Sunt eu dobitoaca...sau restul lumii e nebuna??

De la: garbo171675, la data 2010-11-30 08:32:09...ca vad ca ...in timp...am dat peste o gramada de persoane de sex feminin care afirma ca ..sexul oral neprotejat nu reprezinta nici un pericol pentru sanatate in timp ce sexul normal ne/protejat prezinta o gramada de pericole...
...PE LANGA CA AM CITIT ARTICOLE MEDICALE PE ACEASTA TEMA CARE IMI SUSTIN TEORIA...VAD CA MA LUPT CU MORILE DE VANT...iar proastele o sustin pe a lor de imi vine sa le omor cand le aud!!!
...eu nu am inteles logica unor astfel de persoane ...care nu vad faptul ca ...atat cavitatea bucala cat si...vaginul sunt ambele medii umede...iar mediul umed este cel mai propice pentru dezvoltarea rapida a mai multor tipuri de bacterii...care imbolnavesc rapid persoana care prefera sexul ne/protejat cu persoane ne/cunoscute...adica asha/zisele one/night/stand-uri...fie el oral sau normal...
....adica eu nu vad nici o diferenta...riscul este la fel de mare in cazul sexului oral ne/protejat ca si cel in cazul celui ..normal....dar nu stiu cum sa le conving de asta!!!
Ai grija sa nu iti dea sculament dentar,,,sau alte boli venerice
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:09

persidadamian
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:11
irino, fata, esti de neconceput! depasesti orice inchipuire! chiar si una derapata! te-am mai intrebat o data: tu chiar existi? ...ori e vreo inscenare pe spezele naivitatii noastre?
esme
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:19
Daca imi razpunzi la topikul de mai sus..Iti raspund si eu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:35
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-12-01 20:09:34
De la: garbo171675, la data 2010-11-30 08:32:09...ca vad ca ...in timp...am dat peste o gramada de persoane de sex feminin care afirma ca ..sexul oral neprotejat nu reprezinta nici un pericol pentru sanatate in timp ce sexul normal ne/protejat prezinta o gramada de pericole...
...PE LANGA CA AM CITIT ARTICOLE MEDICALE PE ACEASTA TEMA CARE IMI SUSTIN TEORIA...VAD CA MA LUPT CU MORILE DE VANT...iar proastele o sustin pe a lor de imi vine sa le omor cand le aud!!!
...eu nu am inteles logica unor astfel de persoane ...care nu vad faptul ca ...atat cavitatea bucala cat si...vaginul sunt ambele medii umede...iar mediul umed este cel mai propice pentru dezvoltarea rapida a mai multor tipuri de bacterii...care imbolnavesc rapid persoana care prefera sexul ne/protejat cu persoane ne/cunoscute...adica asha/zisele one/night/stand-uri...fie el oral sau normal...
....adica eu nu vad nici o diferenta...riscul este la fel de mare in cazul sexului oral ne/protejat ca si cel in cazul celui ..normal....dar nu stiu cum sa le conving de asta!!!
Ai grija sa nu iti dea sculament dentar,,,sau alte boli venerice

Irino, ia ncearca si tu si vezi daca iei sculament dentar
alex2007
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:39
hahaha! irino, ma provoci? ce zici de-o maieutica? te bagi?
esme
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:51
De la: esme, la data 2010-12-01 20:51:45hahaha! irino, ma provoci? ce zici de-o maieutica? te bagi?



esme, nu te risca , m-a enervat si pe mine, si chiar nu are rost, unii folosesc prostia ca o arma impotriva noastra, sa incercam sa nu le dam satisfactie, cand vor vedea ca nu le mai raspunde nimeni se vor opri
casperphantom
Postat pe 1 Decembrie 2010 20:56
casper, multumesc pt sugestie! insa, da-mi si mie voie sa ma amuz, speculand si exploatand (bad girl! )! chiar n-am ce risca, intrucat irina o tine langa, cu mici variatii pe aceeasi tema, pe care ea insasi nu si-o poate delimita si defini! chiar daca nu e bagata in seama, e prolifica in obsesiile si delirul ei, si se simte bine vorbind singura. nu vezi ca isi da ea insasi raspunsurile? ca urmare, am sa te linistesc spunandu-ti ca a fost doar o minge trimisa pt diversitate! si zau, daca nu e inofensiva!
esme
Postat pe 1 Decembrie 2010 21:13
dentar ??? cine stie, cunoaste, ca sa zic asa...ori poate a suferit si vorbeste in cunostinta de cauza

