Nastere normala cu epidurala la Municipal cu Peteu Cristian

Buna seara!

Graviduta 35 saptamani

A nascut cineva cu Peteu Cristian la Municipal prin nastere normala cu anestezie epidurala?Mi-a dat sa cumpar trusa de anestezie si anestezicul numai ca nu mi-a dat si indicatiile necesare:sunt 2 feluri de trusa Braun:1 Perifix 451 si Perifix 750(care o fi diferenta?}iar la anestezicul Naropin nu mi-a spus ce dozaj sa cumpar,am vazut ca prin farmacii sunt doar de 10mg/20ml....si nu are timp la telefon sa stea de vorba,eu fiind din Pitesti
Eva_Maria
Postat pe 9 Decembrie 2010 18:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am ramas insarcinata si sotul m-a inselat 24 De la: garbo_1474 28 Mai 2012 10:04
Cat costa o nastere la Municipal? 37 De la: sevand 12 Iulie 2010 19:51
? 5 De la: Alexandra_Mariana_1 18 Iulie 2014 10:17
Cand se intoarce copilul? 8 De la: adryaana 16 Mai 2011 00:40
nastere la municipal 4 De la: ralucaaa13 16 Mai 2012 20:59
Setari Cookie-uri