta prea des...dar...am considerat ca e necesar...tocmai pt a sti cu totii...despre ce e vb in propozitie...
o seara frumoasa...si...zau nu merita sa faci pe avocatu` din oficiu...mai ales...fiind vb de cineva cu asemenea pb!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:02
ovi
oricum nu isi avea rostul explicatia....fata e avocatul poporului pe mai multe ''toapice''
eu ol as sa planga desii chiar nu stiu de ce plange atat.....
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:06
ana...imi dau seama ca...gradina...se mareste...din ce ince...si...curios...de la o vreme...incep sa se apere...cat mai multi!!
ceea ce-mi da de gandit ca...nu-i de mirare...sa descoperim...cine stie ce alte surprize...sub diferite conturi...ce posteaza pe aici...de la o vreme...
dar...oricum ...pt mine...nu asta e pb...ci faptu` ca...mi se propune sa accept prostia...si ipocrizia ca fiind ceva firesc!!
lucru ce nu-l pot face...indiferent cine mi-ar cere asta!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:12
da da ovi..subscriu
dar noi duri si fermi pe pozitie nu acceptam....
pai daca nimeni nu vrea a pune lacat la poarta,gradina e tot mai des invadata...
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:19
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 01:19:38da da ovi..subscriu
dar noi duri si fermi pe pozitie nu acceptam....
pai daca nimeni nu vrea a pune lacat la poarta,gradina e tot mai des invadata...




mai...de acceptat...fiecare e liber...sa accepte...daca ii face bine!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:22
VuNvu tu ti-ai gresit cariera,poate aveai vre- o sansa sa te faci avocata dar.....ai ratato
cine piulita mea sunteti voi sa ne spuneti ce,cui si cum sa raspundem....
e liber sa raspunzi daca vrei si sa o faci in felul tau ...
hai nu mai plange,o sa treaca
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:23
asta nu e nimic,pe langa amenintarile lui Vunvu sa trezit o ''doamna'' o garbo sub acoperire,cont nou care imi invadeaza privatul cu mesajele....
imi este rusine sa le postez....
cum se spune,mi-e rusine de rusinea ei......
dar eu ma amuz si merg mai departe....nu ma sperii asa repede
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:29
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 01:29:21asta nu e nimic,pe langa amenintarile lui Vunvu sa trezit o ''doamna'' o garbo sub acoperire,cont nou care imi invadeaza privatul cu mesajele....
imi este rusine sa le postez....
cum se spune,mi-e rusine de rusinea ei......
dar eu ma amuz si merg mai departe....nu ma sperii asa repede





ana...ia zi taty!!...spune...sa vedem si noi!!...fa-o de rusine...daca merita!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:31
eu,in mentalitatea mea,ma gandesc ca se face destul de rusine cu aberatiile care mi le trimite....
nu stiu cum poate o femeie sa scoata asemenea vorbe....
mi-e greu sa cred dar inca nu le-am vazut pe toate,vorba lui cri....
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:34
nush` despre ce e vb in propozitie...asa ca...
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:35
De la: ovidiu42, la data 2011-02-01 01:35:46nush` despre ce e vb in propozitie...asa ca...




tu ori esti prea curios,ori ma tragi de limba sa trantesc mesajele aici....
ha,zi repede scopul si durata.....
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:36
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 01:36:53
De la: ovidiu42, la data 2011-02-01 01:35:46nush` despre ce e vb in propozitie...asa ca...




tu ori esti prea curios,ori ma tragi de limba sa trantesc mesajele aici....
ha,zi repede scopul si durata.....




apai...numa` zici...asa...fara argumente...yo...ce sa spun?
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:40
si...trebe sa le dai aici...sincer...
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:41
da uite ca vine unul cate unu....fara numar
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:42
e la: garbo165964 la 30 Ianuarie 2011, 21:48 Pentru :

Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
ce cauti in picioare pe bancile din parc???????
si cine naiba va credeti sa dati voi sfaturi...?de fapt sunt replici nu sfaturi,pline de rautate,aroganta si prostie crasa! Pacat ca se gasesc naivi care sa va ceara ajutorul...Bine iti sade langa tufis, de te-ai ascunde si n-ai mai aparea cu replicile tale cu tot!!Valabil pt toti dar ma adresez tie ca m-ai dat pe spate cu felul tau de cucoana atotstiutoare...
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:44
De la: garbo165964 la 1 Februarie 2011, 00:17 Pentru :