Freya_
Postat pe 1 Decembrie 2010 21:39
oare Dumnezeu ii da voie sa vorbeasca asa?
Laura_M
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:27
laura, la cine te referi?
aly_fab
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:31
asta-i buna, cum sa nu stii copilul lui dumnezeu aly draga? n-ai auzit tu de irina, luptatoarea cu balaurii si gargaunii din capul ei?
Laura_M
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:34
mai, irina e vuvu?! sunt putin confuza...
aly_fab
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:37
hmm... cred ca este alt personaj prolific de pe aici, nu-i asa? e xena, nu?
aly_fab
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:39
la cate tulburari de personalitate are vuva, intra bine in orice rol, e jale cu astea trase la indigo
si eu sunt putin confuza, sunt cetateanul turmentat (daca mai faci multa cinste de asta virtuala)
Laura_M
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:41

aly_fab
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:43
xena luptatoarea, luptatoarea curajoasa, vuvu, caprele irinucai, le gasesti la second hand, cred ca de aceea sunt asa multe, sunt aceeasi mancare de peste, aceasi mocirla
Laura_M
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:43
noi si Fecioara Maria

da-ti peste degete Roua, si nu mai scrie prostii d-astea, mie imi ajunge unul (face cat 5 copii la un loc)

Laura_M
Postat pe 2 Decembrie 2010 14:58
Pai nici eu nu mai vreau.
Laura... numai punem mana. Clar!
picaturaderoua
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:01
Pai nici eu nu mai vreau.
Laura... numai punem mana. Clar!
Nu vezi ce se pune pe aici? Te ia frica!
picaturaderoua
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:06
Pai nici eu nu mai vreau.
Laura... numai punem mana. Clar!
Nu vezi ce se pune pe aici? Te ia frica!
picaturaderoua
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:06
numai sa nu se ia tastand
Laura_M
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:19
bou esti ma....
allay
Postat pe 2 Ianuarie 2011 17:20
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-30 08:45:28Mielusica Domnului, pot spune ca postarea ta ma cutremura.
Au oare nu auzit-ai tu de faptul ca un sex oral neprotejat, insa facut cu osardie crestina, te poate lasa chiar si insarcinata?
Stiu, o sa imi spuneti ca medical vorbind este imposibil. Ca ovulul este plasat in cu totul si cu totul alt loc in corpul femeii fata de stomac, unde ar ajunge spermatozoidul invingator in cazul sexului oral. Dar vin si va intreb, sora mea crestina, de ulcer ai auzit? Ce-l impiedica pe El sa ii dea tinerei fete un ulcer, apoi cu degetele-I divine sa gaureasca drumul din stomac spre ovul? Nimic, va spun eu. Iar daca poate face asa ceva, cu siguranta poate mana un spermatozoid si din intestinul gros spre ovul, in acelasi mod, de unde rezulta si ca trebuie avut grija si pentru cei care practica sexul anal, sa se protejeze cat mai mult pentru ca nu care cumva sa ramana insarcinata printr-o astfel de metoda.
Fireste, acest lucru nu il va face decat atunci cand va simti cu adevarat nevoia, atunci cand lumea va avea nevoie de un nou Mantuitor, insa cvin si te intreb: esti sigura ca Domnul te va alege pe tine?


bou esti ma...
allay
Postat pe 2 Ianuarie 2011 17:21
[quote name='xenaprintesarazboinica' date='2010-12-01 20:09:34 [quote] Ai grija sa nu iti dea sculament dentar,,,sau alte boli venerice[/quote]

Vai. Irina, printesa Domnului, cum poti sa vorbesti astfel?
m_ada
Postat pe 2 Ianuarie 2011 17:27
Na,ca zapaci GARBO
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2011 18:10
Se zapaci de la asemenea fantasmagorii!
m_ada
Postat pe 2 Ianuarie 2011 18:29
De la: Laura_M, la data 2010-12-02 15:19:25numai sa nu se ia tastand




la tine si cei ce sustin ca xena este vuvu,nu se ia nimic de la altii.totul este nativ.




si tu Irina ,crezi ca asta era un subiect de inceput de an?l-ai clocit in 2010?este inceputul unui an ,toti ati venit cu ganduri mai bune si sperante pt noul an.si uite ca Irinuca vine cu sorcova-vesela in ....subiect de nou an.la multi ani si tine-o tot asa!ce idee tampita.
vuvuzela
Postat pe 2 Ianuarie 2011 18:44
"..subiect de nou an.la multi ani si tine-o tot asa!ce idee tampita.."

chiar asa,..auzi tu..,sex oral protejat..
roby_cado
Postat pe 2 Ianuarie 2011 20:58
allay
Postat pe 3 Ianuarie 2011 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dilema mea 16 De la: vuvuzela 19 Septembrie 2010 13:15
Rolul sexului anal 311 De la: daniil_pravoslavnic 17 Martie 2013 14:02
instalatorul meu Mr.Musculo Gel 311 De la: fleurdelis 5 Ianuarie 2010 11:31
frustrareeeeee 41 De la: elodia_2 21 Octombrie 2011 18:58
Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!! 238 De la: pantera_neagra 2 Martie 2010 15:20
Setari Cookie-uri