despre penis

buna ziua
sunt iulian si am implinit 16 ani... dar am o problema care nu stiu exact in ce categorie sa o includ. de cateva luni penisul meu a ramas belit si nu imi mai sta ca inainte (adica acoperit cu piele). stiu ca atunci cand este in erectie nu e ceva anormal sa stea belit dar cand e culcat doar putin isi revine la loc... adica capul imi ramane permanent afara. chiar daca am incercat sa trag pielea peste el sa se acopere cand imi e culcat se beleste singur si ramane asa indiferent ce i-as face. nu e ceva care sa ma deranjeze si nu ma jeneaza cand il simt asa (doar cateva zile pana m-am obisnuit m-a jenat putin), dar ma intreb daca e ceva normal sa mi se intample la varsta de 16 ani. daca ma poate ajuta cineva cu raspunsuri las id-ul meu de mess: popaiulian97
multumesc !
garbo_13657
Postat pe 12 Mai 2013 17:07
Crezi ca e mai rusinos sa mergi la un medic de specialitate decat sa intrebi pe un forum ?
Rotty
Postat pe 12 Mai 2013 18:10
De la: garbo_13657, la data 2013-05-12 17:07:03buna ziua
sunt iulian si am implinit 16 ani... dar am o problema care nu stiu exact in ce categorie sa o includ. de cateva luni penisul meu a ramas belit si nu imi mai sta ca inainte (adica acoperit cu piele). stiu ca atunci cand este in erectie nu e ceva anormal sa stea belit dar cand e culcat doar putin isi revine la loc... adica capul imi ramane permanent afara. chiar daca am incercat sa trag pielea peste el sa se acopere cand imi e culcat se beleste singur si ramane asa indiferent ce i-as face. nu e ceva care sa ma deranjeze si nu ma jeneaza cand il simt asa (doar cateva zile pana m-am obisnuit m-a jenat putin), dar ma intreb daca e ceva normal sa mi se intample la varsta de 16 ani. daca ma poate ajuta cineva cu raspunsuri las id-ul meu de mess: popaiulian97
multumesc !

daca toata ziua o privesti si te masturbezi
http://www.redtube.com/225852
garbo_11724
Postat pe 13 Mai 2013 15:31
La asa ceva te holbezi tu non stop, nu inteleg cum de-ti tolereaza adminu' astfel de link-uri pe Garbo!


LLisa
Postat pe 13 Mai 2013 19:39


asta da topic!!!!!!!!
si asa da exprimare!

copile sa-ti traiasca parintii! de restul.... n-am ce zice!
heartbit
Postat pe 13 Mai 2013 23:38
De la: heartbit, la data 2013-05-13 23:38:32

asta da topic!!!!!!!!
si asa da exprimare!

copile sa-ti traiasca parintii! de restul.... n-am ce zice!

http://www.askmen.ro/divertisment/4-lucruri-pe-care-nu-le-stiai-despre-penisul-tau-25577
garbo_11724
Postat pe 18 Mai 2013 09:49
De la: LLisa, la data 2013-05-13 19:39:31 La asa ceva http://www.redtube.com/354551#t=6 te holbezi tu non stop, nu inteleg cum de-ti tolereaza adminu' astfel de link-uri pe Garbo!



http://www.ortodoxiatinerilor.ro/sexualitate/masturbarea/6312-masturbarea-boala-tinerilor-de-astazi.html
garbo_11724
Postat pe 18 Mai 2013 10:07
Pui,
sunt deasca batrana, am ceva experienta. Ai auzit despre expresia MIC SI JUCAUS ?.
Forta, calitatea, aprecierea ta de catre ceilalti sta doar in puterea mintii tale.
Evident se poate intampla sa intalnesti persoane care apreciaza cantitatea si nu calitatea. Nu e vina ta, e vina sau inconstienta lor.
Nu te folosi doar de cantitate sau forta, sunt trecatoare.
Daca vrei, tinem legatura. Iti pot povesti multe.
Vau
ceval58
Postat pe 26 Mai 2014 12:27
Tinere nu te speria,aici unii mai glumesc si asa-i uneori cand esti cel mai mic.Eu stiu ca nu ai avut pe cine intreba si ai ajuns aici.Eu ca barbat de 50 de ani iti spun ca ceea ce ti se intampla e doar o particularitate a organului tau des intalnita si la alti barbati.Pe mine o sa ma faca careva gay ca stiu pt ca am vazut multe.Da am vazut,cand eram copil la casa nu toata lumea avea tot confortul si functionau Baile Comunale.Buuune baile-masaj,piscina,dush,sauna,chiosk cu suc,biscuiti-iar de acolo tata mergea la o bere cu baietii.Alte vremuri.Eu iti spun ca daca na-i dureri,infectii sau altele e ok.Asta nu inseamna ca e de prisos o plimbare pana la dr de fam.
unu964
Postat pe 26 Mai 2014 18:29
teai masturbat prea mult
garbo333792
Postat pe 1 Iunie 2014 18:31
Marirea penisului are o importanta destul de mare pentru foarte multe persoane deoarece ei considera ca e foarte important daca dimensiunea penisului este mare. Totusi adevarul este undeva la mijloc deorece s-a dovedit ca cel mai mult conteaza grosimea deoarece vaginul are sensiblitatea cea mai mare in zona superioara!

garbo_404804
Postat pe 1 August 2014 11:48
Ceea ce ma framanta pe mine de foarte multa vreme este daca penisul se poate mari folosind diverse tehnici si metode. Am tot vazut ca in ultima perioada exista pe internet mai multe metode care promit ca pot sa mareasca dimensiunea penisului,dar nu stiu ce sa zic. Am vazut si pareri pe internet despre anumite produse, unele bune, altele mai putin bune. Daca cineva a obtinut vreun rezultat cu vreo metoda il rog sa-mi scrie pe marctiberius@hotmail.com

Multumesc mult!

garbo_405349
Postat pe 25 August 2014 10:44
Io frământ doar aluatul pt cozonac.
Dar crește.
Axl_R
Postat pe 25 August 2014 19:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Telefonu....... 20 De la: nathalie 31 Octombrie 2011 09:12
intrebare.. 8 De la: garbo_7085 19 Septembrie 2012 12:23
Vreau sfaturi..va implor...ce sa fac? 10 De la: amyyy 3 August 2009 11:18
Vreau un sfat >:) cum sa dau o lectie unui baiat :D 168 De la: blondina_X 8 Mai 2010 14:08
eu si un bun prieten al sotului ne-am indragostit 517 De la: liaiedera 6 Iunie 2010 08:04
Setari Cookie-uri