Subiect: Re: :)))
Mesaj:
ooooo s-a sesizat 'tantica'(pune si tu diacriticile sa-ntelegi ce naibii spun, ca doar esti aia desteapta) si ce-i mai rau e ca se crede eclipsata...de o proasta care - stupoare a scapat de la gradinita si nu a pus mana pe un vocabular pe motiv ca nu a avut bani sa termine scoala.Uite ce-i cucoana: - doar pt ca ti-am spus sa te cari naibii de aici cu sfaturile tale cu tot, ma cataloghezi drept proasta?Ma intreb daca debitam noianul de prostii, zilnic cum faci tu , in care categorie ma incadrai?... uite pt a nu mai fi suparata ca te eclipseaza o proasta, te asigur ca scolile le-am terminat si nu pt ca am avut bani ci cap, iar pe un vocabular nu am pus mana pt ca nu am vazut nici unul in viata mea, stiam ca e ceva ce iti formezi in timp in urma studiului...hai ca ai dreptate, chiar sunt proasta ca mi-am pus mintea cu tine! Vedea-te-as invizibila pe-aci!!!!
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:45
astea sunt....
mai astept continuarea,ziua si mesajul de la dansa....
nu m-ar mira sa fie vre-un cont al 'avocatilor din ofociu''
e rusinos oricum....
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:48
...ana...yo sincer...de-ar fi scrise pe hartie igienica...as prefera sa ma spal...decat sa ma infectez cu asa ceva...
poi...tu...pt asa ceva ...suferi?...da sa te tzuc... ...ca merg la o tigara...
si...relax...please!!...
chiar nu merita...absolut nici un fel de atentie...asa ceva!!
tu nu vezi ca...razbate prostia...din orice litera?
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 01:51
ovi,eu chiar am sesizat asta,am facut-o atenta in cel mai respectuos mod.....nu sa inteles,continua sa isi etalze inteligenta......
nu sufar eu doar din atat,doar ca ma mir cum poate exista asa ceva......
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 01:53
ei...si tu...inca n-ai vazut tot...vorba cuiva!! ...asa ca...te vei mai minuna...inca...multa vreme...
totul e ca tu...sa nu marshezi pe asa ceva!!...e vb de...frustrari...care macina multe creiere...
poi...asa te stiu eu?...receptiva la...ineptii?
ia...hai...relax...ca...e pacat sa-ti pierzi vremea cu asa ceva!!
ignore...si...vei fi linistita!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 02:12
ovi,deci eu chiar nu imi bat capul,nici macar indiferente nu imi sunt,ultimul mesaj abea acum cand l-am postat l-am citit si eu.....
asta am spus si o repet si imi sustin afirmatia...e plin de frustrate.....fara suparare,nu fac aluzii indirecte si nici directe catre cineva anume,cine se simte sa isi analizeze bine comportamentul,caci totusi,uneori mai radem,facem misto,ironizam dar sa nu ne uitam statutul de femei.....

mult zgomot pentru nimic......
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 02:18
ei...cand vor intelege...majoritatea macar...daca nu toate...si...de ce sa n-o spun...TOTI....pt ca...si d`astia sant...slava domnului... ...deci cand vor intelege...sa-si controleze iesirile...si sa invete sa socializeze...cu adevarat...abia atunci...merita si atentia cuvenita!!
pana atunci...nu-s decat niste asteroizi...in deriva prin viatza!!!
e pacat...ca e a lor...si nu constientizeaza asta...
iar daca le arati asta...deja...ai ceva cu ei!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 02:27
da da,asa este,pacat ca ai dreptate....
lumea generalizeza si din cauza unora suntem luati la gramada,la pachet.....
ei ma lasa rece,fiecare doarme cum isi asterne....
nu intru in polemica cu nimeni ca vocabularul maidanez si de satra nu imi cade bine...asa ca stau mai retrasa,e mai bine asa.


ovi te tucalesc dulce,ma preling si eu in pat,.....
somnik usor,vise placute...
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 02:30
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 02:30:37da da,asa este,pacat ca ai dreptate....
lumea generalizeza si din cauza unora suntem luati la gramada,la pachet.....
ei ma lasa rece,fiecare doarme cum isi asterne....
nu intru in polemica cu nimeni ca vocabularul maidanez si de satra nu imi cade bine...asa ca stau mai retrasa,e mai bine asa.


ovi te tucalesc dulce,ma preling si eu in pat,.....
somnik usor,vise placute...




multumesc...ana...si...sa ai o noapte frumoasa!! ...si...lasa ca e loc...pt toti...sub cer!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 02:33
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-31 23:32:25pe garbo sunt multi scuipatori de venin...Mie una mi-a ajuns....cred ca ma mut in alta parte,,,unde oamenii rai nu au prioritate si sa nu ma mai enervez..Pe garbo doar te enervezi,,,ca oamenii rai doar te enerveaza,,nu stiu sa vorbeasca frumos,,,,au relatii si fac ce vor ei....Mi-au mancat 2 ani din viata,,neghiobii astia....


Nu luptatoareo, nu renunta. Ti-au mancat ei doi ani din viata, dar sa stii ca a fost reciproc. Unii incep sa dea deja semne de agitatie psiho-motorie dupa ce-ti citesc postarile. Asa ca da-i inainte si vei fi razbunata.
charmelen
Postat pe 1 Februarie 2011 13:29
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 01:44:15e la: garbo165964 la 30 Ianuarie 2011, 21:48 Pentru :

Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
ce cauti in picioare pe bancile din parc???????
si cine naiba va credeti sa dati voi sfaturi...?de fapt sunt replici nu sfaturi,pline de rautate,aroganta si prostie crasa! Pacat ca se gasesc naivi care sa va ceara ajutorul...Bine iti sade langa tufis, de te-ai ascunde si n-ai mai aparea cu replicile tale cu tot!!Valabil pt toti dar ma adresez tie ca m-ai dat pe spate cu felul tau de cucoana atotstiutoare... [/qu

LOL, ROFL!
Tare garboleta asta 165964. Daca ai mai primit vreo scrisoare, bag-o pe forum sa ne mai amuzam o tara.
charmelen
Postat pe 1 Februarie 2011 13:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inselatul 9 De la: tutankhamon 2 Noiembrie 2009 14:01
Are nevoie de spatiu 16 De la: Dkh_90 9 Ianuarie 2018 12:38
Sint casatorita si dupa 9 ani de casnicie mi-am inselat sotul 100 De la: garbo164652 31 Martie 2011 13:56
m-am indragostit de fratele fostului meu prieten:P help:D 25 De la: persidadamian 15 August 2009 14:34
e bine sa parasesti,cand u mai simti iubire?? 115 De la: lacramioaracrengi 20 Iunie 2011 20:37
Setari Cookie-uri